Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Δεν έχουν μάθει να τους λένε όχι και εδω μου είπε οτι έχω φοβίες και ανασφάλειες . Δεν έχω να πω κάτι παραπάνω .
αδερφέ το "όχι" σε bdsm session λέγεται safe word.....
όταν ξέρεις ότι δεν θα μπορέσεις εσύ να επιβληθείς αν πάει η αφέντρα να σου κάνει κάτι που δεν θέλεις.... τότε ορίζεις εξαρχής ένα safe word από κοινού με την αφέντρα....
αυτά που σου λέω είναι elementary που λένε και στην Αγγλία!!
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Δεν έχουν μάθει να τους λένε όχι και εδω μου είπε οτι έχω φοβίες και ανασφάλειες . Δεν έχω να πω κάτι παραπάνω .
Οσο πας και μας μπερδευεις ακομα περισσότερο και πολυ σωστα σου ειπαν υπαρχει και to safe word και οχι μονο ενα αλλα καποιες βαζουν και δυο ενα για οταν πλησιαζεις στα ορια και ένα όταν πρεπει να σταμτησουν.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Την εχω χάσει και εγώ τωρα δεν τη βρίσκω σε αγγελία.
Και εσυ με αγγελίες ασχολεισαι ακομα . Γραψε Domina Sesilia instagram και θα στο βγάλει αλλα έχει βάλει πολλά κιλά να ξέρεις την είχα δει στο SPANK , τωρα άμα σου αρεσουν οι χοντρές τράβα :globeos-cigar:
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.123
Πόντοι
206
Και εσυ με αγγελίες ασχολεισαι ακομα . Γραψε Domina Sesilia instagram και θα στο βγάλει αλλα έχει βάλει πολλά κιλά να ξέρεις την είχα δει στο SPANK , τωρα άμα σου αρεσουν οι χοντρές τράβα :globeos-cigar:
Πω ρε φίλε, με απογοήτευσες τώρα... Φακλανα έγινε?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Πω ρε φίλε, με απογοήτευσες τώρα... Φακλανα έγινε?
Εντάξει δεν εχει γινει και σαν το κήτος που ειχε φερει η Αλεξανδρα την Madame Caramel αλλα ειναι χοντρή ρε φιλε δε τη λες απλά γεματουλα .
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Εντάξει δεν εχει γινει και σαν το κήτος που ειχε φερει η Αλεξανδρα την Madame Caramel αλλα ειναι χοντρή ρε φιλε δε τη λες απλά γεματουλα .
Όπως είχε πει και η Αλεξάνδρα τότε, την Madame Caramel, καλύτερα να την ντύνεις παρά να την ταίζεις, είχαν μπει μέσα τότε που ήρθε, έβγαλε off τον Μπαιρακτάρη και όλες τις χασαποταβέρνες......
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Όπως είχε πει και η Αλεξάνδρα τότε, την Madame Caramel, καλύτερα να την ντύνεις παρά να την ταίζεις, είχαν μπει μέσα τότε που ήρθε, έβγαλε off τον Μπαιρακτάρη και όλες τις χασαποταβέρνες......
Χα χα χα ειαι μεγάλος, respect . Εγω πάντως έμεινα έμεινα με την απορία , ενταξει οι Αγγλάρες ειναι ανωμαλαρες πληρωνουν για να πανε στην Caramel και ειναι τοσο διάσημη ή απλά μας την παρουσιασε για διάσημη η Αλεξανδρα ; Αλήθεια είναι κανείς εδώ μέσα τόσο θαραλέος που να τη συνάντησε ; Αν υπάρχει ας μας γραψει την εμπειρία του. :grin:
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Χα χα χα ειαι μεγάλος, respect . Εγω πάντως έμεινα έμεινα με την απορία , ενταξει οι Αγγλάρες ειναι ανωμαλαρες πληρωνουν για να πανε στην Caramel και ειναι τοσο διάσημη ή απλά μας την παρουσιασε για διάσημη η Αλεξανδρα ; Αλήθεια είναι κανείς εδώ μέσα τόσο θαραλέος που να τη συνάντησε ; Αν υπάρχει ας μας γραψει την εμπειρία του. :grin:
Είναι από τις γνωστές του Λονδίνου. Παρευρίσκεται σε αρκετά events που μπορούμε να πάμε κι εσύ κι εγώ, οπότε ο κόσμος την ξέρει. Το γεγονός ότι είναι και ενεργή με βίντεο, την κάνει 'celebrity' όταν βρίσκεται σε events.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.123
Πόντοι
206
Το θέμα είναι το εξης.. Δεν υπάρχει εο αίμα στο χώρο... Έχει βρωμίσει ο τόπος με αφέντρες του insta που δεν ξέρουν τι τους γίνεται
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Είναι από τις γνωστές του Λονδίνου. Παρευρίσκεται σε αρκετά events που μπορούμε να πάμε κι εσύ κι εγώ, οπότε ο κόσμος την ξέρει. Το γεγονός ότι είναι και ενεργή με βίντεο, την κάνει 'celebrity' όταν βρίσκεται σε events.
Θέλει κότσια για να πας με Caramel πρεπει να ζυγιζει κοντά στα 110 KG !!!!
Madame Caramel | Φετιχ Αθηνα | εγχρωμη αφεντρα :helpplea:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Θέλει κότσια για να πας με Caramel πρεπει να ζυγιζει κοντά στα 110 KG !!!!
Madame Caramel | Φετιχ Αθηνα | εγχρωμη αφεντρα :helpplea:
110 Kg; εσένα δεν σε προσλαμβάνω στο κρεοπωλείο του bou, θα μας χρεωκοπήσεις το μαγαζί.......
Εκτός αν αγοράζεις εσύ τα 110 που γράφει στα specs, και εγώ πουλάω τα πραγματικά 180, τότε εντάξει! συνεταιριζόμαστε!
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Για μια Sara ελληνορουμανα εσκορτ που κανει και αυταρχικα εχει ακουσει κανεις τιποτες?
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.995
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Μπορεί κάποιοσ να Μ στείλει το τηλέφωνο της Μάγιας
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Ποια είναι η Μαγια?
Δεν ξέρεις την Μάγια....?
κατάλογος.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom