Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Συνάντηση με την Goddess NEMESIS. Η κοπέλα είναι πραγματικη ΑΜΑΖΟΝΑ.. Εντυπωσιακη, ψηλή κοπέλα με ομορφο προσωπο και κορμάρα. Περιποιημένος χωρος και αυτή πολυ καθαρή Στα του αγωνα... Ορεξατη και με πολυ διαθεση. Το εχει το αφεντριλικι. Πολυ καλή στο strapon, αυστηρη και πολυ καλη και στον λεκτικο εξευτελισμο... Τουμπανο! Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Τελικα στην Θεσ/νικη τρωγόματε με τα ρουχα μας... και κατω Αθηνα.. Τεσπα! Καλες γιορτες!
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1

Συνάντηση με την Goddess NEMESIS. Η κοπέλα είναι πραγματικη ΑΜΑΖΟΝΑ.. Εντυπωσιακη, ψηλή κοπέλα με ομορφο προσωπο και κορμάρα. Περιποιημένος χωρος και αυτή πολυ καθαρή Στα του αγωνα... Ορεξατη και με πολυ διαθεση. Το εχει το αφεντριλικι. Πολυ καλή στο strapon, αυστηρη και πολυ καλη και στον λεκτικο εξευτελισμο... Τουμπανο! Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Τελικα στην Θεσ/νικη τρωγόματε με τα ρουχα μας... και κατω Αθηνα.. Τεσπα! Καλες γιορτες!
Ήρθε Θεσσαλονίκη και την είδες η ήρθες Αθήνα; δούλευε για την Αλεξάνδρα από ότι γνωρίζω
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Ήρθε Θεσσαλονίκη και την είδες η ήρθες Αθήνα; δούλευε για την Αλεξάνδρα από ότι γνωρίζω
Αθήνα ήμουν και την συνάντησα. Ανεξάρτητη δουλεύει τώρα. Πάντως καλά θα ήταν να ερχόταν και προς τα πάνω καμιά βόλτα...
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Συνάντηση με την Goddess NEMESIS. Η κοπέλα είναι πραγματικη ΑΜΑΖΟΝΑ.. Εντυπωσιακη, ψηλή κοπέλα με ομορφο προσωπο και κορμάρα. Περιποιημένος χωρος και αυτή πολυ καθαρή Στα του αγωνα... Ορεξατη και με πολυ διαθεση. Το εχει το αφεντριλικι. Πολυ καλή στο strapon, αυστηρη και πολυ καλη και στον λεκτικο εξευτελισμο... Τουμπανο! Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Τελικα στην Θεσ/νικη τρωγόματε με τα ρουχα μας... και κατω Αθηνα.. Τεσπα! Καλες γιορτες!
Έχει δικό της χώρο η Goddess Nemesis; Το ρωτάω γιατί την είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχε πει τιμή 120€ συν το ξενοδοχείο.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Έχει δικό της χώρο η Goddess Nemesis; Το ρωτάω γιατί την είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχε πει τιμή 120€ συν το ξενοδοχείο.
Την πρώτη πρώτη μέρα σε ξενοδοχείο. Την δεύτερη φορά σε διαμέρισμα της.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Υπάρχει καμία μιλφ προς κούγκαρ;
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Έχει δικό της χώρο η Goddess Nemesis; Το ρωτάω γιατί την είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχε πει τιμή 120€ συν το ξενοδοχείο.
Πολλά ζητάει 120 συν 30 το ξενοδοχείο 150 ευρώ την ώρα με τίποτα και χωρίς να είναι και έμπειρη για κορόιδα ψάχνει
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Αθήνα ήμουν και την συνάντησα. Ανεξάρτητη δουλεύει τώρα. Πάντως καλά θα ήταν να ερχόταν και προς τα πάνω καμιά βόλτα...
Αν ζητάει τόσα χρήματα που έγραψε ο kostasdou dou μακρυά πια νομίζει ότι είναι, επειδή σταμάτησε η Αλεξάνδρα και η λόλα νομίζει ότι ξεμείναμε και από αφέντρες; δηλαδή η έρικα και η θεανώ που είναι και η ομορφότερη από όλες τι θα έπρεπε να παίρνει 200,μακρυά από αρπαχτές
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.484
Πόντοι
446
Στην Ελλάδα το γνωστο τυρί είναι η φέτα , αντε και κάνα ροκφόρ για τις γιορτές....
Το pule πολλοί το θέλουν, λίγοι μπορούν να γευτούν.....
Χρόνια πολλά σε όλους
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Στην Ελλάδα το γνωστο τυρί είναι η φέτα , αντε και κάνα ροκφόρ για τις γιορτές....
Το pule πολλοί το θέλουν, λίγοι μπορούν να γευτούν.....
Χρόνια πολλά σε όλους
Κάνεις λάθος αγαπητή Ίσιδα, στην Ελλάδα, ανάλογα με τον τόπο σου, έχεις και το τυρί σου. Οι της Θεσσαλονίκης/Αθήνας γνωρίζουν κατά βάση τη φέτα και το κασέρι, ενώ αρκετοί που έχουν γνώση από χωριά ή νησιά μπορούν να σου πούνε για ανεβατό, για ξύγαλο, για γαλοτύρι, για αρσενικό, για λαδοτύρι, για γραβιέρα, και όχι μόνο. Όρεξη να'χεις να ψάχνεις είναι αυτός ο τόπος για τυριά και αλλαντικά.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Αν ζητάει τόσα χρήματα που έγραψε ο kostasdou dou μακρυά πια νομίζει ότι είναι, επειδή σταμάτησε η Αλεξάνδρα και η λόλα νομίζει ότι ξεμείναμε και από αφέντρες; δηλαδή η έρικα και η θεανώ που είναι και η ομορφότερη από όλες τι θα έπρεπε να παίρνει 200,μακρυά από αρπαχτές
Πάρε πρώτα τηλέφωνο και ρώτα την μπορεί να μην ισχύει αυτό που έγραψε ο άλλος
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Στην Ελλάδα το γνωστο τυρί είναι η φέτα , αντε και κάνα ροκφόρ για τις γιορτές....
Το pule πολλοί το θέλουν, λίγοι μπορούν να γευτούν.....
Χρόνια πολλά σε όλους
Αν όντως ζητάει τόσα χρήματα ξέχασε το ,υπάρχουν καλύτερες στο αυταρχικό
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Στην Ελλάδα το γνωστο τυρί είναι η φέτα , αντε και κάνα ροκφόρ για τις γιορτές....
Το pule πολλοί το θέλουν, λίγοι μπορούν να γευτούν.....
Χρόνια πολλά σε όλους

Αν όντως ζητάει τόσα χρήματα ξέχασε το ,υπάρχουν καλύτερες στο αυταρχικό
Ψάχνουν για κορόιδα αυτές αλλά και να τα πάρουν μία φορά ποιος θα ξαναπάει; κανένας
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.484
Πόντοι
446
Αν όντως ζητάει τόσα χρήματα ξέχασε το ,υπάρχουν καλύτερες στο αυταρχικό
Όταν κάποιος μου ζητήσει να πάω μακριά τότε θα ζητήσω και για το μεταφορικό μου... μήπως δεν γράφονται τα πράγματα όπως είναι?
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Όταν κάποιος μου ζητήσει να πάω μακριά τότε θα ζητήσω και για το μεταφορικό μου... μήπως δεν γράφονται τα πράγματα όπως είναι?
Αν και είμαστε του ιδίου status στο χώρο αγαπητή, και εικάζω εκτός των ερωτικών μας αναζητήσεων (εκτός κι εάν διαθέτεις κάποια switch/υπο πλευρά που μου διαφεύγει), αυτό με την απόσταση πάντα με παραξενεύει, ειδικά στην Αθήνα που το 99% των εργαζόμενων κορασίδων δεν το χρεώνει, πλην κάποιων εξεραίσεων και κάποιων γραφείων. Θα μπορούσες λοιπόν να μας αναφέρεις και τι εννοείς "μακριά"; Ιδανικά καλό θα ήταν να δώσεις μερικά παραδείγματα αποστάσεων.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Αν όντως ζητάει τόσα χρήματα ξέχασε το ,υπάρχουν καλύτερες στο αυταρχικό
Φίλε, η κάθε εργαζόμενη ζητάει αυτό που κρίνει ότι αξίζει να ζητήσει. Εμείς αποφασίζουμε ομοίως εάν αυτό που κρίνει ότι αξίζει είναι ανάλογο αυτών που θεωρούμε ότι αξίζει. Εφόσον σκεπτόμαστε με το πάνω κεφάλι, κι ουχί με το κάτω, και εφόσον θεωρούμε ότι η κοπέλα αυτή αξίζει αυτά που ζητάει, και τα δώσουμε, τότε δεν υπάρχει κάτι μεμπτό σε αυτό.

Κουμάντο στην τσέπη μας, καλώς ή κακώς, κάνουμε εμείς, και προφανώς εάν φάμε φόλα, δε θα πάμε δεύτερη φορά, εάν όχι, τότε θα πάμε και 2η, και 3η, και όσες γουστάρουμε. Εφόσον περνάει ο καθένας μας όμορφα, και ταιριάζει με την εκάστοτη εργαζόμενη, σε θέλω, σε απαιτήσεις, σε αυτά που ζητάει η κοπέλα, κλπ. τότε είναι στο χέρι του εκάστοτε ανθρώπου να επιλέγει που θα σκάσει τα χρήματά του.

Έτσι, όπως το ίδιο αποτέλεσμα έχει να αγοράσουμε ένα VW Touareg, ένα Toyota Yaris, ή μία Rolls Royce, το ίδιο αποτέλεσμα έχει να επιλέξουμε με ποια θα πάμε και πόσα θα σκάσουμε, εφόσον εμείς περνάμε καλά με αυτόν τον άνθρωπο. Σκοπός είναι η μεγιστοποίηση της απόλαυσής μας στην τελική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom