Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kwstas.argyroy

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Για να περνάει την ώρα του και να τα κάνει όλα πουτάνα, τρολ είναι ,αν θέλεις πληροφορίες για οποιαδήποτε στείλε μου μήνυμα εδώ η στο φβ έχω προφίλ με δικές μου φωτογραφίες σαν cross penia panopoulou
Ευχαριστώ αλλά έχω υπομονή και θα περιμένω απάντηση από την κυρία λόλα ,με την κυρία έρικα έχω μιλήσει και θα την επισκεφτώ την επόμενη εβδομάδα,μεγάλο το κενό που σταμάτησε η κυρία Αλεξάνδρα
 

kwstas.argyroy

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Πάλι γαμάτε το thread με μαλακίες ; Τι διάολο πάθατε πάλι ; Χαλαρώστε ρεεεεε
Έχεις απόλυτο δίκιο,είμαι νέο μέλος και αυτά που διαβάζω είναι τραγικά,κακώς του απαντούν αφού μόνο βρίζει και γράφει ότι το thread είναι αναξιόπιστο πιος ο λόγος τότε να γράφει?τον ρώτησα αλλά απάντηση δεν πήρα και καλύτερα
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Έχεις απόλυτο δίκιο,είμαι νέο μέλος και αυτά που διαβάζω είναι τραγικά,κακώς του απαντούν αφού μόνο βρίζει και γράφει ότι το thread είναι αναξιόπιστο πιος ο λόγος τότε να γράφει?τον ρώτησα αλλά απάντηση δεν πήρα και καλύτερα
A φιλαρακι εχεις να μαθεις πολλά. Αυτά συνηθιζονται συχνα εδω μέσα και εγω είχα φαει πεσιμο όταν πρωτογραφτηκα αλλα και στην πορεία ξανάφαγα σε άλλο thread σχετικό με μια Αφεντρα
Απο τις 211 σελιδες που ειναι το thread οι 150 ειναι καυγαδες . :globeos-cigar:
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Προσωπικά δεν γελάω,θλίβομαι

Ευχαριστώ αλλά έχω υπομονή και θα περιμένω απάντηση από την κυρία λόλα ,με την κυρία έρικα έχω μιλήσει και θα την επισκεφτώ την επόμενη εβδομάδα,μεγάλο το κενό που σταμάτησε η κυρία Αλεξάνδρα
Και εγώ ντομιναρού πήγαινα τώρα πάω έρικα και θέλω να πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα ξαναεπιστρέψει
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Προσωπικά δεν γελάω,θλίβομαι
Μη θλιβεσαι Κωστα διασκεδασε το , τωρα που κοιταω το νήμα προς τα πίσω να σε πω ότι με αυτους που βριζεται τωρα παλιά ήταν τακίμια και την έπεφταν όλοι μαζί σε εμένα όταν έγραφα για τη Θεανώ :grin:
:think::boff: Για αυτό γράφτα όλα στον Γκιωνη σου. Είσαι όμως λίγο ατυχος ρε φιλαρακι με τη Λόλα , νομίζω είναι εκτός αυτό τον καιρό. Μακάρι να κάνω λάθος
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Μη θλιβεσαι Κωστα διασκεδασε το , τωρα που κοιταω το νήμα προς τα πίσω να σε πω ότι με αυτους που βριζεται τωρα παλιά ήταν τακίμια και την έπεφταν όλοι μαζί σε εμένα όταν έγραφα για τη Θεανώ :grin:
:think::boff: Για αυτό γράφτα όλα στον Γκιωνη σου. Είσαι όμως λίγο ατυχος ρε φιλαρακι με τη Λόλα , νομίζω είναι εκτός αυτό τον καιρό. Μακάρι να κάνω λάθος
Κι εμένα με βρίζει ο corleone αλλά ουδέποτε έγραψα κάτι κακό για την Θεανώ αφού δεν την έχω γνωρίσει σε αντίθεση με εκείνον που δεν του άρεσε η θεανώ πιστεύω ότι δεν έχει δει καμία αφέντρα
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Σαν σκληρος ποδολαγνος απο αυτες που εχω δει (και εχω δει αρκετες) τα καλυτερα ποδια τα εχει η Θεανω. Οποτε μαλλον για εκει με βλεπω οταν κατεβω Αθηνα + οτι ολοι μιλουν για το ποσο ομορφη ειναι. Επισης επειδη θελω να δοκιμασω και λιγο ξυλο, τι λιγο δηλαδη πολυ, μπαουλο να με κανει, το χει σε αυτο το κομματι? Αν βεβαια υπαρχει καμια αλλη με εξισου ωραια ποδια που να ΔΕΡΝΕΙ κιολας πειτε να ριξω καμια ματια. Ευχαριστω εκ των προτερων και επειδη βλεπω εδω το κλιμα ειναι λιγο βαρυ, δεν εχω ορεξη να τσακωνομαι, αν καποιος εχει αποψη επι του θεματος και θελει ας απαντησει.
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
110
Like
209
Πόντοι
1
Σε μπουρδελο, ή σε στουντιο καλό αυταρχικό που έχει? Ποιες ειναι καλές?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Γκόμενα ε

Γκόμενα είσαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτή η Αγάμητη βριζει
Ρε ομορφάντρα εσύ που γαμας μονο αμα πληρωσεις γιατι δε γραφεις ποια γκομενα ειμαι ; Τι φοβασαι ;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Μη θλιβεσαι Κωστα διασκεδασε το , τωρα που κοιταω το νήμα προς τα πίσω να σε πω ότι με αυτους που βριζεται τωρα παλιά ήταν τακίμια και την έπεφταν όλοι μαζί σε εμένα όταν έγραφα για τη Θεανώ :grin:
:think::boff: Για αυτό γράφτα όλα στον Γκιωνη σου. Είσαι όμως λίγο ατυχος ρε φιλαρακι με τη Λόλα , νομίζω είναι εκτός αυτό τον καιρό. Μακάρι να κάνω λάθος
Αρειανε τι έγινε είδες τζερτζελο και λες ας κανω και λιγο promo στη Θεανώ ; Αναδουλειές ; Τακίμι με ανθρωπους που δεν εχω γνωρισει απο κοντά ποτέ. Το ότι με καποιους συμφωνουσα σε καποια θεματα ενώ εσύ είχες άλλη αποψη δε σημαινει ότι είμαστε και τακιμια . Μπερδευεσαι παρα το ότι το ξεκαθαρισα αυτο το θέμα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Κι εμένα με βρίζει ο corleone αλλά ουδέποτε έγραψα κάτι κακό για την Θεανώ αφού δεν την έχω γνωρίσει σε αντίθεση με εκείνον που δεν του άρεσε η θεανώ πιστεύω ότι δεν έχει δει καμία αφέντρα
Δεν ειπα οτι δε μου αρεσε ειναι πολυ ωραια γυναικα απλά όταν ειχα παει εγω δε το ειχε με το εγκεφαλικό και μίλαγε συνεχως για ασχετα θέματα. Αυτα δεν ειπωθηκαν μονο απο εμένα . Ξερω πολύ καλά τι γράφω
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Αρειανε τι έγινε είδες τζερτζελο και λες ας κανω και λιγο promo στη Θεανώ ; Αναδουλειές ; Τακίμι με ανθρωπους που δεν εχω γνωρισει απο κοντά ποτέ. Το ότι με καποιους συμφωνουσα σε καποια θεματα ενώ εσύ είχες άλλη αποψη δε σημαινει ότι είμαστε και τακιμια . Μπερδευεσαι παρα το ότι το ξεκαθαρισα αυτο το θέμα
A ρε κακομοιρη Corleone εμένα περίμενε η Θεανω για γινει γνωστή οπως τα λες. Πάνε μια βόλτα στο twitter της να δεις τι ανεβάζει και μετά έλα να με πεις και εσυ και οι άλλοι ότι ειναι light και διάφορα άλλα μουσαντά.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Δεν ειπα οτι δε μου αρεσε ειναι πολυ ωραια γυναικα απλά όταν ειχα παει εγω δε το ειχε με το εγκεφαλικό και μίλαγε συνεχως για ασχετα θέματα. Αυτα δεν ειπωθηκαν μονο απο εμένα . Ξερω πολύ καλά τι γράφω
Την είχες κάψει την θεανώ σε όλα τα επίπεδα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Σαν σκληρος ποδολαγνος απο αυτες που εχω δει (και εχω δει αρκετες) τα καλυτερα ποδια τα εχει η Θεανω. Οποτε μαλλον για εκει με βλεπω οταν κατεβω Αθηνα + οτι ολοι μιλουν για το ποσο ομορφη ειναι. Επισης επειδη θελω να δοκιμασω και λιγο ξυλο, τι λιγο δηλαδη πολυ, μπαουλο να με κανει, το χει σε αυτο το κομματι? Αν βεβαια υπαρχει καμια αλλη με εξισου ωραια ποδια που να ΔΕΡΝΕΙ κιολας πειτε να ριξω καμια ματια. Ευχαριστω εκ των προτερων και επειδη βλεπω εδω το κλιμα ειναι λιγο βαρυ, δεν εχω ορεξη να τσακωνομαι, αν καποιος εχει αποψη επι του θεματος και θελει ας απαντησει.
Έχω πάει Θεανώ αυταρχικό δεν κάναμε αλλά κάναμε sex,αν είσαι ποδολάγνος πήγαινε αλλά ξύλο δεν μου έδωσε τώρα μπορεί να έχει βελτιωθεί
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Σαν σκληρος ποδολαγνος απο αυτες που εχω δει (και εχω δει αρκετες) τα καλυτερα ποδια τα εχει η Θεανω. Οποτε μαλλον για εκει με βλεπω οταν κατεβω Αθηνα + οτι ολοι μιλουν για το ποσο ομορφη ειναι. Επισης επειδη θελω να δοκιμασω και λιγο ξυλο, τι λιγο δηλαδη πολυ, μπαουλο να με κανει, το χει σε αυτο το κομματι? Αν βεβαια υπαρχει καμια αλλη με εξισου ωραια ποδια που να ΔΕΡΝΕΙ κιολας πειτε να ριξω καμια ματια. Ευχαριστω εκ των προτερων και επειδη βλεπω εδω το κλιμα ειναι λιγο βαρυ, δεν εχω ορεξη να τσακωνομαι, αν καποιος εχει αποψη επι του θεματος και θελει ας απαντησει.

Goddess Theano

Τι φετιχ? Νομιζω και να μην εχεις φετιχ με ποδια αν πας Θεανω πρεπει να της τα γλειψεις. Ειναι ΠΑΑΑΑΑρα πολυ ομορφα :drooling-face:
είσαι μεγάλος ψεύτης έχεις γράψει ότι έχεις ξαναπάει στην Θεανώ
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81

Goddess Theano

Τι φετιχ? Νομιζω και να μην εχεις φετιχ με ποδια αν πας Θεανω πρεπει να της τα γλειψεις. Ειναι ΠΑΑΑΑΑρα πολυ ομορφα :drooling-face:
είσαι μεγάλος ψεύτης έχεις γράψει ότι έχεις ξαναπάει στην Θεανώ
Raypay είσαι τόσο βλάκας που δεν πήρες γραμμή ότι ο Podolagnos1337 κάνει σχόλιο στη ανάρτηση άλλου που λεει ότι ξαναπήγε. Τραβα στο φαρμακειο να ρωτήσεις εάν εχει τιποτα χαπια που βελτιωνουν το IQ αν και νομίζω οτι δε σωζεσαι με τιποτα. Κακώς έγραψα ότι εισαι ουρακοταγκος , αμοιβάδα είσαι , ο ουρακοταγκος ειναι μακραν πιο εξυπνος απο εσένα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Έχω πάει Θεανώ αυταρχικό δεν κάναμε αλλά κάναμε sex,αν είσαι ποδολάγνος πήγαινε αλλά ξύλο δεν μου έδωσε τώρα μπορεί να έχει βελτιωθ

Raypay είσαι τόσο βλάκας που δεν πήρες γραμμή ότι ο Podolagnos1337 κάνει σχόλιο στη ανάρτηση άλλου που λεει ότι ξαναπήγε. Τραβα στο φαρμακειο να ρωτήσεις εάν εχει τιποτα χαπια που βελτιωνουν το IQ αν και νομίζω οτι δε σωζεσαι με τιποτα. Κακώς έγραψα ότι εισαι ουρακοταγκος , αμοιβάδα είσαι , ο ουρακοταγκος ειναι μακραν πιο εξυπνος απο εσένα
Βλαμμένη και αγάμητη γκόμενα είσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom