Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Aπό "troktiko":

"Μια νεαρή κυρία στην Κομοτηνή είχε βρει κόλπο ώστε να κοιμίζει τον άνδρα της και να φέρνει, ενώ αυτός κοιμόταν στο κρεβάτι τους τον πρώτο του Ξάδελφο.
Η Κυρία μετά από υποδείξεις του εραστή της..

που σημειωτέων ήταν και ξάδελφος του άνδρα της, έριχνε στη μπύρα του συζύγου υπνοστεντόν με αποτέλεσμα αυτός να πέφτει σε βαρύ ύπνο
Στη συνέχεια και αφού δεν υπήρχε τίποτα να την εμποδίσει, καλούσε στο σπίτι τον ξάδελφο και επιδίδονταν σε ερωτικές περιπτύξεις, ακριβώς δίπλα από τον άτυχο σύζυγο ο οποίος κοιμόταν τον ύπνο του δικαίου.
Μια μέρα όμως φάνηκε πως τα ηρεμιστικά δεν έκαναν τη δουλειά τους και ο άνδρας ξύπνησε νωρίτερα απ το αναμενόμενο.
Τι είδε?
Μα φυσικά σκηνές άπειρου κάλους με πρωταγωνιστές τη γυναίκα του και τον ξάδελφό του, στον οποίο και επιτέθηκε.
Ο εραστής κατάφερε και βγήκε στο δρόμο τρέχοντας ημίγυμνος."

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aπό "troktiko":

"Μια νεαρή κυρία στην Κομοτηνή είχε βρει κόλπο ώστε να κοιμίζει τον άνδρα της και να φέρνει, ενώ αυτός κοιμόταν στο κρεβάτι τους τον πρώτο του Ξάδελφο.
Η Κυρία μετά από υποδείξεις του εραστή της..

που σημειωτέων ήταν και ξάδελφος του άνδρα της, έριχνε στη μπύρα του συζύγου υπνοστεντόν με αποτέλεσμα αυτός να πέφτει σε βαρύ ύπνο
Στη συνέχεια και αφού δεν υπήρχε τίποτα να την εμποδίσει, καλούσε στο σπίτι τον ξάδελφο και επιδίδονταν σε ερωτικές περιπτύξεις, ακριβώς δίπλα από τον άτυχο σύζυγο ο οποίος κοιμόταν τον ύπνο του δικαίου.
Μια μέρα όμως φάνηκε πως τα ηρεμιστικά δεν έκαναν τη δουλειά τους και ο άνδρας ξύπνησε νωρίτερα απ το αναμενόμενο.
Τι είδε?
Μα φυσικά σκηνές άπειρου κάλους με πρωταγωνιστές τη γυναίκα του και τον ξάδελφό του, στον οποίο και επιτέθηκε.
Ο εραστής κατάφερε και βγήκε στο δρόμο τρέχοντας ημίγυμνος."


Πολυ  προχω  η κιουρια!!!!!!!!!  Τολμησε το ..ατολμητο!!!!!!!
Ασθενεστατο το φυλο τουs βρε παιδια....πολυ ασθενεστατο....Ουτε ο πρωτοs τη ταξει ξενοπηδιαs συζυγοs δεν το κανει...
Τουλαχιστον οχι και στο σπιτι του!!!!!!!!
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οταν δινουμε αξια σε γυναικες που δεν πρεπει αυτα παθαινουμε...αυτο συμβαινει και με ολους τους ανθρωπους...οταν μια γυναικα ειναι τσουλα και παλιοχαρακτηρας φαινεται απο την αρχη απο την πρωτη εικονα που θα δωσει... οποτε ποιος ο λογος να ασχολεισαι μαζι της για σοβαρα πραγματα?οπως συμπεριφερεται μια γυναικα σε σενα αναλογα συμπεριφερεσαι και εσυ...προσαρμοζεσαι στα δεδομενα.δεν εχεις την ιδια συμπεριφορα με ολες!και δεν μπορεις σε ενα πουτανακι να συμπεριφερεσαι οπως σε μια νορμαλ κοπελα και το αντιστροφο...δυστυχως εμεις μερικοι αντρες χαλαμε την πιατσα κακα τα ψεμματα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αυτό γίνεται μόνο στην Ελλάδα.Να κάνουν οι γκόμενες πως δήθεν ενοχλούνται όταν τους την πέφτουν ή καμάκι ή μια ωραία φιλοφρόνηση ή πείραγμα.Μην ανησυχείς όμως , όταν κάποιος ανέβει το καλάμι μετά ή πτώση είναι επώδυνη. Γιατί αγνοούν ότι [size=12pt]δεν θα είναι για πάντα όμορφες και όταν ασχημήνουν, θα τις κλαίνε οι ρέγγες και δε θα αξίζουν μια.[/size]
Αλλά ρε παιδια εμείς φταίμε που δίνουμε αξἰα μόνο σε όποια κοπέλα είναι όμορφη, χωρίς να σκεφτούμε ότι η ίδια δε θα μας προσφέρει αργότερα τίποτε όταν ασχημήνει. Γιατί όσο είναι όμορφη , θα την ανεχόμαστε...επειδη έχει σφιχτό κώλο, μετά όμως που χαλαρώσει, τότε θα μουντζωνόμαστε,
Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕΝΕΙ

Ξέρεις τί λιγούρια και σαβουρογάμηδες κυκλοφοράνε φίλε; :grin:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συμφωνώ, ότι τελευταία έχουμε γίνει πα΄ρα πολύ μουνόδουλοι και οι γκόμενες έχουν ξεφύγει και όταν τα φτι΄χνεις με μια ξαφνικά από το πουθενά παρουσιάζονται τα "κεκτημένα"δικαιώματα από τους προηγούμενους -ο θεός ξέρει πόσοι-, όπως
κερνάς εσύ πάντα όταν βγαίνουμε μαζί (εκδρομές, καφέ εστιατόρια) γιατί είσαι ο άντρας και οι άντρες είναι τζέντλεμεν
με πηγαινοφέρνεις σαν γνήσιος ταρίφας γιατί είσαι πάλι τζέντλεμαν.
ΟΜΩΣ όταν είναι να γίνονται δουλείες του σπιτιού υπάρχει ισότητα,
να μαγειρέψεις και εσύ, να σφουγγαρίσεις, να πλύνεις και αν αμάλαχει έρθω σπίτι σου και γαμηθώ, θα γαμηθώ όποτε και όταν θέλω εγώ, τα δε άπλυτα ή νερά από το μπάνιο θα μου τα μαζέψεις λες και είναι ξενοδοχείο μου
όταν λοιπόν μια γκόμενα έχει συνηθίσει σε αυτό το στυλάκι, άντε τώρα εσύ να την ξεμάθεις,χαλάνε την πιάτσα κάτι μουνόδουλοι που αγιοποιούν το μουνί και το καλομαθαίνουν σε λούσα.
Έτσι παρατηρείται το νεοελληνικό φαινόμενο κάτι femmes faklanes που δεν βλέπονται ούτε με ένα τόνο μεικ απ, να το παίζουν σπουδαίες γιατί[size=12pt] κάποιος νταλικέρης την είδε νταρντάνα την ερωτεύτηκε και προσπάθησε να της δώσει τον κόσμο όλο[/size]

Συνήθως, στις ιστορίες οι νταλικέρηδες είναι αυτοί που απλά τις πηδάνε :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
φίλε perineo είσαι απόλυτα σωστός σε αυτά που γράφεις...για αυτό θα προσέθετα για να τα βγάλουμε πέρα με αυτές τις γκόμενες θα πρέπει να ακολουθήσουμε το παράδειγμα που έχεις στο αβατάρ σου...δηλαδή να καλέσουμε και έναν φίλο να μας βοηθήσει!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:

"Βγάλε" τη γκόμενα και κάλεσέ μας :rockon:
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
οσο πιο πολυ τις γραφεις τοσο καλυτερα :birdman:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Σφαχτε την!!!!!!!!!  χεχεχε
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

Χαχαχαχαχαχα  ναι βρε εσενα........Ελα βρε Λουκ    αφου το ξερειs τωρα
Μ αρεσει να σε πειραζω..........!!!!!!!
Αμα δεν ειχα κι εσενα να πειραζω......Καλο Πασχα  ναχειs βρε .......
Σημερα  δεν μαλωνω  χεχεχεχεχε
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Χαχαχαχαχαχα   ναι βρε εσενα........Ελα βρε Λουκ    αφου το ξερειs τωρα
Μ αρεσει να σε πειραζω..........!!!!!!!
Αμα δεν ειχα κι εσενα να πειραζω......Καλο Πασχα  ναχειs βρε .......
Σημερα  δεν μαλωνω  χεχεχεχεχε
ποιος μαλωνει ρε;;;;!!!!!!!!!αααα!!!!!!λαιφακο μου!!!!!!!!!!! :-*
καλο Πασχα να εχουμε ολοι παιδια κ προσοχη!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ποιος μαλωνει ρε;;;;!!!!!!!!!αααα!!!!!!λαιφακο μου!!!!!!!!!!! :-*
καλο Πασχα να εχουμε ολοι παιδια κ προσοχη!!!!
Αυτες τηε ημερες κανενας δεν θελη να μαλωνη δεν κανη
Καλο Πασχα να εχουμε ολοι μας και μεθαυριο να ειμαστε ολοι εδω παλι να μην λειπη κανενας 
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ποιος μαλωνει ρε;;;;!!!!!!!!!αααα!!!!!!λαιφακο μου!!!!!!!!!!! :-*
καλο Πασχα να εχουμε ολοι παιδια κ προσοχη!!!!
Ολα τα αλλα τα καταλαβα.........Αυτο το.....προσοχη δεν το καταλαβα!!!!!!!!
Εννοειs ...προσοχη στο δρομο??????? προσοχη στα προφυλακτικα???????προσοχη στα πιπινια?????????
για γινε πιο σαφηs!!!!!!!!!!!!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ολα τα αλλα τα καταλαβα.........Αυτο το.....προσοχη δεν το καταλαβα!!!!!!!!
Εννοειs ...προσοχη στο δρομο??????? προσοχη στα προφυλακτικα???????προσοχη στα πιπινια?????????
για γινε πιο σαφηs!!!!!!!!!!!!!!!
σε ολα γλυκε μου...σε ολα.... καλοΠασχα γιωργακη μου!!να περασεις ομορφα!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
σε ολα γλυκε μου...σε ολα.... καλοΠασχα γιωργακη μου!!να περασεις ομορφα!!

Alt!!!!  Stop!!!!  Ferbotten!!!!!!!1    Το στο....δρομο  οκ  συμφωνω μαζι σου !!!!!!!
Αλλα στα πιπινια  δεν με βρισκειs συμφωνο!!!!!!!!!!  εχω και τον Γιωργη  συμμαχο!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom