Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
θες να σε γαμησει;
το forced bi δεν ειναι η αλλαγη ρολων με το στραπ ον αλλα να σε αναγκασει η αφεντρα σου να παρεις πιπα σε αντρα και να πιεις το σπερμα του ή να σε παρει αντρας.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Εμένα με ενδιαφέρει οτι παρέχει και session forced bi. Γι αυτό και μόνο σκέφτομαι σοβαρά να παω, αρκεί να μην ανέβει η τιμή
Ο φορος σιγουρα δεν μπορει να ειναι ιδιος οπως με ενα ατομο . Παντα τα διπλα ειναι παραπανω .
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.582
Like
4.762
Πόντοι
456
το forced bi δεν ειναι η αλλαγη ρολων με το στραπ ον αλλα να σε αναγκασει η αφεντρα σου να παρεις πιπα σε αντρα και να πιεις το σπερμα του ή να σε παρει αντρας.
ωραιο ακουγεται, εσυ γουσταρεις αντρα να σε γαμησει;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
οχι, αυτο δεν σημαινει οτι ειμαι ασχετος των ορολογιων που χρησιμοποιουνται
Απ' αυτά που προσφέρει, αυτό είναι το μόνο που δεν μ' ενδιαφέρει, αλλά μ' αρέσει που είναι ανοικτή σε όλα και δεν είναι μη μου άπτου
 

homeboi95

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
αχ αυτές οι μικρόσωμες αφέντρες, ούτε εγώ ξέρω πόσες φορές έχω μαλακιστεί βλέποντας ταινίες με την madame Loreen από το OWK :s&m_2::s&m_2::s&m_2:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81

HabibiSleeper

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
61
Like
28
Πόντοι
0
Παιδια αυταρχικο στα ιωανινα που μπορω να βρω γενικα τιποτα εν παιζει ετσι? κανε σεξ και τετοια ειναι επικτνδινα σιτε ε? μηπως κανα studio69 προσφερει?
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.125
Πόντοι
206
Αυτη παιδια για αυταρχικο λει? δεν παιζει ευκολα να βρεις αυταρχικο στα γιαννενα.
Οχι, μακριά. Θα κλαις τα λεφτά σου και το χρόνο που έχασες.
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Προσωπικά δεν πέρασα καλά με την isida ,γούστα είναι αυτά ,όντως πολύ κοντή και σκελετός αλλά πηγαίνετε ίσως εσείς περάσετε καλά, Θεσσαλονίκη γράφετε ότι δεν έχετε αφέντρες, γράφει ότι θα φέρει και αφέντη οπότε μην ρωτάτε ,μία δοκιμή δεν είναι κακό ,100 ευρώ ζητά μόνη της με τον άλλον μαζί δεν ξέρω.
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Προσωπικά δεν πέρασα καλά με την isida ,γούστα είναι αυτά ,όντως πολύ κοντή και σκελετός αλλά πηγαίνετε ίσως εσείς περάσετε καλά, Θεσσαλονίκη γράφετε ότι δεν έχετε αφέντρες, γράφει ότι θα φέρει και αφέντη οπότε μην ρωτάτε ,μία δοκιμή δεν είναι κακό ,100 ευρώ ζητά μόνη της με τον άλλον μαζί δεν ξέρω.
Για να βάζεις και χαχα μάλλον δεν είμαι ο μόνος isida που δεν πέρασε καλά αν δεν δέχεσαι κριτική τότε απλά ας μην έκανες προφίλ στα mpoy,αντί να κάνεις session παρακολουθείς τι γράφουμε.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Προσωπικά δεν πέρασα καλά με την isida ,γούστα είναι αυτά ,όντως πολύ κοντή και σκελετός αλλά πηγαίνετε ίσως εσείς περάσετε καλά, Θεσσαλονίκη γράφετε ότι δεν έχετε αφέντρες, γράφει ότι θα φέρει και αφέντη οπότε μην ρωτάτε ,μία δοκιμή δεν είναι κακό ,100 ευρώ ζητά μόνη της με τον άλλον μαζί δεν ξέρω.

Προσωπικά δεν πέρασα καλά με την isida ,γούστα είναι αυτά ,όντως πολύ κοντή και σκελετός αλλά πηγαίνετε ίσως εσείς περάσετε καλά, Θεσσαλονίκη γράφετε ότι δεν έχετε αφέντρες, γράφει ότι θα φέρει και αφέντη οπότε μην ρωτάτε ,μία δοκιμή δεν είναι κακό ,100 ευρώ ζητά μόνη της με τον άλλον μαζί δεν ξέρω.
Το δεν περασες καλα φαινεται απο το οτι δεν εχεις ερθει ποτε . Εαν ειχες ερθει σιγουρα δεν θα βλεπες σκελετο . Οι αναλογιες του 1.50 μετρο 45 κιλων δεν γινεται να ειναι σκελετος γλυκο μου απλα μαθηματικα ειναι.... ελα ομως αν σε αφησει η κυρα σου.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Για να βάζεις και χαχα μάλλον δεν είμαι ο μόνος isida που δεν πέρασε καλά αν δεν δέχεσαι κριτική τότε απλά ας μην έκανες προφίλ στα mpoy,αντί να κάνεις session παρακολουθείς τι γράφουμε.
Δεν εχει χειροκροτημα γιαυτο εβαλα χαχαχα. Καλημερα ομορφε
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Το δεν περασες καλα φαινεται απο το οτι δεν εχεις ερθει ποτε . Εαν ειχες ερθει σιγουρα δεν θα βλεπες σκελετο . Οι αναλογιες του 1.50 μετρο 45 κιλων δεν γινεται να ειναι σκελετος γλυκο μου απλα μαθηματικα ειναι.... ελα ομως αν σε αφησει η κυρα σου.
Αφού δεν πέρασα καλά τι να γράψω? πας καλά κοπέλα μου? δεν έχεις δουλειά και κάθεσαι και απαντάς σε κάθε post?εριστική χωρίς λόγο, όπως όλες του limit up,γράφω να έρθουνε να σε γνωρίσουν τι σε πείραξε?
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Αφού δεν πέρασα καλά τι να γράψω? πας καλά κοπέλα μου? δεν έχεις δουλειά και κάθεσαι και απαντάς σε κάθε post?εριστική χωρίς λόγο, όπως όλες του limit up,γράφω να έρθουνε να σε γνωρίσουν τι σε πείραξε?
Ωπα . Τσαμπα επιθεση man. Εννοειται πως δεν γινεται ολοι να περασουμε καλα με ολους. Αλλα εαν στα 10 τα 9 ερχονται ξανα και ξανα 1 χρονο τωρα τοτε μαλλον καλα το παω... καλημερα και παλι...
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Ωπα . Τσαμπα επιθεση man. Εννοειται πως δεν γινεται ολοι να περασουμε καλα με ολους. Αλλα εαν στα 10 τα 9 ερχονται ξανα και ξανα 1 χρονο τωρα τοτε μαλλον καλα το παω... καλημερα και παλι...
Τζάμπα κάθεσαι και αναλώνεσαι σε μηνύματα, εδώ γράφουμε τις εμπειρίες μας, επίσης δεν ξέρω για ένα χρόνο, πριν δύο μήνες σε είδα, καλή σου μέρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom