Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
1
Λοιπόν ακούστε να μαθαίνετε:
Φυσικά όταν λέω Νανά, δεν εννοώ Νανά από Φυλής, εννοώ Νανά από SaMe Place. Εμφανίζεται στο facebook ως Μistress Nana, και είναι θεόμουνο. Στο ίδιο στούντιο υπάρχει και μία Ανίτα, την οποία συνάντησα λόγω απουσίας της Νανάς. Τσέχα, ακόμα πιό μούναρος από την Νανά, ένα κορμί απίστευτο, δεν υπάρχει Ελληνίδα με αυτές τις αναλογίες. Απλώς αυτή απευθύνεται σε πιό νορμάλ καταστάσεις, την πλασάρουν ως αφέντρα, αλλά το κοριτσάκι δεν το κατέχει το άθλημα καθόλου. Πάντως τα λεφτά της αξίζει, γιατί είναι εμπειρία να βρεθείς με τέτοια γυναίκα, έστω και σε vanila κατάσταση.
Πάμε τώρα στην Ερικα. Την έχω δει και γευτεί. Οχι δεν ήταν ποτέ Ερρικος, αντιθέτως θα έλεγα το σώμα της θηλυκότατο. Είχε ένα διαμέρισμα, ψιλοχάλια στην Καλλιθέα. Η ίδια ξηγημένη και με όρεξη. Δείχνει να γουστάρει την κατάσταση, και ενδιαφέρεται και για την ικανοποίηση του άλλου. Συστύνεται σε ποδολάγνους, γιατί έδειξε μία αδυναμία σε αυτό. Εμένα δεν είνται και τόσο το φόρτε μου. Ελπίζω να σας κατατόπισα.

την ανιτα που την βρισκουμε υπαρχουν φωτο?ενημερωστεμαι ρε παιδια γιατι ειμαι ασχετος λιγο ευχαριστω......
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Λοιπον η Νανα απο το Φυλης ειναι η Νανα που λες...απλα δουλευει και στα 2..μπουρδελοκοριτσο κοινως...
Την Ερικα δεν την εχω δει απο κοντα...στις φοτο μοιαζει ετσι,δεν ειπα οτι ειναι

για μενα το είπε, σε προηγούμενο ποστ μου ρώτησα αν ήταν κάποτε Ερρίκος, γιατί έχω κόλλημα στον εγκέφαλο και δεν πάω με χειρουργημένη. μου κάθεται  κάπως.....
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
μάλλον, εσύ άκου να μαθαίνεις. :2funny:
Νανά και Αννίτα , αμφότερες δουλεύουν διπλοθεσίτισες στο φ.104 και S.P._ 


Λοιπόν ακούστε να μαθαίνετε:
Φυσικά όταν λέω Νανά, δεν εννοώ Νανά από Φυλής, εννοώ Νανά από SaMe Place. Εμφανίζεται στο facebook ως Μistress Nana, και είναι θεόμουνο. Στο ίδιο στούντιο υπάρχει και μία Ανίτα, την οποία συνάντησα λόγω απουσίας της Νανάς. Τσέχα, ακόμα πιό μούναρος από την Νανά, ένα κορμί απίστευτο, δεν υπάρχει Ελληνίδα με αυτές τις αναλογίες. Απλώς αυτή απευθύνεται σε πιό νορμάλ καταστάσεις, την πλασάρουν ως αφέντρα, αλλά το κοριτσάκι δεν το κατέχει το άθλημα καθόλου. Πάντως τα λεφτά της αξίζει, γιατί είναι εμπειρία να βρεθείς με τέτοια γυναίκα, έστω και σε vanila κατάσταση.
Πάμε τώρα στην Ερικα. Την έχω δει και γευτεί. Οχι δεν ήταν ποτέ Ερρικος, αντιθέτως θα έλεγα το σώμα της θηλυκότατο. Είχε ένα διαμέρισμα, ψιλοχάλια στην Καλλιθέα. Η ίδια ξηγημένη και με όρεξη. Δείχνει να γουστάρει την κατάσταση, και ενδιαφέρεται και για την ικανοποίηση του άλλου. Συστύνεται σε ποδολάγνους, γιατί έδειξε μία αδυναμία σε αυτό. Εμένα δεν είνται και τόσο το φόρτε μου. Ελπίζω να σας κατατόπισα.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
σε όλα τα μπου παίζει αυταρχικό φίλε με 20ευρω, το λένε οι τσατσάδες στην παρουσίαση και εννοούν δονητή μόνο, υπάρχουν όμως και κάποιες που κάνουν και spanking με τις buffalo παντόφλες του στρατού που είναι για τους πελάτες.


Μεταξουργείο ή Φυλής κάνει κάποια αυταρχικό??
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
επειδή το ψάχνω το θέμα λόγω επικείμενης επίσκεψής μου στην πρωτεύουσα και λόγω περιορισμένου bubget, αν κάποιος έχει εμπειρία με κάποιες από τις εν λόγω κυρίες ας μου δώσει τα φώτα του θα το εκτιμούσα πάρα πολύ.



 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Δεν έχω ιδέα από αυταρχικό, αλλά επειδή έγραψες

έχω κόλλημα στον εγκέφαλο και δεν πάω με χειρουργημένη. μου κάθεται  κάπως.....
πριν αποφασίσεις, βεβαιώσου ότι η τελευταία από τις παραπάνω

δεν υπήρξε αγοράκι κάποτε.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Λοιπόν πρέπει να ομολογήσω ότι ο φίλος που μου την μπήκε έχει όντως δίκιο, διπλοθεσίτισσες οι τύπισσες και παρ' ότι ωραίες γκόμενες είναι ξενέρα, να δουλεύεις παράλληλα και σε μπουρδέλο. Γενικώς με την κρίση και ειδικώς με τις τελευταίες εξελίξεις, αφέντρες φίλοι μου με το σταγονόμετρο, και αυτές που έχουν μείνει με τουπέ και υπερτιμημένες υπηρεσίες. Κάτια - Μισέλ ξεχωρίζουν, αλλά και αυτές κατοστάρικο ζητάνε, και είναι περισσότερο της ποδολαγνείας, που δεν με εξιτάρει και τρομερά. Απο την άλλη κάποιος μίλησε για την Μαϊρα, που προσωπικά δεν μου άρεσε εμφανισιακά, ήταν αρκετά εύσωμη για τα γούστα μου, και δεν σου έβγαζε καν αυταρχική φύση. Αλεξάνδρα φαίνεται να αξίζει την δοκιμή, αλλά αν βάλεις ξενοδοχείο και κετοστάρικο, που δεν πέφτει πάλι το σκέφτεσαι. Το πρώην sameplace, έχει τον εξοπλισμό αλλά όπως είπαμε, έχουν μαζέψει βίζιτες. Αδιέξοδο, λοιπόν, αλλά αν παρ' όλα αυτά κάποιος φίλος έχει κάτι να προτείνει, ας το κάνει....
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Για την Βανέσσα που γράφετε πιό πάνω, και εμένα μου φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά, αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία. Πάντως στις αγγελίες όλο οι ίδιες και οι ίδιες, σε βαθμό που να γίνεται κουραστικό...
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Λοιπόν πρέπει να ομολογήσω ότι ο φίλος που μου την μπήκε έχει όντως δίκιο, διπλοθεσίτισσες οι τύπισσες και παρ' ότι ωραίες γκόμενες είναι ξενέρα, να δουλεύεις παράλληλα και σε μπουρδέλο. Γενικώς με την κρίση και ειδικώς με τις τελευταίες εξελίξεις, αφέντρες φίλοι μου με το σταγονόμετρο, και αυτές που έχουν μείνει με τουπέ και υπερτιμημένες υπηρεσίες. Κάτια - Μισέλ ξεχωρίζουν, αλλά και αυτές κατοστάρικο ζητάνε, και είναι περισσότερο της ποδολαγνείας, που δεν με εξιτάρει και τρομερά. Απο την άλλη κάποιος μίλησε για την Μαϊρα, που προσωπικά δεν μου άρεσε εμφανισιακά, ήταν αρκετά εύσωμη για τα γούστα μου, και δεν σου έβγαζε καν αυταρχική φύση. Αλεξάνδρα φαίνεται να αξίζει την δοκιμή, αλλά αν βάλεις ξενοδοχείο και κετοστάρικο, που δεν πέφτει πάλι το σκέφτεσαι. Το πρώην sameplace, έχει τον εξοπλισμό αλλά όπως είπαμε, έχουν μαζέψει βίζιτες. Αδιέξοδο, λοιπόν, αλλά αν παρ' όλα αυτά κάποιος φίλος έχει κάτι να προτείνει, ας το κάνει....

απ οτι φαινεται συνεργαζονται εμφανως πλεον..σημερα ειδα διαφημιση του Φυλης στη σελιδα του σειμ..οτι να ναι,βρε μπας και τα εχει η ιδια και τα 2???
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Θα πω και γω την ταπεινή μου άποψη. Είμαι χρόνια αφεντρόπληκτος και όποτε γυρίζω στην πατρίδα κάνω τις βόλτες μου και βγάζω τα συμπεράσματα μου. Το λες και αρρώστια! Για μένα οι καλύτερες στα αυταρχικά σήμερα είναι η Νανά που είναι και στο Φυλής και στο καινούριο Same. Έχετε δίκιο πως στο Φυλής κάνει ξεπέτες αυταρχικά και αυτός είναι ο λόγος που τα προσωπικά της ραντεβού τα κάνει στο Same που  παίρνει λιγότερα και κάνει φοβερό πρόγραμμα για περισσότερη ωρα. Σε κανένα από τα δυο δεν πηδιέται. Μου κάνει εντύπωση που δεν διάβασα πουθενά για την Αναστασία που είναι πολύ καλή περίπτωση. Κάνει  παιχνίδι και με Νανά και με την Αίντα. Είναι θεόμουνα όλες τους και έχουν αστείρευτη φαντασία. Η Αφέντρα Άρτεμις είναι πάντα φιλική με σταθερή αξία. Η Έρυκα που είναι μια όμορφη γυναίκα και όχι τραβεστί είναι μια από τις καλύτερες σε όσους αρέσουν τα σκληρά. Η Αλεξάνδρα είναι πανάκριβη και άσχετη. Βρήκε φως και μπήκε και ας το παίζει από Αγγλία και μαλακίες. Την ρώτησα πολλά για εκεί και δεν έχει ιδέα η κοπελίτσα. Η Κάτια και η Μισέλ είναι καλές αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Επαναλαμβάνονται και γίνονται βαρετές. Κάτι λέει και μια ΄Ελενα Σαράτι. Όμορφη και μικροκαμωμένη αλλά το λέει η καρδιά της. Για την Αφροδίτη δεν θα εκφέρω άποψη. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να την αναφέρω σε μια συζήτηση που είναι μόνο για Αφέντρες. Απορώ που ακόμα δεν την έχει ξεράσει ο χώρος.  :think:

Bagelisbagos ποια σε πληρώνει; 
:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Καποιο link γι αυτην την Ελενα Σαρατη που λες;
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
μάλλον, εσύ άκου να μαθαίνεις. :2funny:
Νανά και Αννίτα , αμφότερες δουλεύουν διπλοθεσίτισες στο φ.104 και S.P._  
Δεν υπάρχει καμιά Αννίτα στο Same που να δουλεύει και στο Φυλής. Mήπως λες την Aίντα; Aλλά ουτε και αυτή έχει σχέση μετο Φυλής;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom