Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
69
Like
103
Πόντοι
0
Εγω έχω βρεθεί μαζί της αλλα όχι πολύ πρόσφατα ας ελπίσουμε ότι ο Corleone υπερβάλλει καπως.....εντάξει και την Αριάδνη δε τη λες και λεπτή τα έχει τα κιλάκια της :buck2:

Οντως αν και εχει υπεροχες πατουσες! (νο 40) και το ζει πραγματικα και της αρεσει η ολη φαση της ποδολατρειας ειναι λιγο γεματουλα...
Αλλα πραγματικα μπαινει τελεια στον ρολο και της αρεσει και το λεκτικο ξεφτυλισμα
 

johnsti

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Οντως αν και εχει υπεροχες πατουσες! (νο 40) και το ζει πραγματικα και της αρεσει η ολη φαση της ποδολατρειας ειναι λιγο γεματουλα...
Αλλα πραγματικα μπαινει τελεια στον ρολο και της αρεσει και το λεκτικο ξεφτυλισμα
Ξέρουμε πόσο χρεώνει η Σεσίλια;
 

johnsti

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Στοιχεια για Σεσιλια please?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Σόρι, αλλά δεν κατάλαβα. Εννοείς ήταν καλή εμπειρία ή κακή;
πιστεύω ήμουν σαφής..... το σέσσιον με την Ίσιδα είναι ατελείωτη ευχαρίστηση όπως έλεγε και η διαφήμιση αγαπημένου καφέ....
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Domina Sandra σε ξενοδοχείο ήταν μια πάρα πολύ καλή εμπειρία και με ξάφνιασε ευχάριστα . Για να προλάβω την ερώτηση όχι δεν είχε σεξ . Έγινε ότι είχε συμφωνηθεί από την αρχή και ήταν αρκετά πρόθυμη να περάσουμε καλά και οι δύο . αυτά
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Συνάντηση με την Domina Sandra σε ξενοδοχείο ήταν μια πάρα πολύ καλή εμπειρία και με ξάφνιασε ευχάριστα . Για να προλάβω την ερώτηση όχι δεν είχε σεξ . Έγινε ότι είχε συμφωνηθεί από την αρχή και ήταν αρκετά πρόθυμη να περάσουμε καλά και οι δύο . αυτά
Αυτή εδώ εννοείς ; Τη Μολδαβή ; Sandra's blogspot

Αυτο για το σεξ που λες δεν ειναι ζητούμενο πάντως για την ιστορια παλαιότερα βιζιτα/στραπονατζου ήταν τωρα μπορει να περιορισε τη βιζιτα έχει μεγαλώσει κιολας οπότε βολευει το αυταρχιλικι. Αλλωστε μη λέμε τα ιδια ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια που απο την παραδοσιακη βιζιτα στην πορεια το γυρισε στο αυταρχικό. Περα του στραπον στα υπλοιπα το έχει ;
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Ναι για αυτή μιλάω και για τη βίζιτα το λέει και η ίδια ότι το έκανε παλιά.
Τώρα για το αυταρχικό όπως είπα και παραπάνω Έγινε ότι είχε συμφωνηθεί από την αρχή και ήταν αρκετά πρόθυμη να περάσουμε καλά και οι δύο. Μέ λίγα λόγια ότι ζήτησα έγινε ( για τα δικά μου γούστα ) ναι το έχει .
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Οντως αν και εχει υπεροχες πατουσες! (νο 40) και το ζει πραγματικα και της αρεσει η ολη φαση της ποδολατρειας ειναι λιγο γεματουλα...
Αλλα πραγματικα μπαινει τελεια στον ρολο και της αρεσει και το λεκτικο ξεφτυλισμα
έχω πάει με την σεσίλια κάνει και sex
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Για πρώτη φορά ποιά προτείνετε; Lola ή Natalia απο lust? Η 1η είναι πιο φθηνή και έμπειρη αλλά χωρίς σεξ, η 2η πιο μικρή, με σεξ, αλλά πιο ακριβή. Εμφανισιακά μου αρέσει λίγο περισσότερο η Natalia χωρίς όμως να έχω δει πρόσωπο.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Δεν έχει σταματήσει, ήταν Αγγλία και έχει επιστρέψει , ξαναδοκίμασε στο τηλέφωνο της αγγελίας ,τα ίδια είχα περάσει και εγώ μέχρι που την συνάντησα και έχω το προσωπικό της τηλέφωνο,δεν την αλλάζω με τίποτα ,έχει αγγελίες οπότε δεν βλέπει μόνο παλιούς, κορυφή στο αυταρχικό

Τεμπέλα και χοντρή,βαριέται που ζει

Για την Αριαδνη ελεγα εγω με τις 40αρες πατουσες
την αφέντρα από Θεσσαλονίκη?
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Για πρώτη φορά ποιά προτείνετε; Lola ή Natalia απο lust? Η 1η είναι πιο φθηνή και έμπειρη αλλά χωρίς σεξ, η 2η πιο μικρή, με σεξ, αλλά πιο ακριβή. Εμφανισιακά μου αρέσει λίγο περισσότερο η Natalia χωρίς όμως να έχω δει πρόσωπο.
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα φιλαράκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom