Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Γνωρίζω Αφέντρα που είχε παντρευτεί σκλάβο επειδή ήθελε να τον πηδάει και να τον ντύνει η ίδια μου τα έχει πει, βέβαια είναι η εξαίρεση του κανόνα
Κι εγώ έχω ακούσει τέτοια ιστορία και μπορεί να εννοούμε και την ίδια. Κάθησε όμως η φάση? Αυτοί που λέω εγώ χώρισαν εν τέλει. Υπάρχει και κάποιο μέλος που δεν θυμάμαι τ' όνομα του, που επίσης χώρισε. Θα μου πεις βέβαια ότι και στα vanila ζευγάρια αυτή είναι η συνήθης κατάληξη.....
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Ειναι λαθος γιατι ανατρεπει τους ρολους προτυπα ενος γαμου ...Μονο

Κι εγώ έχω ακούσει τέτοια ιστορία και μπορεί να εννοούμε και την ίδια. Κάθησε όμως η φάση? Αυτοί που λέω εγώ χώρισαν εν τέλει. Υπάρχει και κάποιο μέλος που δεν θυμάμαι τ' όνομα του, που επίσης χώρισε. Θα μου πεις βέβαια ότι και στα vanila ζευγάρια αυτή είναι η συνήθης κατάληξη.....
Μάλλον την ίδια εννοούμε και μιλάω για την έρικα εφόσον γράφεις ότι είσαι φίλος της θα ξέρεις και τον λόγο που τον χώρισε
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Έχει κάνει αρκετά ξέρω τι γράφω, έχει ρίξει και την τιμή κάνει και μισάωρα και δεν είναι η μόνη βέβαια με 40 ευρώ, ωστόσο γράφω ότι για ποδολαγνεία είναι μια χαρά μέχρι εκεί
Φιλαρακι εισαι σκετη παραπληρόφορηση. 120 παιρνει ποια τιμη έριξε ; Απλά έχει ένα πρόγραμμα με 60 και οχι 40 για ποδολαγνους που διαρκει περιπου 40 λεπτά . Οτι να να γράφεις
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
613
Like
1.321
Πόντοι
206
Kαλησπερα..Εχεις καποιος προσφατη εμπειρια με OΛΓΑ?
 

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς αφέντρα που να γλύφει κολωτρυπίδα?
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
613
Like
1.321
Πόντοι
206
Mια OLga mistress εχει πολλες αγγελιες
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
589
Like
1.398
Πόντοι
206
Υπάρχουν κριτικές για olga mistress?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς αφέντρα που να γλύφει κολωτρυπίδα?
Εισαι σίγουρος ότι ψαχνεις για αφεντρα και όχι σκλαβα ; Εστω switch ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

www.dominaolga.com
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Ειναι λαθος γιατι ανατρεπει τους ρολους προτυπα ενος γαμου ...Μονο

Σε μπουρδελο, ποιες κανουν?
Μην ψάχνεις αυταρχικό σε μπορδέλο τζ
Φιλαρακι εισαι σκετη παραπληρόφορηση. 120 παιρνει ποια τιμη έριξε ; Απλά έχει ένα πρόγραμμα με 60 και οχι 40 για ποδολαγνους που διαρκει περιπου 40 λεπτά . Οτι να να γράφεις
Ξέρω τι γράφω,120 παίρνει η λόλα,έχει ρίξει τις τιμές η θεανω,ποτέ δεν έπαιρνε 120 ,εσύ γράφεις ότι μένεις θεσσαλονίκη δεν ξέρεις τι γίνεται στην Αθήνα τώρα αν σε εσένα παίρνει 120 σε γδαίρνει κάνει και μισάωρα με 40 ευρώ μόνο για ποδολαγνεία
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Kαλησπερα..Εχεις καποιος προσφατη εμπειρια με OΛΓΑ?
Πρόσφατη όχι είχα γράψει το 2021 για την όλγα,από ελεύθερη σχέση το γύρισε στο αυταρχικό,παραπανίσια κιλά στην Αλεξάνδρα που ήταν δεν πέρασα καλά μετά σε ξενοδοχείο δεν υπήρξε χημεία αλλά μπορεί να έχει βελτιωθεί από τότε
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Μην ψάχνεις αυταρχικό σε μπορδέλο τζ

Ξέρω τι γράφω,120 παίρνει η λόλα,έχει ρίξει τις τιμές η θεανω,ποτέ δεν έπαιρνε 120 ,εσύ γράφεις ότι μένεις θεσσαλονίκη δεν ξέρεις τι γίνεται στην Αθήνα τώρα αν σε εσένα παίρνει 120 σε γδαίρνει κάνει και μισάωρα με 40 ευρώ μόνο για ποδολαγνεία
Εισαι μεγαλος μυρωδιάς αυτό έχω να πω και αμφιβάλλω εάν εχεις δεί ποτέ Αφέντρα απο κοντά την τελευταία τριετια. Τραβα εσύ να κανεις με 40 πρόγραμμα.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Μην ψάχνεις αυταρχικό σε μπορδέλο τζ

Ξέρω τι γράφω,120 παίρνει η λόλα,έχει ρίξει τις τιμές η θεανω,ποτέ δεν έπαιρνε 120 ,εσύ γράφεις ότι μένεις θεσσαλονίκη δεν ξέρεις τι γίνεται στην Αθήνα τώρα αν σε εσένα παίρνει 120 σε γδαίρνει κάνει και μισάωρα με 40 ευρώ μόνο για ποδολαγνεία
Θα σε στεναχωρήσω αλλά ο Αρειανός σε πιάνει εντελώς αδιάβαστο :D: Είχα γράψει πριν καποιες ημέρες ότι θα δοκίμαζα πάλι με Θεανώ, επικοινώνησα μαζι της και οι τιμές είναι αυτές που γράφει ο Αρειανός τουλάχιστον για τους νεους πελάτες . Ειναι γνωστό ότι όταν είσαι σταθερός σε καποια εχεις και καλύτερες τιμές . Αλλωστε κοντά στο νου και η γνωση, δεν ειναι χτεσινή η Θεανώ ξερει ότι το δυνατό της σημείο ειναι τα πόδια της δε θα το εριχνε στα 40 ουτε για γνωστούς όταν κατι μπαζα ζητάνε 80 και 100 για προγράμματα ποδολαγνικα

Επίσης αδιάβαστος πιάνεσαι και για την Ολγα , η Ολγα έχει πλεον δικό της dungeon ενώ της Αλεξάνδρας ειναι υπό διάλυση μετά την αναχώριση της . Ποιος ο λόγος να καθόταν με την Αλεξάνδρα να της παιρνει νταβτζιλικι τα μισά απο καθε session αφου μπορουσε και μονη της ; Εμαθε τη δουλειά και προχώρησε αυτό την έδιωξε που λες δύσκολα στέκει .
Κρα έκανε η Αλεξάνδρα να βρει γκομενες για να δουλευουν για αυτήν και η αλήθεια ειναι ότι όσες μαζευε ηταν πιο κάτω από αυτήν. Τωρα ως προς το χοντρή εγω παρεθεσα το link απο το site της Ολγας οι φωτό ειναι αληθινές ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του. Στο παιχνίδι όμως ειναι καλή και σκληρή. Δε θα την πρότεινα σε πολύ αρχάριους .

Επειδή είχα ένα μικροατύχημα δεν έχω προλάβει ακόμα να επισκεφτώ τη Θεανώ για να γράψω νεες εντυπωσεις , θα γινει μετά το Πάσχα.

Να σου πω και κατι αλλο επειδή βλεπω ότι βγαζεις διαφορες εμπαθειες αριστερά δεξιά ο ivispet δε φαινεται να ειναι χτεσινός και σιγουρα ξερει περισσότερα απο εσενα...... που πεφτεις συχνά σε αντιφάσεις και πιάνεσαι και αδιαβαστος :wink:
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Θα σε στεναχωρήσω αλλά ο Αρειανός σε πιάνει εντελώς αδιάβαστο :D: Είχα γράψει πριν καποιες ημέρες ότι θα δοκίμαζα πάλι με Θεανώ, επικοινώνησα μαζι της και οι τιμές είναι αυτές που γράφει ο Αρειανός τουλάχιστον για τους νεους πελάτες . Ειναι γνωστό ότι όταν είσαι σταθερός σε καποια εχεις και καλύτερες τιμές . Αλλωστε κοντά στο νου και η γνωση, δεν ειναι χτεσινή η Θεανώ ξερει ότι το δυνατό της σημείο ειναι τα πόδια της δε θα το εριχνε στα 40 ουτε για γνωστούς όταν κατι μπαζα ζητάνε 80 και 100 για προγράμματα ποδολαγνικα

Επίσης αδιάβαστος πιάνεσαι και για την Ολγα , η Ολγα έχει πλεον δικό της dungeon ενώ της Αλεξάνδρας ειναι υπό διάλυση μετά την αναχώριση της . Ποιος ο λόγος να καθόταν με την Αλεξάνδρα να της παιρνει νταβτζιλικι τα μισά απο καθε session αφου μπορουσε και μονη της ; Εμαθε τη δουλειά και προχώρησε αυτό την έδιωξε που λες δύσκολα στέκει .
Κρα έκανε η Αλεξάνδρα να βρει γκομενες για να δουλευουν για αυτήν και η αλήθεια ειναι ότι όσες μαζευε ηταν πιο κάτω από αυτήν. Τωρα ως προς το χοντρή εγω παρεθεσα το link απο το site της Ολγας οι φωτό ειναι αληθινές ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του. Στο παιχνίδι όμως ειναι καλή και σκληρή. Δε θα την πρότεινα σε πολύ αρχάριους .

Επειδή είχα ένα μικροατύχημα δεν έχω προλάβει ακόμα να επισκεφτώ τη Θεανώ για να γράψω νεες εντυπωσεις , θα γινει μετά το Πάσχα.

Να σου πω και κατι αλλο επειδή βλεπω ότι βγαζεις διαφορες εμπαθειες αριστερά δεξιά ο ivispet δε φαινεται να ειναι χτεσινός και σιγουρα ξερει περισσότερα απο εσενα...... που πεφτεις συχνά σε αντιφάσεις και πιάνεσαι και αδιαβαστος :wink:
Τι παιχτηκε με την Αλεξανδρα και σταματησε γνωριζει κανεις? Επισης η Τζουλιετα αξιζει??
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Θα σε στεναχωρήσω αλλά ο Αρειανός σε πιάνει εντελώς αδιάβαστο :D: Είχα γράψει πριν καποιες ημέρες ότι θα δοκίμαζα πάλι με Θεανώ, επικοινώνησα μαζι της και οι τιμές είναι αυτές που γράφει ο Αρειανός τουλάχιστον για τους νεους πελάτες . Ειναι γνωστό ότι όταν είσαι σταθερός σε καποια εχεις και καλύτερες τιμές . Αλλωστε κοντά στο νου και η γνωση, δεν ειναι χτεσινή η Θεανώ ξερει ότι το δυνατό της σημείο ειναι τα πόδια της δε θα το εριχνε στα 40 ουτε για γνωστούς όταν κατι μπαζα ζητάνε 80 και 100 για προγράμματα ποδολαγνικα

Επίσης αδιάβαστος πιάνεσαι και για την Ολγα , η Ολγα έχει πλεον δικό της dungeon ενώ της Αλεξάνδρας ειναι υπό διάλυση μετά την αναχώριση της . Ποιος ο λόγος να καθόταν με την Αλεξάνδρα να της παιρνει νταβτζιλικι τα μισά απο καθε session αφου μπορουσε και μονη της ; Εμαθε τη δουλειά και προχώρησε αυτό την έδιωξε που λες δύσκολα στέκει .
Κρα έκανε η Αλεξάνδρα να βρει γκομενες για να δουλευουν για αυτήν και η αλήθεια ειναι ότι όσες μαζευε ηταν πιο κάτω από αυτήν. Τωρα ως προς το χοντρή εγω παρεθεσα το link απο το site της Ολγας οι φωτό ειναι αληθινές ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του. Στο παιχνίδι όμως ειναι καλή και σκληρή. Δε θα την πρότεινα σε πολύ αρχάριους .

Επειδή είχα ένα μικροατύχημα δεν έχω προλάβει ακόμα να επισκεφτώ τη Θεανώ για να γράψω νεες εντυπωσεις , θα γινει μετά το Πάσχα.

Να σου πω και κατι αλλο επειδή βλεπω ότι βγαζεις διαφορες εμπαθειες αριστερά δεξιά ο ivispet δε φαινεται να ειναι χτεσινός και σιγουρα ξερει περισσότερα απο εσενα...... που πεφτεις συχνά σε αντιφάσεις και πιάνεσαι και αδιαβαστος :wink:
Ξέρω πολύ καλά τι γράφω,ξαναδιάβασε την όλγα την είχα δει στην Αλεξάνδρα και μετά σε ξενοδοχείο εφόσον δεν πέρασα καλά δεν την ξαναείδα για αυτό γράφω ότι μπορεί να έχει βελτιωθεί όσο για την θεανώ κάνει μισάωρα με 40 εσύ είσαι αδιάβαστη
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Εισαι μεγαλος μυρωδιάς αυτό έχω να πω και αμφιβάλλω εάν εχεις δεί ποτέ Αφέντρα απο κοντά την τελευταία τριετια. Τραβα εσύ να κανεις με 40 πρόγραμμα.
Έχω δει τις περισσότερες ντεμέκ θεσσαλονικιέ,αφέντρα η θεανώ δεν είναι swingers είναι για ποδολαγνεία μόνο κάνει, έκανε λάθη πήγε με όλους όταν πρωτοξεκίνησε ,της έχει μείνει το χουι από τα swingers club που πήηαινε μαζί με τον άντρα της και κάπου ξευτίλιστηκε άσε που είναι αναξιόπιστη μιλάει πολύ και εκθέτει και πελάτες και άλλες αφέντρες όπως την Αναστασία που σε εμένα είπε τα χειρότερα μη γνωρίζοντας ότι εγώ είχα πάει στην Αναστασία που μπορεί να μην έχει την εμφάνιση που έχει η θεανώ αλλά έχει το αυταρχικό
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Τι παιχτηκε με την Αλεξανδρα και σταματησε γνωριζει κανεις? Επισης η Τζουλιετα αξιζει??
Σταμάτησε δυστυχώς και το έχω γράψει και εδώ και στο προφίλ μου Αλεξάνδρα,έρικα και λόλα οι καλύτερες αλλά έχω περάσει καλά και με την Αναστασία
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καλημέρα και καλό μήνα.
συνάντηση τελικα πριν από λίγες ημέρες σε ξενοδοχείο στον Πειραιά. Η συνενόηση σχετικά εύκολη με το email, και συνεπής στην ώρα της. Δεν είναι κανένα δίμετρο μοντέλο, μάλλον μια νορμαλ κοπέλα με ένα ωραίο κώλο ιδανικό για τους λάτρεις του είδους!!!!. Είχα γράψει στο email τα φετιχ μου και τί θέλω και έτσι προχωρήσαμε κατευθείαν στο παρασύνθημα. Επιβλήθηκε όχι μονο με την φωνή της αλλα και το βλέμμα της. Γενικά μορώ να πώ μια τίμια συνάντηση και δεν τα έκλαψα τα 80. Βέβαια γούστα είναι αυτά ο καθένας έχει τα δικά του!!!!
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
καλημέρα και καλό μήνα.
συνάντηση τελικα πριν από λίγες ημέρες σε ξενοδοχείο στον Πειραιά. Η συνενόηση σχετικά εύκολη με το email, και συνεπής στην ώρα της. Δεν είναι κανένα δίμετρο μοντέλο, μάλλον μια νορμαλ κοπέλα με ένα ωραίο κώλο ιδανικό για τους λάτρεις του είδους!!!!. Είχα γράψει στο email τα φετιχ μου και τί θέλω και έτσι προχωρήσαμε κατευθείαν στο παρασύνθημα. Επιβλήθηκε όχι μονο με την φωνή της αλλα και το βλέμμα της. Γενικά μορώ να πώ μια τίμια συνάντηση και δεν τα έκλαψα τα 80. Βέβαια γούστα είναι αυτά ο καθένας έχει τα δικά του!!!!
Το όνομα της να τη δω και εγώ και να βάλει έστω 2 φωτογραφίες δικές της,ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom