Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Καλησπερα σε ολους....
Μπορειτε να με ρωτησετε οτι θελετε χωρις να δημοσιευονται πραγματα που δεν ισχυουν....
Την ζωη μου δεν την κρυβω ουτε ομως και την ηλικια μου...
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Καλησπερα στην ομαδα. Παιδια η κοπελα ειναι φοβερη. Ειναι καινουργιο φρουτο εδω ελλαδα αλλα οχι στη δουλεια. Την δευτερη φορα που την συνατησα μου ειπε πως ηταν βιετναμ και γενικα ταξιδια πολλα αρκετα χρονια .μιλαει 4-5 γλωσσες ειναι μουσικος και γυρισε εδω επειδη εκλεισαν τα συνορα πρωτη καραντ κοβιντ. Πηγε στην κυρια αλεξανδρα για να ενοικιαζει τον χωρο της γιατι εκανε δικα της βιντεακια bdsm περσυ και η κυρια αλεξανδρα την εβαλε στην ομαδα της αμεσως. μετα πηγε γερμανια λιγους μηνες για εκπαιδευση. Τωρα πηγαινει ελλαδα γερμανια συχνα. Ειναι ταλεντο πραγματικα. 39 δηλωνει αλλα δεν της φαινεται. Ο αερας της παντως εχει κατι πολυ διαφορετικο. Δοκιμαστε εγω νομιζω και μην ακουμε τα γυρω γυρω ολοι.
Καλησπερα. Σε βλεπω αρκετα καλα ενημερωμενο εσενα οποτε μαλλον γνωριζομαστε απο οταν ξεκινησα. Δεν χρειαζεται τοση αναλυση ομως αγαπητε μου....
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Ένα link της αγγελίας;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ωρε; αυτά τα τατου είναι αληθινά; Τι έκανες ρε κοπέλα μου, ούτε εγώ στα κρατητήρια κάθε μέρα δεν έχω βαρέσει τόσα.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Ωρε; αυτά τα τατου είναι αληθινά; Τι έκανες ρε κοπέλα μου, ούτε εγώ στα κρατητήρια κάθε μέρα δεν έχω βαρέσει τόσα.
Τα ταττοο της φυλακης εχουν διαφορα απο αυτα. Πρωτα απο ολα στην ελευθερια. Μετα στα οικονομικα.
Και συνεχιζω γιατι τα μονα λεφτα που θα παρω μαζι..
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Ωρε; αυτά τα τατου είναι αληθινά; Τι έκανες ρε κοπέλα μου, ούτε εγώ στα κρατητήρια κάθε μέρα δεν έχω βαρέσει τόσα.
Αν εχεις παιδια παντως να τους αφησω το δερμα μου περιουσια...
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.582
Like
4.762
Πόντοι
456
καύλα είσαι, Κυρία
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
καύλα είσαι, Κυρία
Δεν την ξέρω την κυρία, αλλά φαίνεται απ' τις πιο ενδιαφέρουσες περιπτώσεις
- Στις φωτός δείχνει πολύ όμορφη και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω μέχρι αποδείξεως του εναντίου
- Τα τατού παρ' ότι δεν είμαι φαν, της πάνε πολύ, και προφανώς το ξέρει και γιαυτό τα έκανε. Είναι επίσης ελκυστική.
- Απ' το περιεχόμενο της αγγελίας της καταλαβαίνει κανείς ότι κινείται στο στο χώρο, και κυρίως αυτό που μας ενδιαφέρει εμάς - γουστάρει αυτό που κάνει - (πάλι μέχρι αποδείξεως του εναντίου)
- Απ' τις απαντήσεις της εδώ φαίνεται σωστή, ούτε ύφος πουλάει, ούτε κάνει promotion.

Νομίζω αξίζει μια συνάντηση, εμένα με ιντριγκάρει, το λιγότερο που έχω να χάσω είναι ένα κατοστάρικο!
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.125
Πόντοι
206
Εμένα με ενδιαφέρει οτι παρέχει και session forced bi. Γι αυτό και μόνο σκέφτομαι σοβαρά να παω, αρκεί να μην ανέβει η τιμή
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.582
Like
4.762
Πόντοι
456
Δεν την ξέρω την κυρία, αλλά φαίνεται απ' τις πιο ενδιαφέρουσες περιπτώσεις
- Στις φωτός δείχνει πολύ όμορφη και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω μέχρι αποδείξεως του εναντίου
- Τα τατού παρ' ότι δεν είμαι φαν, της πάνε πολύ, και προφανώς το ξέρει και γιαυτό τα έκανε. Είναι επίσης ελκυστική.
- Απ' το περιεχόμενο της αγγελίας της καταλαβαίνει κανείς ότι κινείται στο στο χώρο, και κυρίως αυτό που μας ενδιαφέρει εμάς - γουστάρει αυτό που κάνει - (πάλι μέχρι αποδείξεως του εναντίου)
- Απ' τις απαντήσεις της εδώ φαίνεται σωστή, ούτε ύφος πουλάει, ούτε κάνει promotion.

Νομίζω αξίζει μια συνάντηση, εμένα με ιντριγκάρει, το λιγότερο που έχω να χάσω είναι ένα κατοστάρικο!
εγω σιγουρα θα τη δω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom