Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Σταματήστε να γαμάτε το thread, στείλτε pm μεταξύ σας να περάσει η ώρα σας, όσο για την έρικα γαμεί και δέρνει value for money και στο αυταρχικό είναι κορυφή ιδίως στο pegging
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπερα.
Αν θα ηθελα να αναζητησω γυναικα οπου στην συναντηση αυτη θα κανω και σεξ αλλα θα δεχθω και strapon απο την κοπελα και θα υπαρχει αυτη η εναλλαγη αλλα μεχρι εκει, βρισκομαι στο σωστο topic?
Υπάρχει μηπως καποιο αλλο topic να καλυπτει αυτα τα θελω??
Γιατι αντιλαμβανομαι πως στην εννοια αυταρχικο δεν συμπεριλαμβανετε το σεξ.
Ευχαριστω.
Δεν είσαι σίγουρα στο σωστό topic. Αυτό εδώ είναι για ανταλλαγές ύβρεων και προσβολών όπως βλέπεις.

Ως προς την ερώτησή σου, στο topic αυτό, όταν δεν αλληλοβρίζονται διάφοροι, συζητάμε για αφέντρες που δεν προσφέρουν σεξ ως υπηρεσία. Αυτό που ζητάς μπορείς να το κάνεις στο filis104 (σπέσιαλ αυταρχικό ή φουλ πρόγραμμα το λένε, ρώτα εκεί) ή με κάποιο call-girl που προσφέρει και αυταρχικό (strap-on).
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Τη Rada Gold την είχα δει προ πανδημίας. Να προειδοποιήσω ότι το φετίχ (πάλη) είναι περίεργο και τα χρήματα αρκετά. Για όσους θέλουν να το δοκιμάσουν πρώτη φορά, ας πάρουν τη μικρότερη χρονική διάρκεια.
Είμαι αρκετά δυνατός, γυμνάζομαι αλλά στην πάλη δεδομένου ότι είχε τεχνική, απλώς με ακινητοποιούσε αμέσως και δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Μάλιστα μετά μου είπε ότι κάποια στιγμή λιποθύμησα και μου άφησε το κεφάλι ελεύθερο για να επανέλθω. Εγώ δεν το κατάλαβα ότι συνέβη, δεν έχω λόγο να θεωρήσω ότι λέει ψέματα. Αλλά λέω δεν αξίζει το ρίσκο να πάθεις ζημιά.

Εμφάνιση όπως στις φωτογραφίες, handjob στο τέλος και αγγλικά τα πολύ βασικά. Συννενοείσαι δηλαδή, αλλά όχι για ιδιαίτερα role plays, mind games.
Το φετίχ αυτό σιγουρα δεν ειναι απο τα δημοφιλέστερα, ειδικά στην χώρα μας, αλλά προσωπικά εμένα με φτιάχνει γιατί έχει και σωματική και λεκτική κυριαρχία. Στην Ελλάδα η madam mysteria το κανει .
Και μόνο η εικόνα δηλαδή να σε ελέγχει πλήρως εκεινη την στιγμή μια κοπέλα (ειδικά πιο μικρόσωμη απο εσένα) , εμένα με φτιάχνει . Στην ουσία ολοι το ίδιο θελουμε, απλώς ο τρόπος αλλάζει. Αλλος φτιάχνεται με τον λεκτικο εξευτελισμο, άλλος με το ξύλο, άλλος με το να τον ντύνει η αφέντρα γυναίκα και να παίζουν , άλλος με την παλη, αλλος με το στραπον, άλλος με το ball busting και πάει λέγοντας. Σε ολα αυτά απο την αρχή βάζεις ορια, ξεκαθαρίζεις στην άλλη τι θες απο την αρχή και τι οχι προκειμένου να μην έχεις κανένα θέμα. Και οσο καιρο το κανω , δεν ειχα ποτε θεμα. Ολες οι κοπέλες με πρόσεξαν και σεβάστηκαν αυτά που ειχαμε συμφωνήσει απο την αρχή. Το 2021 συναντησα την kortney olson οταν ηρθε Ελλαδα (Οκτωβρη αν θυμαμαι καλα) και δοκιμασα τα περιφημα ''ψαλίδια'' της και δεν έπαθα τίποτα, γιατι ειχα πει απο την αρχη μεχρι ποσο να το παει. Υπαρχουν και τα tap για αυτο τον λόγο. Ko δεν εχω δοκιμάσει ποτέ παντως.
Το να σε κυριαρχήσει αυτη εδώ πχ η κοπέλα που έρχεται τον Ιούνιο το βρίσκω άκρως ανεβαστικό..
 

Συνημμένα

  • ladyqueen_wrestling_117738737_149038686851601_1652100776388494452_n.jpg
    ladyqueen_wrestling_117738737_149038686851601_1652100776388494452_n.jpg
    66,6 KB · Εμφανίσεις: 80
  • Snapinsta.app_video_C94186C23C20D2C6C9E133B3B3B332BD_video_dashinit.mp4
    2 MB · Εμφανίσεις: 0

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Το καλοκαίρι ειχα παρει και την mirage/ kashmamaharaj
Tρομερή εμπειρια, καυλα η γυναικα , ειδικα οταν εμεινε με το εσωρουχα. 120 για μιση ωρα ειχα δωσει. Απο το πρώτο λεπτο καυλωμενος ήμουν , το κατάλαβε και παίξαμε αναλογως. Ειχε handjob το προγραμμα και άλλα φετίχ. Θα ξαναρθει λογικα φετος, ερχεται συχνα εδω.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Τη Rada Gold την είχα δει προ πανδημίας. Να προειδοποιήσω ότι το φετίχ (πάλη) είναι περίεργο και τα χρήματα αρκετά. Για όσους θέλουν να το δοκιμάσουν πρώτη φορά, ας πάρουν τη μικρότερη χρονική διάρκεια.

Το φετίχ αυτό σιγουρα δεν ειναι απο τα δημοφιλέστερα, ειδικά στην χώρα μας, αλλά προσωπικά εμένα με φτιάχνει γιατί έχει και σωματική και λεκτική κυριαρχία. Στην Ελλάδα η madam mysteria το κανει .
Και μόνο η εικόνα δηλαδή να σε ελέγχει πλήρως εκεινη την στιγμή μια κοπέλα (ειδικά πιο μικρόσωμη απο εσένα) , εμένα με φτιάχνει . Στην ουσία ολοι το ίδιο θελουμε, απλώς ο τρόπος αλλάζει. Αλλος φτιάχνεται με τον λεκτικο εξευτελισμο, άλλος με το ξύλο, άλλος με το να τον ντύνει η αφέντρα γυναίκα και να παίζουν , άλλος με την παλη, αλλος με το στραπον, άλλος με το ball busting και πάει λέγοντας. Σε ολα αυτά απο την αρχή βάζεις ορια, ξεκαθαρίζεις στην άλλη τι θες απο την αρχή και τι οχι προκειμένου να μην έχεις κανένα θέμα. Και οσο καιρο το κανω , δεν ειχα ποτε θεμα. Ολες οι κοπέλες με πρόσεξαν και σεβάστηκαν αυτά που ειχαμε συμφωνήσει απο την αρχή. Το 2021 συναντησα την kortney olson οταν ηρθε Ελλαδα (Οκτωβρη αν θυμαμαι καλα) και δοκιμασα τα περιφημα ''ψαλίδια'' της και δεν έπαθα τίποτα, γιατι ειχα πει απο την αρχη μεχρι ποσο να το παει. Υπαρχουν και τα tap για αυτο τον λόγο. Ko δεν εχω δοκιμάσει ποτέ παντως.
Το να σε κυριαρχήσει αυτη εδώ πχ η κοπέλα που έρχεται τον Ιούνιο το βρίσκω άκρως ανεβαστικό..
Η κοπέλλα είναι ελκυστικότατη και συγχαρητήρια που επαναφέρεις το thread στη τάξη. Δεν έχω καμία εμπειρία σ'αυτά που γράφεις, αλλά αυτά που ζητάνε μου φαίνονται υπερβολικά, ίσως και να μην μου κάνει 'κλικ' το συγκεκριμένο φετίχ. Έχω μία απορία ωστόσο: Αν η συνεδρία αναφέρεται σε πάλη, και οι κανόνες είναι πάλη "επί ίσοις όροις", τι γίνεται στη περίπτωση που εσύ είσαι πιο δυνατός από αυτήν και την βάλεις εσύ κάτω?? Το δέχεται η δεν το περιλαμβάνει το πρόγραμμα?? Επίσης αν το περιλαμβάνει μέχρι που μπορείς να φτάσεις?
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Η κοπέλλα είναι ελκυστικότατη και συγχαρητήρια που επαναφέρεις το thread στη τάξη. Δεν έχω καμία εμπειρία σ'αυτά που γράφεις, αλλά αυτά που ζητάνε μου φαίνονται υπερβολικά, ίσως και να μην μου κάνει 'κλικ' το συγκεκριμένο φετίχ. Έχω μία απορία ωστόσο: Αν η συνεδρία αναφέρεται σε πάλη, και οι κανόνες είναι πάλη "επί ίσοις όροις", τι γίνεται στη περίπτωση που εσύ είσαι πιο δυνατός από αυτήν και την βάλεις εσύ κάτω?? Το δέχεται η δεν το περιλαμβάνει το πρόγραμμα?? Επίσης αν το περιλαμβάνει μέχρι που μπορείς να φτάσεις?
Δεν μου έχει τύχει . Mixed wrestling κανω εγώ κυρίως, δηλαδή εκείνη κάνει, εγώ απλώς δέχομαι και εκει υπάρχουν τα ορια που είπα πριν, οταν δηλαδή δεν αντέχεις άλλο κάποια λαβή. κανεις tap και σταματάει . Απο οσο έχω ακούσει κάποιες προσφέρουν ανταγωνιστική πάλη, δηλαδή εκεί ναι παλεύετε κανονικα και οποιος ειναι δυνατοτερος υπερισχύει , αλλα άλλες οχι δεν το δέχονται και απλώς γίνεσαι το θυμα τους εκεινη την ώρα.. Αυτά τα ρωτάς απο την αρχή.
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Η Lady Queen Wrestler έχει θηλυκότητα, την kashmamaharaj ούτε και να με πλήρωναν. Η πρώτη πόσο πάει το session;

Πάντως δεν είναι θέμα δύναμης η πάλη, παίζει ρόλο και η τεχνική που εκείνη την έχει ενώ ο μέσος πελάτης της όχι.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Η Lady Queen Wrestler έχει θηλυκότητα, την kashmamaharaj ούτε και να με πλήρωναν. Η πρώτη πόσο πάει το session;

Πάντως δεν είναι θέμα δύναμης η πάλη, παίζει ρόλο και η τεχνική που εκείνη την έχει ενώ ο μέσος πελάτης της όχι.
Πολύ σωστά, αυτές έχουν τεχνική η δύναμη δεν λέει τίποτα απο μόνη της, αν δεν ξέρεις να την χρησιμοποιήσεις. Η rada πχ ειναι μικροκαμωμενη , δεν φαντάζεσαι οτι έχει τέτοια δύναμη οταν την βλέπεις στην αρχή και ομως έχει και ξέρει να την χρησιμοποιεί. Η lady queen το ιδιο, 1,57 ειναι , την βλέπεις στο βιντεακι και στις φωτο λες τι μουναρα ειναι , σιγα μην εχει δυναμη. Και ομως..
Η lady quuen θέλει 200 το μισάωρο , 300 την ώρα. Η kashma ηθελε 120 το μισαωρο, 200 την ωρα. Γενικα ειναι ακριβο το σπορ, εγώ 2-3 φορές τον χρονο το εξασκώ με κοπέλες απο τα site αυτα. Τις υπόλοιπες απλά c. girl που κάνουν αυταρχικό.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
εγώ ρουφάω το στράπ της Αφέντρας μου ,πάω να γράψω για την Σταυρούλαρα



ο τρελοκαψούρης kostas dou το συνεχίζει
Είδες που είσαι λαλάκας και το συνεχίζεις για να σου απαντάω; Καλά δεν είχαμε ησυχία όσο δεν ασχολιόσουν μαζί μου βρε λουλούκο;
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Πολύ σωστά, αυτές έχουν τεχνική η δύναμη δεν λέει τίποτα απο μόνη της, αν δεν ξέρεις να την χρησιμοποιήσεις. Η rada πχ ειναι μικροκαμωμενη , δεν φαντάζεσαι οτι έχει τέτοια δύναμη οταν την βλέπεις στην αρχή και ομως έχει και ξέρει να την χρησιμοποιεί. Η lady queen το ιδιο, 1,57 ειναι , την βλέπεις στο βιντεακι και στις φωτο λες τι μουναρα ειναι , σιγα μην εχει δυναμη. Και ομως..
Η lady quuen θέλει 200 το μισάωρο , 300 την ώρα. Η kashma ηθελε 120 το μισαωρο, 200 την ωρα. Γενικα ειναι ακριβο το σπορ, εγώ 2-3 φορές τον χρονο το εξασκώ με κοπέλες απο τα site αυτα. Τις υπόλοιπες απλά c. girl που κάνουν αυταρχικό.
Εγώ όπως σου είπα στη μία φορά που δοκίμασα, μου έκανε μια λαβή η Rada, με ακινητοποιούσε αμέσως, οπότε τελείωνε επιτόπου η όποια πάλη. Είναι σαν να παίξεις π.χ. μονό μπάσκετ με επαγγελματία, δεν θα ακουμπήσεις μπάλα και δεν υπάρχει παιχνίδι επί της ουσίας. Ουσιαστικά δεν υπήρξε δηλαδή πάλη. Εσύ τι έκανες στο session;
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Γενικα ειναι ακριβο το σπορ, εγώ 2-3 φορές τον χρονο το εξασκώ με κοπέλες απο τα site αυτα. Τις υπόλοιπες απλά c. girl που κάνουν αυταρχικό.
Σόρυ φίλε αν το αναφέρεις νωρίτερα και το έχασα, αλλά από που βλέπεις αγγελείες για wrestling για κοπέλες που είναι/έρχονται Ελλάδα;
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Παιδια εχει κανεις εμπειρια με Νεμεσις η Τζουλιετα? Αξιζουν?
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Σόρυ φίλε αν το αναφέρεις νωρίτερα και το έχασα, αλλά από που βλέπεις αγγελείες για wrestling για κοπέλες που είναι/έρχονται Ελλάδα;
1. sessiongirls
2. wb270
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ όπως σου είπα στη μία φορά που δοκίμασα, μου έκανε μια λαβή η Rada, με ακινητοποιούσε αμέσως, οπότε τελείωνε επιτόπου η όποια πάλη. Είναι σαν να παίξεις π.χ. μονό μπάσκετ με επαγγελματία, δεν θα ακουμπήσεις μπάλα και δεν υπάρχει παιχνίδι επί της ουσίας. Ουσιαστικά δεν υπήρξε δηλαδή πάλη. Εσύ τι έκανες στο session;
Mixed wrestling, muscle worship, lifts και στο τέλος handjob..
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
1. sessiongirls
2. wb270
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Mixed wrestling, muscle worship, lifts και στο τέλος handjob..
Ευχαριστώ φίλε μου. Η απορία μου είνα για το wrestling πώς το κάνατε. Γιατί εμένα μου έκανε μια λαβή, με ακινητοποιούσε και τέλος. Στην πράξη δηλαδή πώς έγινε ενδιαφέρον;
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Ευχαριστώ φίλε μου. Η απορία μου είνα για το wrestling πώς το κάνατε. Γιατί εμένα μου έκανε μια λαβή, με ακινητοποιούσε και τέλος. Στην πράξη δηλαδή πώς έγινε ενδιαφέρον;
Δεν κάνω ανταγωνιστικο wrestling, απλά δέχομαι και οταν ειμαι στα όρια μου δίνω το σήμα για να σταματήσει.
 

madness70

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2020
Μηνύματα
22
Like
55
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!! Έχει κανείς εμπειρία με τη συγκεκριμένη κοπέλα?
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Καλησπέρα!!! Έχει κανείς εμπειρία με τη συγκεκριμένη κοπέλα?
Φίλε μου, αν δεν με απατά η όραση μου εγώ βλέπω δύο διαφορετικές γυναίκες, η μία μαύρη και η άλλη άσπρη. Μάλιστα στις πληροφορίες αναγράφει ως ethnicity- black, ενώ σε μόνο μία φωτογραφία έχει την μαύρη. Η λευκή πάντως φαίνεται πιο ενδιαφέρουσα περίπτωση, αλλά είναι αρκετά νταρντανειδής για τα γούστα μου.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Δεν γελάει η Ισιδα με την ηλικία. Με τον χαμό για τις ηλικίες γελάει. Όσο για την ηλικία που ξεκίνησα αφού ακόμα δεν είμαι 40 πως άρχισα στα 40?
Το 2017 άρχισα....
Καλημέρα
Το προφίλ σου το είδα πρόσφατα όπως και τις φωτογραφίες σου, εσύ ξέρεις καλύτερα πότε ξεκίνησες και την ηλικία σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom