Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Η σελιδα της έρικας,η καλύτερη για εμένα,πολύ καλή και η Αλεξάνδρα.Οι καλύτερες :s&m_2:
Μακάρι να ξανάρθει Θεσσαλονίκη η έρικα,είχε ακυρώσει την προηγούμενη φορά και σωστά έπραξε,η Αλεξάνδρα έχει χρόνια να έρθει,θα συμφωνήσω ότι  είναι οι καλύτερες με διαφορά.
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Και στην Αθήνα, με εξαίρεση 3 από τις θεωρουμενες γνωστές (τον αριθμό δεν τον λέω στην τύχη, ακριβώς αυτός είναι) μια χαρά έκαναν μόλις έπεφτε το παραδακι...μην κοιτάτε τι γράφουν σε sites/forums/blogs κλπ...
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Και στην Αθήνα, με εξαίρεση 3 από τις θεωρουμενες γνωστές (τον αριθμό δεν τον λέω στην τύχη, ακριβώς αυτός είναι) μια χαρά έκαναν μόλις έπεφτε το παραδακι...μην κοιτάτε τι γράφουν σε sites/forums/blogs κλπ...
δεν ακουσα τιποτε τετοιο
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Και στην Αθήνα, με εξαίρεση 3 από τις θεωρουμενες γνωστές (τον αριθμό δεν τον λέω στην τύχη, ακριβώς αυτός είναι) μια χαρά έκαναν μόλις έπεφτε το παραδακι...μην κοιτάτε τι γράφουν σε sites/forums/blogs κλπ...
με εμενα προσωπικα δεν ισχυει κατι τετοιο.πως εκαναν αφου δεν υπαρχαν καν τηλεφωνα;
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Και στην Αθήνα, με εξαίρεση 3 από τις θεωρουμενες γνωστές (τον αριθμό δεν τον λέω στην τύχη, ακριβώς αυτός είναι) μια χαρά έκαναν μόλις έπεφτε το παραδακι...μην κοιτάτε τι γράφουν σε sites/forums/blogs κλπ...
συμφωνω απολυτωσ το top 3 δεν εκαναν ,το ανακοινωσαν το τηρησαν ,αν εχουν ξεκινησει τωρα δειλα δειλα,και ποσες ,δεν το γνωριζω ..........................
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
44
Like
537
Πόντοι
290
Και η γη είναι επίπεδη και μας το κρύβουν, και μας ψεκάζουν για να είμαστε πρόβατα, και έχουν βρει και το εμβόλιο με το τσιπάκι που θα μας εμφυτεύσουν για να μας ελέγχουν. Το ότι υπάρχουν ήδη 250.000 νεκροί σε δύο μήνες, ότι έχουν χαθεί ήδη δισεκατομμύρια δολάρια, και ότι εκατομμύρια άνθρωποι έχουν χάσει την ζωή τους, είναι και αυτό προϊόν της παγκόσμιας συνωμοσίας και της προπαγάνδας των βοθροκάναλων της διαπλοκής. Όλα αυτά είναι σχέδιο των εξωγήινων για να κατακτήσουν την επίπεδη γη, αλλά ευτυχώς ο Marcus77 τους ανακάλυψε και τους ξεσκέπασε. Να ακούτε τον Μarcus77, όλοι στον αγώνα εναντίον των εξωγήινων και του μπιλ gates (που είναι και αυτός εξωγήινος).
Θα παραθέσω κάποια νούμερα προς σκέψη σε όσους έχουν τρομάξει απο τουσ 250.000 νεκρούς σε 2 μήνες παγκοσμοίος...
Παγκόσμιος πληθυσμός : περίπου 7.500.000.000
Προσδόκιμο ζωής : περίπου 75 χρόνια

Άρα περιμένουμε περίπου 7.500.000.000 / 75 = 100.000.000 θανάτους ανα χρόνο ή 8.333.000 θανάτους ανα μήνα.

ΕΙΝΑΙ ΟΙ 250.000 ΝΕΚΡΟΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;

εχουν κολλήσει οι πάντες σε ενα δεντρο που καίγεται και για να το γλιτώσουν έχουν βάλει φωτιά σε όλο το δάσος.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.416
Like
4.826
Πόντοι
456
Θα παραθέσω κάποια νούμερα προς σκέψη σε όσους έχουν τρομάξει απο τουσ 250.000 νεκρούς σε 2 μήνες παγκοσμοίος...
Παγκόσμιος πληθυσμός : περίπου 7.500.000.000
Προσδόκιμο ζωής : περίπου 75 χρόνια

Άρα περιμένουμε περίπου 7.500.000.000 / 75 = 100.000.000 θανάτους ανα χρόνο ή 8.333.000 θανάτους ανα μήνα.

ΕΙΝΑΙ ΟΙ 250.000 ΝΕΚΡΟΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;

εχουν κολλήσει οι πάντες σε ενα δεντρο που καίγεται και για να το γλιτώσουν έχουν βάλει φωτιά σε όλο το δάσος.

....σκέψου ότι όλοι αυτοί οι νεκροί είναι με σχεδόν-παγκόσμιο Lockdown ! .............και ας το σταματήσουμε εδώ γιατί είναι off topic !!!
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
συμφωνω απολυτωσ το top 3 δεν εκαναν ,το ανακοινωσαν το τηρησαν ,αν εχουν ξεκινησει τωρα δειλα δειλα,και ποσες ,δεν το γνωριζω ..........................

Είπα 3 από τις θεωρούμενες γνωστές που αν μη τι άλλο σεβαστηκαν και προστάτεψαν τον εαυτό τους και τους πελάτες τους και δεν τα έγραψαν όλα στο μουνί τους για 100-150 ευρώ...δεν ξέρω αν είναι top ή απλά ενσυνείδητα όντα...
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Θα παραθέσω κάποια νούμερα προς σκέψη σε όσους έχουν τρομάξει απο τουσ 250.000 νεκρούς σε 2 μήνες παγκοσμοίος...
Παγκόσμιος πληθυσμός : περίπου 7.500.000.000
Προσδόκιμο ζωής : περίπου 75 χρόνια

Άρα περιμένουμε περίπου 7.500.000.000 / 75 = 100.000.000 θανάτους ανα χρόνο ή 8.333.000 θανάτους ανα μήνα.

ΕΙΝΑΙ ΟΙ 250.000 ΝΕΚΡΟΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;

εχουν κολλήσει οι πάντες σε ενα δεντρο που καίγεται και για να το γλιτώσουν έχουν βάλει φωτιά σε όλο το δάσος.

Επιτέλους κι ένα nick που πραγματικά σέβεται τον εαυτό του...συλλογιστική, επιχειρηματολογία, ορθογραφία για την κωλοτρυπίδα (και βαθιά κιόλας)....
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Είπα 3 από τις θεωρούμενες γνωστές που αν μη τι άλλο σεβαστηκαν και προστάτεψαν τον εαυτό τους και τους πελάτες τους και δεν τα έγραψαν όλα στο μουνί τους για 100-150 ευρώ...δεν ξέρω αν είναι top ή απλά ενσυνείδητα όντα...
εχουμε πλεον το ιδιο ranking,απεδειξαν τουλαχιστον οτι ειναι υπευθυνα ατομα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Θα παραθέσω κάποια νούμερα προς σκέψη σε όσους έχουν τρομάξει απο τουσ 250.000 νεκρούς σε 2 μήνες παγκοσμοίος...
Παγκόσμιος πληθυσμός : περίπου 7.500.000.000
Προσδόκιμο ζωής : περίπου 75 χρόνια

Άρα περιμένουμε περίπου 7.500.000.000 / 75 = 100.000.000 θανάτους ανα χρόνο ή 8.333.000 θανάτους ανα μήνα.

ΕΙΝΑΙ ΟΙ 250.000 ΝΕΚΡΟΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;

εχουν κολλήσει οι πάντες σε ενα δεντρο που καίγεται και για να το γλιτώσουν έχουν βάλει φωτιά σε όλο το δάσος.
Να κάνω μία αυτονόητη διόρθωση ενός λάθους που έκανα λόγω προφανούς παραδρομής όταν έγραφα το επίμαχο κείμενο. Ο αριθμός 250.000 εννοείται ότι είναι τα κρούσματα παγκοσμίως και όχι οι νεκροί. Αν παρ' όλα αυτά ο 'κωλοτρυπίδας' θεωρεί ότι είναι αμελητέα ποσότητα, ας μην δώσει σημασία και ας πάει να χαρεί τα βίτσια του. Ας μου επιτρέψει ωστόσο να διατηρήσω κι εγώ το δικαίωμα της γνώμης μου. Και γνώμη μου είναι ότι ο ιός είναι πραγματικός, απίστευτα μεταδοτικός και εντελώς άγνωστος ως προς την κυτταρική του μορφή, τις μεταλλάξεις του και ως προς αυτό που μπορεί να εξελιχθεί. Δεν είναι τυχαίο ότι μέσα σε δύο μήνες, μεταφέρθηκε σε όλο τον κόσμο, ότι όλος ο κόσμος πήρε πρωτοφανή για την οικονομία και την κοινωνία μέτρα και δεν είναι τυχαίο ότι όσες χώρες προτίμησαν να τον αγνοήσουν, πλήρωσαν ακριβό τίμημα. Ευτυχώς η χώρα μας δεν συμπεριλαμβάνεται σε αυτές.
Πάμε τώρα στο topic. Αυτή η περιπέτεια ήταν για μένα ευκαιρία να ξεχωρίσω την ήρα από το στάρι. Μία αφέντρα δεν την επιλέγεις μόνο για την εμφάνιση της, ή τον χαρακτήρα της, την επιλέγεις κυρίως για το μυαλό της. Όσες κουβαλάνε τα μυαλά του κωλοτρυπίδα και του marcus και ανοίξανε και μας περιμένανε παρά τον κακό χαμό, δεν είναι ικανές -καλώς ή κακώς- να μου εξιτάρουν το δικό μου μυαλό, και να ανταποκριθούν σε αυτά που περιμένω, συνεπώς τρώνε ένα μεγάλο Χ από μένα. Στην κατηγορία αυτή, δυστυχώς υπάρχουν πάρα πολλές.
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Να κάνω μία αυτονόητη διόρθωση ενός λάθους που έκανα λόγω προφανούς παραδρομής όταν έγραφα το επίμαχο κείμενο. Ο αριθμός 250.000 εννοείται ότι είναι τα κρούσματα παγκοσμίως και όχι οι νεκροί. Αν παρ' όλα αυτά ο 'κωλοτρυπίδας' θεωρεί ότι είναι αμελητέα ποσότητα, ας μην δώσει σημασία και ας πάει να χαρεί τα βίτσια του. Ας μου επιτρέψει ωστόσο να διατηρήσω κι εγώ το δικαίωμα της γνώμης μου. Και γνώμη μου είναι ότι ο ιός είναι πραγματικός, απίστευτα μεταδοτικός και εντελώς άγνωστος ως προς την κυτταρική του μορφή, τις μεταλλάξεις του και ως προς αυτό που μπορεί να εξελιχθεί. Δεν είναι τυχαίο ότι μέσα σε δύο μήνες, μεταφέρθηκε σε όλο τον κόσμο, ότι όλος ο κόσμος πήρε πρωτοφανή για την οικονομία και την κοινωνία μέτρα και δεν είναι τυχαίο ότι όσες χώρες προτίμησαν να τον αγνοήσουν, πλήρωσαν ακριβό τίμημα. Ευτυχώς η χώρα μας δεν συμπεριλαμβάνεται σε αυτές.
Πάμε τώρα στο topic. Αυτή η περιπέτεια ήταν για μένα ευκαιρία να ξεχωρίσω την ήρα από το στάρι. Μία αφέντρα δεν την επιλέγεις μόνο για την εμφάνιση της, ή τον χαρακτήρα της, την επιλέγεις κυρίως για το μυαλό της. Όσες κουβαλάνε τα μυαλά του κωλοτρυπίδα και του marcus και ανοίξανε και μας περιμένανε παρά τον κακό χαμό, δεν είναι ικανές -καλώς ή κακώς- να μου εξιτάρουν το δικό μου μυαλό, και να ανταποκριθούν σε αυτά που περιμένω, συνεπώς τρώνε ένα μεγάλο Χ από μένα. Στην κατηγορία αυτή, δυστυχώς υπάρχουν πάρα πολλές.

Αν μπορούσα να βάλω 1.000 likes για την τελευταία παράγραφο σου, θα έβαζα... Δυστυχώς ή ευτυχώς η ιστορία αυτή απέδειξε ότι πολλές του "χωρου" είναι πιο άθλιες από τις τελευταίες πουτανες της Μενάνδρου, που στην τελική δεν το παίζουν lifestylers και διάφορες παπαριές για SSC και πράσινα άλογα...
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
44
Like
537
Πόντοι
290
Επιτέλους κι ένα nick που πραγματικά σέβεται τον εαυτό του...συλλογιστική, επιχειρηματολογία, ορθογραφία για την κωλοτρυπίδα (και βαθιά κιόλας)....
Ψάξτο λίγο.... ίσως βρείς και κάτι άλλο να ειρωνευτείς.
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
44
Like
537
Πόντοι
290
Να κάνω μία αυτονόητη διόρθωση ενός λάθους που έκανα λόγω προφανούς παραδρομής όταν έγραφα το επίμαχο κείμενο. Ο αριθμός 250.000 εννοείται ότι είναι τα κρούσματα παγκοσμίως και όχι οι νεκροί. Αν παρ' όλα αυτά ο 'κωλοτρυπίδας' θεωρεί ότι είναι αμελητέα ποσότητα, ας μην δώσει σημασία και ας πάει να χαρεί τα βίτσια του. Ας μου επιτρέψει ωστόσο να διατηρήσω κι εγώ το δικαίωμα της γνώμης μου. Και γνώμη μου είναι ότι ο ιός είναι πραγματικός, απίστευτα μεταδοτικός και εντελώς άγνωστος ως προς την κυτταρική του μορφή, τις μεταλλάξεις του και ως προς αυτό που μπορεί να εξελιχθεί. Δεν είναι τυχαίο ότι μέσα σε δύο μήνες, μεταφέρθηκε σε όλο τον κόσμο, ότι όλος ο κόσμος πήρε πρωτοφανή για την οικονομία και την κοινωνία μέτρα και δεν είναι τυχαίο ότι όσες χώρες προτίμησαν να τον αγνοήσουν, πλήρωσαν ακριβό τίμημα. Ευτυχώς η χώρα μας δεν συμπεριλαμβάνεται σε αυτές.
Πάμε τώρα στο topic. Αυτή η περιπέτεια ήταν για μένα ευκαιρία να ξεχωρίσω την ήρα από το στάρι. Μία αφέντρα δεν την επιλέγεις μόνο για την εμφάνιση της, ή τον χαρακτήρα της, την επιλέγεις κυρίως για το μυαλό της. Όσες κουβαλάνε τα μυαλά του κωλοτρυπίδα και του marcus και ανοίξανε και μας περιμένανε παρά τον κακό χαμό, δεν είναι ικανές -καλώς ή κακώς- να μου εξιτάρουν το δικό μου μυαλό, και να ανταποκριθούν σε αυτά που περιμένω, συνεπώς τρώνε ένα μεγάλο Χ από μένα. Στην κατηγορία αυτή, δυστυχώς υπάρχουν πάρα πολλές.
Όχι δεν είναι τα κρούσματα αλλά οι νεκροί καλά το είχες γράψει.
Ο "κωλοτρυπίδας" δεν θεωρεί τα 250.000 ατομα αμελητέα ποσότητα. Μιλάμε για ανθρώπινες ζωές και καμιά ανθρώπινη ζωή δεν είναι αμελητέα. Ωστώσο σαν νούμερο είναι αμελητέο μπροστά στους 100.000.000 θανάτους που φυσιολογικά περιμένουμε ανα έτος παγκόσμια. Επίσης είναι πολύ πιθανόν ο ετήσιος παγκόσμιος αριθμός θανάτων να μήν αυξηθεί ή να μήν αυξηθεί ιδιαίτερα για φέτος καθώς άνθρωποι που πέθαναν απο Covid θα πέθαιναν αύριο απο γρίπη ή τον άλλο μήνα απο κάτι άλλο.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Κωλοτρυπιδάκια εξήγησε μας λοιπόν γιατί σε όλες τις χώρες ακόμα και στις 'καπιταλιστικές' ΗΠΑ, έχουν επιβάλει lock down, με απώλεια δισεκατομμυρίων δολλαρίων. Ακόμα και αν υιοθετούσαμε ένα σενάριο, 'παγκόσμιας συνωμοσίας', αυτό θα έπρεπε να κινηθεί βάσει κάποιων λογικών κανόνων, που εδώ δεν υπάρχουν. Αυτή η κατάσταση δεν ευνοεί κανένα γιατί απλά παράγει μόνο ζημιές. Τα νούμερα των νεκρών και των προσβληθέντων αναφέρονται σε ένα πολύ μικρό διάστημα τριών μηνών και εννοείται ότι θα ήταν ακόμα μεγαλύτερα αν δεν είχαν ληφθεί μέτρα. Οι νεκροί θα συνεχίσουν να αυξάνονται μέχρι να βρεθεί (αν βρεθεί) το εμβόλιο, ή έστω μία φαρμακευτική αγωγή που να μετριάζει την νόσο. Εδώ είσαι κι εδώ είμαι να δούμε τι θα γίνει αν βάσει της εποχικότητας, επανέλθει το Φθινόπωρο. Επίσης μην υποτιμάς το γεγονός ότι ακόμα και στους ιαθέντες, ένα ποσοστό παραμένει με σοβαρά και μόνιμα προβλήματα του αναπνευστικού. Μέχρι λοιπόν να βρεθεί κάποιο φάρμακο θα βρισκόμαστε σε μία κατάσταση πλήρους αβεβαιότητας και άγχους. Θυμάμαι στις αρχές όταν στην Αγγλία τα πράγματα ήταν χαλαρά, και αφήνανε ελεύθερα τις συναυλίες και τις μπυραρίες, πως κάποιοι δικοί μας χλευάζανε τον Τσιόδρα, και μιλούσαν για αυταρχισμό και χούντες. Αν το είχαν αφήσει κι εδώ τώρα οι ίδιοι θα μιλούσαν για την ανέυθυνη κυβέρνηση και τις εκατόμβες νεκρών..
'
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
44
Like
537
Πόντοι
290
Κωλοτρυπιδάκια εξήγησε μας λοιπόν γιατί σε όλες τις χώρες ακόμα και στις 'καπιταλιστικές' ΗΠΑ, έχουν επιβάλει lock down, με απώλεια δισεκατομμυρίων δολλαρίων. Ακόμα και αν υιοθετούσαμε ένα σενάριο, 'παγκόσμιας συνωμοσίας', αυτό θα έπρεπε να κινηθεί βάσει κάποιων λογικών κανόνων, που εδώ δεν υπάρχουν. Αυτή η κατάσταση δεν ευνοεί κανένα γιατί απλά παράγει μόνο ζημιές. Τα νούμερα των νεκρών και των προσβληθέντων αναφέρονται σε ένα πολύ μικρό διάστημα τριών μηνών και εννοείται ότι θα ήταν ακόμα μεγαλύτερα αν δεν είχαν ληφθεί μέτρα. Οι νεκροί θα συνεχίσουν να αυξάνονται μέχρι να βρεθεί (αν βρεθεί) το εμβόλιο, ή έστω μία φαρμακευτική αγωγή που να μετριάζει την νόσο. Εδώ είσαι κι εδώ είμαι να δούμε τι θα γίνει αν βάσει της εποχικότητας, επανέλθει το Φθινόπωρο. Επίσης μην υποτιμάς το γεγονός ότι ακόμα και στους ιαθέντες, ένα ποσοστό παραμένει με σοβαρά και μόνιμα προβλήματα του αναπνευστικού. Μέχρι λοιπόν να βρεθεί κάποιο φάρμακο θα βρισκόμαστε σε μία κατάσταση πλήρους αβεβαιότητας και άγχους. Θυμάμαι στις αρχές όταν στην Αγγλία τα πράγματα ήταν χαλαρά, και αφήνανε ελεύθερα τις συναυλίες και τις μπυραρίες, πως κάποιοι δικοί μας χλευάζανε τον Τσιόδρα, και μιλούσαν για αυταρχισμό και χούντες. Αν το είχαν αφήσει κι εδώ τώρα οι ίδιοι θα μιλούσαν για την ανέυθυνη κυβέρνηση και τις εκατόμβες νεκρών..
'

Προσπαθώ να βγάλω κάποια συμπεράσματα λαμβάνοντας υπόψιν γεγονότα και όχι υποθέσεις, και κάνοντάς το βρίσκω πολλά σκοτεινά σημεία στην όλη αντιμετώπιση. Δεν ιοθετώ θεωρίες συνομοσίας και ούτε μπορώ να σου απαντήσω για πιό λόγο υπήρξε αυτή η αντιμετώπιση. Η ιστορία θα δείξει αν ζήσαμε ένα παγκόσμιο φιάσκο ή όχι.
Δεν συνεχίζω γιατί όπως σωστά είπε ο Y13 είμαστε off topic.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Μιας και τα Bourdela.com έχουν topic για τον covid ας πάμε παρακάτω. Είτε το παραφουσκωσαν είτε όχι ο ιός υπάρχει  από εκεί και πέρα καλό θα είναι να πάμε στην επόμενη μέρα τι γίνεται από εδώ και πέρα.

Κάποιες Κυρίες οι οποίες σέβονται τον εαυτό τους και τους πελάτες τους θα πάνε στη λογική των επιλεκτικών session και του περιορισμένου αριθμού κάτι το οποίο αποτελεί μονόδρομο πλέον. Σε επικοινωνία που είχα με γνωστή Κυρία του χώρου μου είπε ότι ξεκινά να δέχεται ένα session την ημέρα δίνοντας προτεραιότητα σε ποδολαγνικά, trampling , bullbusting, μαστίγωμα και αφήνοντας για πολύ αργότερα φετιχ οπως strapon, golden rain κτλ κτλ. Ζούμε μια καινούργια πραγματικότητα και μια αναγκαστική προσαρμογή θα πρέπει να την κάνουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Έτσι είναι δυστηχως ,προσαρμογή για όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom