Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Ενταξει μαλακες τι ζω ο Corleone σε post που αφορουσε τη Theano και ειναι υπέρ της δειχνει να το εχει αντιληφθει και συμφωνει με εσενα οι άλλοι σε λενε τρολ στις πρωτες σου εμφανισεις Deja Vu κανονικο. Δεν εχουμε σωτηρια
καμια :globeos-haha:
Σκουλήκι απ αυτό που γράφεις θα επρεπε να ειχες καταλάβει ότι γραφω αντικειμενικά και δεν μεροληπτώ. Μπορει ετσι οπως διατυπωνει το Post του o Podolagnos1337 να μπερδευει καποιους αλλά άμα δεν έχεις προκατάληψη το πιάνεις το νοημα ή αν μη τι άλλο τον ρωτάς δεν τον βαφτιζεις τρολ με τη μια .
Και να στο παω και ενα βημα πιο κάτω εσύ καλά την εκανες διαφημιση για τη Θεανω και ναι μπηκα στο twitter της και ναι τα video δειχνουν βελτιωση και σκεφτομαι να δοκιμάσω πάλι μαζί της και δε θα διστασω να το γραψω άμα όντως εχει βελτιωθει στα σημεία που ειχα γραψει ότι υστερουσε.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Γυναίκα είναι σίγουρα στερημένη και καταπιεσμένη,ποιος σοβαρός άντρας θα ήταν όλη την ημέρα να βρίζει και να γράφει,μην της δίνετε βήμα
Υσ μου λείπει η Κυρία Αλεξάνδρα
Ρε καραγκιοζη αντιγραφεις αυτά που διαβαζεις απο τους άλλους ; Εσυ εισαι σοβαρός . ; Τ αρχιδια μου σοβαρός εισαι . Ολοι λετε ότι ειμαι γκομενα αλλά δε λεει κανεις ποια θα μπορουσε να ειμαι . Αυτή ειναι η σοβαρότητα σας ; Αμα εισαι σοβαρός γραψε ο Corleone είναι η τάδε αφεντρα με επιχειρήματα όμως καραγκιοζακο
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ρε καραγκιοζη αντιγραφεις αυτά που διαβαζεις απο τους άλλους ; Εσυ εισαι σοβαρός . ; Τ αρχιδια μου σοβαρός εισαι . Ολοι λετε ότι ειμαι γκομενα αλλά δε λεει κανεις ποια θα μπορουσε να ειμαι . Αυτή ειναι η σοβαρότητα σας ; Αμα εισαι σοβαρός γραψε ο Corleone είναι η τάδε αφεντρα με επιχειρήματα όμως καραγκιοζακο
corleona μου μοναδική μου αγάπη μην δίνεις βάση στον παππού
 

kwstas.argyroy

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Ναι αλλα καποιος πρεπει να παρει το θάρος να του πει είσαι η ταδε που κρυβεται πισω απο αυτό το προφιλ. Ενα δικιο το εχει . Εμένα φιλαρακια επειδη με εχει κραξει και στο παρελθόν το παιζω στο 1,40 ότι δεν ειναι γκομενα αλλά 1,05 ότι κατι ήπιε και ήταν δυαντό και την εχει δει τσακ νορις :grin:
:grin::grin::grin: Θέλω και εγω Corleone
Κανένα δίκιο δεν έχει
 

kwstas.argyroy

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Ρε καραγκιοζη αντιγραφεις αυτά που διαβαζεις απο τους άλλους ; Εσυ εισαι σοβαρός . ; Τ αρχιδια μου σοβαρός εισαι . Ολοι λετε ότι ειμαι γκομενα αλλά δε λεει κανεις ποια θα μπορουσε να ειμαι . Αυτή ειναι η σοβαρότητα σας ; Αμα εισαι σοβαρός γραψε ο Corleone είναι η τάδε αφεντρα με επιχειρήματα όμως καραγκιοζακο
Είσαι γυναίκα σίγουρα ,ντροπή
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Επειδή είχα γράψει θετικό σχόλιο για την Αναστασία ο corleone άρχισε να με αποκαλεί Αναστασία κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
 

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
250
Like
496
Όπως γνωρίζετε δεν γράφω στο συγκεκριμένο thread γιατί έχω το δικό μου.

Θέλω να σας ανακοινώσω ότι το profile που έχει εμφανιστεί ως Messalina Dom δεν ανήκει στο μέλος της ομάδας μου
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Επειδή είχα γράψει θετικό σχόλιο για την Αναστασία ο corleone άρχισε να με αποκαλεί Αναστασία κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
Υπαρχει μια μεγάλη διαφορά εγώ σου έδωσα <<ταυτότητα>> ειπα εισαι η Αναστασια, αυτα τα μαλακισμένα λένε απλά ότι πισω απο το προφιλ μου κρυβεται γυναικα . Πολυ ωραι ποιά γκομενα κρύβεται ; Δεν εχουν απαντηση απλά τον παιζουν γιατι μονο αυτό μπορουν να κάνουν.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Υπαρχει μια μεγάλη διαφορά εγώ σου έδωσα <<ταυτότητα>> ειπα εισαι η Αναστασια, αυτα τα μαλακισμένα λένε απλά ότι πισω απο το προφιλ μου κρυβεται γυναικα . Πολυ ωραι ποιά γκομενα κρύβεται ; Δεν εχουν απαντηση απλά τον παιζουν γιατι μονο αυτό μπορουν να κάνουν.
Κάτι πίνεις και δεν ξέρεις τι σου γίνεται ,δες ότι έχω γράψει δεν έγραψα ότι είναι η καλύτερη η Αναστασία αλλά ούτε και η χειρότερη,κόψε τα ληγμένα
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Όπως γνωρίζετε δεν γράφω στο συγκεκριμένο thread γιατί έχω το δικό μου.

Θέλω να σας ανακοινώσω ότι το profile που έχει εμφανιστεί ως Messalina Dom δεν ανήκει στο μέλος της ομάδας μου
Εσείς και η έρικα είστε οι καλύτερες αφέντρες
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Όπως γνωρίζετε δεν γράφω στο συγκεκριμένο thread γιατί έχω το δικό μου.

Θέλω να σας ανακοινώσω ότι το profile που έχει εμφανιστεί ως Messalina Dom δεν ανήκει στο μέλος της ομάδας μου
Κυρία δεν απαντάτε στο τηλέφωνο σας κ ανησυχώ ,δεν μπορώ να ξέρω αν απαντάτε η ίδια η ο άλλος που έχει τα dungeon και σας χρησιμοποιούσε
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.486
Πόντοι
446
Καλημέρα στην ομάδα.
Σε καποιους έλειψα, σε άλλους όχι....

Σύντομα θα μπορείτε να με βρείτε και στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο στο κέντρο της Αθήνας .

Περισσότερες πληροφορίες σύντομα.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Κάτι πίνεις και δεν ξέρεις τι σου γίνεται ,δες ότι έχω γράψει δεν έγραψα ότι είναι η καλύτερη η Αναστασία αλλά ούτε και η χειρότερη,κόψε τα ληγμένα
Κάνεις λαθος πίνει τα καλύτερα αλλά τα κρατάει μονο για αυτόν :grin: Μονοφαγάς . Γυναίκα όμως δεν είναι εγω δε το πιστευω αν ήταν θα ειχε φανεί εδώ και καιρό .
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καλημερα, ξέρεις κανένας αυτή την περίπτωση? οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
καλημερα, ξέρεις κανένας αυτή την περίπτωση? οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη
Δεν το ξέρω το κορίτσι, αλλά σ' αυτές τις περιπτώσεις, αναζητούμε τα τεκ μήρια, τουτέστιν

1. Δεν βάζει φωτό, έστω με πρόσωπο καλυμμένο ή μόνο σώμα.
2. Σε μια παράγραφο χρηισμοποιεί την λέξη 'καμπύλες' 50 φορές

Μάλλον απευθύνεται στην ειδική κατηγορία συναγωνιστών που αρέσκονται στα τροφαντά μωρά...
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Δεν το ξέρω το κορίτσι, αλλά σ' αυτές τις περιπτώσεις, αναζητούμε τα τεκ μήρια, τουτέστιν

1. Δεν βάζει φωτό, έστω με πρόσωπο καλυμμένο ή μόνο σώμα.
2. Σε μια παράγραφο χρηισμοποιεί την λέξη 'καμπύλες' 50 φορές

Μάλλον απευθύνεται στην ειδική κατηγορία συναγωνιστών που αρέσκονται στα τροφαντά μωρά...
Ναι αυτό καταλαβαίνω και εγώ δεν πρέπει να είναι μοντέλο, βέβαια πέρα από αυτό πρέπει να δούμε και πόσο αφέντρα είναι , το τέλειο σώμα ίσως σε αυτές τις περιπτώσεις δεν είναι το πρωτεύον
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Υπαρχει μια μεγάλη διαφορά εγώ σου έδωσα <<ταυτότητα>> ειπα εισαι η Αναστασια, αυτα τα μαλακισμένα λένε απλά ότι πισω απο το προφιλ μου κρυβεται γυναικα . Πολυ ωραι ποιά γκομενα κρύβεται ; Δεν εχουν απαντηση απλά τον παιζουν γιατι μονο αυτό μπορουν να κάνουν.
Και εγώ το πιστεύω ότι είσαι γυναίκα
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Κάνεις λαθος πίνει τα καλύτερα αλλά τα κρατάει μονο για αυτόν :grin: Μονοφαγάς . Γυναίκα όμως δεν είναι εγω δε το πιστευω αν ήταν θα ειχε φανεί εδώ και καιρό .
Μιλάω και με άλλους όλοι την ίδια γνώμη έχουν είναι γυναίκα τώρα πια είναι στα αρχίδια μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom