Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Οι black angeles είχαν έρθει και Θεσσαλονίκη,νομίζω πριν 2 χρόνια,καλοκαίρι,είχα πάει το είχα γράψει,μου είπαν για την κάρτα αλλά δεν ήθελα να δώσω την ταυτότητα μου οπότε πήγα μόνο για session,αυταρχικό θεωρούν την ποδολαγνεία και το ποδοπάτημα τίποτα άλλο,και το διαμέρισμα που είχαν νοικιάσει είχε τα χάλια του.
Σε εκβίασαν?θα ήθελα να μάθω επειδή την έχω στις επαφές μου.Αναφέρομαι στις Black Angels.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Και τι διαφορετικό κάνουν σε σχέση με τις άλλες που τις κατηγορούν ως πουτάνες ; Με φασόλια πληρώνεις στις Black Angels ? Δεν παιρνουν ευρω οπως οι επαγγελματίες ;  Κατηγορούν τις άλλες ως ιεροδουλες επειδη φοράνε εξαιρετικά outfit ενω αυτες εμφανιζονται με jeans απο τα Zara και τακούνια από τη Λαϊκή Οσα δε φτανει η αλεπού....

Μπηκα απο περιέργεια να τις ψαξω στο facebook έχουν διαφορα προφιλ και όντως γράφουν οτι να ειναι
Δεν ειμαστε επαγγελματιες ειμαστε φετιχιστική παρεα  αλλα θα μας πληρωσεις μιλάμε για μπαχαλο εχουν τρικυμια στο μυαλό τους. Βεβαια εάν ειναι Αλβανίδες λογικό μ ακουγεται. Οι Αλβανοί είναι ο λαός του τα ξέρω ολα τα κάνω όλα. Βίσκεις μπογιατζη και του λες ψαχνω υδραυλικό και ηλεκτρολόγο και σου λεει ειμαι και απο αυτό, και χτίστης και πατωματζής και άμα βάλεις BBQ είμαι και ψηστης. Αρκει να βγει το μεροκάματο. Ε το ιδιο κανουν και αυτές
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Μπηκα απο περιέργεια να τις ψαξω στο facebook έχουν διαφορα προφιλ και όντως γράφουν οτι να ειναι
Δεν ειμαστε επαγγελματιες ειμαστε φετιχιστική παρεα  αλλα θα μας πληρωσεις μιλάμε για μπαχαλο εχουν τρικυμια στο μυαλό τους. Βεβαια εάν ειναι Αλβανίδες λογικό μ ακουγεται. Οι Αλβανοί είναι ο λαός του τα ξέρω ολα τα κάνω όλα. Βίσκεις μπογιατζη και του λες ψαχνω υδραυλικό και ηλεκτρολόγο και σου λεει ειμαι και απο αυτό, και χτίστης και πατωματζής και άμα βάλεις BBQ είμαι και ψηστης. Αρκει να βγει το μεροκάματο. Ε το ιδιο κανουν και αυτές

Μακριά από τις ηλίθιες βλάκεες ψάχνουν
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Όσο για την έρικα την έχω δει πρόσφατα,όντως δεν έχει ούτε ρυτίδες στο πρόσωπο,ούτε κυτταρίτιδα στο σώμα,ακόμα και το μαλλί της η ρίζα είναι καστανή,δεν έχει ούτε μία άσπρη τρίχα,όσο για το αυταρχικό κάνει από light μέχρι πολύ extreme,εξαιρετική γυναίκα,σαραντάρα την κάνω και καλοδιατηρημένη,το μόνο ότι 17 Ιουλίου που είχε γενέθλια,το είδα και εγώ στο οικογενειακό της προφίλ,ίδια μέρα γενέθλια έχει και η Μέρκελ,γκαντεμιά,η Μέρκελ μας πηδάει χρόνια με τα μνημόνια και η έρικα με τα στράπ.
 

cvbilly

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα - εχει καποιος , αποψη , για την ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΕΡΓΗ , HILIANA APERGI , τη διασημη fetish show woman ?  οποιασηποτε πληροφορια , ευπροσδεκτη - ευχαριστω    δεν ξερω αν εχει καπου αλλου αναφερθει 
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Και τη Μπελουτσι δεν την κανεις για 55 αλλά ειναι, τα φαινόμενα απατούν. Αλλα αφου περνάς καλά τι σε νοιαζει αν ειναι και 7-8 χρονια μεγαλύτερη ; Γενικά με το ηλικιακο μη δινετε σημασια όλες κρυβουν χρόνια το θέμα ειναι εάν σας καλυπτουν εσάς εγκεφαλικά και εμφανισιακα. Κανένα ρολο δεν παιζει η ηλικία
Εγώ δίνω βάση και στην ηλικία,δεν την ρώτησα ποτέ την ηλικία της,την έχω δει από κοντά,βεβαίως παίζει ρόλο και η ηλικία,4 ώρες session δεν μπορεί μία μεγάλη γυναίκα να έχει τόση ενέργεια.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
122
Πόντοι
1
καλησπερα - εχει καποιος , αποψη , για την ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΕΡΓΗ , HILIANA APERGI , τη διασημη fetish show woman ?  οποιασηποτε πληροφορια , ευπροσδεκτη - ευχαριστω    δεν ξερω αν εχει καπου αλλου αναφερθει 
Εχει προφιλ στο φβ,στειλτης μηνυμα,αν δεν εχεις θεμα επειδη ειναι τρανς,το ονομα ειναι οπως το γραφεις στα αγγλικα.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Εγώ δίνω βάση και στην ηλικία,δεν την ρώτησα ποτέ την ηλικία της,την έχω δει από κοντά,βεβαίως παίζει ρόλο και η ηλικία,4 ώρες session δεν μπορεί μία μεγάλη γυναίκα να έχει τόση ενέργεια.

Νταξει ρε φιλαρακι αλλες ειναι 60 και δουλευουν 8 ωρες στη φαμπρικα η καθαριζουν σκαλες 10 ωρες τη ημέρα. Μας κοροιδευεις τώρα ; Μια γυναικα ακόμα  και 50 χρονων, σημερα δε θεωρειται μεγάλη, ξεκόλα καλα σε λεει ο αλλος αμα περνάς καλά εσύ τιποτα αλλο δεν εχει σημασια. Τι 30 τι 40 τι 50 την ταινια δεν την εχεις δει ;
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Όχι δεν την έχω δει την ταινία η μπορεί να μην την θυμάμαι,κόβει το μάτι μου και μπορώ να καταλάβω στο περίπου την ηλικία και για εμένα παίζει ρόλο πως να το κάνουμε,δεν μπορείς να μου αλλάξεις γνώμη.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Μπηκα απο περιέργεια να τις ψαξω στο facebook έχουν διαφορα προφιλ και όντως γράφουν οτι να ειναι
Δεν ειμαστε επαγγελματιες ειμαστε φετιχιστική παρεα  αλλα θα μας πληρωσεις μιλάμε για μπαχαλο εχουν τρικυμια στο μυαλό τους. Βεβαια εάν ειναι Αλβανίδες λογικό μ ακουγεται. Οι Αλβανοί είναι ο λαός του τα ξέρω ολα τα κάνω όλα. Βίσκεις μπογιατζη και του λες ψαχνω υδραυλικό και ηλεκτρολόγο και σου λεει ειμαι και απο αυτό, και χτίστης και πατωματζής και άμα βάλεις BBQ είμαι και ψηστης. Αρκει να βγει το μεροκάματο. Ε το ιδιο κανουν και αυτές
Μόνο η μία είναι Αλβανίδα η Λίντα η αλλιώς topi,οι άλλες δύο είναι Ελληνίδες.Εγώ της έχω δει πριν δύο χρόνια,εντάξει στο αυταρχικό κάνουν μόνο ποδολαγνεία και ποδοπάτημα αλλά ουδέποτε με εκβίασαν.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Μόνο η μία είναι Αλβανίδα η Λίντα η αλλιώς topi,οι άλλες δύο είναι Ελληνίδες.Εγώ της έχω δει πριν δύο χρόνια,εντάξει στο αυταρχικό κάνουν μόνο ποδολαγνεία και ποδοπάτημα αλλά ουδέποτε με εκβίασαν.
η Ελενα που δουλευειμονη της ...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Ρε μην ασχολείσται με τις ηλίθιες τραβάτε σε μια κανονική επαγγελαμτία να κάνετε session της προκοπής χωρίς μαλακίες και μπλεξίματα
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Όχι δεν την έχω δει την ταινία η μπορεί να μην την θυμάμαι,κόβει το μάτι μου και μπορώ να καταλάβω στο περίπου την ηλικία και για εμένα παίζει ρόλο πως να το κάνουμε,δεν μπορείς να μου αλλάξεις γνώμη.

Το ηλικιακό της Ερικας ερχεται πολλές φορές στην "επικαιρότητα" και δεν καταλαβαίνω το λόγο
Προσωπικά δε θα μπορουσα να υποταχτώ σε Αφεντρα που θα ήταν π.χ 25 χρονων θα γελαγα.
Τωρα βεβαια η Ερικα σαφως και ειναι μεταξύ 46-48 αλλα απ οτι φαινεται κανεις δε φευγει δυσαρεστημένος οπότε αυτό ειναι και το ζητουμενο

Και αφου οπως λες κοβει το ματι σου να σου κανω ενα τεστ αν μου επιτρεπεις. Την συγκεκριμενη την εχω επισκεφτει πολλές φορές  για πες μου λοιπόν πόσο την κάνεις ; Αν βρεθείτε ποτέ στα Midlands τη συνιστω ανεπιφυλακτα


                     
 
  • Like
Αντιδράσεις: dopey

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Την είδα πρόσφατα την έρικα,πριν λίγες ημέρες,πήγαμε στο πρίαμος επειδή είχε κλείσει σουίτα με τζακούζι και την είχε πληρώσει η ίδια,λόγω των γενεθλίων της είχε έκπτωση 50 τοις 100 και έκανε χρήση της ταυτότητας της,όντως το όνομα και το επίθετο είναι αυτό που βάζει στα προφίλ της,ημερομηνία γέννησης 17-7-1979,αυτό γράφει η ταυτότητα της,τώρα γιατί ασχολούνται δεν μπορώ να ξέρω,εγώ έμεινα ευχαριστημένος, στα session της κάνει τα πάντα από light μέχρι extreme,βγάλαμε και video μαζί,ωραίο κορμί και πρόσωπο,το καλύτερο είναι ότι το απολαμβάνει,τρεις ώρες είχε διάρκεια το session,κάναμε και τζακούζι μαζί,μέσα στο τζακούζι κάναμε footfetish,strap και άλλα πολλά,έχει φαντασία και διεστραμμένο μυαλό,η επόμενη που θα δω είναι η Αναστασία,μου αρέσουν αυτά που γράφει στις αγγελίες της,πρέπει να είναι σκληρή Αφέντρα.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Μαγκες αξίζει η ερικα? Και απο τιμες τι ζητάει?
 

Black_Angels

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2020
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Και τι διαφορετικό κάνουν σε σχέση με τις άλλες που τις κατηγορούν ως πουτάνες ; Με φασόλια πληρώνεις στις Black Angels ? Δεν παιρνουν ευρω οπως οι επαγγελματίες ;  Κατηγορούν τις άλλες ως ιεροδουλες επειδη φοράνε εξαιρετικά outfit ενω αυτες εμφανιζονται με jeans απο τα Zara και τακούνια από τη Λαϊκή Οσα δε φτανει η αλεπού....
Είμαι η Σμαράγδα 31 ετών, μία από τις πιο γνωστές Black Angel's και εκπρόσωπος της ομάδας, οπότε και η πιο κατάλληλη να σου απαντήσω στις απορίες σου, μιας ομάδας που ουδεμία σχέση έχει με "αυταρχικά", οίκους ανοχής και ιερόδουλες. Είναι μια ερασιτεχνική καθαρά ομάδα που διατηρεί ένα φυσικό χώρο που τα μέλη της συναντιούνται καθαρά ερασιτεχνικά. Οι "Black Angel's" είναι κοπέλες της διπλανής πόρτας, όπως οι μάνες σας και οι αδελφές σας με την φεμινιστική φιλοσοφία όμως της αληθινής Κυρίαρχης γυναίκας. Δεν βγάζουν ρούχο, δεν υπάρχει σεξ, δεν τους ενδιαφέρει τι θέλει ο κάθε ένας από εσάς να ζήσει. Μπορείτε να πάτε σε όποιο μπουρδέλο θέλετε, σε όποια ιερόδουλη θέλετε, δεν είναι αυτός ο κλάδος μας. Είμαστε αληθινές Κυρίαρχες γυναίκες που ζούμε άνετα χρησιμοποιώντας κάθε άντρα σαν σκλάβο μας για να κάνει μόνο ότι θέλουμε εμείς!!! Δεν "πληρώνει" για να κάνει τα γούστα τους αλλά πληρώνει για να ζούμε άνετα εις βάρος του. Δεν έχουμε καμία σχέση με "bdsm" σαν ομάδα παρά μόνο με "Femdom" και "cfnm". Πρέπει να ξεχωρίσετε την έννοια της αληθινής Κυρίαρχης, με την "Ιερόδουλη" που κάνει αυταρχικό πρόγραμμα σε κάποιο οίκο ανοχής. Εμάς μας ενδιαφέρουν μόνο αξιόλογα άτομα που καταλαβαίνουν αυτήν την διαφορά.
 

Black_Angels

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2020
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Μπα παναθεμα σε,μου βγηκε ο καφες απο τη μυτη.
Παντως μην τους βαζεις ιδεες γτ θα τις δουμε με κανενα λατεξ να κανουν τις φωκιες.
Σε εκβίασαν?θα ήθελα να μάθω επειδή την έχω στις επαφές μου.Αναφέρομαι στις Black Angels.
Και εγώ θέλω να μάθω αν κάποιον τον εκβίασαν ...και τι ενέργειες έκανε !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom