Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Μήπως σούταρε και την κυρία νέμεσις? Και τις προηγούμενες ακόμα? Έλα τώρα αγαπητέ μου. Καλημέρα και καλή Κυριακή να έχουμε
Την πανδώρα και εσένα ισιδώρα ξέρεις γιατί σας σούταρε,ήταν πολύ προσεκτική η Αλεξάνδρα δεν ήθελε στο dungeon της παρατυπίες και ουσίες
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.486
Πόντοι
446
  • Like
Αντιδράσεις: LB

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Τώρα φτιάχνω τον χώρο Κυριακή πρωί. Από αύριο πάλι σεσσιον . Έλα για καφεδάκι αν θες
Να μου λείπει ,ξέρω σε ποιες θα πάω και βγήκαν και καινούργιες και η μία που είδα πριν λίγο κουκλάρα
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Να μου λείπει ,ξέρω σε ποιες θα πάω και βγήκαν και καινούργιες και η μία που είδα πριν λίγο κουκλάρα
Ολοι ξέρουμε που θα πας , θα παρεις χαρτοματιλα και θα στρωθεις μπροστα στον υπολογιστή σου. Παρε τον ψυχιατρο ας ειναι Κυριακή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να μου λείπει ,ξέρω σε ποιες θα πάω και βγήκαν και καινούργιες και η μία που είδα πριν λίγο κουκλάρα
Α τον παιζεις ήδη ; Νωρις δεν ειναι ;
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Τι φαση ειναι αυτη με το συγκεκριμενο θρεντ συνεχεια μαλλιοτραβηγματα και κοκορομαχεις τζιζους καπου
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Ολοι ξέρουμε που θα πας , θα παρεις χαρτοματιλα και θα στρωθεις μπροστα στον υπολογιστή σου. Παρε τον ψυχιατρο ας ειναι Κυριακή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Α τον παιζεις ήδη ; Νωρις δεν ειναι ;
Όλοι τον παίζουμε αλλά σήμερα έκλεισα session με αφέντρα οπότε δεν θα χρειαστεί και όταν λέω αφέντρα εννοώ Αφέντρα και όχι swingers
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Πάλι γαμάτε το thread μιλήστε μεταξύ σας με pm να περάσει η ώρα σας
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Την πανδώρα και εσένα ισιδώρα ξέρεις γιατί σας σούταρε,ήταν πολύ προσεκτική η Αλεξάνδρα δεν ήθελε στο dungeon της παρατυπίες και ουσίες

Και εσένα έχει σουτάρει αλλά επειδή κάνεις διπλά session με την χοντρή όλγα και τώρα που σταμάτησε η Αλεξάνδρα γράφεις πριν στατήσει όλο καρδούλες έβαζες σε ότι αφορούσε την Αλεξάνδρα και την Πανδώρα σούταρε και την όλγα και εσένα ισιδώρα τους λόγους τους ξέρεις που σε σούταρ
Εντάξει κάπου Ε Λ Ε Ο Σ!! Το να στιγματίζουμε κοπέλες κατηγορώντας τες με τέτοια θέματα το βρίσκω απαράδεκτο! Θα πρέπει να καλοδεχόμαστε κάθε νέα κοπέλα που έρχεται στο χώρο και να σεβόμαστε και αυτές που ήδη υπάρχουν. Προσωπική εμπειρία έχω με την Ισίδα και οι εντυπώσεις που μου άφησε είναι ΑΡΙΣΤΕΣ και σε θέμα σέσσιον και σε θέματα καθαριότητας και σε θέματα υγείας. Εξαιρετική σε όλα! Με Όλγα δεν έχω βρεθεί ,αλλά φαίνεται να είναι πολύ έμπειρη, να ξέρει το αντικείμενο και είναι και εμφανίσιμη. Το ίδιο και η Νέμεσις. Όσον αφορά την Πανδώρα που είναι περισσότερα χρόνια στο χώρο... τέτοιες φήμες δεν τις ακούω καν ... ούτε για αστείο τέτοιες κουβέντες!
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
609
Like
735
Πόντοι
86
Καλησπερα, δεν εχω σχεση με τον χωρο....αλλα γνωστη που το παιζει αφεντρα κτλ κτλ και εχουν γραφτει πολλα εδω μεσα ..... την π
Εντάξει κάπου Ε Λ Ε Ο Σ!! Το να στιγματίζουμε κοπέλες κατηγορώντας τες με τέτοια θέματα το βρίσκω απαράδεκτο! Θα πρέπει να καλοδεχόμαστε κάθε νέα κοπέλα που έρχεται στο χώρο και να σεβόμαστε και αυτές που ήδη υπάρχουν. Προσωπική εμπειρία έχω με την Ισίδα και οι εντυπώσεις που μου άφησε είναι ΑΡΙΣΤΕΣ και σε θέμα σέσσιον και σε θέματα καθαριότητας και σε θέματα υγείας. Εξαιρετική σε όλα! Με Όλγα δεν έχω βρεθεί ,αλλά φαίνεται να είναι πολύ έμπειρη, να ξέρει το αντικείμενο και είναι και εμφανίσιμη. Το ίδιο και η Νέμεσις. Όσον αφορά την Πανδώρα που είναι περισσότερα χρόνια στο χώρο... τέτοιες φήμες δεν τις ακούω καν ... ούτε για αστείο τέτοιες κουβέντες!
εισαι ασχετοs !!!!!!!! δεν εχω καμμια σχεση με τον χωρο ...αυταρχικα κτλ.. αλλα αυτη που ανεφερεs με λιγα 10 ευρα κωλο εδινε κ την επαιρνα κ στομα ολα., και σε στουντιο σαν βιζιτα δουλευε και επαιρνε τον καθενα, μετα που το γυρισε στα αυταρχικα για να μη γαμιεται σκεψου τον λογο... αμα εισαι στη πιατσα ειναι πανευκολο να το μαθειs.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Καλησπερα, δεν εχω σχεση με τον χωρο....αλλα γνωστη που το παιζει αφεντρα κτλ κτλ και εχουν γραφτει πολλα εδω μεσα ..... την π

εισαι ασχετοs !!!!!!!! δεν εχω καμμια σχεση με τον χωρο ...αυταρχικα κτλ.. αλλα αυτη που ανεφερεs με λιγα 10 ευρα κωλο εδινε κ την επαιρνα κ στομα ολα., και σε στουντιο σαν βιζιτα δουλευε και επαιρνε τον καθενα, μετα που το γυρισε στα αυταρχικα για να μη γαμιεται σκεψου τον λογο... αμα εισαι στη πιατσα ειναι πανευκολο να το μαθειs.
Έτσι ακριβώς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εντάξει κάπου Ε Λ Ε Ο Σ!! Το να στιγματίζουμε κοπέλες κατηγορώντας τες με τέτοια θέματα το βρίσκω απαράδεκτο! Θα πρέπει να καλοδεχόμαστε κάθε νέα κοπέλα που έρχεται στο χώρο και να σεβόμαστε και αυτές που ήδη υπάρχουν. Προσωπική εμπειρία έχω με την Ισίδα και οι εντυπώσεις που μου άφησε είναι ΑΡΙΣΤΕΣ και σε θέμα σέσσιον και σε θέματα καθαριότητας και σε θέματα υγείας. Εξαιρετική σε όλα! Με Όλγα δεν έχω βρεθεί ,αλλά φαίνεται να είναι πολύ έμπειρη, να ξέρει το αντικείμενο και είναι και εμφανίσιμη. Το ίδιο και η Νέμεσις. Όσον αφορά την Πανδώρα που είναι περισσότερα χρόνια στο χώρο... τέτοιες φήμες δεν τις ακούω καν ... ούτε για αστείο τέτοιες κουβέντες!
Δεν μένεις Αθήνα δεν ξέρεις
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Καλησπερα, δεν εχω σχεση με τον χωρο....αλλα γνωστη που το παιζει αφεντρα κτλ κτλ και εχουν γραφτει πολλα εδω μεσα ..... την π

εισαι ασχετοs !!!!!!!! δεν εχω καμμια σχεση με τον χωρο ...αυταρχικα κτλ.. αλλα αυτη που ανεφερεs με λιγα 10 ευρα κωλο εδινε κ την επαιρνα κ στομα ολα., και σε στουντιο σαν βιζιτα δουλευε και επαιρνε τον καθενα, μετα που το γυρισε στα αυταρχικα για να μη γαμιεται σκεψου τον λογο... αμα εισαι στη πιατσα ειναι πανευκολο να το μαθειs.
Μπορεί να είμαι άσχετος. Η κάθεμια ας κάνει ότι θέλει. Έχουν γραφτεί πολλά για πολλές... Καλύτερα ο καθένας να καταθέτει την εμπειρία του όσον αφορά τα σέσσιον με τις κοπέλες και αυτό νομίζω ότι έχει αξία για το thread. Τα κουτσομπολιστικα για μένα περνάνε αέρα... Οι κατηγορίες για ουσίες κτλ νομίζω όμως ότι είναι απαράδεκτες.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Καλησπερα, δεν εχω σχεση με τον χωρο....αλλα γνωστη που το παιζει αφεντρα κτλ κτλ και εχουν γραφτει πολλα εδω μεσα ..... την π

εισαι ασχετοs !!!!!!!! δεν εχω καμμια σχεση με τον χωρο ...αυταρχικα κτλ.. αλλα αυτη που ανεφερεs με λιγα 10 ευρα κωλο εδινε κ την επαιρνα κ στομα ολα., και σε στουντιο σαν βιζιτα δουλευε και επαιρνε τον καθενα, μετα που το γυρισε στα αυταρχικα για να μη γαμιεται σκεψου τον λογο... αμα εισαι στη πιατσα ειναι πανευκολο να το μαθειs.
Δεν είναι στην πιάτσα θεσσαλονίκη γράφει ότι μένει
 

Archiep

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς με την Νέλλη παιδιά?
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Όταν γράφει τόσες φορές τη λέξη καμπύλες εγώ τη φαντάζομαι για παχουλή. Εσύ πως την είδες είναι παχουλή η απλώς νταρντάνα σαν την κυρία Αλεξάνδρα πχ; Περίπου τι ύψος έχει και πόσα κιλά την κάνεις συνάδελφε;
Κοίτα παχουλή δεν την λες, απλά έχει ένα σωματότυπο με νορμάλ σώμα και ωραία κωλαρα
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
330
Πόντοι
21
Συναγωνιστές επειδή εδώ Κρήτη δεν υπάρχουν καθόλου διαθέσιμες αφέντρες έπειτα από πολύ ψάξιμο έχω καταληξη σε μια εσκορτ αφέντρα που όμως είναι παραααα πολύ καλή, ονομάζεται Alison, μπορείτε να την βρείτε στο εσκορτνιους. Έχω δοκιμάσει και Αλεξάνδρα, και κατια μισελ, μπορώ να πω πως είναι τέτοιου επιπέδου…. Πολύ καλή, κάνει τουρ σε όλη την Ελλάδα…. Εμφάνιση οκ αλλά είναι Τούρμπο στα αλλά…. Για εμενα είναι η ΚΥΡΙΑ μου
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Μπορεί να είμαι άσχετος. Η κάθεμια ας κάνει ότι θέλει. Έχουν γραφτεί πολλά για πολλές... Καλύτερα ο καθένας να καταθέτει την εμπειρία του όσον αφορά τα σέσσιον με τις κοπέλες και αυτό νομίζω ότι έχει αξία για το thread. Τα κουτσομπολιστικα για μένα περνάνε αέρα... Οι κατηγορίες για ουσίες κτλ νομίζω όμως ότι είναι απαράδεκτες.
Απαράδεκτες είναι αυτές που πάνε πιωμένες σε session αν σου μείνει είτε στο dungeon της είτε στο ξενοδοχείο τι θα κάνεις? Θα ειδοποιήσεις το εκαβ η την αστυνομία δύσκολο γιατί αν το κάνεις βρίσκεις και εσύ τον μπελά σου
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Όλοι τον παίζουμε αλλά σήμερα έκλεισα session με αφέντρα οπότε δεν θα χρειαστεί και όταν λέω αφέντρα εννοώ Αφέντρα και όχι swingers
Εσυ δε θες Αφεντρα ψυχιατρο θες για να καλμάρει η υστερία σου !
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Απτις καλύτερες αφέντρες που είχα γνωρίσει ήταν δύο.Chrysa papasotoriou kai artemis diana.Τις ξέραμε λίγοι αλλά ήταν οι κορυφαίες ειδικά η chrysa
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom