Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

PARAMOUNT

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχεις καμιά τύχη, αλλά ομολογώ πως έχεις πολύ πλάκα ρε φίλε!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι με νοίαζει εμένα με ποιά ασχολείται το Same;  :jerking:

Δες εδω την Νανά, Είναι Κορίτσαρος! Περαστικά σου!

Παντως η δικια μου εμπειρια με την υποτιθεμενη Λαιδη Αφροδιτη ηταν μαλλον απογοητευτικη στην συναντηση η κυρια ηλθε δεν γδυθηκε καν εβγαλε μονο τα παπουτσια της αρχισε να καπνιζει ασταματητα και μου προτεινε τα ποδια της να τα γλυψω στην ερωτηση μου αν περιλαμβανει κατι αλλο το μενου μου απαντησε αρνητικα οποτε την πληρωσα τα συμφωνηθεντα ντυθηκα και εφυγα τωρα ανα αυτο βγαζει καποιες πιο βαθειες εννοιες σιγουρα ειναι για πιο υψηλη διανοηση
 

Βανάκιας

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ο σπουγκενοβανακιας ξερει κατι πολυ καλες περιπτωσεις για αυταρχινο αλλα τις κρατει για τον ευατο του
 

PARAMOUNT

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
μοναχοφαγας και φαταολας η ισχυς στην πληροφορηση και την απολαυση βρισκεται εν τη ενωσει
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
φίλος, τα ονόματα "παίζουν" καμιά φορά, για ξεκάρφωμα .
Έχετε πλάκα και οι δύο με τις κοκορομαχίες σας, οι αφέντρες θα γελάνε με την ψυχή τους.



Δεν υπάρχει καμιά Αννίτα στο Same που να δουλεύει και στο Φυλής. Mήπως λες την Aίντα; Aλλά ουτε και αυτή έχει σχέση μετο Φυλής;
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
μάλλον έκανε πέρασμα για αρπαχτή , μετά το γύρισε στην τσόντα, τώρα τι ?


και φυσικα να μην ξεχναμε και την Ηλεκτρα παλια στον χωρο και με αξιοπροσεκτη παρουσια και αυτη σταθερη αξια για τους λατρεις του αντικειμενου
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Επίσης και μια δική μου άποψη σχετικά με τα αυταρχικά.
Θεωρώ πως οι περισσότερες κυρίες που κάνουν αποκλειστικά αυταρχικό, "εκμεταλεύονται" την όποια αδυναμία μας για να τα παίρνουν χοντρά. Είναι αστείο να ζητάνε περισσότερα για να τους γλύφεις τα πόδια, απ' όσα ζητάει μια βίζιτα που θα την πηδήξεις, θα τη ταλαιπωρήσεις και στο τέλος θα τελειώσεις και στο πρόσωπό της και στο στόμα της! Ακόμη και σαν "επικυνδινότητα" εργασίας, είναι αστείο να ζητάει περισσότερα η domina.

Φυσικά η κάθε μια κοστολογεί τον εαυτό της όσο γουστάρει, όμως στο βάθος αν το δεις, ενώ όλες λένε πως είναι domina εκ φύσεως, μας κοιτάνε μόνο στο πορτοφόλι και ζητούν υπερβολικά λεφτά.

Προσωπικά μου αρέσει το soft αυταρχικό, και το επιζητώ συχνά, αλλά το βρίσκω τελικά σε βίζιτες. Έχω κάνει αρκετά παλιότερα απίστευτες ποδολαγνείες με βίζιτες, φτυσίματα, ακόμη και εξευτελισμό, με κορίτσια που δεν πίστευα ότι "το 'χουν" κι όμως ήταν πολύ καλές. Παραπάνω υπηρεσίες από αυτές δεν με ενδιαφέρουν, δεν κάνω σκληρά αυταρχικά με μαστίγια και τέτοια.
Επίσης το καλό είναι ότι με τις "μη εξειδικευμένες" αν γουστάρεις μετά κάνεις και σεξ. Και μη πει κανείς ότι το σεξ δεν δένει με domina φάσεις. Γιατί μια γυναίκα μπορεί να σε βάλει να τη πηδήξεις με το ζόρι και όπως αυτή γουστάρει. Και είναι πολύ ηδονικό αυτό.

Γενικά αυταρχικό για μένα είναι η γυναίκα να ξέρει να σε παίζει με το μυαλό, το κορμί της και τις πράξεις της, αλλά να νιώθει και τι γουστάρεις και να στο δίνει με το τρόπο της.

Ωστόσο δεν γουστάρω καθόλου που προσπαθούν να μας τα αρπάξουν. Δεν μπορεί να σου λένε "απλό πρόγραμμα" 50 ευρώ και ποδολαγνεία 60! Δηλαδή στοιχίζει πιο ακριβά να γλύψω ένα πόδι από το να πηδήξω κανονικά, να βάλω να μου παιρνουν πίπες κλπ κλπ??? Είναι πιο δύσκολο για τη γυναίκα να της γλύψω το πόδι? Είναι πιο ανθυγιεινό για τη γυναίκα? Γιατί λοιπόν το χρώνουν παραπάνω? Απλώς για να εκμεταλευτούν τη συκεκριμένη αδυναμία μας (όσων την έχουμε).

Το ίδιο και με τα strapon, σου λένε 50 ευρώ για να με πηδήξεις και ....80 για να σε πηδήξω εγώ! Δεν στέκει ρε παιδιά...
Προσωπική άποψη αυτή, ξέρω ότι κάποιοι μπορεί να διαφωνείτε αλλά ήθελα να την εκφράσω...
Καλή συνέχεια!
Αμα θες βίζιτα, να πας σε βίζιτα. Αμα θες Αφεντρα δεν ζητάς πήδημα.
 

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
28
Πόντοι
6
Ξέρεις ένας άνθρωπος μπορεί να θέλει και αυταρχικό και σέξ !
Τι γίνεται τότε ; Καίγεται στη πυρά επειδή δεν συμβαδίζει
με την ξοφλημένη ρητορική του ΣΑΜΕ ;
Μην αγγίζετε ; Μη χύνετε και λοιπές πιπες ;

Καθένας κάνει ότι γουστάρει , με όποιον γουστάρει και δικαίωμα να κρίνει ή να βάλει στεγανα δεν έχει κανένας
Φιλικά πάντα
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.536
Πόντοι
206
Η ντομινα Ερικα ειναι γυναίκα η τρανσφορμερ ρε συναγωνιστε.Επισης ποσο παει το σεσσιον  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :s&m_1:
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Η ντομινα Ερικα ειναι γυναίκα η τρανσφορμερ ρε συναγωνιστε.Επισης ποσο παει το σεσσιον  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :s&m_1:

την ίδια απορία είχα κι εγώ αλλά με διαβεβαιώνουν πως είναι γυναίκα. στο μεταξύ στον καινούργιο της χώρο που εγκαινίασε συνεργάζεται με μια άλλη ντομίνα η οποία απο φωτογραφίες που είδα πιο πολύ για νταλικέρης μου κάνει. δεν ξέρω, εκεί που ήμουν λίγο διστακτικός τώρα ούτε απ' έξω δεν θέλω να περάσω...
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
την ίδια απορία είχα κι εγώ αλλά με διαβεβαιώνουν πως είναι γυναίκα. στο μεταξύ στον καινούργιο της χώρο που εγκαινίασε συνεργάζεται με μια άλλη ντομίνα η οποία απο φωτογραφίες που είδα πιο πολύ για νταλικέρης μου κάνει. δεν ξέρω, εκεί που ήμουν λίγο διστακτικός τώρα ούτε απ' έξω δεν θέλω να περάσω...

'Εχω άλλη γνώμη γιατί έχω κάνει ένα απο τα καλύτερα sm παιχνίδια μαζί της πριν φτιάξει τον νέο της χώρο. Η φήμη πως είναι τράνς πρέπει να βγήκε απο ανταγωνίστριες. Βασικά είναι μια ωραία δυναμική γυναίκα που επάξια θα την έλεγα αφεντρα. Το καλο ειναι πως δεν κοιτάει ποτέ το ρολόι ειναι φιλική και πως αυτό που κάνει το κατεχει καλά και το ζει.  
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
'Εχω άλλη γνώμη γιατί έχω κάνει ένα απο τα καλύτερα sm παιχνίδια μαζί της πριν φτιάξει τον νέο της χώρο. Η φήμη πως είναι τράνς πρέπει να βγήκε απο ανταγωνίστριες. Βασικά είναι μια ωραία δυναμική γυναίκα που επάξια θα την έλεγα αφεντρα. Το καλο ειναι πως δεν κοιτάει ποτέ το ρολόι ειναι φιλική και πως αυτό που κάνει το κατεχει καλά και το ζει. 

εγω τουλάχιστον δεν το βάσισα σε καμία φήμη, αλλά στις φωτογραφίες οι οποίες έχει ανεβάσει στην προσωπική της ιστοσελίδα, μάλιστα ήμουν ο πρώτος που το ανέφερε εδω στο φόρουμ. ενώ είναι πανέμορφη κάπου το σώμα της με έκανε να αμφιβάλω. όπως και να' χει δεν θέλω να προκαλέσω ζημιά στη φήμη της καθώς σέβομαι απόλυτα όλα τα φύλλα και όλες τις προτιμήσεις του καθενός, στην ιδέα όμως μιας τρανσεξουαλ ντομίνα (εγχειρισμένη) έχω ένα τρελό σκάλωμα που δεν μπορώ να το ξεπεράσω.
οι πιο πρόσφατες φωτό που ανέβασε πλέον, οι οποίες τη δείχνουν πανέμορφη και είναι επαγγελματικές μα καθησύχασαν κάπως. όταν όμως είδα τις φωτό μιας άλλης ντομίνα που συνεργάζονται, Irina Kazakova, με έπιασε κρύος ιδρώτας. μπες στις φωτο στο fb να την δεις . μετά απ' αυτό έχω πάλι τις ίδιες αμφιβολίες.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
εγω τουλάχιστον δεν το βάσισα σε καμία φήμη, αλλά στις φωτογραφίες οι οποίες έχει ανεβάσει στην προσωπική της ιστοσελίδα, μάλιστα ήμουν ο πρώτος που το ανέφερε εδω στο φόρουμ. ενώ είναι πανέμορφη κάπου το σώμα της με έκανε να αμφιβάλω. όπως και να' χει δεν θέλω να προκαλέσω ζημιά στη φήμη της καθώς σέβομαι απόλυτα όλα τα φύλλα και όλες τις προτιμήσεις του καθενός, στην ιδέα όμως μιας τρανσεξουαλ ντομίνα (εγχειρισμένη) έχω ένα τρελό σκάλωμα που δεν μπορώ να το ξεπεράσω.
οι πιο πρόσφατες φωτό που ανέβασε πλέον, οι οποίες τη δείχνουν πανέμορφη και είναι επαγγελματικές μα καθησύχασαν κάπως. όταν όμως είδα τις φωτό μιας άλλης ντομίνα που συνεργάζονται, Irina Kazakova, με έπιασε κρύος ιδρώτας. μπες στις φωτο στο fb να την δεις . μετά απ' αυτό έχω πάλι τις ίδιες αμφιβολίες.
Αυτήν την Ηρω δεν την ξέρω αλλά δεν νομίζω να έκανε το λάθος η Έρρικα να συνεργαστεί με τράνς και δεν αρέσει ούτε και σε μένα αυτή. Έχεις δίκιο φίλε. Όσο για την Έρρικα την ξέρει από μικρή όλος ο Πειραιάς σαν τρελαμένη Ολυμπιακάκια. Που την έχανες που την έβρισκες στα γραφεία του Ολυμπιακού και στα γήπεδα έτρεχε. 

:rockon:
 

servingmilfs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Τωρα το είδα.  :headbang: Καλά που μου το είπες.
Αν έχεις σκοπό να την προσεγγίσεις να ξέρεις πως είναι επιλεκτική. Να προσέχεις τον τρόπο σου.  :hi:

Μήπως μπορείς να μας πεις ένα δυο λόγια; Είναι όσο καλή λένε; Γιατί αν είναι να πληρώσω θέλω να πάω κάπου που θα περάσω καλά εγγυημένα.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Μήπως μπορείς να μας πεις ένα δυο λόγια; Είναι όσο καλή λένε; Γιατί αν είναι να πληρώσω θέλω να πάω κάπου που θα περάσω καλά εγγυημένα.

Φίλε είναι πολύ καλή γιατί τόχει και απο φυσικού της. Της αρέσουν οι άγριες καταστάσεις και πιστεύω πως είναι η καλύτερη σε όσους αρέσουν οι σαδίστριες. Ρίχνει χαστούκια και ξύλο με το τουλούμι. Για αισθησιακό αυταρχικό δεν την προτείνω. Μάλλον δεν είναι το καλύτερο της, αλλά το προσπσθεί. Το θέμα είναι πως θα περάσεις καλά. :s&m_1:
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Εμφανισιακά την βλέπω σούπερ, ίσως την καλύτερη απ' όλες, όμως διάβασα πιό πάνω μία αρνητικόταη κριτική. Δεν ξέρω τι παίζει, και αν και εδώ έχουμε ανταγωνίστριες που πριονίζουν, αλλά αν έχεις εμπειρία φίλε attractive πες μας κάτι παραπάνω. Επίσης αν μπορείς πες μας πως την βρίσκουμε την κυρία
 

servingmilfs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Φίλε είναι πολύ καλή γιατί τόχει και απο φυσικού της. Της αρέσουν οι άγριες καταστάσεις και πιστεύω πως είναι η καλύτερη σε όσους αρέσουν οι σαδίστριες. Ρίχνει χαστούκια και ξύλο με το τουλούμι. Για αισθησιακό αυταρχικό δεν την προτείνω. Μάλλον δεν είναι το καλύτερο της, αλλά το προσπσθεί. Το θέμα είναι πως θα περάσεις καλά. :s&m_1:

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες φιλαράκι! Φαίνεται πως όντως το γουστάρει σε σχέση με άλλες που κυκλοφορούν.

Γιαυτή εδώ τη "φίλη" της ξέρεις τίποτα; www.facebook.com/VanessaDendrino?fref=ts]https://www.facebook.com/VanessaDendrino?fref=ts[/url[/video]] Έχουν φωτογραφίες που κάνουν μαζί σέσσιον!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων  :)
 

servingmilfs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Σίγουρα είναι αφέντρα; Νομίζω πως είναι της ποδολαγνείας Aν ήταν αφέντρα κάτι θα είχα ακούσει. Η Έρρικα που έχει ανεβάσει τις φώτο που κάνουν μαζί σέσσιον;  

Δεν ξέρω αν είναι αποκλειστικά και μόνο της ποδολαγνείας, απλά επειδή έχει μερικές φωτό μαζί με την κυρία Σερέτη έλεγα μήπως γνώριζες κάτι παραπάνω  :)

Αυτό για την Έρικα που είπες δεν το κατάλαβα  :huh:
 

STAN THE MAN

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.
Από τις Αφέντρες που έχετε επισκεφτεί ποια είναι η πιο σαδίστρια, αυτή που της αρέσει το ξύλο,τα χαστούκια κλπ και γενικά είναι πιο hardcore?
Attactive man είχες συναντηθεί με την Έλενα? Συγγνώμη που ρωτάω, απλώς όταν της είχα στείλει μην στο fb, μου είχε πει περισσότερα για ποδολαγνεία και πιο ight καταστάσεις.
Όποιος συναγωνιστής γνωρίζει κάτι σχετικά, παρακαλώ ας απαντήσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom