Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα αφέντρα που κάνει  και κανονικό σεξ υπάρχει;; κάτι είχα ακούσει για μια Θεανώ που φαίνεται πολύ καλό κομμάτι
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα αφέντρα που κάνει  και κανονικό σεξ υπάρχει;; κάτι είχα ακούσει για μια Θεανώ που φαίνεται πολύ καλό κομμάτι

Δύσκολα αυτή κανονικό σέξ πλέον,άμα της γυαλίσεις ίσως γίνει κάτι.
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Επειδη επεσα θυμα αυτης της απατης,πρεπει να πω οτι δεν μιλαμε απλα για απατεωνες αλλα για εκβιαστες και δεν ξερω που μπορει να φτασουν.Αναρωτιεμαι πως ακομα υπαρχουν ατομα που τις υποστηριζουν.

Αν δεν κάνω λάθος εσείς έχετε αρκετά χρόνια στο χώρο. Πως ακριβώς σας ενέπλεξαν ; Θέλω να πώ ότι απ όσο γνωρίζω απευθύνονται σε κοροϊδα άντρες υποτακτικούς που θεωρούν ότι μπορούν να κάνουν τα βίτσια τους χωρίς να πληρώσουν και στο τέλος το και καλά "αυθόρμητο, τρόπος ζωης και λοιπές παπαριές τους κοστίζει ακριβότερα απ ότι εάν εξ αρχής έκαναν μια επίσκεψης σε μια επαγγελματία

Φιλική συμβουλή σε όλους, μη ζείτε με την ψευδιαίσθηση ότι μπορείτε να ανακαλύψετε μία γυναίκα που  γουστάρει να ξεφτιλίζει, βασανίζει, ξεσκίζει κτλ άνδρες από χόμπι
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Η Γαλανού είναι καλή; Στραπ & roleplay σέσιον κάνει ή της αρέσουν άλλα πράγματα (κεριά, σχοινιά, τσιγάρα, πόνος κλπ);
Για θεσσαλονίκη μονόδρομος η ηλέκτρα  κάνει στράπ αν πας Αθήνα η καλύτερη στο στραπάρισμα και στα role play είναι η έρικα,καταπληκτική σε όλα,the number one.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Η έρικα το καραγουστάρει,σπάει το κατεστημένο δεν κάθεται μόνο μία ώρα που κάθονται οι περισσότερες,το απολαμβάνει χωρίς να κρατάει ώρα.Έχω κατέβει Αθήνα για να την ξαναδώ,δυστυχώς εχει πολύ καιρό να έρθει Θεσσαλονίκη.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Για θεσσαλονίκη μονόδρομος η ηλέκτρα  κάνει στράπ αν πας Αθήνα η καλύτερη στο στραπάρισμα και στα role play είναι η έρικα,καταπληκτική σε όλα,the number one.

Για πες εμπειρίες με Ηλέκτρα
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Να πω κι εγώ την εμπειρία μου για τις Black Angels/Enkelejda Topi κλπ. Είχαμε μιλήσει μέσω facebook με την Enkelejda Topi (Λίντα) και μου είπε για συνδρομή για να γίνω μέλος στην κοινότητα. Δεν με ενδιέφερε και είπα ότι θέλω απλώς session. Μου είπε μια τιμή κάπου 60-80€ για μεμονωμένο session δεν θυμάμαι ακριβώς, πέρασε και πάνω από χρόνος. Σημειωτέον είχε δικό της χώρο, οπότε δεν είχες κόστος ξενοδοχείου.
Από εμφάνιση δεν λέει τίποτα το ιδιαίτερο, είχε και παραπάνω κιλά. Στο παιχνίδι όμως ήταν πολύ καλή και αισθησιακή. Στο μετά πολύ φιλική, καθόταν για ώρα για κουβεντούλα. Είχα πάει κάποιες φορές γιατί περνούσα καλά. Νομίζω και εκείνη το γούσταρε.
Με τις άλλες δεν συναντήθηκα, είχα δει κάποιες φωτογραφίες στο facebook group, ίσως κάποιες το κάναν μόνο για τα λεφτά και κάποιες ψάχναν απλώς γκόμενο (όσες έλεγαν θέλω μόνιμη σχέση υποταγής). Γενικά σου έδιναν την εντύπωση γυναίκες της διπλανής πόρτας, για όσους ψάχνουν κάτι τέτοιο δεν είναι κακή περίπτωση.

Τώρα όταν λέτε ότι ζητάνε τα πραγματικά στοιχεία, τι εννοείτε; Ένα όνομα μου ζήτησαν, ηλικία και περιοχή για να γίνω «τιμητικό» (δωρεάν) μέλος, όπου φυσικά λες ό,τι θες. Εσάς δηλαδή σας ζήτησαν ταυτότητα; Και τη δώσατε; Όσο για το facebook προφανώς και τέτοιες δουλειές δεν τις κάνεις με το «πραγματικό» σου προφίλ, φτιάχνεις άλλο. Εκβιασμός δεν υπήρξε ποτέ, ούτε επικοινώνησε ποτέ μαζί μου αυτή.

Αν κάποιος δίνει χρήματα για αφηρημένα πράγματα όπως το να γίνει μέλος σε μια κοινότητα, δίνει τα πραγματικά του στοιχεία ή το «πραγματικό» του προφίλ facebook μάλλον έχει πρόβλημα ο ίδιος. Παρακαλώ διευκρινίστε αυτά τα περί εκβιασμού γιατί είναι πολύ σοβαρά, να ξέρει να φυλάγεται ο κόσμος αν ισχύει.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ναι ειδικά όταν αρχίζει και μιλάει εκείνο το αργό μεσ’ τη καυλα... σα γάτα. Αν την γνώριζα στα νιάτα της (25-30), σίγουρα θα είχα μεγάλο πρόβλημα. Τώρα νομίζω είναι γύρω στα 50.
Η έρικα το καραγουστάρει,σπάει το κατεστημένο δεν κάθεται μόνο μία ώρα που κάθονται οι περισσότερες,το απολαμβάνει χωρίς να κρατάει ώρα.Έχω κατέβει Αθήνα για να την ξαναδώ,δυστυχώς εχει πολύ καιρό να έρθει Θεσσαλονίκη.
Ετσι ακριβώς και εγώ έρικα πάω και το αγαπημένο μου σενάριο που μου έμαθε είναι οι δύο φιλενάδες λεσβίες που παιζουν μεταξύ τους,η έρικα είναι η κυρίαρχη που με παίρνει σε το στράπ και ότι άλλο μπορούν να κάνουν δύο λεσβίες μεταξύ τους,κάθε φορά και καλύτερα.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ναι ειδικά όταν αρχίζει και μιλάει εκείνο το αργό μεσ’ τη καυλα... σα γάτα. Αν την γνώριζα στα νιάτα της (25-30), σίγουρα θα είχα μεγάλο πρόβλημα. Τώρα νομίζω είναι γύρω στα 50.
Είναι εύκολο να βρεις την ηλικία της,βάζει το πραγματικό της όνομα στο φβ,χτες είχε γενέθλια,στο προσωπικό της προφίλ το είδα, 41 ετών είναι και χωρίς ρυτίδες για 41 κρατιέται πολύ καλά,και το σώμα σφιχτό,ωραίο κορμί,σαν γάτα βέβαια δεν μου μίλησε ποτέ.Μάλλον μαζί σου καύλωσε πολύ και βγήκε και στην φωνή της τι να πω,θα έχει και αυτή τις προτιμήσεις της.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Έχω πάει αρκετές φορές στην έρικα,είναι καθαρόαιμη Αφέντρα milfara,σφιχτός κώλος,τέλειος για ass worship και πεντακάθαρος,στραπάρει τέλεια και μου έχει κάνει τον καλύτερο έλεγχο οργασμού,μου έκανε και ανάποδο facesitting και ταυτόχρονα μασάζ προστάτη,ήθελα πολύ να γνωρίσω και την νανά αλλά έπαιρνα τηλέφωνο που βρήκα σε αγγελία της συνέχεια κλειστό,τώρα την έβγαλε εντελώς,μάλλον θέλει να βλέπει μόνο γνωστούς,στις φωτογραφίες που είχε και είχα δει είχα πάθει πλάκα.
 

Lady_Afrodyte

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος εσείς έχετε αρκετά χρόνια στο χώρο. Πως ακριβώς σας ενέπλεξαν ; Θέλω να πώ ότι απ όσο γνωρίζω απευθύνονται σε κοροϊδα άντρες υποτακτικούς που θεωρούν ότι μπορούν να κάνουν τα βίτσια τους χωρίς να πληρώσουν και στο τέλος το και καλά "αυθόρμητο, τρόπος ζωης και λοιπές παπαριές τους κοστίζει ακριβότερα απ ότι εάν εξ αρχής έκαναν μια επίσκεψης σε μια επαγγελματία

Φιλική συμβουλή σε όλους, μη ζείτε με την ψευδιαίσθηση ότι μπορείτε να ανακαλύψετε μία γυναίκα που  γουστάρει να ξεφτιλίζει, βασανίζει, ξεσκίζει κτλ άνδρες από χόμπι

Δεμ θελω να μπω σε λεπτομερειες.Απλα να σ πω οτι κανενα απο τα προφιλ δεν το διαχειριζεται κοπελα αλλα αντρας.Η Λιντα ειναι πολυ συμπαθης και δημοσιοσχεσοτισσα οντως φαινομενικα.Και σε πειθει για αγνες προθεσεις,χαχαχα.
Για μενα ειναι απλα μια μπιζνα εκβιαστων που απο οπου κι αν τους πιασεις λερωνεσαι.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
609
Like
733
Πόντοι
86
Ε την Αφροδιτουλα , δεν εχω καμμια σχεση με τον χώρο απλα την ξερω απο πιτσιρικα, ιδια γειτονεια κτλ
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Εξαιρετική η Έρικα σε όλα και νομίζω η μακράν πιο value for money αφέντρα, άλλα όχι και 41 ρε παιδιά...εκτός κι αν μετράμε κάθε χρόνο μόνο άνοιξη και καλοκαίρι...
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Εξαιρετική η Έρικα σε όλα και νομίζω η μακράν πιο value for money αφέντρα, άλλα όχι και 41 ρε παιδιά...εκτός κι αν μετράμε κάθε χρόνο μόνο άνοιξη και καλοκαίρι...
Η έρικα ερχόταν συχνά Θεσσαλονίκη,την είχα συναντήσει και Θεσσαλονίκη και Αθήνα,η μόνη που έκατσε ώρες μαζί μου χωρίς να μου ζητήσει παραπάνω χρήματα,όσο για την ηλικία από κοντά που την έχω δει τόσο την κάνω 40αρα,γράφει στο προφίλ της ότι ξεκίνησε το 1999 πριν 21 χρόνια και στις αγγελίες ότι ήταν 19 ετών όταν άρχισε,βρήκα και εγώ το προφίλ της το prive,ηλικία 17 Ιουλίου το 1979,όντως έχει βάλει το πραγματικό της όνομα και επίθετο αν και το βρίσκω λίγο οξύμωρο,δεν συμφωνώ,κακώς έχει βάλει το πραγματικό της όνομα.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Οι black angeles είχαν έρθει και Θεσσαλονίκη,νομίζω πριν 2 χρόνια,καλοκαίρι,είχα πάει το είχα γράψει,μου είπαν για την κάρτα αλλά δεν ήθελα να δώσω την ταυτότητα μου οπότε πήγα μόνο για session,αυταρχικό θεωρούν την ποδολαγνεία και το ποδοπάτημα τίποτα άλλο,και το διαμέρισμα που είχαν νοικιάσει είχε τα χάλια του.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Να πω κι εγώ την εμπειρία μου για τις Black Angels/Enkelejda Topi κλπ. Είχαμε μιλήσει μέσω facebook με την Enkelejda Topi (Λίντα) και μου είπε για συνδρομή για να γίνω μέλος στην κοινότητα. Δεν με ενδιέφερε και είπα ότι θέλω απλώς session. Μου είπε μια τιμή κάπου 60-80€ για μεμονωμένο session δεν θυμάμαι ακριβώς, πέρασε και πάνω από χρόνος. Σημειωτέον είχε δικό της χώρο, οπότε δεν είχες κόστος ξενοδοχείου.
Από εμφάνιση δεν λέει τίποτα το ιδιαίτερο, είχε και παραπάνω κιλά. Στο παιχνίδι όμως ήταν πολύ καλή και αισθησιακή. Στο μετά πολύ φιλική, καθόταν για ώρα για κουβεντούλα. Είχα πάει κάποιες φορές γιατί περνούσα καλά. Νομίζω και εκείνη το γούσταρε.
Με τις άλλες δεν συναντήθηκα, είχα δει κάποιες φωτογραφίες στο facebook group, ίσως κάποιες το κάναν μόνο για τα λεφτά και κάποιες ψάχναν απλώς γκόμενο (όσες έλεγαν θέλω μόνιμη σχέση υποταγής). Γενικά σου έδιναν την εντύπωση γυναίκες της διπλανής πόρτας, για όσους ψάχνουν κάτι τέτοιο δεν είναι κακή περίπτωση.

Τώρα όταν λέτε ότι ζητάνε τα πραγματικά στοιχεία, τι εννοείτε; Ένα όνομα μου ζήτησαν, ηλικία και περιοχή για να γίνω «τιμητικό» (δωρεάν) μέλος, όπου φυσικά λες ό,τι θες. Εσάς δηλαδή σας ζήτησαν ταυτότητα; Και τη δώσατε; Όσο για το facebook προφανώς και τέτοιες δουλειές δεν τις κάνεις με το «πραγματικό» σου προφίλ, φτιάχνεις άλλο. Εκβιασμός δεν υπήρξε ποτέ, ούτε επικοινώνησε ποτέ μαζί μου αυτή.

Αν κάποιος δίνει χρήματα για αφηρημένα πράγματα όπως το να γίνει μέλος σε μια κοινότητα, δίνει τα πραγματικά του στοιχεία ή το «πραγματικό» του προφίλ facebook μάλλον έχει πρόβλημα ο ίδιος. Παρακαλώ διευκρινίστε αυτά τα περί εκβιασμού γιατί είναι πολύ σοβαρά, να ξέρει να φυλάγεται ο κόσμος αν ισχύει.

Και τι διαφορετικό κάνουν σε σχέση με τις άλλες που τις κατηγορούν ως πουτάνες ; Με φασόλια πληρώνεις στις Black Angels ? Δεν παιρνουν ευρω οπως οι επαγγελματίες ;  Κατηγορούν τις άλλες ως ιεροδουλες επειδη φοράνε εξαιρετικά outfit ενω αυτες εμφανιζονται με jeans απο τα Zara και τακούνια από τη Λαϊκή Οσα δε φτανει η αλεπού....
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Η έρικα ερχόταν συχνά Θεσσαλονίκη,την είχα συναντήσει και Θεσσαλονίκη και Αθήνα,η μόνη που έκατσε ώρες μαζί μου χωρίς να μου ζητήσει παραπάνω χρήματα,όσο για την ηλικία από κοντά που την έχω δει τόσο την κάνω 40αρα,γράφει στο προφίλ της ότι ξεκίνησε το 1999 πριν 21 χρόνια και στις αγγελίες ότι ήταν 19 ετών όταν άρχισε,βρήκα και εγώ το προφίλ της το prive,ηλικία 17 Ιουλίου το 1979,όντως έχει βάλει το πραγματικό της όνομα και επίθετο αν και το βρίσκω λίγο οξύμωρο,δεν συμφωνώ,κακώς έχει βάλει το πραγματικό της όνομα.

Και τη Μπελουτσι δεν την κανεις για 55 αλλά ειναι, τα φαινόμενα απατούν. Αλλα αφου περνάς καλά τι σε νοιαζει αν ειναι και 7-8 χρονια μεγαλύτερη ; Γενικά με το ηλικιακο μη δινετε σημασια όλες κρυβουν χρόνια το θέμα ειναι εάν σας καλυπτουν εσάς εγκεφαλικά και εμφανισιακα. Κανένα ρολο δεν παιζει η ηλικία
 

Lady_Afrodyte

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
Και τι διαφορετικό κάνουν σε σχέση με τις άλλες που τις κατηγορούν ως πουτάνες ; Με φασόλια πληρώνεις στις Black Angels ? Δεν παιρνουν ευρω οπως οι επαγγελματίες ;  Κατηγορούν τις άλλες ως ιεροδουλες επειδη φοράνε εξαιρετικά outfit ενω αυτες εμφανιζονται με jeans απο τα Zara και τακούνια από τη Λαϊκή Οσα δε φτανει η αλεπού....

Μπα παναθεμα σε,μου βγηκε ο καφες απο τη μυτη.
Παντως μην τους βαζεις ιδεες γτ θα τις δουμε με κανενα λατεξ να κανουν τις φωκιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom