Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
προσωπικα λεμε κ μη το παρατραβαμε Knuppel



θα συνδεσω τα ψιψινια με τα κοκοψα......
Παει το κορμι ....πατριω--τηηηηηηηηηηηηηη :2funny: :2funny: :2funny:
 

Swimmer

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
288
Like
0
Πόντοι
1
Φταίμε όμως κι εμείς που σαν τα σκυλιά τρέχουμε από πίσω τους και γινόμαστε σκλαβάκια.

Να και μια πρόσφατη ιστορία Νο3, σε συνέχεια των 2 προηγούμενων:

Κολλητός μου έχει φάει σκάλωμα με μια Πατρινιά. Έχει κάνει λοιπόν ο μαλάκας την διαδρομή Πάτρα – Αθήνα καθημερινό ψωμοτύρι.
Να φεύγει κάθε μέρα στις 10 – 11 το βράδυ και να επιστρέφει 2 – 3 τα ξημερώματα.
Να έρχεται η γκόμενα στην Αθήνα για δουλειές και για να βλέπει κάποιες φίλες της και ο μαλάκας να της κάνει τον ταξιτζή. Και όταν περιμένει να πάρει και αυτός σειρά για να πάει για καφέ μαζί της, να του λέει «Δεν προλαβαίνω σήμερα, την άλλη φορά». Και να την γυρίζει ο μαλάκας πίσω στην Πάτρα και να επιστρέφει με το πουλί στο χέρι.
Της παίρνει δώρο iPhone (με 50 δόσεις γιατί που να του φτάσει ο μισθός του), ρούχα, παπούτσια, μπας και την λυγίσει.
Αυτή τα παίρνει μια χαρά και τον γράφει στο μουνί της.
Την παίρνει τηλέφωνο και του το κλείνει επειδή δήθεν έχει δουλειά.
Και το κορυφαίο: χθες μου λέει ο φίλος μου ότι είδε στο profile της στο facebook να γράφει «in relationship» και να έχει φωτογραφίες με έναν τύπο με X3 που είχαν πάει στην Αράχωβα…
Οεο

Ο φίλος σου, χωρίς παρεξήγηση, είναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ!. Αν είναι δυνατόν να πέφτεις τόσο χαμηλά. Δεν έχει καθόλου αξιοπρέπεια;
Άντε μετά να μην τη δει θεά αυτή η γκόμενα. Γίνεται; Δεν γίνεται!

Εσύ δεν προσπάθησες να του εξηγήσεις 2-3 πραγματάκια μπας και ξυπνήσει και καταλάβει τι μαλακίες κάνει;
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
O συνειρμός είχε δύο μέρη εάν πρόσεξες.  Χαμηλή ανταμοιβή από εργασία και εμφάνιση (υπό του μηδενός πολλές φορές) με μόνο στοιχείο το σεξ (τρύπα).  Ακόμα και 10,000 ευρώ να βγάζει ο σεβασμός και η εκτίμηση πρέπει να είναι αμοιβαία. :cheesy:

Με μισθό 2000, δικαιούνται να την δουν;
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Δεν εχουν ξεφυγει δυστηχως μονο οι γκομενες κ εμεις εχουμε ξεφυγει κατα πολυ..Οταν διαβαζω για ιστοριες αντρων που γινονται μουνοδουλοι κ χαλϊ να τους πατησει μια γκομενα κ το χειροτερο πως δεν υπαρχει καποιος φιλος τους να τους ξυπνησει λιγο τοτε γαμησε τα.. :jerking:
Οταν μια γκομενα/αντρας γινεται απαιτητικη/ος σε θεματα που δεν μπορεις να τα προσφερεις τοτε ειναι να αλλαζεις σελιδα κ να προχωρας στην ζωη σου.Αν αξιζει η κοπελα κ βλεπω οτι προσφερει θα της προσφερω κ εγω πολλα,αν δω οτι μονο θελει να παιρνει χωρις να δινει τοτε αντε γεια κοπελα μου κ εχει ο Θεος..
Το παν λοιπον ειναι να υπαρχει μια ισσοροπια κ να μην κοιταμε μια γυναικα σαν μια μηχανη του σεξ..οτι δινεις παιρνεις.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Αφιερωμενο στους απανταχου μονοδουλους...


Τσεκαρετε και το "Γιατρε δε κλανω πια". Απο τον ιδιο φερελπη καλλιτεχνη  :rockon:

 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Δεν εχουν ξεφυγει δυστηχως μονο οι γκομενες κ εμεις εχουμε ξεφυγει κατα πολυ..Οταν διαβαζω για ιστοριες αντρων που γινονται μουνοδουλοι κ χαλϊ να τους πατησει μια γκομενα κ το χειροτερο πως δεν υπαρχει καποιος φιλος τους να τους ξυπνησει λιγο τοτε γαμησε τα.. :jerking:
Οταν μια γκομενα/αντρας γινεται απαιτητικη/ος σε θεματα που δεν μπορεις να τα προσφερεις τοτε ειναι να αλλαζεις σελιδα κ να προχωρας στην ζωη σου.Αν αξιζει η κοπελα κ βλεπω οτι προσφερει θα της προσφερω κ εγω πολλα,αν δω οτι μονο θελει να παιρνει χωρις να δινει τοτε αντε γεια κοπελα μου κ εχει ο Θεος..
Το παν λοιπον ειναι να υπαρχει μια ισσοροπια κ να μην κοιταμε μια γυναικα σαν μια μηχανη του σεξ..οτι δινεις παιρνεις.

Συμφωνώ, ότι τελευταία έχουμε γίνει πα΄ρα πολύ μουνόδουλοι και οι γκόμενες έχουν ξεφύγει και όταν τα φτι΄χνεις με μια ξαφνικά από το πουθενά παρουσιάζονται τα "κεκτημένα"δικαιώματα από τους προηγούμενους -ο θεός ξέρει πόσοι-, όπως
κερνάς εσύ πάντα όταν βγαίνουμε μαζί (εκδρομές, καφέ εστιατόρια) γιατί είσαι ο άντρας και οι άντρες είναι τζέντλεμεν
με πηγαινοφέρνεις σαν γνήσιος ταρίφας γιατί είσαι πάλι τζέντλεμαν.
ΟΜΩΣ όταν είναι να γίνονται δουλείες του σπιτιού υπάρχει ισότητα,
να μαγειρέψεις και εσύ, να σφουγγαρίσεις, να πλύνεις και αν αμάλαχει έρθω σπίτι σου και γαμηθώ, θα γαμηθώ όποτε και όταν θέλω εγώ, τα δε άπλυτα ή νερά από το μπάνιο θα μου τα μαζέψεις λες και είναι ξενοδοχείο μου
όταν λοιπόν μια γκόμενα έχει συνηθίσει σε αυτό το στυλάκι, άντε τώρα εσύ να την ξεμάθεις,χαλάνε την πιάτσα κάτι μουνόδουλοι που αγιοποιούν το μουνί και το καλομαθαίνουν σε λούσα.
Έτσι παρατηρείται το νεοελληνικό φαινόμενο κάτι femmes faklanes που δεν βλέπονται ούτε με ένα τόνο μεικ απ, να το παίζουν σπουδαίες γιατί κάποιος νταλικέρης την είδε νταρντάνα την ερωτεύτηκε και προσπάθησε να της δώσει τον κόσμο όλο
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ, ότι τελευταία έχουμε γίνει πα΄ρα πολύ μουνόδουλοι και οι γκόμενες έχουν ξεφύγει και όταν τα φτι΄χνεις με μια ξαφνικά από το πουθενά παρουσιάζονται τα "κεκτημένα"δικαιώματα από τους προηγούμενους -ο θεός ξέρει πόσοι-, όπως
κερνάς εσύ πάντα όταν βγαίνουμε μαζί (εκδρομές, καφέ εστιατόρια) γιατί είσαι ο άντρας και οι άντρες είναι τζέντλεμεν
με πηγαινοφέρνεις σαν γνήσιος ταρίφας γιατί είσαι πάλι τζέντλεμαν.
ΟΜΩΣ όταν είναι να γίνονται δουλείες του σπιτιού υπάρχει ισότητα,
να μαγειρέψεις και εσύ, να σφουγγαρίσεις, να πλύνεις και αν αμάλαχει έρθω σπίτι σου και γαμηθώ, θα γαμηθώ όποτε και όταν θέλω εγώ, τα δε άπλυτα ή νερά από το μπάνιο θα μου τα μαζέψεις λες και είναι ξενοδοχείο μου
όταν λοιπόν μια γκόμενα έχει συνηθίσει σε αυτό το στυλάκι, άντε τώρα εσύ να την ξεμάθεις,χαλάνε την πιάτσα κάτι μουνόδουλοι που αγιοποιούν το μουνί και το καλομαθαίνουν σε λούσα.
Έτσι παρατηρείται το νεοελληνικό φαινόμενο κάτι femmes faklanes που δεν βλέπονται ούτε με ένα τόνο μεικ απ, να το παίζουν σπουδαίες γιατί κάποιος νταλικέρης την είδε νταρντάνα την ερωτεύτηκε και προσπάθησε να της δώσει τον κόσμο όλο

φίλε perineo είσαι απόλυτα σωστός σε αυτά που γράφεις...για αυτό θα προσέθετα για να τα βγάλουμε πέρα με αυτές τις γκόμενες θα πρέπει να ακολουθήσουμε το παράδειγμα που έχεις στο αβατάρ σου...δηλαδή να καλέσουμε και έναν φίλο να μας βοηθήσει!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Έτσι παρατηρείται το νεοελληνικό φαινόμενο κάτι femmes faklanes που δεν βλέπονται ούτε με ένα τόνο μεικ απ, να το παίζουν σπουδαίες γιατί κάποιος νταλικέρης την είδε νταρντάνα την ερωτεύτηκε και προσπάθησε να της δώσει τον κόσμο όλο

αδερφέ αυτό το τελευταίο δεν με ενοχλεί καθόλου...η τύπισσα αν δεν κάτσει στον εν λόγω νταλικέρη, δεν θα βρει πουθενά να κάτσει...μετά καβατζώνουνε τα 30 και, και μετά κάνουνε σαν τρελές να παντρευτούν αν όχι και να γαμηθούν...
Εμένα με πειράζει για τις όμορφες κοπέλες (αντικειμενικά) που θεωρούν πως πρέπει να εμφανιστεί ο Άδωνης μπροστά τους Ή ο μεγιστάνας και να τους τα σκάσει. Με ενοχλεί η συμπεριφορά στο δρόμο που δεν σηκώνουνε ούτε μια όμορφη φιλοφρόνηση ή ένα αστείο πειραγματάκι (δεν σου μιλάω για χυδαίο πέσιμο), λες και είναι μνημειακά ευρήματα γυναίκας και δεν κυκλοφορούν άλλα.
Και με ενοχλεί να βλέπω κάθε όμορφη που δεν μπορεί να βάλει δύο λέξεις κολητά σε πρόταση ή να πει κάτι πιο ουσιαστικό από θέματα του σταρ σύστεμ, να το παίζει ειδήμων και να απαιτεί ...
 
OP
OP
S

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ο φίλος σου, χωρίς παρεξήγηση, είναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ!. Αν είναι δυνατόν να πέφτεις τόσο χαμηλά. Δεν έχει καθόλου αξιοπρέπεια;
Άντε μετά να μην τη δει θεά αυτή η γκόμενα. Γίνεται; Δεν γίνεται!

Εσύ δεν προσπάθησες να του εξηγήσεις 2-3 πραγματάκια μπας και ξυπνήσει και καταλάβει τι μαλακίες κάνει;

Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω !

Εσύ στην ζωή σου δεν έχεις φάει καψούρα με κάποια γκόμενα και να κάνεις την μια μαλακία μετά την άλλη ?
Σε μένα πάντως έχει συμβεί άπειρες φορές.
Τότε είναι που τυφλώνεσαι και δεν βλέπεις τριγύρω σου, δεν ακούς τι σου λένε οι άλλοι, παρα μόνο τρέχεις σαν τον μουνόδουλο.

Εγώ του έκανα πλάκα και του έλεγα εκεί που την επιστρέφει σπίτι, να κάνει στην άκρη σε κάποιο πάρκινγκ της Ε.Ο. να της πετάξει την πούτσα του στα μούτρα της και να της τον δώσει στο στόμα...
Σίγουρα και αυτός καταλάβαινε οτι γίνεται μαλάκας, έλπιζε όμως οτι με τον τρόπο αυτό θα την κατάφερνε.

 

Επισκέπτης
Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω !

Εσύ στην ζωή σου δεν έχεις φάει καψούρα με κάποια γκόμενα και να κάνεις την μια μαλακία μετά την άλλη ?
Σε μένα πάντως έχει συμβεί άπειρες φορές.
Τότε είναι που τυφλώνεσαι και δεν βλέπεις τριγύρω σου, δεν ακούς τι σου λένε οι άλλοι, παρα μόνο τρέχεις σαν τον μουνόδουλο.

Εγώ του έκανα πλάκα και του έλεγα εκεί που την επιστρέφει σπίτι, να κάνει στην άκρη σε κάποιο πάρκινγκ της Ε.Ο. να της πετάξει την πούτσα του στα μούτρα της και να της τον δώσει στο στόμα...
Σίγουρα και αυτός καταλάβαινε οτι γίνεται μαλάκας, έλπιζε όμως οτι με τον τρόπο αυτό θα την κατάφερνε.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
το μουνι σερνει καραβι το εχουμε ξαναπει συναδελφοι.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
οι γκομενες εχουν ξεφυγει,γιατι θελουν γκομενους που και αυτοι εχουν ξεφυγει εντελος και υπαρχει αυτο το χαλι.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
αδερφέ αυτό το τελευταίο δεν με ενοχλεί καθόλου...η τύπισσα αν δεν κάτσει στον εν λόγω νταλικέρη, δεν θα βρει πουθενά να κάτσει...μετά καβατζώνουνε τα 30 και, και μετά κάνουνε σαν τρελές να παντρευτούν αν όχι και να γαμηθούν...
Εμένα με πειράζει για τις όμορφες κοπέλες (αντικειμενικά) που θεωρούν πως πρέπει να εμφανιστεί ο Άδωνης μπροστά τους Ή ο μεγιστάνας και να τους τα σκάσει. Με ενοχλεί η συμπεριφορά στο δρόμο που δεν σηκώνουνε ούτε μια όμορφη φιλοφρόνηση ή ένα αστείο πειραγματάκι (δεν σου μιλάω για χυδαίο πέσιμο), λες και είναι μνημειακά ευρήματα γυναίκας και δεν κυκλοφορούν άλλα.
Και με ενοχλεί να βλέπω κάθε όμορφη που δεν μπορεί να βάλει δύο λέξεις κολητά σε πρόταση ή να πει κάτι πιο ουσιαστικό από θέματα του σταρ σύστεμ, να το παίζει ειδήμων και να απαιτεί ...


Αυτό γίνεται μόνο στην Ελλάδα.Να κάνουν οι γκόμενες πως δήθεν ενοχλούνται όταν τους την πέφτουν ή καμάκι ή μια ωραία φιλοφρόνηση ή πείραγμα.Μην ανησυχείς όμως , όταν κάποιος ανέβει το καλάμι μετά ή πτώση είναι επώδυνη. Γιατί αγνοούν ότι δεν θα είναι για πάντα όμορφες και όταν ασχημήνουν, θα τις κλαίνε οι ρέγγες και δε θα αξίζουν μια.
Αλλά ρε παιδια εμείς φταίμε που δίνουμε αξἰα μόνο σε όποια κοπέλα είναι όμορφη, χωρίς να σκεφτούμε ότι η ίδια δε θα μας προσφέρει αργότερα τίποτε όταν ασχημήνει. Γιατί όσο είναι όμορφη , θα την ανεχόμαστε...επειδη έχει σφιχτό κώλο, μετά όμως που χαλαρώσει, τότε θα μουντζωνόμαστε,
Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕΝΕΙ
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
μην ξεχνας οι περισσοτερες μολις παντρευτουν και κανουν και κανενα παιδι,μετα γινοντε σαν ζωα εντελως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom