Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Μην μπλέκεις τρίτους σε μεταξύ μας κουβέντα... Ελα να βρεθούμε να δεις πόσες μέρες θα φοράς πανα ακράτειας
Καμμένο χαρτί είσαι ,δεν μπορείς να πηδήξεις την γκόμενα σου και θέλεις να βλέπεις να την πηδάνε, εσύ τα έχεις γράψει,στείλε μου μήνυμα in box τζάμπα μαλάκα να με δεις από κοντά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Bρωμαει limit-up (ή οπως στον πουτσο το λενε πλέον). Θα σου έλεγα μακριά.
Μακριά ,ξεπέτες και κάμερες
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.125
Πόντοι
206
Καμμένο χαρτί είσαι ,δεν μπορείς να πηδήξεις την γκόμενα σου και θέλεις να βλέπεις να την πηδάνε, εσύ τα έχεις γράψει,στείλε μου μήνυμα in box τζάμπα μαλάκα να με δεις από κοντά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μακριά ,ξεπέτες και κάμερες
Εντάξει το καταλάβαμε είσαι βλαμμένος
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
51
Like
186
Πόντοι
0
Προσπαθώντας να αντλήσω ενημέρωση ανάμεσα από τόνους ξεκατινιάσματος, αυτό με τις κάμερες το έχει ξαναπάρει το μάτι μου να αναφέρεται. Δεν είναι θέμα που προσπερνάς... Θα ήθελε κάποιος γνώστης να μιλήσει κάπως πιο συγκεκριμένα να μαθαίνουμε κι εμείς;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.125
Πόντοι
206
σε τραβανε με καμερες για να σε εκβιασουν ? :p
Κοίτα δεν εχω
σε τραβανε με καμερες για να σε εκβιασουν ? :p
Ράδιο αρβύλα, ποτέ δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο, δεν ξέρω ποιος έχει το management του χώρου αυτη τη περίοδο όμως.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Κοίτα δεν εχω

Ράδιο αρβύλα, ποτέ δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο, δεν ξέρω ποιος έχει το management του χώρου αυτη τη περίοδο όμως.
Ελεος ρε παιδια αληθεια...
Αυτα που λενε , τα λενε για ολους τους χωρους. Δεν ισχυει βεβαια για κανεναν χωρο αυτο. Δεν θα ρισκαρει κανενας την επιχειρηση του, την δουλεια του και την ζωη του για τις κωλοτρυπιδες μας.

Καλημερες ομορφες να εχουμε συμπαν...
 

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
70
Like
71
Πόντοι
0
Ελεος ρε παιδια αληθεια...
Αυτα που λενε , τα λενε για ολους τους χωρους. Δεν ισχυει βεβαια για κανεναν χωρο αυτο. Δεν θα ρισκαρει κανενας την επιχειρηση του, την δουλεια του και την ζωη του για τις κωλοτρυπιδες μας.

Καλημερες ομορφες να εχουμε συμπαν...
Ωραιο αυτο με το 'συμπαν' Ισιδα...
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.995
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Για την καινούργια την Νανά από φυλής 104... εχουμε εικόνα;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Κοίτα δεν εχω

Ράδιο αρβύλα, ποτέ δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο, δεν ξέρω ποιος έχει το management του χώρου αυτη τη περίοδο όμως.
Δεν υπάρχει management πια , οποια θέλει το νοικιαζει και κανει session η ιδιοκτήτρια εχει αποσυρθεί. Ε πόσο ακομα πρεπει να εχει πατήσει τα 65 πια. Οσο για τις καμερες μαλακίες εκτος εάν εννοουν αυτη που έχει το κουδουνι στην εισοδο της πολυκατοικιας . Πριν κανα χρονο το ειχε αναλαβει η Ηρα αλλά δε νομίζω να υπάρχει Ηρα πιά γενικότερα όχι μονο εκει
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Η Νανα ήταν εκεί πριν 10 χρονια γύρισε πάλι ;;;;;;
Η νανα είναι πολύ σωστή σε όλα της, την είχα δει αλλά γιατί δεν κάνει έναν δικό της χώρο? πάλι στην φυλής? και εκει ξεπέτες είναι όλες και υποχρεωτικά θα κάνει και sex
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει management πια , οποια θέλει το νοικιαζει και κανει session η ιδιοκτήτρια εχει αποσυρθεί. Ε πόσο ακομα πρεπει να εχει πατήσει τα 65 πια. Οσο για τις καμερες μαλακίες εκτος εάν εννοουν αυτη που έχει το κουδουνι στην εισοδο της πολυκατοικιας . Πριν κανα χρονο το ειχε αναλαβει η Ηρα αλλά δε νομίζω να υπάρχει Ηρα πιά γενικότερα όχι μονο εκει
Κάμερες έχει το lmit up και κάτω και πάνω ,άσε που αλλάζει συνέχεια διεύθυνση επειδή χρωστά ενοίκια
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Κάμερες έχει το lmit up και κάτω και πάνω ,άσε που αλλάζει συνέχεια διεύθυνση επειδή χρωστά ενοίκια
Εσυ εισαι ο διαχειρστής της πολυκατοικίας και τα ξέρεις ολα αυτά ; Φιλε μπερδευεσαι και στα studio οταν πας εχουν καμερουλα απ εξω για να βλεπουν ποιος ειναι αυτο δε σημαινει όταν γαμας μέσα σε δειχνουν και live streaming χαλάρωσε και βάλε το μυαλό σου να δουλεψει με τη λογική. Οσο για το management η Δεσποινα το ειχε πάντα μετά περασε για καποιο φεγγάρι η Ηρα, προσωπικά δεν καταλαβα εάν συνεργαστηκαν η εάν εκανε επινοικιαση πάντως τωρα πάρα πολλές σου λενε ότι άμα θες session σε dungeon έλα εκεί. Αρα αυτό που έγραψα ότι δεν υπάρχει καποια μονιμη γκομενα εκει οπως παλιά αλλά διαφορες που νοικιαζυν το χωρο μαλλον ειναι πιο κοντα στην πραγματικοτητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom