Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Να ξεκαθαρίσω κάτι σχετικά με την ανάρτηση μου για την mistress olga δεν ανέφερα ότι δεν είναι επαγγελματίας , απλά ήθελε να μου κάνει κάτι που από την αρχή είχα ξεκαθαρίσει ότι δεν το θέλω και το είχα πει προτού αρχίσει η συνάντηση μας, ότι δεν κάνω αυτά τα πράγματα
( για παράδειγμα βελόνες ) .

Για αυτό έγραψα ότι τα όρια τα ορίζει ο πελάτης και δεν έχουν μάθει το όχι .

Όσο αφορά το τραγούδι του Μαζωνάκη μπήκε γιατί άρχισε το δούλεμα .

Από εμένα το θέμα έχει λήξει και δεν θα απαντήσω σε κάτι άλλο ,ότι έγινε στην συνάντηση έγινε .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike.b

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Φίλε μου εμένα δεν με απασχολεί τι ακριβώς ήταν αυτό που δεν ήθελες. Αν ήταν βελόνες, αν ήταν ουρολαγνεία, αν ήταν cbt. Δεν έχει σημασία.
Αυτό που με απασχολεί ως υποψήφιο πελάτη είναι τι έγινε. Το έκανε ενώ της είχες πει όχι; Και αυτό το όχι το είπες μόνο στην αρχή ή χρησιμοποίησες και το safeword και το αγνόησε; Ή δεν το έκανε τελικά αλλά σε προσέβαλε για τα όρια σου;
Εαν μπορούσες να ενημερώσεις θα ήταν χρήσιμο, άλλωστε για αυτό υπάρχει το forum.
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Δεν το έκανε Και δεν υπήρχε περίπτωση να το κάνει και δεν είχαμε βάλει safeword ούτε μου το πρότεινε . το θέμα για εμένα έχει λήξει και δεν θα ασχοληθώ άλλο . αυτά
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
σεσσιον με την όλγα σε ξενοδοχείο, η κοπέλα έκανε ότι της ζήτησα ,100 ευρώ συν το ξενοδοχείο ,καμία σχέση με σαδισμό ,δεν με χάλασαν τα περίσσια κιλά την προτιμώ την αφέντρα με πιασίματα και όχι κοκαλιάρα
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
104
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους. Μια βοηθεια παρακαλω! Προσπαθω να επικοινωνησω με την κυρια Ερικα εδω και αρκετο καιρο (περιπου ενα διμηνο) και το τηλ που βρηκα ειτε ειναι κλειστο ειτε δεν απαντα. Γνωριζει καποιος -με καποια βεβαιοτητα- αν εχει σταματησει; Η δουλευει μονο με παλιους πελατες; Ειμαι απο επαρχια, ερχομαι Αθηνα μια φορα τον μηνα περιπου, και θα ηθελα καπως να καταφερω να επικοινωνησω μαζι της. Καθε βοηθεια καλοδεχουμενη..
Δεν έχει σταματήσει, ήταν Αγγλία και έχει επιστρέψει , ξαναδοκίμασε στο τηλέφωνο της αγγελίας ,τα ίδια είχα περάσει και εγώ μέχρι που την συνάντησα και έχω το προσωπικό της τηλέφωνο,δεν την αλλάζω με τίποτα ,έχει αγγελίες οπότε δεν βλέπει μόνο παλιούς, κορυφή στο αυταρχικό
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
564
Κριτικές
26
Like
1.902
Πόντοι
2.476
Δεν έχει σταματήσει, ήταν Αγγλία και έχει επιστρέψει , ξαναδοκίμασε στο τηλέφωνο της αγγελίας ,τα ίδια είχα περάσει και εγώ μέχρι που την συνάντησα και έχω το προσωπικό της τηλέφωνο,δεν την αλλάζω με τίποτα ,έχει αγγελίες οπότε δεν βλέπει μόνο παλιούς, κορυφή στο αυταρχικό
Με Λόλα έχεις κάνει session ?
 

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
123
Like
252
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολους. Μια βοηθεια παρακαλω! Προσπαθω να επικοινωνησω με την κυρια Ερικα εδω και αρκετο καιρο (περιπου ενα διμηνο) και το τηλ που βρηκα ειτε ειναι κλειστο ειτε δεν απαντα. Γνωριζει καποιος -με καποια βεβαιοτητα- αν εχει σταματησει; Η δουλευει μονο με παλιους πελατες; Ειμαι απο επαρχια, ερχομαι Αθηνα μια φορα τον μηνα περιπου, και θα ηθελα καπως να καταφερω να επικοινωνησω μαζι της. Καθε βοηθεια καλοδεχουμενη..
Δεν χάνεις κ τίποτα. Μεγάλη σε ηλικία αρκετά κ χώρος στην Καλλιθέα χάλια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπερα σε ολους. Μια βοηθεια παρακαλω! Προσπαθω να επικοινωνησω με την κυρια Ερικα εδω και αρκετο καιρο (περιπου ενα διμηνο) και το τηλ που βρηκα ειτε ειναι κλειστο ειτε δεν απαντα. Γνωριζει καποιος -με καποια βεβαιοτητα- αν εχει σταματησει; Η δουλευει μονο με παλιους πελατες; Ειμαι απο επαρχια, ερχομαι Αθηνα μια φορα τον μηνα περιπου, και θα ηθελα καπως να καταφερω να επικοινωνησω μαζι της. Καθε βοηθεια καλοδεχουμενη..
Δεν χάνεις κ τίποτα. Μεγάλη σε ηλικία αρκετά κ χώρος στην Καλλιθέα χάλια.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Δεν χάνεις κ τίποτα. Μεγάλη σε ηλικία αρκετά κ χώρος στην Καλλιθέα χάλια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν χάνεις κ τίποτα. Μεγάλη σε ηλικία αρκετά κ χώρος στην Καλλιθέα χάλια.
Μουράτε η έρικα είναι η κορυφή του bdsm, όσο για την ηλικία δες την από κοντά και μετά γράψε, ο χώρος δεν είναι μεγάλος αλλά έχει τα πάντα μέσα και αστράφτει από καθαριότητα
 

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
123
Like
252
Πόντοι
21
Μουράτε η έρικα είναι η κορυφή του bdsm, όσο για την ηλικία δες την από κοντά και μετά γράψε, ο χώρος δεν είναι μεγάλος αλλά έχει τα πάντα μέσα και αστράφτει από καθαριότητα
Για σένα.
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Δεν χάνεις κ τίποτα. Μεγάλη σε ηλικία αρκετά κ χώρος στην Καλλιθέα χάλια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν χάνεις κ τίποτα. Μεγάλη σε ηλικία αρκετά κ χώρος στην Καλλιθέα χάλια.
Μουράτε όταν γράφεις σε ένα νήμα θα πρέπει να σέβεσαι τους κανόνες του δηλαδή τον εξής ένα . <<ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΗ ΚΥΡΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΆ ΣΧΟΛΙΑ>> Οι παραβάτες θα αλείφονται με πισα και πουπουλα και θα λιθοβολούνται δημοσίως . Το νήμα αυτό δεν έχει φτιαχτεί ούτε για ανταλλαγή απόψεων ούτε για προβολή της σκηνής του BDSM στην Ελλάδα έχει φτιαχτεί για να εξυμνείται μια συγκεκριμένη Κυρία. Δε θα μας χαλάσεις εσύ την πιάτσα . :cheesy: Δρόμο τώρα και μην ξαναπατήσεις εδώ εκτός και εάν έχεις να γράψεις κατι αρνητικό για καποια άλλη Κυρία . Τότε εισαι καλοδεχούενος !
 

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
123
Like
252
Πόντοι
21
Μουράτε όταν γράφεις σε ένα νήμα θα πρέπει να σέβεσαι τους κανόνες του δηλαδή τον εξής ένα . <<ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΗ ΚΥΡΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΆ ΣΧΟΛΙΑ>> Οι παραβάτες θα αλείφονται με πισα και πουπουλα και θα λιθοβολούνται δημοσίως . Το νήμα αυτό δεν έχει φτιαχτεί ούτε για ανταλλαγή απόψεων ούτε για προβολή της σκηνής του BDSM στην Ελλάδα έχει φτιαχτεί για να εξυμνείται μια συγκεκριμένη Κυρία. Δε θα μας χαλάσεις εσύ την πιάτσα . :cheesy: Δρόμο τώρα και μην ξαναπατήσεις εδώ εκτός και εάν έχεις να γράψεις κατι αρνητικό για καποια άλλη Κυρία . Τότε εισαι καλοδεχούενος !
Να την χαίρεσαι τη γιαγιά βρε δικιά σου.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Μουράτε όταν γράφεις σε ένα νήμα θα πρέπει να σέβεσαι τους κανόνες του δηλαδή τον εξής ένα . <<ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΗ ΚΥΡΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΆ ΣΧΟΛΙΑ>> Οι παραβάτες θα αλείφονται με πισα και πουπουλα και θα λιθοβολούνται δημοσίως . Το νήμα αυτό δεν έχει φτιαχτεί ούτε για ανταλλαγή απόψεων ούτε για προβολή της σκηνής του BDSM στην Ελλάδα έχει φτιαχτεί για να εξυμνείται μια συγκεκριμένη Κυρία. Δε θα μας χαλάσεις εσύ την πιάτσα . :cheesy: Δρόμο τώρα και μην ξαναπατήσεις εδώ εκτός και εάν έχεις να γράψεις κατι αρνητικό για καποια άλλη Κυρία . Τότε εισαι καλοδεχούενος !
Έχω γράψει και για άλλες αρνητικά που το παίζεις και έξυπνος
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • 311497515_3047723992186070_4053241359005689971_n.jpg
    311497515_3047723992186070_4053241359005689971_n.jpg
    76,4 KB · Εμφανίσεις: 134

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Την χαίρομαι την γιαγιά που γράφεις,στην φωτογραφία η έρικα σε πρόσφατη φωτογραφία
Σκεψου ποσο μικρή είναι, που το κουτελο δεν το πρόλαβε ουτε ο φακός του κινητού...benjamin button η θείτσα...
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Την χαίρομαι την γιαγιά που γράφεις,στην φωτογραφία η έρικ

Να την χαίρεσαι τη γιαγιά βρε δικιά σου.
Πια γιαγιά ρε φίλε,milfara είναι και μουνάρα και εγώ δεν την γάμησα αλλά δεν τρέχει τίποτα, έρικα ισον χαμαιλαίων
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Σκεψου ποσο μικρή είναι, που το κουτελο δεν το πρόλαβε ουτε ο φακός του κινητού...benjamin button η θείτσα...
Ούτε εσύ γάμησες
Σκεψου ποσο μικρή είναι, που το κουτελο δεν το πρόλαβε ουτε ο φακός του κινητού...benjamin button η θείτσα...
Milf είναι αλλά μούναρος και γαμώ τα άτομα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Την χαίρομαι την γιαγιά που γράφεις,στην φωτογραφία η έρικα σε πρόσφατη φωτογραφία
Καλά ότι η φωτογραφία έχει διαφορα φιλτρα ενταξει το καταλαβαινω όλες βάζουν, το θολωμα όμως στο κουτελο τι ρολο βαράει ; Εχει βαρεσει tatοο στο δόξα πατρί ; Πολύ περίεργο
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
session με Isida στη Θεσσαλονίκη....
αν ο χαρακτηρισμός "τέλεια" είναι υπερβολή... τότε σίγουρα το "ατελείωτη" δεν είναι...
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
session με Isida στη Θεσσαλονίκη....
αν ο χαρακτηρισμός "τέλεια" είναι υπερβολή... τότε σίγουρα το "ατελείωτη" δεν είναι...
Σόρι, αλλά δεν κατάλαβα. Εννοείς ήταν καλή εμπειρία ή κακή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom