Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
εξαιρετικη πάντα η Θεανώ την επισκέπτομαι αρκετά συχνά ,εμενα πάντως για κάποιο λόγο σημάδια δεν μου αφήνει ,ότι αφήσει είναι για 24 ώρες το πολύ ,ίσως είναι και το δέρμα μου έτσι ,ίσως και τα παιχνίδια ,ΕΙναι πάντως κουκλάρα και σωστό άτομο


το ποδι της δεν το εχουν ουτε κολ γκιρλς
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
329
Like
522
Πόντοι
81
για οσους επιλεγουν διαφορετικα.... ;)
 

Συνημμένα

  • 37.jpg
    37.jpg
    42,9 KB · Εμφανίσεις: 101

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Με την εμφανιση της βαζει κατω κατι call girls που φανταζουν πατσαβουρες
ναι εννοείται αυτο
Είναι η πιο όμορφη Κυρία για αυταρχικά στην Αθήνα.εντυπωσιακη θα έλεγα
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Απο καθαρη περιεργια, ολοι εσεις που κανετε τα αυταρχικα κανετε και σεξ? η απλα πατε εκει και κανετε οτι μα οτι θελει η γυναικα?

Δε ρωταω με ειρωνεια , απλα το εχω περιεργια. Ειδικα αν ειναι ακριβα τα προγραμματα και δε κανετε τιποτα
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Sex όπως το εννοείς εσυ όχι
Και όχι δεν κάνει η γυναίκα ότι θέλει
Συμφωνία γίνεται από την αρχή σε όλα
Υπάρχουν Βέβαια και extreme αλλά στην Ελλάδα σπάνια νομίζω
Αυτά
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Και εγώ ήρθα στην Αθήνα,και έκανα session με την ερικα, έχει καιρό να ανέβει Θεσσαλονίκη,πρώτη φορά στο dundeon της,πεντακάθαρο και με όλα τα όργανα, όπως και στην Θεσσαλονίκη χωρίς να κρατάει ρολόι,2 ώρες μείναμε μαζί,ευχαριστήθηκα στραποναρισμα και cbt,μου τα έκανε ταυτόχρονα, με στραπαριζε και μου έκανε και cbt,εξαιρετικό spanking,το κωλαράκι μου είναι ακόμα κόκκινο,2 ώρες σκέτη καυλα, με έντυσε και κοριτσάκι και παίξαμε τις φιλενάδες,στο γλύψιμο στον λαιμό μου και στις θηλες μου με απογείωσε, μου τις δάγκωνε κιόλας,και όπως πάντα μου έκανε έλεγχο οργασμού και μασάζ προστάτη.
Η πρώτη Αφέντρα που με έντυσε και παίξαμε τις δύο φίλες λεσβίες,role play και μετά με πήρε με strap σε όλες τις στάσεις,η έρικα εκτός από εμφάνιση έχει πολλά χρόνια στο bdsm,δες στο προφίλ της γράφει πότε άρχισε,έχει βαρύ χέρι γι αυτό μου βάζει και δύο λέξεις ασφαλείας, το ότι τελειώνει όταν με παίρνει με τρελαίνει,μαζί της έκανα και fisting,΄μου έχει μάθει πολλά
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
78
Πόντοι
1
Γράφω το post δεύτερη φορά,την Αλεξάνδρα δεν την έχω δει ακόμα,την έρικα την έχω δει,ξέρει να γαμάει και την τρύπα σε όλες τις στάσεις αλλά και τον εγκέφαλο μου,την τύπισσα στο βίντεο μου αρέσει επειδή έχει καυλόφατσα,όσο για την νανά έλαβα μηνύματα και έχει δίκιο ο trelobourdeliaris,βλέπει μόνο λίγους και γνωστούς,το χάσαμε το κορμί,αν κάποιος που την ξέρει μπορεί να μεσολαβήσει να την γνωρίσω θα του είμαι υπόχρεος.
Σε ενημερώνω Ray ότι η νανά ξανάρχισε,έχει αγγελία στο love list.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Σε ενημερώνω Ray ότι η νανά ξανάρχισε,έχει αγγελία στο love list.

Αυτά είναι ευχάριστα νέα ειδικά μετά τη φάπα που φάγαμε από τους Γύφτους σήμερα
Οντως η αγγελια που λες ειναι καινουργια !
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
78
Πόντοι
1
Ναι νέα αγγελία στις 22 την είχε βάλει,σοβαρή και όμορφη Αφέντρα,το έχω ξαναγράψει,κάποιοι διαφώνησαν μαζί μου τότε,δεν πειράζει δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα.
 

Vangelis73

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
187
Like
348
Πόντοι
21
Δυο τρεις ερωτήσεις...
Σε περίπτωση που κάποιος δεν έχει δοκιμάσει ποτέ, και θέλει να κάνει μια ... δοκιμή σε light πράγματα, υπάρχει κάποια πρόταση ?
Η Θεανώ παίζει για τέτοια φάση ? Ποια η ποιές θεωρείται πιο όμορφες (και θηλυκές)
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Δυο τρεις ερωτήσεις...
Σε περίπτωση που κάποιος δεν έχει δοκιμάσει ποτέ, και θέλει να κάνει μια ... δοκιμή σε light πράγματα, υπάρχει κάποια πρόταση ?
Η Θεανώ παίζει για τέτοια φάση ? Ποια η ποιές θεωρείται πιο όμορφες (και θηλυκές)
Εμένα τρεις μου αρέσουν σαν γυναίκες,έρικα,θεανώ και σεσίλια και οι τρεις έχουν διαφορετική ομορφιά,σε φωτογραφίες μου αρέσει πολύ και η νανά αλλά δεν την έχω δει από κοντά,τώρα από ότι διάβασα ξανάρχισε.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Δυο τρεις ερωτήσεις...
Σε περίπτωση που κάποιος δεν έχει δοκιμάσει ποτέ, και θέλει να κάνει μια ... δοκιμή σε light πράγματα, υπάρχει κάποια πρόταση ?
Η Θεανώ παίζει για τέτοια φάση ? Ποια η ποιές θεωρείται πιο όμορφες (και θηλυκές)

H Θεανώ μπορεί να είναι από πολύ Light μέχρι Heavy Metal !!!
Αφού είσαι καινούργιος από εκεί να ξεκινήσεις είναι ιδιαίτερα όμορφη και θηλυκή και νομίζω θα συμφωνήσουν οι περισσότεροι έχει απίστευτες ποδάρες !
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ναι νέα αγγελία στις 22 την είχε βάλει,σοβαρή και όμορφη Αφέντρα,το έχω ξαναγράψει,κάποιοι διαφώνησαν μαζί μου τότε,δεν πειράζει δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα.

Εγώ συντάσσομαι με την άποψη σου πάντως !
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
H Θεανώ μπορεί να είναι από πολύ Light μέχρι Heavy Metal !!!
Αφού είσαι καινούργιος από εκεί να ξεκινήσεις είναι ιδιαίτερα όμορφη και θηλυκή και νομίζω θα συμφωνήσουν οι περισσότεροι έχει απίστευτες ποδάρες !
συμφωνω απόλυτα είναι η πιο όμορφη Αφεντρα της Αθήνας και μαλιστα με διαφορά
Το περίεργο είναι ότι δεν έχει μεγάλο νήμα εδώ για κάποιο λόγο άγνωστο
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
" Η Αυτοκρατορία της Απάτης είναι πάλι εδώ "

Μπορεί το νήμα να τιτλοφορείται ως οι "Καλύτερες στο Αυταρχικό" αλλά μιας και το διαβάζουν και νεοφώτιστοι καλό είναι να μαθαίνουν τις πραγματικές κακοτοπιές

Στο facebook κυκλοφορεί μία "συμμορία" από απατεώνισσες που αυτοαποκαλούνται Black Angels αυτές λοιπόν διατείνουν ότι μόνο αυτές είναι αληθινές Αφέντρες κατηγορούν αδιακρίτως όλες τις επαγγελματίες επειδή παίρνουν λεφτά ενώ αυτές και καλά όχι. Στην ουσία βέβαια αποσπούν από κορόιδα μεγαλύτερα χρηματικά ποσά απ όσο κοστίζει ένα session και δεν προσφέρουν και τίποτα !!!

Πασάρουν λοιπόν ένα ποιημα οτι και καλά αυτές δεν είναι επαγγελματίες για αυτό δε βγάζουν ποτέ τα ρούχα τους δεν κάνουν στραπ δεν κάνουν το ένα δεν κάνουν το άλλο . Τι κάνουν ; Αποσπάνε χρήματα μέσω λέει της κάρτα μέλους που σε βαζει στο προνομιακό τους club όπου θα γνωρίσεις λέει Αφεντρες και θα έχεις και μόνιμες σχέσεις υποταγής . Τρια πουλάκια κάθονταν
.

Για λίγο καιρό είχανε χαθεί αλλά τώρα ανασυνταχθηκαν με νέα μπάζα που η σχέση τους με το BDSM είναι ανάλογη με αυτή που είχε ο τέως πρωθυπουργός με την Αγγλική γλώσσα.

Κανείς δε χαρίζει τίποτα δωρεάν τα βίτσια πληρώνονται κύριοι. Τωρα εάν κάποιοι θέλουν να ψαχτουν υπάρχει το fetlife.com όπου εκεί παίζει ( με μικρή πιθανότητα) να πετύχεις κάποια γυναίκα με BDSM ανησυχίες και εάν σε γουστάρει κάτι να κάνεις  μαζί της. Και εκεί βέβαια θέλει προσοχή γιατί απατεωνισσες εχει και εκει μέσα.

Ο χρυσός κανόνας λοιπόν λέει δε στέλνουμε ποτέ λεφτά για αόριστα πράγματα. Στέλνουμε χρήματα μόνο για να αγοράσουμε πχ ένα video, ένα αντικείμενο, να κάνουμε ένα Online session. Και τα στέλνουμε μόνο σε επώνυμες επαγγελματίες. Κοντά στο νου και η γνώση λοιπόν, πχ υπάρχει ποτέ περίπτωση να στείλεις χρήματα για να αγοράσεις video από την Κυρία Αλεξάνδρα, την Κυρία Θεανώ η το δίδυμο Κάτια Μισέλ * και να σου φάνε λεφτά ; Η ζημιά που θα γίνει στην εικόνα τους είναι πολλαπλάσια των 10-15 ευρω που κάνει ένα video

*Αναφέρθηκα  Αλεξάνδρα, Θεανώ & Κατια-Μισέλ γιατί απ όσο ξέρω μόνο αυτές  πουλάνε videos. Αν κάποιος ξέρει και για άλλες ας το μοιραστεί μαζί μας !
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
" Η Αυτοκρατορία της Απάτης είναι πάλι εδώ "

Μπορεί το νήμα να τιτλοφορείται ως οι "Καλύτερες στο Αυταρχικό" αλλά μιας και το διαβάζουν και νεοφώτιστοι καλό είναι να μαθαίνουν τις πραγματικές κακοτοπιές

Στο facebook κυκλοφορεί μία "συμμορία" από απατεώνισσες που αυτοαποκαλούνται Black Angels αυτές λοιπόν διατείνουν ότι μόνο αυτές είναι αληθινές Αφέντρες κατηγορούν αδιακρίτως όλες τις επαγγελματίες επειδή παίρνουν λεφτά ενώ αυτές και καλά όχι. Στην ουσία βέβαια αποσπούν από κορόιδα μεγαλύτερα χρηματικά ποσά απ όσο κοστίζει ένα session και δεν προσφέρουν και τίποτα !!!

Πασάρουν λοιπόν ένα ποιημα οτι και καλά αυτές δεν είναι επαγγελματίες για αυτό δε βγάζουν ποτέ τα ρούχα τους δεν κάνουν στραπ δεν κάνουν το ένα δεν κάνουν το άλλο . Τι κάνουν ; Αποσπάνε χρήματα μέσω λέει της κάρτα μέλους που σε βαζει στο προνομιακό τους club όπου θα γνωρίσεις λέει Αφεντρες και θα έχεις και μόνιμες σχέσεις υποταγής . Τρια πουλάκια κάθονταν
.

Για λίγο καιρό είχανε χαθεί αλλά τώρα ανασυνταχθηκαν με νέα μπάζα που η σχέση τους με το BDSM είναι ανάλογη με αυτή που είχε ο τέως πρωθυπουργός με την Αγγλική γλώσσα.

Κανείς δε χαρίζει τίποτα δωρεάν τα βίτσια πληρώνονται κύριοι. Τωρα εάν κάποιοι θέλουν να ψαχτουν υπάρχει το fetlife.com όπου εκεί παίζει ( με μικρή πιθανότητα) να πετύχεις κάποια γυναίκα με BDSM ανησυχίες και εάν σε γουστάρει κάτι να κάνεις  μαζί της. Και εκεί βέβαια θέλει προσοχή γιατί απατεωνισσες εχει και εκει μέσα.

Ο χρυσός κανόνας λοιπόν λέει δε στέλνουμε ποτέ λεφτά για αόριστα πράγματα. Στέλνουμε χρήματα μόνο για να αγοράσουμε πχ ένα video, ένα αντικείμενο, να κάνουμε ένα Online session. Και τα στέλνουμε μόνο σε επώνυμες επαγγελματίες. Κοντά στο νου και η γνώση λοιπόν, πχ υπάρχει ποτέ περίπτωση να στείλεις χρήματα για να αγοράσεις video από την Κυρία Αλεξάνδρα, την Κυρία Θεανώ η το δίδυμο Κάτια Μισέλ * και να σου φάνε λεφτά ; Η ζημιά που θα γίνει στην εικόνα τους είναι πολλαπλάσια των 10-15 ευρω που κάνει ένα video

*Αναφέρθηκα  Αλεξάνδρα, Θεανώ & Κατια-Μισέλ γιατί απ όσο ξέρω μόνο αυτές  πουλάνε videos. Αν κάποιος ξέρει και για άλλες ας το μοιραστεί μαζί μας !

Μπράβο που έθιξες το θέμα. Όποιος μιλήσει έστω και λίγο μαζί τους πιστεύω καταλαβαίνει από χιλιόμετρα την απάτη.
Πρέπει λέει να προκαταβάλεις τα λεφτά του σέσσιον γιατί πολλοί κλείνουν και δεν εμφανίζονται...
Έχω κάνει "συζητήσεις" με πολλά από τα προφίλ από "κυρίες" που υποτίθεται είναι στην ομάδα, η γραφή τα επιχειρήματα και το ύφος είναι
πάντα το ίδιο που δείχνει ότι υπάρχει το ίδιο πρόσωπο πίσω από τα περισσότερα προφίλ.
Κάθε φορά που μιλάω μαζί τους μου φτιάχνουν την διάθεση από τις αρλούμπες που λένε και τα επιχειρήματα που χρησιμοποιούν ότι δεν βγάζουν ρούχα,
οι άλλες είναι ιερόδουλες και μόνο αυτές είναι αφέντρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: quignj

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom