Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καλημέρα σε όλους, είμαι νέο μέλος από Κύπρο. Ανεβαίνω Αθήνα αρκετά συχνά θα ήθελα αν ξέρετε να μου συστήσετε κάποια καλή Αφέντρα που να κάνει και outcalls στο ξενοδοχείο. Θα είμαι Αθήνα 29/09
Domina Lola , το πρωτο ραντεβου το κάνει πάντα σε ξενοδοχείο. Ειναι κορυφαία. Το θέμα ειναι εαν θα καταφέρεις να τη βρεις γιατι κυρίως ασχολείται με τους σταθερούς τς πελάτες οι οποίοι δεν ειναι και λίγοι.... Η Σεσίλια αν σου αρέσουν οι γεμάτες τωρα που εφυγε απο εκει που ηταν μονιμη παει σε ξενοδοχεία και έχεις και πολλές πιθανότητες να της τον σφυρίξεις αν σε ενδιαφερει και αυτό. Και μια Mistress Olga που ήταν παλιά στην Αλεξάνδρα κανει outcalls
 
Τελευταία τροποποίηση:

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
πως θα γινει να βρουμε την παλια Νανα ρε παιδια????

και εγώ θέλω να την γνωρίσω αλλά ήμουν άτυχος στις φωτογραφίες γυναικάρα
πολυ καλη στη δουλεια της!!! την ειχα επισκεφθει στο 104. ειχα περασει υπεροχα!!!!
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.123
Πόντοι
206
Domina Lola , το πρωτο ραντεβου το κάνει πάντα σε ξενοδοχείο. Ειναι κορυφαία. Το θέμα ειναι εαν θα καταφέρεις να τη βρεις γιατι κυρίως ασχολείται με τους σταθερούς τς πελάτες οι οποίοι δεν ειναι και λίγοι.... Η Σεσίλια αν σου αρέσουν οι γεμάτες τωρα που εφυγε απο εκει που ηταν μονιμη παει σε ξενοδοχεία και έχεις και πολλές πιθανότητες να της τον σφυρίξεις αν σε ενδιαφερει και αυτό. Και μια Mistress Olga που ήταν παλιά στην Αλεξάνδρα κανει outcalls
Με τη Σεσιλια αν βρεθείς σε hotel της τον καρφώνεις χαλαρά
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Domina Lola , το πρωτο ραντεβου το κάνει πάντα σε ξενοδοχείο. Ειναι κορυφαία. Το θέμα ειναι εαν θα καταφέρεις να τη βρεις γιατι κυρίως ασχολείται με τους σταθερούς τς πελάτες οι οποίοι δεν ειναι και λίγοι.... Η Σεσίλια αν σου αρέσουν οι γεμάτες τωρα που εφυγε απο εκει που ηταν μονιμη παει σε ξενοδοχεία και έχεις και πολλές πιθανότητες να της τον σφυρίξεις αν σε ενδιαφερει και αυτό. Και μια Mistress Olga που ήταν παλιά στην Αλεξάνδρα κανει outcalls

Η Σεσίλια έχει ενεργή αγγελία;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
NAORYS

Θα αναφερθώ στη συνάντησή μου με τη Naorys, η οποία έγινε χθες Παρασκευή. Για να προλάβω τυχόν διαξιφισμούς: δεν αμφιβάλλω ότι αρκετές από τις επαγγελματίες του χώρου μπορούν να προσφέρουν αντίστοιχες υπηρεσίες και σε χαμηλότερο κόστος. Απλά εγώ δεν δοκιμάζω dominatrices αδιακρίτως. Για να αφήσω μια γυναίκα να με βασανίσει πρέπει να μου έχει κάνει εμφανισιακά ένα είδος κλικ. Η Naorys λοιπόν μου έκανε αυτό το κλικ.
Ένα κλικ που μεταφράστηκε σε άψογη επικοινωνία και χημεία κατά την δια ζώσης συνάντησή μας. Της είπα εξαρχής ότι δεν ενδιαφέρομαι για role-playing, strapon κτλ αλλά ότι εστιάζω στο σαδομαζοχιστικό κομμάτι του BDSM κι εκείνη έπιασε αμέσως τι είδους session ήθελα. Οι επόμενες δύο ώρες κύλησαν με τη Naorys να με βασανίζει, να ανταλλάσσουμε πειράγματα και ατάκες σχετικές με το εκάστοτε βασανιστήριο και να γελάμε. Προσωπικά βρίσκω αυτόν τον συνδυασμό σαδίστριας και παιχνιδιάρας πολύ πιο καυλωτικό από τον τύπο της «αυστηρής αφέντρας».
Μοναδικό αρνητικό οι τσουχτερές τιμές της για dungeon sessions οι οποίες θεωρώ ότι θα είναι απαγορευτικές για αρκετούς που θα ήθελαν να την απολαύσουν.
Είχα διαβάσει σε παλιότερο ποστ ότι από βίζιτα το γύρισε στο BDSM για αρπαχτή. Αυτό περί αρπαχτής δεν ισχύει σε καμία περίπτωση. Η κοπέλα είναι γνήσια σαδίστρια, γουστάρει σκληρό παιχνίδι, ενώ έχει και τις απαραίτητες γνώσεις για να μην σε θέσει σε κίνδυνο. Μετά από δική της ενθουσιώδη παρότρυνση δοκίμασα για πρώτη φορά piercing στις θηλές, το οποίο εξετέλεσε τηρώντας σχολαστικά τους κανόνες ασφάλειας και υγιεινής: γάντια μιας χρήσης, αντισηπτικό, βαμβάκι και βελόνες τη συσκευασία των οποίων άνοιγε εκείνη τη στιγμή μπροστά μου ( μου έβαλε από δύο βελόνες χιαστί σε κάθε θηλή). Μου πρότεινε να μου κάνει piercing και στον πούτσο, αλλά της είπα να αφήσουμε κάτι και για την επόμενη φορά. Δεν θα σας κουράσω με άλλες λεπτομέρειες, συνοψίζω λέγοντας ότι η Νaorys είναι εξαιρετική στο σαδομαζοχιστικό παιχνίδι. Φυσικά δεν μπορώ να έχω άποψη για τις επιδόσεις της σε άλλες πτυχές του BDSM τις οποίες δεν δοκίμασα γιατί δεν με ενδιαφέρουν (εγκεφαλικά παιχνίδια υποταγής κτλ)
Αυτά και στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.
Δεν σε πιστεύουμε φίλε.
Αν θες να σε πιστέψουμε την επόμενη φορά να σου βάλει βελόνα στο δάχτυλο και μόνο αν δούμε ότι πληκτρολογείς με διαλείψεις και κάνεις λάθη και χάνεις γράμματα, θα σε πιστέψουμε.
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Mistress Olga σε ξενοδοχείο αν και το ραντεβου πήγαινε καλά ( έχω κάνει και άλλα ραντεβού μαζί της ) στο τέλος χάλασε . Προσωπικά δεν θα ξανα κάνω ραντεβού μαζί της . υπάρχουν και κάποια όρια και δεν πρέπει να τα ξεπερνάμε αυτα .
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
614
Πόντοι
81
Συνάντηση με την Mistress Olga σε ξενοδοχείο αν και το ραντεβου πήγαινε καλά ( έχω κάνει και άλλα ραντεβού μαζί της ) στο τέλος χάλασε . Προσωπικά δεν θα ξανα κάνω ραντεβού μαζί της . υπάρχουν και κάποια όρια και δεν πρέπει να τα ξεπερνάμε αυτα .
τι εγινε ρε φιλε, ανοιξε μας την καρδια σου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Mistress Olga σε ξενοδοχείο αν και το ραντεβου πήγαινε καλά ( έχω κάνει και άλλα ραντεβού μαζί της ) στο τέλος χάλασε . Προσωπικά δεν θα ξανα κάνω ραντεβού μαζί της . υπάρχουν και κάποια όρια και δεν πρέπει να τα ξεπερνάμε αυτα .
Μιλάς με γρίφους γέροντα!
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Συνάντηση με την Mistress Olga σε ξενοδοχείο αν και το ραντεβου πήγαινε καλά ( έχω κάνει και άλλα ραντεβού μαζί της ) στο τέλος χάλασε . Προσωπικά δεν θα ξανα κάνω ραντεβού μαζί της . υπάρχουν και κάποια όρια και δεν πρέπει να τα ξεπερνάμε αυτα .
Τα όρια ειναι για να σπανε οπως και οι παραδόσεις στην μπαλα :grin: Αλλα μας το κέντρισες το ενδιαφέρον ριξε και το μετά
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.995
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Επανήλθε η Μπέτυ στο 104;
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Τα όρια ειναι για να σπανε οπως και οι παραδόσεις στην μπαλα :grin: Αλλα μας το κέντρισες το ενδιαφέρον ριξε και το μετά
Για εμένα το όρια είναι όρια και τα ορίζει ο πελάτης κανείς άλλος
 

Tom lelample

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
15
Like
38
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Mistress Olga σε ξενοδοχείο αν και το ραντεβου πήγαινε καλά ( έχω κάνει και άλλα ραντεβού μαζί της ) στο τέλος χάλασε . Προσωπικά δεν θα ξανα κάνω ραντεβού μαζί της . υπάρχουν και κάποια όρια και δεν πρέπει να τα ξεπερνάμε αυτα τι

Συνάντηση με την Mistress Olga σε ξενοδοχείο αν και το ραντεβου πήγαινε καλά ( έχω κάνει και άλλα ραντεβού μαζί της ) στο τέλος χάλασε . Προσωπικά δεν θα ξανα κάνω ραντεβού μαζί της . υπάρχουν και κάποια όρια και δεν πρέπει να τα ξεπερνάμε αυτα .
Φίλε μας έχεις εξάψει την περιέργεια..πες μας τι έγινε;σε σουφλισε χωρίς να το θέλεις;
 

Dickens

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
23
Like
37
Πόντοι
0
Δεν σε πιστεύουμε φίλε.
Αν θες να σε πιστέψουμε την επόμενη φορά να σου βάλει βελόνα στο δάχτυλο και μόνο αν δούμε ότι πληκτρολογείς με διαλείψεις και κάνεις λάθη και χάνεις γράμματα, θα σε πιστέψουμε.
Ε μα κι εσύ εύκολο challenge μου έβαλες. Το δάχτυλό μου το τρυπάω και μόνος μου δεν χρειάζομαι βοήθεια
Excited Lets Go GIF
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
φιλαράκι όλο υπονοούμενα είσαι αλλά δεν μπαίνεις στο ψητό να μας πεις τι έγινε.....
Δεν έχουν μάθει να τους λένε όχι και εδω μου είπε οτι έχω φοβίες και ανασφάλειες . Δεν έχω να πω κάτι παραπάνω .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom