Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Πάνω που την συζητούσαμε έρχεται Θεσσαλονίκη


Την έχει συναντήσει κάποιος πρόσφατα;
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Πάνω που την συζητούσαμε έρχεται Θεσσαλονίκη


Την έχει συναντήσει κάποιος πρόσφατα;
Εγω έχω βρεθεί μαζί της αλλα όχι πολύ πρόσφατα ας ελπίσουμε ότι ο Corleone υπερβάλλει καπως.....εντάξει και την Αριάδνη δε τη λες και λεπτή τα έχει τα κιλάκια της :buck2:
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Εγω έχω βρεθεί μαζί της αλλα όχι πολύ πρόσφατα ας ελπίσουμε ότι ο Corleone υπερβάλλει καπως.....εντάξει και την Αριάδνη δε τη λες και λεπτή τα έχει τα κιλάκια της :buck2:
Οντως τα εχει και νομίζω ότι εβαλε και λίγα ακόμα την τελευταια φορά που κατέβηκε Αθήνα, εδώ όμως δε μιλάμε απλά για κιλάκια φίλε μιλάμε για κιλά έχει διαφορά , αν νομίζεις ότι υπερβάλλω κλείσε session και δες μόνος σου !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike.b

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Με έχετε κατατρομαξει
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Συνήθως πάω με τραβέλια αλλά το γαμήσι και το fisting που έκανα με την έρικα μοναδικό, δεν ήμουν και σίγουρος αν είναι τραβέλια η γυναίκα τελικά γυναίκα είναι αλλά γαμάει με τρέλα, έχει μικρό χέρι και μπήκε μέχρι τον αγκώνα της συν ότι μου μιλούσε πρόστυχα όσο με γαμούσε
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Mistress Olga

Πρόσφατη συνάντηση με την παραπάνω και εχω να πώ ότι αξίζει να τη δοκιμάσουν όσοι βαρέθηκαν να πηγαίνουν στις ίδιες και στις ίδιες .

Μπόλικα σαδιστικά ένστικτα , άρα εάν καποιος είναι εντελώς αρχάριος ας δοκιμάσει αλλού. Πολύ βελτιωμένη σε σχέση με όταν ήταν στην Αλεξάνδρα και καταφέρνει να κυριαρχήσει επάνω σου. Γενικά συστήνεται για όσους έχουν ήδη καποιες εμπειρίες και δεν περιστρέφονται μονο γυρω απο την ποδολαγνεία. Μη με ζαλίσετε με PM πόσο παει, πες μας κι αλλα κτλ κτλ . Εβαλα Link απο Insta οποιος θέλει ας μιλήσει μαζί της . Εχει αρκετή φαντασία οπότε πείτε της πριν το session ή στο τηλ που κινείστε και κανείς δε θα κλάψει αυτά που θα δώσει .
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Καταρχάς ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Για αυτό το λόγο υπάρχει το thread και όχι για αλληλοκράξιμο.

Μπορείς να μας πει από εμφάνιση τι παίζει; Πρόσωπο και σώμα; Πρόσωπο φυσικά δεν βλέπουμε στις φωτογραφίες και το σώμα αλλού φαίνεται πιο γεμάτο και αλλού πιο αδύνατο. Υπάρχουν και φίλτρα, photoshop οπότε άντε βγάλε άκρη.

Επίσης ένας φίλος είχε γράψει ότι δεν σεβάστηκε τα όριά του, αν και από τις μετέπειτα απαντήσεις του δεν είναι σαφές αν του έκανε κάτι που δεν ήθελε ή απλώς τον προσέβαλλε για τα όριά του. Ίσως και τα δύο. Εσύ κατάλαβες ότι είναι πιθανό να συμπεριφέρεται έτσι; Αν έχει τα σαδιστικά ένστικτα που λες και δεν είναι φουλ επαγγελματίας, ίσως να ξεφεύγει στο session.

Δεν έχω καμιά όρεξη να σε ζαλίσω, αλλά αυτές τις πληροφορίες δύσκολα να τις μάθω από την ίδια. Τέλος (αν και αυτό μπορώ να το μάθω από την ίδια) έχει δικό της χώρο ή σε ξενοδοχείο γίνονται οι συναντήσεις;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καταρχάς ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Για αυτό το λόγο υπάρχει το thread και όχι για αλληλοκράξιμο.

Μπορείς να μας πει από εμφάνιση τι παίζει; Πρόσωπο και σώμα; Πρόσωπο φυσικά δεν βλέπουμε στις φωτογραφίες και το σώμα αλλού φαίνεται πιο γεμάτο και αλλού πιο αδύνατο. Υπάρχουν και φίλτρα, photoshop οπότε άντε βγάλε άκρη.

Επίσης ένας φίλος είχε γράψει ότι δεν σεβάστηκε τα όριά του, αν και από τις μετέπειτα απαντήσεις του δεν είναι σαφές αν του έκανε κάτι που δεν ήθελε ή απλώς τον προσέβαλλε για τα όριά του. Ίσως και τα δύο. Εσύ κατάλαβες ότι είναι πιθανό να συμπεριφέρεται έτσι; Αν έχει τα σαδιστικά ένστικτα που λες και δεν είναι φουλ επαγγελματίας, ίσως να ξεφεύγει στο session.

Δεν έχω καμιά όρεξη να σε ζαλίσω, αλλά αυτές τις πληροφορίες δύσκολα να τις μάθω από την ίδια. Τέλος (αν και αυτό μπορώ να το μάθω από την ίδια) έχει δικό της χώρο ή σε ξενοδοχείο γίνονται οι συναντήσεις;

Λοιπόν μιας και δε ρωτάς μαλακίες θα σου απαντήσω. Απο τις φωτό κράτα αυτές που τη δειχνουν πιο γεμάτη, curvy θα την έλεγα οχι χοντρή. Το πρόσωπο ειναι υποκειμενική ερώτηση οπότε υποκειμενική απάντηση θα λάβεις αν ήταν να την πηδηξω όχι δεν θα της εβαζα μαξιλάρι στη φάτσα. Ειναι ψιλοκαβλιάρικη η φάτσα της και παράλληλα βγάζει και αυταρχικότητα , δεν ειναι χαζοβιολα δηλαδή

Αυτός που λες έγραψε γενικά και αόριστα τον πήρανε και στο ψιλό στο νήμα και εξαφανίστηκε. Φουλ επαγγελματίας δυο safe words δεν υπήρξε κανέναν θέμα και σε τίποτα.

Οι συναντήσεις σε ξενοδοχείο αν και καποιες φορές έρχεται και σε δικό σου χώρο , δεν ξερω αν το κανει σε γνωστούς μονο αυτό οπότε ρωτα την εσύ εάν ενδιαφέρεσαι να πας. Επίσης κάνει και ωραια ντυσιματα αυταρχικά γιατι εχουν δει τα μάτια μου κατι σουργελα να σκανε λες και πάνε στη λαϊκή
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.123
Πόντοι
206
Λοιπόν μιας και δε ρωτάς μαλακίες θα σου απαντήσω. Απο τις φωτό κράτα αυτές που τη δειχνουν πιο γεμάτη, curvy θα την έλεγα οχι χοντρή. Το πρόσωπο ειναι υποκειμενική ερώτηση οπότε υποκειμενική απάντηση θα λάβεις αν ήταν να την πηδηξω όχι δεν θα της εβαζα μαξιλάρι στη φάτσα. Ειναι ψιλοκαβλιάρικη η φάτσα της και παράλληλα βγάζει και αυταρχικότητα , δεν ειναι χαζοβιολα δηλαδή

Αυτός που λες έγραψε γενικά και αόριστα τον πήρανε και στο ψιλό στο νήμα και εξαφανίστηκε. Φουλ επαγγελματίας δυο safe words δεν υπήρξε κανέναν θέμα και σε τίποτα.

Οι συναντήσεις σε ξενοδοχείο αν και καποιες φορές έρχεται και σε δικό σου χώρο , δεν ξερω αν το κανει σε γνωστούς μονο αυτό οπότε ρωτα την εσύ εάν ενδιαφέρεσαι να πας. Επίσης κάνει και ωραια ντυσιματα αυταρχικά γιατι εχουν δει τα μάτια μου κατι σουργελα να σκανε λες και πάνε στη λαϊκή
Ευχαριστούμε πολυ. Είσαι σωστός
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Ευχαριστώ! Αναμενόμενο (1,01 παιζόταν) ότι οι πιο γεμάτες φώτο ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, πάντως το curvy δεν με χαλάει καθόλου. Να σου πω την αλήθεια καλύτερα θα έκσναν να έβαζαν φίλτρα για να γίνουν πιο καμπυλάτες παρά το αντίθετο!

Αν δεν ξεκινούσαν τις εξυπνάδες στον άλλο, ίσως και να είχαμε μάθει κάτι παραπάνω. Για βαλτός πάντως δεν φάνηκε, κάποια βάση πρέπει να υπάρχει.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Αν δεν ξεκινούσαν τις εξυπνάδες στον άλλο, ίσως και να είχαμε μάθει κάτι παραπάνω. Για βαλτός πάντως δεν φάνηκε, κάποια βάση πρέπει να υπάρχει.

Μόνος του κάηκε ο τύπος εάν κάτι έχει γίνει λες εστω συνοπτικά τι εγινε δεν ανεβάζεις video του Μαζωνάκη. Βαλτός μάλλον όχι ,άοριστος όμως σίγουρα
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
624
Πόντοι
301
Soft η Αδάμη ;;; Ναι αν της το ζητήσεις μπορεί να παίξει και soft όπως κάθε έμπειρη επαγγελματίας και αυτη έχει πολλά χρόνια στο κουρμπέτι αυτό σημαίνει ότι μπορει να το παει και όσο hard της πεις ότι αντέχεις
Φίλε μου , που θα μπορέσω να βρω την Αδαμη , εάν ξέρεις στείλε μου PM
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Καλημέρα γύρισα όποιος θέλει πμ.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Φίλε μου , που θα μπορέσω να βρω την Αδαμη , εάν ξέρεις στείλε μου PM
Τι παθατε με αυτή ξαφνικά ; Μπες στο facebook εχει σελίδα. Πάντως επειδή ισως να μπερδευτηκες απο την ανάρτηση μου , εγω δεν έχω προσωπική εμπειρία μαζί της , την είχα γνωρίσει σε ένα party έχω δει κατι video της και ξέρω ότι ειναι ενεργή εδω και πάρα πολλά χρόνια πάνω από 10. Κάτι άλλο δεν ξέρω να σου πω και δεν καιγομαι να μαθω και περισσότερα
 

horatios

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2022
Μηνύματα
15
Like
23
Πόντοι
0
Ποιο call girl απο γραφειο προτείνετε για πιο ιδιαιτερα προγραμματα;
 

mariosxnikolaou

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Μια βοηθεια παρακαλω! Προσπαθω να επικοινωνησω με την κυρια Ερικα εδω και αρκετο καιρο (περιπου ενα διμηνο) και το τηλ που βρηκα ειτε ειναι κλειστο ειτε δεν απαντα. Γνωριζει καποιος -με καποια βεβαιοτητα- αν εχει σταματησει; Η δουλευει μονο με παλιους πελατες; Ειμαι απο επαρχια, ερχομαι Αθηνα μια φορα τον μηνα περιπου, και θα ηθελα καπως να καταφερω να επικοινωνησω μαζι της. Καθε βοηθεια καλοδεχουμενη..
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.995
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Υπάρχει πουθενά το τηλ της Μπέτυς από φυλής;Κάνει ραντεβού;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom