Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Τέλος για να μη σας κουράσω , Σεσίλια, δεν έχω κάτι αρνητικό να πω . Αυτό που λένε οι υπόλοιποι ότι βαριέται, ίσως έτσι φαίνεται αν και εμένα μου φαίνεται κάπως "σνομπ" που σαν αφέντρα την κάνει ακόμα πιο σέξυ. Ντυμένη με μπότες και δερμάτινα ξαπλωμένη στο κρεβατι , να της μιλαω και να φαίνεται ότι ούτε καν τη νοιάζει/ ενδιαφερει και απλά να μου δείχνει με το δάχτυλο της τις μποτες τις για καθάρισμα , πόσο πιο σέξι δηλαδή από μια "απλησίαστη" αφέντρα είναι και αυτό μέρος του εξεφτελισμου πιστεύω. Ωραίος στραπον, με τον λεκτικό εξεφτελισμο θα μπορούσε λίγο πιο σκληρά . Αλλά το θέαμα να είναι όρθια από πάνω μου με τη κωλαρα και απλά να βλέπεις να χύνεται η Χρυσή βροχή της , αναστατώνομαι και μόνο που το θυμάμαι. Αυτά λίγο πολυ για τις πιο εμπορικές . Υπάρχουν και άλλες εμπειρίες αλλά αυτή τη στιγμή μου διαφεύγουν ( είναι πολύ πρωί μάλλον ) . Αλλά ευχαρίστως αν υπάρχει ενδιαφέρον να γράψω εμπειρίες και με άλλες κυρίες ή και τρανς
Να γράψεις φυσικά να γράψεις για αυτό υποτίθεται φτιάχτηκε αυτο το φορουμ τωρα βέβαια το πως εξελίσσεται ειναι αλλη ιστορία αλλά εσύ γράφε !
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Είμαι γκολτζής και έχω κλείσει session ξανά με την αφέντρα που γουστάρεις την έρικα και θα την γαμήσω και αυτήν ,αν της δώσω 300 ευρώ να δεις πως θα κάτσει και θα το γράψω
Αμάν μη μου τον αγριεύεται γιατι θα γαμήσει και εσάς ;) :) ;) :) Ray πάντως αυτά τα ειχε γράψει πρωτος ο Κορλεονε ότι ολες με το κατάλληλο νουμερο καθονται
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Αμάν μη μου τον αγριεύεται γιατι θα γαμήσει και εσάς ;) :) ;) :) Ray πάντως αυτά τα ειχε γράψει πρωτος ο Κορλεονε ότι ολες με το κατάλληλο νουμερο καθονται
Αρειανέ μην μπερδεύεσαι, αυτές που θέλουν νούμερο για να κάτσουν λέγονται πόρνες ή πουτάνες. Οι αφέντρες είναι άλλη ιστορία, εννοτείται ότι όλες οι γυναίκες κάθονται - συμπεριλαμβανομένης και αυτής της κατηγορίας -, αλλά δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτάνες. By the way εξαφανίστηκε ο γκολτζής!
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Τέλος για να μη σας κουράσω , Σεσίλια, δεν έχω κάτι αρνητικό να πω . Αυτό που λένε οι υπόλοιποι ότι βαριέται, ίσως έτσι φαίνεται αν και εμένα μου φαίνεται κάπως "σνομπ" που σαν αφέντρα την κάνει ακόμα πιο σέξυ. Ντυμένη με μπότες και δερμάτινα ξαπλωμένη στο κρεβατι , να της μιλαω και να φαίνεται ότι ούτε καν τη νοιάζει/ ενδιαφερει και απλά να μου δείχνει με το δάχτυλο της τις μποτες τις για καθάρισμα , πόσο πιο σέξι δηλαδή από μια "απλησίαστη" αφέντρα είναι και αυτό μέρος του εξεφτελισμου πιστεύω. Ωραίος στραπον, με τον λεκτικό εξεφτελισμο θα μπορούσε λίγο πιο σκληρά . Αλλά το θέαμα να είναι όρθια από πάνω μου με τη κωλαρα και απλά να βλέπεις να χύνεται η Χρυσή βροχή της , αναστατώνομαι και μόνο που το θυμάμαι. Αυτά λίγο πολυ για τις πιο εμπορικές . Υπάρχουν και άλλες εμπειρίες αλλά αυτή τη στιγμή μου διαφεύγουν ( είναι πολύ πρωί μάλλον ) . Αλλά ευχαρίστως αν υπάρχει ενδιαφέρον να γράψω εμπειρίες και με άλλες κυρίες ή και τρανς
Αγαπητέ evinastrap γράφω απλώς για να σε συγχαρώ για την πλήρη και εμπεριστατωμένη ενημέρωση και την διάθεση να μοιραστείς τις εμπειρίες σου εδώ. Αυτός είναι ο σκοπός αυτού του φόρουμ, που δυστυχώς τις περισσότερες φορές εκτροχιάζεται σε ξεκατινιάσματα. Η τελευταία φορά που γράφτηκε κάποια αξιόλογη κριτική εδώ ήταν απ' τον Τόνυ. Εγώ για διάφορους λόγους έχω αποσυρθεί απ' τη σκηνή, αλλά παρακολουθώ εκ του μακρόθεν. Καθόλους δεν κουράζεις, το αντίθετο θα έλεγα, συνέχισε αυτό που κάνεις, γράφεις και ωραία!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ξέρω μια στο κατοικον μασάζ που έρχεται με το στραπονακι της
Λίνα από empire massage . Δεν είναι αφέντρα . Και γαμαει και γσμιεται. Ωραία περάσαμε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λίνα από empire massage . Δεν είναι αφέντρα . Και γαμαει και γσμιεται. Ωραία περάσαμε.
Για δωσε καμία παραπάνω πληροφορία μπρο

Λίνα από empire massage . Δεν είναι αφέντρα . Και γαμαει και γσμιεται. Ωραία περάσαμε.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886

Συνημμένα

  • Lina-2.jpg
    Lina-2.jpg
    35,1 KB · Εμφανίσεις: 130

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Η φωτό λέει Λίνα 2....
Μπορείς να Μ στείλεις ποια είναι;
Δεν λέει κάπου Λίνα . Όχι αυτή είναι άθλια .
Την Λίνα την στέλνουν βαιμπερ . Δεν κρατάω συνομιλίες φίλε μου. Αν στείλεις θα σου την στείλουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυταρχικό - Car.gr


Ρε παίδες εδώ ξέρει κάνείς ?.
???
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-11-15-03-02-32-746_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-15-03-02-32-746_com.android.chrome.jpg
    465,2 KB · Εμφανίσεις: 150

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Δεν λέει κάπου Λίνα . Όχι αυτή είναι άθλια .
Την Λίνα την στέλνουν βαιμπερ . Δεν κρατάω συνομιλίες φίλε μου. Αν στείλεις θα σου την στείλουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


???
Οκ μπρο θα στείλω να ρωτήσω
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Την χείρα βοηθείας σας για άνοιγμα προφίλ επαγγελματία . Ευχαριστώ πολύ !
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
51
Like
186
Πόντοι
0
Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό φετιχιστικό site; Ψάχνω για μεταχειρισμένο βανάκι ή αγροτικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom