Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ας σταματησει η καθε Νανα και η καθε αλλη ασχετη να κλεβει φωτογραφιες της Κυριας Αφροδιτης και μετα θα δουμε ποια θα ξερασει ο χωρος..εξαλλου ο χρονος εχει ξερασει οτι πουτανακι ματαφερεται απο φυλης same και τουμπαλιν.............το θεμα ειναι εσενα ποιος πληρωνει να προωθεις το φυλης-σαμε που απ οτι φαινεται συνεργαζονται...
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Ε ειναι Σερετη, οχι Σαρατι γι αυτο! :)
Thanks!
Τωρα το είδα.  :headbang: Καλά που μου το είπες.
Αν έχεις σκοπό να την προσεγγίσεις να ξέρεις πως είναι επιλεκτική. Να προσέχεις τον τρόπο σου.  :hi:
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
ας σταματησει η καθε Νανα και η καθε αλλη ασχετη να κλεβει φωτογραφιες της Κυριας Αφροδιτης και μετα θα δουμε ποια θα ξερασει ο χωρος..εξαλλου ο χρονος εχει ξερασει οτι πουτανακι ματαφερεται απο φυλης same και τουμπαλιν.............το θεμα ειναι εσενα ποιος πληρωνει να προωθεις το φυλης-σαμε που απ οτι φαινεται συνεργαζονται...
Δεν θα έλεγα πουτανάκι καμία από τις Κυρίες που ανέφερα. Kαμία δεν ήταν ούτε είναι. Η Κυρία Νανά είναι πολλά χρόνια  στον χώρο του αυταρχικού και εκπαιδεύτηκε σ το παλιό Same. Έκανε εκεί πάντα τα προσωπικά της παιχνίδια. Στα στούντιο που ήταν και είναι, μόνο αυταρχικά έκανε. Επίσης αγαπητέ Bagelisbagos πιστεύω πως αυτό που θα σου πω δεν το ξέρεις και γι αυτό λες πολλές ασυναρτησίες. Από το Same πέρασε και η Αφροδιτούλα σαν σκλαβίτσα της  Κυρίας Δέσποινας. Εμένα προσωπικά μου έκανε πίπες όσο έγλυφα τα υπέροχα πόδια της μεγάλης Αφέντρας. Ακόμα και αυτό το έκανε τόσο χάλια που με ξενέρωνε. Μην λέμε ότι θέλουμε τώρα . Η κοπελίτσα είχε και έχει τόσα απωθημένα που το μόνο που κάνει καλά είναι να βγάζει ένα πολύ κακό χαρακτήρα και νομίζει πως αυτό είναι αφεντριλίκη.  Όχι λοιπόν δεν θα πάρουμε. Όσο για το ποιος με πληρώνει, δυστυχώς τα έχω σκάσει χοντρά σε όλες μια και δυο και τρεις φορές στην κάθε μια, για να έχω άποψη. Τώρα που το λες όμως, θα το σκεφτώ
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
οκ οτι πεις..........ο γιατρος ειπε να σου λεμε ναι,για τις κλεμμενες φοτο της Ναρας εχμ νανας ηθελα να πω το εκανες γαργαρα βλεπω...η σαρα η μαρα και το κακο συναπαντημα ενωθηκαν στο σαμε ,εριξαν και τις τιμες μπας και πατησει κανενας χριστιανος με τα μπαζα που μαζευουν..οσο για την πληρωμη εχεις απολυτο δικιο,για να μπω στο σαμε θα επρεπε να με πληρωσουν
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
καλο θα ηταν καποια στιγ?μη το σαμε να σταματησει να ασχολειται με την Κυρια Αφροδιτη..δε θα τη φτασουν ποτε οτι κι αν κανουν,γτ δεν το παιρνουν αποφαση???τα μπουρδελοκοριτσα θα ειναι παντα β κατηγοριας...
τελευταια ακουσα ασχολουνται με το τι τρωει..και εις ανωτερααα,την επομενη να μας ενημερωσουν για το ποτε(τους) αφοδευει
ποσο θα ασχοληθουν ακομα???φτανει
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
καλο θα ηταν καποια στιγ?μη το σαμε να σταματησει να ασχολειται με την Κυρια Αφροδιτη..δε θα τη φτασουν ποτε οτι κι αν κανουν,γτ δεν το παιρνουν αποφαση???τα μπουρδελοκοριτσα θα ειναι παντα β κατηγοριας...
τελευταια ακουσα ασχολουνται με το τι τρωει..και εις ανωτερααα,την επομενη να μας ενημερωσουν για το ποτε(τους) αφοδευει
ποσο θα ασχοληθουν ακομα???φτανει
Δεν έχεις καμιά τύχη, αλλά ομολογώ πως έχεις πολύ πλάκα ρε φίλε!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι με νοίαζει εμένα με ποιά ασχολείται το Same;  :jerking:

Δες εδω την Νανά, Είναι Κορίτσαρος! Περαστικά σου!
 

Συνημμένα

  • 11760265_1472180986411383_388875654809144283_n.jpg
    11760265_1472180986411383_388875654809144283_n.jpg
    57,3 KB · Εμφανίσεις: 54
  • 1466169_1418108118485337_7972089263382144382_n.jpg
    1466169_1418108118485337_7972089263382144382_n.jpg
    103,6 KB · Εμφανίσεις: 44

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
οσο και να τη διαφημισεις κοριτσαρος δε θα γινει..μια μετρια γκομενιτσα θα ειναι εκτος κι αν κλεψει καμια φοτο παλι και παριστανει τη θεα με ξενα κολυβα
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ετσι για να ξερουμε τι λεμε οταν λεμε για κοριτσαρους...
 

Συνημμένα

  • 11129433_459793467503087_1164398261_n.jpg
    11129433_459793467503087_1164398261_n.jpg
    58,8 KB · Εμφανίσεις: 54

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Αυτό είναι ένα μπουκέτο από τις πανέμορφες Αφέντρες του same. Τις ξέρεις έτσι Bagela? Αφέντρα Αναστασία, Αφέντρα Αίντα και νομίζω κι η Μελίνα που ακόμα δεν είχα την χαρά να θαύμασω αποκλειστικά. Τραγούδα τώρα εσύ για το μπάζο.  :dancing:
 

Συνημμένα

  • anastaaidamelina.jpg
    anastaaidamelina.jpg
    178,2 KB · Εμφανίσεις: 127

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
η σαρα η μαρα και το κακο συναπαντημα..βαλανε και γυαλια μπας και κρυψουν την ασχημια τους..δεν τις ξερω γτ δε συχναζω σε μπουρδελακια...
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
η σαρα η μαρα και το κακο συναπαντημα..βαλανε και γυαλια μπας και κρυψουν την ασχημια τους..δεν τις ξερω γτ δε συχναζω σε μπουρδελακια...
Δεν συχνάζεις αλλά πίπες Αφροδιτάκι μια χαρά μου έπαιρνες όταν ήσουνα σκλάβα της Δέσποινας και της Λόλας
 

Συνημμένα

  • 11038919_1445729232384992_6809208089392701348_n.jpg
    11038919_1445729232384992_6809208089392701348_n.jpg
    30,3 KB · Εμφανίσεις: 58

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ρε φιλε εχεις παραισθησεις??
σου μοιαζω για γκομενα???τοσο χαλια παει το same???καλα το ειχα ακουσει οτι δεν παταει ανθρωπος αλλα οχι να βλεπετε και φαντασματα...
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
ρε φιλε εχεις παραισθησεις??
σου μοιαζω για γκομενα???τοσο χαλια παει το same???καλα το ειχα ακουσει οτι δεν παταει ανθρωπος αλλα οχι να βλεπετε και φαντασματα...

Τις κακομοίρες, πολυ χάλια είναι, όσο ο χώρος τους! Μάλλον έχω παραισθήσεις με Αναστασία και Αίντα  :lheel: :humpleg:
 

Συνημμένα

  • aidaanastaheel.jpg
    aidaanastaheel.jpg
    176,3 KB · Εμφανίσεις: 63

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Τις κακομοίρες, πολυ χάλια είναι, όσο ο χώρος τους! Μάλλον έχω παραισθήσεις με Αναστασία και Αίντα  :lheel: :humpleg:

κακομοιρες ειναι αφου η μια εφτασε να δηλωνει και Βαρωνη ακουσα..το χετε χασει τελειως στο σαμε???
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Στο same place τα προγράμματα είναι ανάλογα του Φ104?
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Επίσης και μια δική μου άποψη σχετικά με τα αυταρχικά.
Θεωρώ πως οι περισσότερες κυρίες που κάνουν αποκλειστικά αυταρχικό, "εκμεταλεύονται" την όποια αδυναμία μας για να τα παίρνουν χοντρά. Είναι αστείο να ζητάνε περισσότερα για να τους γλύφεις τα πόδια, απ' όσα ζητάει μια βίζιτα που θα την πηδήξεις, θα τη ταλαιπωρήσεις και στο τέλος θα τελειώσεις και στο πρόσωπό της και στο στόμα της! Ακόμη και σαν "επικυνδινότητα" εργασίας, είναι αστείο να ζητάει περισσότερα η domina.

Φυσικά η κάθε μια κοστολογεί τον εαυτό της όσο γουστάρει, όμως στο βάθος αν το δεις, ενώ όλες λένε πως είναι domina εκ φύσεως, μας κοιτάνε μόνο στο πορτοφόλι και ζητούν υπερβολικά λεφτά.

Προσωπικά μου αρέσει το soft αυταρχικό, και το επιζητώ συχνά, αλλά το βρίσκω τελικά σε βίζιτες. Έχω κάνει αρκετά παλιότερα απίστευτες ποδολαγνείες με βίζιτες, φτυσίματα, ακόμη και εξευτελισμό, με κορίτσια που δεν πίστευα ότι "το 'χουν" κι όμως ήταν πολύ καλές. Παραπάνω υπηρεσίες από αυτές δεν με ενδιαφέρουν, δεν κάνω σκληρά αυταρχικά με μαστίγια και τέτοια.
Επίσης το καλό είναι ότι με τις "μη εξειδικευμένες" αν γουστάρεις μετά κάνεις και σεξ. Και μη πει κανείς ότι το σεξ δεν δένει με domina φάσεις. Γιατί μια γυναίκα μπορεί να σε βάλει να τη πηδήξεις με το ζόρι και όπως αυτή γουστάρει. Και είναι πολύ ηδονικό αυτό.

Γενικά αυταρχικό για μένα είναι η γυναίκα να ξέρει να σε παίζει με το μυαλό, το κορμί της και τις πράξεις της, αλλά να νιώθει και τι γουστάρεις και να στο δίνει με το τρόπο της.

Ωστόσο δεν γουστάρω καθόλου που προσπαθούν να μας τα αρπάξουν. Δεν μπορεί να σου λένε "απλό πρόγραμμα" 50 ευρώ και ποδολαγνεία 60! Δηλαδή στοιχίζει πιο ακριβά να γλύψω ένα πόδι από το να πηδήξω κανονικά, να βάλω να μου παιρνουν πίπες κλπ κλπ??? Είναι πιο δύσκολο για τη γυναίκα να της γλύψω το πόδι? Είναι πιο ανθυγιεινό για τη γυναίκα? Γιατί λοιπόν το χρώνουν παραπάνω? Απλώς για να εκμεταλευτούν τη συκεκριμένη αδυναμία μας (όσων την έχουμε).

Το ίδιο και με τα strapon, σου λένε 50 ευρώ για να με πηδήξεις και ....80 για να σε πηδήξω εγώ! Δεν στέκει ρε παιδιά...
Προσωπική άποψη αυτή, ξέρω ότι κάποιοι μπορεί να διαφωνείτε αλλά ήθελα να την εκφράσω...
Καλή συνέχεια!
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Επίσης και μια δική μου άποψη σχετικά με τα αυταρχικά.
Θεωρώ πως οι περισσότερες κυρίες που κάνουν αποκλειστικά αυταρχικό, "εκμεταλεύονται" την όποια αδυναμία μας για να τα παίρνουν χοντρά. Είναι αστείο να ζητάνε περισσότερα για να τους γλύφεις τα πόδια, απ' όσα ζητάει μια βίζιτα που θα την πηδήξεις, θα τη ταλαιπωρήσεις και στο τέλος θα τελειώσεις και στο πρόσωπό της και στο στόμα της! Ακόμη και σαν "επικυνδινότητα" εργασίας, είναι αστείο να ζητάει περισσότερα η domina.

Φυσικά η κάθε μια κοστολογεί τον εαυτό της όσο γουστάρει, όμως στο βάθος αν το δεις, ενώ όλες λένε πως είναι domina εκ φύσεως, μας κοιτάνε μόνο στο πορτοφόλι και ζητούν υπερβολικά λεφτά.

Προσωπικά μου αρέσει το soft αυταρχικό, και το επιζητώ συχνά, αλλά το βρίσκω τελικά σε βίζιτες. Έχω κάνει αρκετά παλιότερα απίστευτες ποδολαγνείες με βίζιτες, φτυσίματα, ακόμη και εξευτελισμό, με κορίτσια που δεν πίστευα ότι "το 'χουν" κι όμως ήταν πολύ καλές. Παραπάνω υπηρεσίες από αυτές δεν με ενδιαφέρουν, δεν κάνω σκληρά αυταρχικά με μαστίγια και τέτοια.
Επίσης το καλό είναι ότι με τις "μη εξειδικευμένες" αν γουστάρεις μετά κάνεις και σεξ. Και μη πει κανείς ότι το σεξ δεν δένει με domina φάσεις. Γιατί μια γυναίκα μπορεί να σε βάλει να τη πηδήξεις με το ζόρι και όπως αυτή γουστάρει. Και είναι πολύ ηδονικό αυτό.

Γενικά αυταρχικό για μένα είναι η γυναίκα να ξέρει να σε παίζει με το μυαλό, το κορμί της και τις πράξεις της, αλλά να νιώθει και τι γουστάρεις και να στο δίνει με το τρόπο της.

Ωστόσο δεν γουστάρω καθόλου που προσπαθούν να μας τα αρπάξουν. Δεν μπορεί να σου λένε "απλό πρόγραμμα" 50 ευρώ και ποδολαγνεία 60! Δηλαδή στοιχίζει πιο ακριβά να γλύψω ένα πόδι από το να πηδήξω κανονικά, να βάλω να μου παιρνουν πίπες κλπ κλπ??? Είναι πιο δύσκολο για τη γυναίκα να της γλύψω το πόδι? Είναι πιο ανθυγιεινό για τη γυναίκα? Γιατί λοιπόν το χρώνουν παραπάνω? Απλώς για να εκμεταλευτούν τη συκεκριμένη αδυναμία μας (όσων την έχουμε).

Το ίδιο και με τα strapon, σου λένε 50 ευρώ για να με πηδήξεις και ....80 για να σε πηδήξω εγώ! Δεν στέκει ρε παιδιά...
Προσωπική άποψη αυτή, ξέρω ότι κάποιοι μπορεί να διαφωνείτε αλλά ήθελα να την εκφράσω...
Καλή συνέχεια!
καλα λες φιλε τα ιδια ελεγα κι εγω παλια αλλα κατι μορφονιοι που νομιζουνε οτι αμα πληρωσουνε πιο πολλα για να γαμησουνε θα τους ερωτεφτη η κοπελα εχουνε χαλασει τη πιατσα. εγω ελεγα οτι στο μπουρδελο και στο στουντιο ειναι για να γαμησεις δε μπορει να εχει καταλογο σα ταβερνα αυτο τοσο το αλλο τοσο το γαμησι ενα πραγμα ειναι αντε το πολυ πολυ να χρεωνει πιο πολλα αμα θες πιο πολλη ωρα στο δοματιο οχι μαλακιες πιο πολλα λεφτα αμα θες ισπανικο και πιο πολλα αμα της πιασεις και το μουνη τι μαλακιες ειναι αφτες
 

PARAMOUNT

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
και φυσικα να μην ξεχναμε και την Ηλεκτρα παλια στον χωρο και με αξιοπροσεκτη παρουσια και αυτη σταθερη αξια για τους λατρεις του αντικειμενου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom