Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.659
Like
5.455
Πόντοι
2.306
Ψάχνω μία έκφυλη και εμφανίσιμη αφέντρα (ανεξάρτητη) κυρίως για strap on.

Προς το παρόν έχω δοκιμάσει αυτήν:www.freelist.gr/ad.php?adId=120959-6&cityId=155&subcatId=65]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=120959-6&cityId=155&subcatId=65[/url] έμεινα αρκετά ικανοποιημένος άλλα θα ήθελα και κάτι καλύτερο τουλάχιστον σε εμφάνιση. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
Φιλε αυτη που δοκιμασες πως ηταν απο εμφανιση; Στειλε πμ αν θες
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.659
Like
5.455
Πόντοι
2.306
Ρε μάγκες εμένα δεν μου φαίνεται και πολύ σοϊ να πας σε μπουρδέλο ή τέλος πάντων σε στούντιο για αυταρχικό. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μία κοπέλλα που είναι ιερόδουλη και στην ουδία υποτάσσεται στις επθυμίες του πελάτη που την πηδάει, την επόμενη στιγμή να μεταμορφώνεται σε "αφέντρα" και να σου κάνει πρόγραμμα. Εχω κατά καιρούς δοκιμάσει διάφορες αφέντρες οι οποίες όμως εξειδικεύονται σε αυτό και δεν κάνουν τίποτα άλλο. Δεν μπορεί οποιαδήποτε να το παίζει αφέντρα, απλά και μόνο επειδή ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. Αυτό ή το έχεις μέσα σου και το γουστάρεις ή δεν το έχεις και δεν μπορεί να σου βγεί με τίποτα. Επειτά είναι λίγο ξενέρα να κάνεις εσύ το session και άλλοι να περιμένουν στα σαλόνια για να τελειώσεις. Πάντως είναι και τι θα σου κάτσει. Εχω πάει με αφέντρες που αξίζουν κάθε ευρώ που παίρνουν και άλλες που είναι εντελώς απαράδεκτες. Πολύ καλές περπτώσεις ήταν η Ορνέλλα και η Κασσάνδρα από το Same Place, αλλά νομίζω ότι η Κασσάνδρα έχει φύγει. Επίσης στον ίδιο χώρο είχα γνωρίσει μία νεαρή που μου ηλέκτρισε τις ρώγες με ένα μηχάνημα και ανέλπιστα μου χάρισε έναν απίστευτο οργασμό. Εξαιρετική επίσης, ίσως η καλύτερη όλων η Λόλα, ακόμα θυμάμαι να γλύφω την τρομερή κολάρα της...
Φιλε το same place ειναι στην Μαρνης;
 

VERYΓΙΑΝΝΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
30
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τίποτα για κάποια mistress di?
ρει
μεγαλοκοπελα,επιβλητικη ,ωραιο υφος και βλεμμα και το καλυτερο δαχτυλο που θα εχεις φαει ποτε...
δεν ξερω τι σε ενδιαφερει να κανεις μαζι της
 

VERYΓΙΑΝΝΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
30
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Ηταν στην Μάρνης, τώρα έχουν φύγει...μάλλον ελέω κρίσης. Ο,τι παιχνίδι γίνεται τώρα, γίνεται μέσω facebook, αλλά εγώ δεν είμαι πολύ του αθλήματος.
εχει γινει νεος χωρος καπου πισω απο σταδιου νομιζω
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις πολύ σωστά!

[/quote

Το θέμα είναι ότι δεν υπάρχουν πλέον οι θεάρες που υπήρχαν κάποτε εκεί. Τι να τον κάνεις τον χώρο ότι οι ¨κυρίες' δεν βλέπονται. Λεω να δοκιμάσω το δίδυμο Κατια - Μισέλ που φαίνονται σούπερ. Πληροφορίες δεν έχω, αλλά οι φωτογραφίες δεν μπορεί να είναι μούφα.
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
και η Πωλίνα απο Καλύμνου το κατέχει καλά το άθλημα... :2funny:
 

pantaorthios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
253
Πόντοι
280
ψαχνω καυλα με τελειο και καθαρο κωλο για ατελειοτη κολογλιφαδα,να γεινω κατι σαν ass slave,ξερει κανεις να προτινει καποια?????
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Έχεις πολύ σωστά!

[/quote

Το θέμα είναι ότι δεν υπάρχουν πλέον οι θεάρες που υπήρχαν κάποτε εκεί. Τι να τον κάνεις τον χώρο ότι οι ¨κυρίες' δεν βλέπονται. Λεω να δοκιμάσω το δίδυμο Κατια - Μισέλ που φαίνονται σούπερ. Πληροφορίες δεν έχω, αλλά οι φωτογραφίες δεν μπορεί να είναι μούφα.

θεές οι Κατια και Μισέλ.....μακράν οι καλύτερες !!
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Βλέπω με απογοήτευση ότι επικρατεί μία ανομβρία στο site, σχετικά με τον συγκεκριμένο τομέα, ενώ σε άλλους (π.χ. τραβεστί), γίνεται της πουτάνας. Τες πά τα βίτσια του καθενός σεβαστά, αλλά αναρωτίεμαι τι στο διάολο γίνεται και έχουν εξαφαντιστεί όλες οι 'αφέντρες". Πρόσφατα επισκέφτηκα για πρώτη φορά τις Κάτια και Μισέλ, και η εντύπωση είναι άριστη. Νέες ωραίες, χαίρονται αυτό που κάνουν και περάσαμε όλοι πολύ καλά. Βεβαίως οι συγκεκριμένες ειναι fun της ποδολαγνείας, οπότε σε αυτό και επικεντρώνονται.  Από τις λοιπές όσο και να έχω ψάξει δεν βλέπω κάτι αξιόλογο, οι περισσότερες είναι χοντρές και άσχημες, που δεν αξίζει τον κόπο να ασχοληθεί κανείς. Τελευταίο φρούτο, η Αλεξάνδρα, πρωτοεμφανιζόμενη και πολλά υποσχόμενη από τις φωτός της, αλλά αν δεν την συναντήσω δεν εκφέρω γνώμη. Καλή επίσης εντύπωση έχω και από την Ερρικα, κάπου στην Καλλιθέα.
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Βλέπω με απογοήτευση ότι επικρατεί μία ανομβρία στο site, σχετικά με τον συγκεκριμένο τομέα, ενώ σε άλλους (π.χ. τραβεστί), γίνεται της πουτάνας. Τες πά τα βίτσια του καθενός σεβαστά, αλλά αναρωτίεμαι τι στο διάολο γίνεται και έχουν εξαφαντιστεί όλες οι 'αφέντρες". Πρόσφατα επισκέφτηκα για πρώτη φορά τις Κάτια και Μισέλ, και η εντύπωση είναι άριστη. Νέες ωραίες, χαίρονται αυτό που κάνουν και περάσαμε όλοι πολύ καλά. Βεβαίως οι συγκεκριμένες ειναι fun της ποδολαγνείας, οπότε σε αυτό και επικεντρώνονται.  Από τις λοιπές όσο και να έχω ψάξει δεν βλέπω κάτι αξιόλογο, οι περισσότερες είναι χοντρές και άσχημες, που δεν αξίζει τον κόπο να ασχοληθεί κανείς. Τελευταίο φρούτο, η Αλεξάνδρα, πρωτοεμφανιζόμενη και πολλά υποσχόμενη από τις φωτός της, αλλά αν δεν την συναντήσω δεν εκφέρω γνώμη. Καλή επίσης εντύπωση έχω και από την Ερρικα, κάπου στην Καλλιθέα.

την Ερρικα που λες την έχεις συναντήσει; πρόσφατα είδα τον προσωπικό της ιστότοπο
 

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Πολύ καιρό είχα να δοκιμάσω αυταρχικό στην Αθήνα και μου γυάλισε η Αλεξάντρα!
πολύ καλή στο ραντεβού της ακριβής και με ένα βαλιτσάκι εργαλεία!
όταν ανοίγω την πόρτα σπίτι μου βλέπω μια πολύ όμορφη κοπέλα με τακούνια να μου ρίχνει στο ύψος αν και 185
κάτσαμε στο σαλόνι ,ήρθε στις 12 το βράδυ μετά τα 2 μπαλάκια του Ολυμπιακού στο Κίεβο
πολύ ανοιχτή και εύχαρη , μου έδωσε άνεση στο να της πώ τι ήθελα. έχει κάνει Αγγλία και έμαθε πολλά κόλπα
κατα τις 12.25 πήγαμε μετ΄α το κρασάκι που της πρόσφερα μέσα για να γίνει το έλα να δεις
1.πολύ καλή στον ρόλο της  με τρομερό φιστινγκ, φτυσίματα, πρόστυχα λόγια ,γλωσσόφιλα μαστιγιο και δονητές
2. πολύ καλό σώμα ήθελα να την πάρω αλλά το αφήσαμε για άλλη συνεδρία, την έγλυψα παντού κι ανταπέδωσε με πολύ θέρμη
3. καμιά βιασύνη έφυγε στις 1.30 με κατοσταρικάκι που το άξιζε μέχρι σεντ...
Κοιμήθηκα σαν πουλάκι...
:zfuck: γιατί η φτώχεια θέλει καλοπέραση...

 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
1. γλωσσόφιλα
2. πολύ καλό σώμα ήθελα να την πάρω αλλά το αφήσαμε για άλλη συνεδρία, την έγλυψα παντού κι ανταπέδωσε με πολύ θέρμη

Κατσε ρε φιλε Ilias007 μισο, γιατι ψιλομπερδευτηκα...
Δηλ κ φιλιοσασταν κ σου εκανε πιπα κ ειναι δεκτικη στο να τον φαει;
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Κατσε ρε φιλε Ilias007 μισο, γιατι ψιλομπερδευτηκα...
Δηλ κ φιλιοσασταν κ σου εκανε πιπα κ ειναι δεκτικη στο να τον φαει;

για mistress τέτοιες υπηρεσίες;;;
δε μου κάθεται καλά...
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
λογικά αυτήν εδώ θα λες

έχει πάει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

ρε παιδιά έχει πάει κανείς με αυτήν την κυρία; μήπως ήταν κάποτε ερίκος αντί για έρικα;
ποιος ξέρει να δώσει καμιά πληροφορία;;
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Παιδιά από πρόσφατη εμπειρία μου με παολα από φυλής 104 πολύ καλή στο αυταρχικό,πιστεύω ότι το φυλής 104 είναι ότι καλύτερο στο αυταρχικό από κοπέλες που το κάνουν τέλεια,σαν χώρος και αξεσουάρ που περιλαμβάνει μέχρι και τις καλές τιμες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom