Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
καλημερα, ξέρεις κανένας αυτή την περίπτωση? οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη
τι πληροφορίες ,ότι σου γράφουν οι προηγούμενοι ούτε μία φωτογραφία δική της δεν έχει βάλει έστω μία με πόδια
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.951
Πόντοι
1.056
Καλημέρα στην ομάδα.
Σε καποιους έλειψα, σε άλλους όχι....

Σύντομα θα μπορείτε να με βρείτε και στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο στο κέντρο της Αθήνας .

Περισσότερες πληροφορίες σύντομα.

Καλωσήρθατε
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Και εγω πιστευω ότι εισαι βρμοπουστας μου το εχουν πει και άλλοι και ότι γαμιιεσαι για 30 ευρω άρα αληθευει αφου το λενε και άλλοι . Αμα είσαι ατριχος σε γαμαω και εγω και θα σου δωσω 50 . Ενδιαφερεσαι ;
Ας ασχοληθεί ο admin μαζί σου
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Ας ασχοληθεί ο admin μαζί σου
Προφανώς αυτό που εννοεί είναι ότι επειδή ισχυρίζονται κάτι κάποιοι δεν σημαίνει ότι ισχύει κιόλας.
Ενώ είναι ξύπνιος, ετοιμόλογος και γνωρίζει τον χώρο, είναι ταυτόχρονα συγκρουσιακός και γίνεται προσβλητικός, άνευ λόγου κατ' εμέ. Γυναίκα πάντως δεν είναι, και το βάρος απόδειξεως δεν το έχει αυτός, αλλά αυτοί που του το προσάπτουν. Λίγο πολύ οι στρατευμένοι και τα τρολς έχουν γίνει γνωστοί και έχουν αποβληθεί απο μόνοι τους.
Αν περιοριστούμε στο να ανταλλάσουμε πληροφορίες, και να καταθέτουμε τις γνώσεις μας για να αποφεύγουμε τις φόλες και εκμεταλλευόμαστε τις ευκαιρίες, το πράγμα λειτουργεί μια χαρά. Αν πάλι αναλωνώμαστε σε κοκκορομαχίες, το πράγμα γίνεται μπουρδέλο - συμβατό ίσως με το site-.
Το πρόβλημα κατ' εμέ είναι όπως είπε κάποιος, η έλλειψη νέων κουλουριών, εξ' ου και η φαγωμάρα.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Προφανώς αυτό που εννοεί είναι ότι επειδή ισχυρίζονται κάτι κάποιοι δεν σημαίνει ότι ισχύει κιόλας.
Ενώ είναι ξύπνιος, ετοιμόλογος και γνωρίζει τον χώρο, είναι ταυτόχρονα συγκρουσιακός και γίνεται προσβλητικός, άνευ λόγου κατ' εμέ. Γυναίκα πάντως δεν είναι, και το βάρος απόδειξεως δεν το έχει αυτός, αλλά αυτοί που του το προσάπτουν. Λίγο πολύ οι στρατευμένοι και τα τρολς έχουν γίνει γνωστοί και έχουν αποβληθεί απο μόνοι τους.
Αν περιοριστούμε στο να ανταλλάσουμε πληροφορίες, και να καταθέτουμε τις γνώσεις μας για να αποφεύγουμε τις φόλες και εκμεταλλευόμαστε τις ευκαιρίες, το πράγμα λειτουργεί μια χαρά. Αν πάλι αναλωνώμαστε σε κοκκορομαχίες, το πράγμα γίνεται μπουρδέλο - συμβατό ίσως με το site-.
Το πρόβλημα κατ' εμέ είναι όπως είπε κάποιος, η έλλειψη νέων κουλουριών, εξ' ου και η φαγωμάρα.
Φιλαράκι τα λες πολύ σωστα και μετρημένα , respect . Πολυ μ αρεσε ειδικά αυτό οπως το εγραψες (το βάρος απόδειξεως δεν το έχει αυτός, αλλά αυτοί που του το προσάπτουν)

Και εγώ δε γουστάρω που βριζει και τον κάνω πλάκα αλλά τους άλλους τους τρωει ο κωλος τους για μπινελικομα γιατι ξέρουν από πριν πως θα απαντήσει . Ριιχουν λαδι στη φωτιά και οταν τους ρωταει να πουν ποια ειναι αυτοι τι κάνουν ; μοκο κοκο. Νταξ φιλαρακια ας ληξη εδώ , δε μας νοιαζει τι ειναι εδω εμαστε για να διαβαζουμε για Αφεντρες
 

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους, είμαι νέο μέλος από Κύπρο. Ανεβαίνω Αθήνα αρκετά συχνά θα ήθελα αν ξέρετε να μου συστήσετε κάποια καλή Αφέντρα που να κάνει και outcalls στο ξενοδοχείο. Θα είμαι Αθήνα 06/04/23.

Είναι πολύ σημαντικό η Κυρία να είναι επαγγελματίας, καθαρή με περιποιημένα άκρα και να έχει επειρία στο Σ/Μ και όχι απλά στο "αυταρχικό/στραπ ον" όπως αρκετές που διαφημόζονται ως "αφέντρες". Η τιμή δεν είναι πρόβλημα εάν τα αξίζει.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια συμβουλή.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Καλημέρα σε όλους, είμαι νέο μέλος από Κύπρο. Ανεβαίνω Αθήνα αρκετά συχνά θα ήθελα αν ξέρετε να μου συστήσετε κάποια καλή Αφέντρα που να κάνει και outcalls στο ξενοδοχείο. Θα είμαι Αθήνα 06/04/23.

Είναι πολύ σημαντικό η Κυρία να είναι επαγγελματίας, καθαρή με περιποιημένα άκρα και να έχει επειρία στο Σ/Μ και όχι απλά στο "αυταρχικό/στραπ ον" όπως αρκετές που διαφημόζονται ως "αφέντρες". Η τιμή δεν είναι πρόβλημα εάν τα αξίζει.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια συμβουλή.
Η έρικα είναι η πιο έμπειρη στο αυταρχικό, πεντακάθαρη και όχι δήθεν αλλά δεν ξέρω αν θα δεχτεί να έρθει στο ξενοδοχείο ,από ότι γνωρίζω πάει μόνο με γνωστούς σε ξενοδοχείο
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Η έρικα είναι η πιο έμπειρη στο αυταρχικό, πεντακάθαρη και όχι δήθεν αλλά δεν ξέρω αν θα δεχτεί να έρθει στο ξενοδοχείο ,από ότι γνωρίζω πάει μόνο με γνωστούς σε ξενοδοχείο

Έχω πάει μαζί της σε σουίτα με τζακούζι δυστυχώς φεύγει για Αγγλία τον Μάιο
 

Stinger19791

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2018
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Κάποια Αναστασία?ως τώρα την έχω δει μόνο φβ...σε αγγελία δεν την έχω δει κάπου...ξέρει κανείς τι παιζει
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Καλημέρα σε όλους, είμαι νέο μέλος από Κύπρο. Ανεβαίνω Αθήνα αρκετά συχνά θα ήθελα αν ξέρετε να μου συστήσετε κάποια καλή Αφέντρα που να κάνει και outcalls στο ξενοδοχείο. Θα είμαι Αθήνα 06/04/23.

Είναι πολύ σημαντικό η Κυρία να είναι επαγγελματίας, καθαρή με περιποιημένα άκρα και να έχει επειρία στο Σ/Μ και όχι απλά στο "αυταρχικό/στραπ ον" όπως αρκετές που διαφημόζονται ως "αφέντρες". Η τιμή δεν είναι πρόβλημα εάν τα αξίζει.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια συμβουλή

Καλημέρα σε όλους, είμαι νέο μέλος από Κύπρο. Ανεβαίνω Αθήνα αρκετά συχνά θα ήθελα αν ξέρετε να μου συστήσετε κάποια καλή Αφέντρα που να κάνει και outcalls στο ξενοδοχείο. Θα είμαι Αθήνα 06/04/23.

Είναι πολύ σημαντικό η Κυρία να είναι επαγγελματίας, καθαρή με περιποιημένα άκρα και να έχει επειρία στο Σ/Μ και όχι απλά στο "αυταρχικό/στραπ ον" όπως αρκετές που διαφημόζονται ως "αφέντρες". Η τιμή δεν είναι πρόβλημα εάν τα αξίζει.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια συμβουλή.
Η Domina Isida ειναι εξαιρετική επιλογή. Τόσο στο mind game, όσο και επί του αγωνιστικού (strapon κτλ). Κατέχει το αντικείμενο. Όμορφη και καθαρή.

Για outcalls κτλ δεν γνωρίζω, περισσότερα. Καλύτερα να επικοινωνήσεις μαζί της!
 

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Η Domina Isida ειναι εξαιρετική επιλογή. Τόσο στο mind game, όσο και επί του αγωνιστικού (strapon κτλ). Κατέχει το αντικείμενο. Όμορφη και καθαρή.

Για outcalls κτλ δεν γνωρίζω, περισσότερα. Καλύτερα να επικοινωνήσεις μαζί της!
Ευχαριστώ πολύ. Έχουμε κάποια ιστοσελίδα ή στοιχεία επικοινονίας μα τις Κυρίες;
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους, είμαι νέο μέλος από Κύπρο. Ανεβαίνω Αθήνα αρκετά συχνά θα ήθελα αν ξέρετε να μου συστήσετε κάποια καλή Αφέντρα που να κάνει και outcalls στο ξενοδοχείο. Θα είμαι Αθήνα 06/04/23.

Είναι πολύ σημαντικό η Κυρία να είναι επαγγελματίας, καθαρή με περιποιημένα άκρα και να έχει επειρία στο Σ/Μ και όχι απλά στο "αυταρχικό/στραπ ον" όπως αρκετές που διαφημόζονται ως "αφέντρες". Η τιμή δεν είναι πρόβλημα εάν τα αξίζει.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια συμβουλή.
Οι καλύτερες είναι η Έρικα και η λόλα αλλά δεν της πετυχαίνεις εύκολα,βολέψου με άλλη και καλά να περάσεις
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Προφανώς αυτό που εννοεί είναι ότι επειδή ισχυρίζονται κάτι κάποιοι δεν σημαίνει ότι ισχύει κιόλας.
Ενώ είναι ξύπνιος, ετοιμόλογος και γνωρίζει τον χώρο, είναι ταυτόχρονα συγκρουσιακός και γίνεται προσβλητικός, άνευ λόγου κατ' εμέ. Γυναίκα πάντως δεν είναι, και το βάρος απόδειξεως δεν το έχει αυτός, αλλά αυτοί που του το προσάπτουν. Λίγο πολύ οι στρατευμένοι και τα τρολς έχουν γίνει γνωστοί και έχουν αποβληθεί απο μόνοι τους.
Αν περιοριστούμε στο να ανταλλάσουμε πληροφορίες, και να καταθέτουμε τις γνώσεις μας για να αποφεύγουμε τις φόλες και εκμεταλλευόμαστε τις ευκαιρίες, το πράγμα λειτουργεί μια χαρά. Αν πάλι αναλωνώμαστε σε κοκκορομαχίες, το πράγμα γίνεται μπουρδέλο - συμβατό ίσως με το site-.
Το πρόβλημα κατ' εμέ είναι όπως είπε κάποιος, η έλλειψη νέων κουλουριών, εξ' ου και η φαγωμάρα.
Εσύ είσαι αλλού για αλλού και το παίζεις και διανοούμενος τρομάρα σου
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Κάποια Αναστασία?ως τώρα την έχω δει μόνο φβ...σε αγγελία δεν την έχω δει κάπου...ξέρει κανείς τι παιζει
Αν είσαι στο προφίλ της κάνει live και οι σκλάβοι πληρώνουν με pay safe επίσης πουλά και βίντεο της
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Εσύ είσαι αλλού για αλλού και το παίζεις και διανοούμενος τρομάρα σου
To ότι δεν μπορείς να καταλάβεις καποιον όταν τα γραφει ομορφα και μετρημένα δειχνει ότι εσυ εισαι αλλου ντ αλλου. Μαλλον προτιμας τα μπινελικια του κορλεονε :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom