Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Όλες τις απορίες σου θα στις λύσει ο @tellystalone6969 που ενώ το παίζει μάγκας βαρυς γουστάρει κάργα αυταρχικό και είναι μια παθητική μπουμπούκα που τρώει δάκτυλο και στραποναρισμα...

Όλα κι όλα δεν είναι πουστης όμως...:confused::confused::confused:


Κάποιοι γαλάζιοι φίλοι σου, έχουν δηλώσει ότι ... πάνε σε τσοντοσινεμά. Πας κι εσύ ;;

Στο ΘΕΜΑ downton 8 ... κάπως έτσι με ενημέρωσαν .... θα ψαχθεί συντόμως ....
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας επειδή έρχομαι βόλτα Αθήνα ποια θα με προτείνατε να πάω να δω για αυταρχικό θα μείνω Αμπελοκηποι έχω κάποια εμπειρία από θεσσαλονικη
Πήγαινε στην Θεανώ με κλειστά μάτια ή μάλλον τελείως ανοιχτά γιατί είναι και τόσο όμορφη που χαίρεσαι να την βλέπεις. Είναι στην περιοχή που θα μείνεις οπότε μπορείς να πας με τα πόδια ή ακόμα και μπουσουλώντας
 

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
χμμ.. το βρήκα αυτό το προφιλ. πολύ άσχημα πόδια όμως.

Γενικά προτιμώ Επαγγελματίες με ιστοσελίδα και reviews. Έχω εντοπίσει αυτή την ιστοσελίδα, Mistress Alexandra – The Absolute Greek Mistress. έχει επισκεφτεί κάποιος?
Φυσικά την εχουμε επισκεφτεί αλλα και να θέλουμε να παμε πάλι δεν γίνεται..... ριξε μια ματιά πιο πάνω στο νήμα και θα καταλάβεις
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
χμμ.. το βρήκα αυτό το προφιλ. πολύ άσχημα πόδια όμως.

Γενικά προτιμώ Επαγγελματίες με ιστοσελίδα και reviews. Έχω εντοπίσει αυτή την ιστοσελίδα, Mistress Alexandra – The Absolute Greek Mistress. έχει επισκεφτεί κάποιος?
Έχει σταματήσει η Αλεξάνδρα, η Αναστασία η αλήθεια είναι ότι έχει χοντρά πόδια, γούστα είναι αυτά
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Πήγαινε στην Θεανώ με κλειστά μάτια ή μάλλον τελείως ανοιχτά γιατί είναι και τόσο όμορφη που χαίρεσαι να την βλέπεις. Είναι στην περιοχή που θα μείνεις οπότε μπορείς να πας με τα πόδια ή ακόμα και μπουσουλώντας
Για ποδολαγνεία και μόνο κάνει η θεανώ Αφέντρα δεν την λες
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας επειδή έρχομαι βόλτα Αθήνα ποια θα με προτείνατε να πάω να δω για αυταρχικό θα μείνω Αμπελοκηποι έχω κάποια εμπειρία από θεσσαλονικη
Η θεανώ έχει σπίτι αμπελόκηποι αλλά είναι swinger, αν θέλεις ποδολαγνεία να πας αυταρχικό δεν το έχει
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας επειδή έρχομαι βόλτα Αθήνα ποια θα με προτείνατε να πάω να δω για αυταρχικό θα μείνω Αμπελοκηποι έχω κάποια εμπειρία από θεσσαλονικη
Από ότι βλέπω χτες έγινες μέλος και εμπιστοσύνη δεν υπάρχει γράφεις και αμπελόκηποι οπότε κατάλαβα, πόσα προφίλ θα κάνεις ακόμα;
 

Nikolakiss91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Από ότι βλέπω χτες έγινες μέλος και εμπιστοσύνη δεν υπάρχει γράφεις και αμπελόκηποι οπότε κατάλαβα, πόσα προφίλ θα κάνεις ακόμα;
Καινούργιος είμαι το λέω μήπως υπάρχει κάτι αξιόλογο κέντρο για αυτό και δεν είμαι fake ,
 

Alekos400

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
Αυταρχικό από τη συζυγο στο συζυγο, μεσα στη σχεση ή μεσα στο γαμο, μπορεί να υπαρχει? Υπαρχει γυναικα που να γουσταρει να κανει αυταρχικό στην αντρα της? Τι γνωμη εχετε?

Αυταρχικό από τη συζυγο στο συζυγο, μεσα στη σχεση ή μεσα στο γαμο, μπορεί να υπαρχει? Υπαρχει γυναικα που να γουσταρει να κανει αυταρχικό στην αντρα της? Τι γνωμη εχετε?
Στην δικιά μου περίπτωση υπάρχει ένα soft αυταρχικό αλλά όχι τόσο επειδή η σύζυγος έχει αυταρχικό χαρακτήρα με την έννοια του όρου αλλά επειδή είμαι εγώ υποτακτικος και την έχω φέρει ας πούμε στις επιθυμίες μου.
Την υπηρετώ πρώτα με ατελείωτο στοματικό σε διάφορες στάσεις και όταν καυλωνει πολύ μου ζητάει να με πάρει με το στραπ ον που ξέρει ότι με τρελενει αφάνταστα
Για να φτάσουμε όμως μέχρι εδώ πέρασαν αρκετά χρόνια ένα βήμα την φορά.
 

Nikolakiss91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η θεανώ έχει σπίτι αμπελόκηποι αλλά είναι swinger, αν θέλεις ποδολαγνεία να πας αυταρχικό δεν το έχει
Ευχαριστώ πολύ ,θα σας πω εντυπώσεις πάντως Γαλανου εδώ κάνει μόνο σε ξενοδοχείο και στην περιοχή της Καλαμαριάς συγκεκριμένα έχω να πάω 2,3 χρόνια λόγω του Κοβιντ δεν δεχόταν εύκολα πελάτες και καλή γυναίκα σαν χαρακτήρας το λέω για Θεσσαλονικη οποίος την ψάχνει .
 

Nikolakiss91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πήγαινε στην Θεανώ με κλειστά μάτια ή μάλλον τελείως ανοιχτά γιατί είναι και τόσο όμορφη που χαίρεσαι να την βλέπεις. Είναι στην περιοχή που θα μείνεις οπότε μπορείς να πας με τα πόδια ή ακόμα και μπουσουλώντας
Σας ευχαριστώ πολύ
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Από ότι βλέπω χτες έγινες μέλος και εμπιστοσύνη δεν υπάρχει γράφεις και αμπελόκηποι οπότε κατάλαβα, πόσα προφίλ θα κάνεις ακόμα;
Καλά εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα τελικά , να το κοιταξεις μη το αμελείς
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
302
Like
473
Πόντοι
21
Αυταρχικό από τη συζυγο στο συζυγο, μεσα στη σχεση ή μεσα στο γαμο, μπορεί να υπαρχει? Υπαρχει γυναικα που να γουσταρει να κανει αυταρχικό στην αντρα της? Τι γνωμη εχετε?
Ειναι λαθος γιατι ανατρεπει τους ρολους προτυπα ενος γαμου ...Μονο επαγγελματιες
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Ποσα ζητα η Θεανω ρε παιδια? Εχει σοβαρο εξοπλισμο η μια πολυθρονα μονο?
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Αυταρχικό από τη συζυγο στο συζυγο, μεσα στη σχεση ή μεσα στο γαμο, μπορεί να υπαρχει? Υπαρχει γυναικα που να γουσταρει να κανει αυταρχικό στην αντρα της? Τι γνωμη εχετε?
Όχι δεν μπορεί. Kinky καταστάσεις που να γουστάρουν και οι δύο ναι, αλλά αυταρχικό όπως το γράφεις όχι.
Η γυναίκα για να αγαπήσει τον άντρα πρέπει να τον θαυμάζει και για να τον θαυμάσει, πρέπει πρώτα να τον σεβαστεί.
Όλες οι γυναίκες, ανεξαρτήτως ράτσας, φυλής, ηλικίας, τάξης, προτιμήσεων, συμπεριλαμβανομένων και των αφεντρών, προκειμένου να δεσμευτούν σοβαρά με κάποιον, θέλουν τον άντρα καβάλα στο άλογο, ή έτσι τουλάχιστον θέλουν να το βλέπουν στο φαντασιακό τους.
Μην αυταπατάται κανείς ότι οι αφέντρες είναι εξαίρεση, γιατί και οι αφέντρες, γυναίκες είναι και το λέω μετά λόγου γνώσεως.

ΟΜΩΣ ταυτοχρόνως

Η γυναίκα έχει στην κατοχή της ένα πυρηνικό όπλο μαζικής καταστροφής, ΤΟ ΜΟΥΝΙ
Το μουνί σέρνει καράβι και αυτό είναι ύψιστη αλήθεια
Το μουνί δεν είναι μόνο πηγή ηδονής, αλλά και πηγή ζωής και ως τέτοιο δίνει στην κάτοχο του απεριόριστη εξουσία
Μία απλή παρατήρηση με το τι γίνεται στα ζώα αρκεί για να καταλάβει τι γίνεται και στους ανθρώπου που και αυτοί ζώα είναι.
Στη θάλασσα βλέπεις ένα μπουλούκι απο αρσενικά λαυράκια να κυνηγάει απεγνωσμένα το θηλυκό.
Το ίδιο συμβαίνει και στους γάτους στη γειτονιά μου
Στους λύκους και τις υαίνες υπάρχει το κυριάρχο θηλυκό, απόλυτη μηριαρχία.
Οι αρσενικοί ελέφαντες, τα βουβάλια, τα ελάφια, κατά την εποχή της αναπαραγωγής μπορούν να σκοτωθούν για να κερδίσουν το θηλυκό.
Οι θαλάσσιοι λέοντες μπορούν να περιμένουν χρόνια για να αναπαραχθούν, γιατί απλά δεν είναι αυτό που λένε alpha males. Τα περισσότερα bmales απλά δεν θα γαμήσουν ποτέ στη ζωή τους.
Σε πολλά είδη αράχνης το θηλυκό σκοτώνει το αρσενικό μετά την πράξη.
Ακόμα και στα λιοντάρια, το θηλυκό κάνει το παιχνίδι έστω κι αν φαίνεται το αντίθετο.

Παντού και πάντα το θηλυκό είναι που διαλέγει γιατί αυτό είναι που διαθέτει το μουνί. Και πάντα επιλέγει το ισχυρότερο αρσενικό, αυτό δηλαδή που θα του εξασφαλίσει τους δυνατότερους απογόνους. Στους ανθρώπους ευτυχώς, επειδή δεν ζούμε στην εποχή των σπηλαίων, η έννοια του ισχυρότερου περιλαμβάνει και τον διανοητικά και πνευματικά ισχυρότερο, αλλά βέβαια και τον οικονομικά αυτάρκη. Παράλληλα επειδή οι γυναίκες βαριούνται εύκολα, επιλέγουν άντρες που κρατάνε το ενδιαφέρον τους ζωντανό, που θα τις κάνουν να γελάσουν ή θα τις μάθουν πράγματα.
Σε κάθε περίπτωση το μουνί είναι που θα σύρει το καράβι και όχι ο πούτσος.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Καλά εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα τελικά , να το κοιταξεις μη το αμελείς
Έχει κάνει αρκετά ξέρω τι γράφω, έχει ρίξει και την τιμή κάνει και μισάωρα και δεν είναι η μόνη βέβαια με 40 ευρώ, ωστόσο γράφω ότι για ποδολαγνεία είναι μια χαρά μέχρι εκεί
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Όχι δεν μπορεί. Kinky καταστάσεις που να γουστάρουν και οι δύο ναι, αλλά αυταρχικό όπως το γράφεις όχι.
Η γυναίκα για να αγαπήσει τον άντρα πρέπει να τον θαυμάζει και για να τον θαυμάσει, πρέπει πρώτα να τον σεβαστεί.
Όλες οι γυναίκες, ανεξαρτήτως ράτσας, φυλής, ηλικίας, τάξης, προτιμήσεων, συμπεριλαμβανομένων και των αφεντρών, προκειμένου να δεσμευτούν σοβαρά με κάποιον, θέλουν τον άντρα καβάλα στο άλογο, ή έτσι τουλάχιστον θέλουν να το βλέπουν στο φαντασιακό τους.
Μην αυταπατάται κανείς ότι οι αφέντρες είναι εξαίρεση, γιατί και οι αφέντρες, γυναίκες είναι και το λέω μετά λόγου γνώσεως.

ΟΜΩΣ ταυτοχρόνως

Η γυναίκα έχει στην κατοχή της ένα πυρηνικό όπλο μαζικής καταστροφής, ΤΟ ΜΟΥΝΙ
Το μουνί σέρνει καράβι και αυτό είναι ύψιστη αλήθεια
Το μουνί δεν είναι μόνο πηγή ηδονής, αλλά και πηγή ζωής και ως τέτοιο δίνει στην κάτοχο του απεριόριστη εξουσία
Μία απλή παρατήρηση με το τι γίνεται στα ζώα αρκεί για να καταλάβει τι γίνεται και στους ανθρώπου που και αυτοί ζώα είναι.
Στη θάλασσα βλέπεις ένα μπουλούκι απο αρσενικά λαυράκια να κυνηγάει απεγνωσμένα το θηλυκό.
Το ίδιο συμβαίνει και στους γάτους στη γειτονιά μου
Στους λύκους και τις υαίνες υπάρχει το κυριάρχο θηλυκό, απόλυτη μηριαρχία.
Οι αρσενικοί ελέφαντες, τα βουβάλια, τα ελάφια, κατά την εποχή της αναπαραγωγής μπορούν να σκοτωθούν για να κερδίσουν το θηλυκό.
Οι θαλάσσιοι λέοντες μπορούν να περιμένουν χρόνια για να αναπαραχθούν, γιατί απλά δεν είναι αυτό που λένε alpha males. Τα περισσότερα bmales απλά δεν θα γαμήσουν ποτέ στη ζωή τους.
Σε πολλά είδη αράχνης το θηλυκό σκοτώνει το αρσενικό μετά την πράξη.
Ακόμα και στα λιοντάρια, το θηλυκό κάνει το παιχνίδι έστω κι αν φαίνεται το αντίθετο.

Παντού και πάντα το θηλυκό είναι που διαλέγει γιατί αυτό είναι που διαθέτει το μουνί. Και πάντα επιλέγει το ισχυρότερο αρσενικό, αυτό δηλαδή που θα του εξασφαλίσει τους δυνατότερους απογόνους. Στους ανθρώπους ευτυχώς, επειδή δεν ζούμε στην εποχή των σπηλαίων, η έννοια του ισχυρότερου περιλαμβάνει και τον διανοητικά και πνευματικά ισχυρότερο, αλλά βέβαια και τον οικονομικά αυτάρκη. Παράλληλα επειδή οι γυναίκες βαριούνται εύκολα, επιλέγουν άντρες που κρατάνε το ενδιαφέρον τους ζωντανό, που θα τις κάνουν να γελάσουν ή θα τις μάθουν πράγματα.
Σε κάθε περίπτωση το μουνί είναι που θα σύρει το καράβι και όχι ο πούτσος.
Γνωρίζω Αφέντρα που είχε παντρευτεί σκλάβο επειδή ήθελε να τον πηδάει και να τον ντύνει η ίδια μου τα έχει πει, βέβαια είναι η εξαίρεση του κανόνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom