Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Παιδιά σας παραθέτω 2 ιστορίες απο φίλους μου (άσχετοι μεταξύ τους) που άκουσα χθές:

Μου έκανε εντύπωση πόσο πολύ έχουν ξεφτιλιστεί οι γυναίκες...

Ιστορία 1:
Γνωρίζει ένας φίλος μου μια γκόμενα πριν από 10 μέρες και την προηγούμενη βδομάδα της προτείνει να πάνε το ΣΚ που μας πέρασε στο Καρπενήσι και καλά για την πρώτη τους εκδρομή για να γίνουν ζευγάρι. Κλείνει λοιπόν σε ένα απλό ξενοδοχείο και το λεει στην μανδάμ για να της κάνει έκπληξη.
Η αντίδραση της κυρίας όμως ήταν «Εγώ δεν πάω σε αυτό το φτηνοξενοδοχείο που έκλεισες. Θέλω μόνο στο Montana, αλλιώς δεν πάω πουθενά !»
Για να μην τα πολυλογώ έκανε το χατίρι της και πήγε το παιδί στο Montana, πλήρωσε φαγητό, καφέ, ποτά, βόλτες σουβενίρ κ.α. για να της δείξει πόσο την φροντίζει.
Σημειώστε εδώ ότι κοκό δεν  είχε στο πρόγραμμα γιατί μόλις φτάνουν στο δωμάτιο του λεει η γκόμενα ότι έχει περίοδο...  :headbang:
Γυρίζουν λοιπόν πίσω στην Αθήνα και τον παίρνει τηλέφωνο χθές το πρωί και του λεει «Θα πάμε βόλτα σήμερα στο κέντρο για καφέ ?»
Αμέ, της λεει ο φίλος μου πιστεύοντας ότι θα ήθελε να τον ευχαριστήσει για το ΣΚ...
Μόλις λοιπόν βρίσκονται το απόγευμα στο Σύνταγμα του λεει η αξιοπρεπείς μανδάμ «Σήμερα ξεκινήσανε οι εκπτώσεις, θα πάμε στο Attica να μου πάρεις μερικά δώρα ??»  :jerking: :jerking: :jerking:
Μένει μαλάκας ο φίλος μου, αλλά θέλοντας να δει μέχρι που θα το τραβήξει η γκόμενα πάει μαζί της.
Εκεί λοιπόν που βολτάρανε για να την ψαρέψει της λεει «Ωραία παπούτσια, θα μου τα πάρεις δώρο ?» και του λεει η γκόμενα
«Εσύ είσαι ο άντρας, εσύ πρέπει να παίρνεις δώρα, αλλιώς πώς θα κρατήσεις μια γυναίκα ??»  :o :o :o :o




 
OP
OP
S

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ιστορία 2:
ʼλλος φίλος μου γνωρίζει μια γκόμενα αρκετά όμορφη, ψηλή ξανθιά, και αρχίζουν να πηγαίνουν μαζί βόλτες κτλ.
Μετά την 2ή - 3ή έξοδο τους η γκόμενα του λεει «Δεν μου αρέσει το αμάξι σου, είναι πολύ συνηθισμένο. Τώρα η μόδα είναι να έχεις τζιπ. Πρέπει λοιπόν να φροντίσεις να πάρεις άμεσα ένα Τζιπ»  :idiot:
Της λεει και ο φίλος μου ΟΚ να πάρω Τζιπ, εσύ όμως τι βάζεις ??
Και του λεει η γκόμενα «Εγώ τι να βάλω ?? Με τέτοιο αυτοκίνητο θες να
κυκλοφορείς μια γυναίκα σαν κι εμένα ??»
Και της λεει και ο φίλος  μου το θεϊκό:
Και δεν πάω να πάρω μια πουτάνα ? Θα μου έρθει φτηνότερα και θα είναι και πιο ωραία από εσένα !!  :dancing: :dancing: :dancing:

Τα συμπεράσματα δικά σας ...
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μας έκανες την καρδιά περιβόλι.
Καμια ιστορία με super εξηγημένες γκόμενες γνωρίζει κανείς?

Αν αυτές οι 2 αντιπροσωπεύουν την πλειοψηφία..πολύ κρίμα.
Ευτυχώς που οι φίλοι σου εξηγήθηκαν όσο πιο σωστά πρόλαβαν.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Φίλε δεν την ξέρεις την ατάκα: Χορηγός/σπόνσορας ο μαλάκας μου??
Τα έκανα κι εγώ κάποτε αυτά κι όταν έγινε η στραβή της πήρα πίσω ότι της είχα κάνει δώρο. Και θες ν'άκούσεις και το καλύτερο? Ο ξάδερφος μου πήγε και τα μάζεψε κουβαλώντας ΗΜΙΦΟΡΤΗΓΑΚΙ!!!!!!!!!!!!! Ε,αυτό ήταν και η χαριστική της βολή. Και δεν μιλάω απλώς για κοσμήματα κλπ. Τηλεοράσεις ,χαλιά (!!!!!!!!),ρούχα κλπ. Και δεν ήταν ούτε αραβωνιαστικιά, ούτε συζούσαμε. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΛΑΚΑΣ, ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ... :dancing: :dancing: :dancing:


edit_Duracell: Διόρθωση χρώματος χαρακτήρων
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ελπιζω φιλε μου να μην ισχυει η παροιμια ''δειξε μου τους φιλους σου να σου πω τι εισαι''..........
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Ιστορία 2:
ʼλλος φίλος μου γνωρίζει μια γκόμενα αρκετά όμορφη, ψηλή ξανθιά, και αρχίζουν να πηγαίνουν μαζί βόλτες κτλ.
Μετά την 2ή - 3ή έξοδο τους η γκόμενα του λεει «Δεν μου αρέσει το αμάξι σου, είναι πολύ συνηθισμένο. Τώρα η μόδα είναι να έχεις τζιπ. Πρέπει λοιπόν να φροντίσεις να πάρεις άμεσα ένα Τζιπ»  :idiot:
Της λεει και ο φίλος μου ΟΚ να πάρω Τζιπ, εσύ όμως τι βάζεις ??
Και του λεει η γκόμενα «Εγώ τι να βάλω ?? Με τέτοιο αυτοκίνητο θες να
κυκλοφορείς μια γυναίκα σαν κι εμένα ??»
Και της λεει και ο φίλος  μου το θεϊκό:
Και δεν πάω να πάρω μια πουτάνα ? Θα μου έρθει φτηνότερα και θα είναι και πιο ωραία από εσένα !!  :dancing: :dancing: :dancing:

Τα συμπεράσματα δικά σας ...

Αυτό μάλιστα αν το είπε ο φίλος σου να αγιάσει το στόμα του!
 

Επισκέπτης
Εντάξει, οι γκόμενες έχουν σαλτάρει όντως. Αυτό εξάλλου είναι γνωστό΄κι είναι 100% πρόβλημά τους!

Το λυπηρό όμως είναι ότι υπάρχουν ακόμα και μαλάκες άντρες. Δυστυχώς. Δεν ξέρω αν έχω κάνει καλά ή όχι αλλά δώρα σε γκόμενες  έχω κάνει ΜΟΝΟ μετά από δική μου πρωτοβουλία. Είχαν την ατυχία 1-2 γκόμενες να μου ζητήσουν δώρο και πήραν τον πούλο με συνοπτικές διαδικασίες. Εξάλλου το πιο εύκολο πράγμα του κόσμου τη σήμερον ημέρα είναι να βρεις γκόμενα. Όλες αγάμητες είναι ή κακογάμητες! Το ένα χειρότερο από το άλλο!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σορρυ αλλα δεν μπορω να το πιστεψω ρε μπομπ........αληθεια δηλαδη..........τι διαολο που κυκλοφορουν αυτες οι γκομενες? απο που τις ψωνιζουν οι φιλοι σου? (προφανως απο σβερκο) υπαρχει γυναικα που θα πει στο τριτο ραντεβου (ή και γενικοτερα τελος παντων) πρεπει να παρεις τζιπ???? καλα αυτο με την περιοδο παει στο διαολο......αλλα να της χαριζουν γαιδαρο και να τον κοιταει στα δοντια???? και ποιο ειναι αυτο το μοντανα τελος παντων? δεν τα καταλαβαινω αυτα ρε αγορακια μου συγγνωμη.......ή τιποτα καβαλημενες πατε και βρισκετε ή εχετε εσεις τον μαλακομαγνητη τι να πω.......
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Θα έλεγα ότι πιθανότατα ισχύει ένα από τα ακόλoυθα 2:

α) ή οι ιστορίες έχουν απλοποιηθεί υπερβολικά χάρη συντομίας

β) ή δεν αποτελούν πραγματικότητα

Είμαι βέβαιος ότι υπάρχουν τέτοια φαινόμενα, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ ότι εμφανίζονται τόσο "γρήγορα" και με τόσο θράσος.

Μπορεί και να κάνω λάθος.

Never say never.
 

MAXIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
142
Like
0
Πόντοι
1
ΤΕΤΟΙΑ συμπεριφορα και αποψεις την συνανταμε σε πολλα νεα κοριτσια που αν εχουν και πολλους μαλακες να τους τρεχουν τα σαλια αλλα και συμβουλες απο την μαμα τα λενε και τα κανουν....ΣΥΜΒΟΥΛΗ στους νεωτερους (φαναταζομε οι καποιας ηλικιας δεν τσιμπανε)να στηνουν ενα κιριλλε ρομπαρισμα στη γκομενα......ετσι σαν ενα καλο μαθημα......αν ηταν πουτανα(αν και εχουν ηθος αρκετες)το καταλαβαινω μια τετοια χορηγια.......αλλα οχι και ετσι βρε κοριτσια.....ενα μουνι εχετε δεν εχετε καραβι.....και στις μερες μας βρωμαει ο τοπος απο μουνια......στις πουτσες εχετε ελλειψη......για χαλαρωστε.......και φυσικα

ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΛΑΚΕΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ.........
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Σορρυ αλλα δεν μπορω να το πιστεψω ρε μπομπ........αληθεια δηλαδη..........τι διαολο που κυκλοφορουν αυτες οι γκομενες? απο που τις ψωνιζουν οι φιλοι σου? (προφανως απο σβερκο) υπαρχει γυναικα που θα πει στο τριτο ραντεβου (ή και γενικοτερα τελος παντων) πρεπει να παρεις τζιπ???? καλα αυτο με την περιοδο παει στο διαολο......αλλα να της χαριζουν γαιδαρο και να τον κοιταει στα δοντια???? και ποιο ειναι αυτο το μοντανα τελος παντων? δεν τα καταλαβαινω αυτα ρε αγορακια μου συγγνωμη.......ή τιποτα καβαλημενες πατε και βρισκετε ή εχετε εσεις τον μαλακομαγνητη τι να πω.......
Θα συμφωνήσω κι εγώ...
Πάντως κατά την γνώμη μου "καβαλημένες" γκόμενες δεν κυκλοφορούν πολλές..
Τόσες και τόσες κυκλοφορούν αγάμητες, δε τις παίρνει για τέτοιου είδους μαλακίες.
Δυστυχώς γι' αυτές, τα πράγματα άλλαξαν εδώ και αρκετά χρόνια, οπότε δεν τις "παίρνει". Πριν 10 χρόνια ίσως.
 

metamorphics

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Ιστορία 2:
ʼλλος φίλος μου γνωρίζει μια γκόμενα αρκετά όμορφη, ψηλή ξανθιά, και αρχίζουν να πηγαίνουν μαζί βόλτες κτλ.
Μετά την 2ή - 3ή έξοδο τους η γκόμενα του λεει «Δεν μου αρέσει το αμάξι σου, είναι πολύ συνηθισμένο. Τώρα η μόδα είναι να έχεις τζιπ. Πρέπει λοιπόν να φροντίσεις να πάρεις άμεσα ένα Τζιπ»  :idiot:
Της λεει και ο φίλος μου ΟΚ να πάρω Τζιπ, εσύ όμως τι βάζεις ??
Και του λεει η γκόμενα «Εγώ τι να βάλω ?? Με τέτοιο αυτοκίνητο θες να
κυκλοφορείς μια γυναίκα σαν κι εμένα ??»
Και της λεει και ο φίλος  μου το θεϊκό:
Και δεν πάω να πάρω μια πουτάνα ? Θα μου έρθει φτηνότερα και θα είναι και πιο ωραία από εσένα !!  :dancing: :dancing: :dancing:

Τα συμπεράσματα δικά σας ...

Γελιο ρε μεγαλε,μου θυμισες την δικια μου ιστορια παλια οταν βγηκα πρωτο ραντεβου με την τωρινη γυναικα μου:
Ημουνα εμφανισιμο παιδι,σπουδαζα Νομικη αλλα ημουνα απο πολυ φτωχη οικογενεια και δουλευα μπογιατζης για να βγαζω τα προς το ζην γιατι οι γονεις δεν ειχαν φραγκο να μου στειλουν απο επαρχια.
Με χιλια ζορια καταφερα και αγορασα ενα σαραβαλο Lada Niva 3ο  χερι για να κουβαλαω τα υλικα για τα μπογιατισματα.
Καποια μερα,ενω περπατουσα για να δωσω εξετασεις στη σχολη μου καμακωσα στο δρομο την τωρινη γυναικα μου και κανονισαμε να βγουμε για καφε να γνωριστουμε(εμφανισιμη κοπελλα,πανω απο το μεσο ορο).
Αφου ηπιαμε καφε στο Παγκρατι,της λεω:<<Θελεις να σε παω σπιτι σου με το αμαξι μου,να μην πληρωνεις ταξι;>>
<<Οκ,ευχαριστω>>μου λεει.
Ρε παιδια,αν την βλεπατε,μολις ειδε το σαραβαλο το νιβα,παγωσε κυριολεκτικα και με κοιτουσε αμηχανα,λες και ειδε φαντασμα...
Στο δρομο με ρωτουσε πως ειμαι οικονομικα και αν εχω και αλλο αμαξι η αν σκοπευω να αγορασω αλλο καλυτερο.
Της απαντησα οτι δεν εχω προς το παρον οικονομικη ευχερεια για αλλο αμαξι και μακαρι να ειχα ευκαταστατους γονεις να με βοηθησουν αλλα δυστυχως δεν εχω,σπουδαζω και δουλευω μπογιατζης για να επιβιωσω,αυτο το σαραβαλο εχω και αυτο μπορω να προσφερω για την τσαρκα της.
Δεν ειπε τιποτα,αλλα λεω μεσα μου:<<παει η γκομενα,θα μας κλασει με αυτο το σαραβαλακι..>>.
Δεν με εκλασε ομως,με πηρε τηλ. να ξαναβγουμε ωσπου ηρθε η ωρα του πηδηματος καποτε:της αλλαξα κυριολεκτικα τα φωτα,ολη νυχτα την πηδαγα αγρια σαν σκυλα,5 φορες εχυσα εγω και αυτη ουτε ξερω ποσες...
Φυσικα μετα παντρευτηκαμε και ζουμε ευτυχισμενοι με 2 κοριτσακια.
Αυτα εγιναν πριν 10 χρονια,τα δεδομενα ηταν και τοτε δυσκολα οπως και τωρα.
Συμπερασμα για μενα:αν η γυναικα σε παει και την ικανοποιεις ερωτικα,νομιζω οτι βαζει τα αμαξια και τα λεφτα σε δευτερη μοιρα.Αυτο προυποθετει ομως γυναικα σωστη και λιγο μυαλωμενη και οχι τσουλα και χαζοβιολα.... 
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ .

ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ,  ΟΣΟ.... Η ΣΟΥΛΑ Η ΚΟΜΩΤΡΙΑ ΜΕ ΤΑ 600 ΕΥΡΩ(ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ) ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΓΚΟΜΕΝΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟ Ή ΜΕΓΑΛΟΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΕ ΤΗΝ SLK MERSENTES (ΑΠΟ ΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ) ... ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΑΚΟΜΗ.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ .

ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ,  ΟΣΟ.... Η ΣΟΥΛΑ Η ΚΟΜΩΤΡΙΑ ΜΕ ΤΑ 600 ΕΥΡΩ(ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ) ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΓΚΟΜΕΝΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟ Ή ΜΕΓΑΛΟΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΕ ΤΗΝ SLK MERSENTES (ΑΠΟ ΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ) ... ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΑΚΟΜΗ.

Μεγαλοδικηγόρος με slK mercedes?

Πολύ λιτότητα ρε παιδιά...

Μητσοτακικοί είστε?

(Τώρα θα πέσει το site...)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω νομιζω οτι οταν βρισκεις εδαφος κανεςι και τα αναλογα......κοινως αμα η καθε ψωνισμενη βρισκει το καθε λιγουρι το οποιο εχει ταμπελακι "θελω να πηδηξω" ε τοτε βρισκει και τα κανει......και καλα αμα την γειωσει ο αλλος.....αμα δεν την γειωσει τοτε ειναι δικο του θεμα καθαρα που το ανεχεται.....απο την αλλη υπαρχει και η αλλη κατηγορια γυναικων που απλως εχει μαθει ετσι κοινως ειναι καλομαθημενες λογω οικογενειας......ε στην τελευταια περιπτωση ισχυει το τα μεταξωτα βρακια θελουν επιδεξιους πισινους.....
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
κ οι άντρες όμως έχουν ξεφύγει. :uglystupid: Τουλάχιστον ο πρώτος φίλος σου, είχε στο μυαλό του ένα πράγμα: να πηδήξει τη γκόμενα. Αν ήταν ωραίος μαζί της, να το ξεκαθάριζε από την αρχή. Οι γυναίκες δεν είναι ζώα ούτε είδος προς εκμετάλλευση. Αύριο μεθαύριο θα βρίσκεται η κόρη σου σε αυτή τη θέση. Θές να τη παραμυθιάζει ο καθένας? Αυτό το έχουν αντιληφθεί οι γυναίκες και σου λένε "αφού θα με πηδήξουν που θα με πηδήξουν ας βγάλω κάτιτις". Σκέφτονται σαν πουτάνες γιατί δεν μπορεί κάποιος άντρας να τις καλύψει συναισθηματικά, κακά τα ψέματα. Όλοι(κ εγώ μέσα) το εύκολο σέξ έχουμε στο μυαλό μας.

Όπως σε εμάς κακοφαίνεται μια γυναίκα να μας θέλει για τα λεφτά, έτσι κ αυτές δε θέλουν να τις έχουμε μόνο για σέξ. Ο πρώτος φίλος σου, δεν ήταν έτοιμος για σχέσεις κ τα σχετικά. Καλύτερα να έπαιρνε ένα cg, ή να μην ήταν τόσο μαλάκας.

Όσο για το δεύτερο με το τζίπ πιστεύω πως του είπε ωραία ατάκα η γκόμενα. Σου λέει "φίλε μου, θέλεις να κυκλοφορείς ωραίο μουνί? Αν, ναι θα πληρώσεις, διαφορετικά το μπούλο. Θα βρώ άλλον". Έτσι είναι. Δε γίνεται να φιλοκαλούμεν μετ? ευτελείας. Έξυπνος ο δικός σου! Δυστυχώς οι ωραίες γκόμενες(όπως κ οι ωραίοι γκόμενοι) ξέρουν ότι έχουν κάτι που "πουλάει" κ το "πλασάρουν" αναλόγως.

Για μένα κ τα δύο περιστατικά είναι άκυρα ως προς το θέμα
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Με χιλια ζορια καταφερα και αγορασα ενα σαραβαλο Lada Niva 3ο  χερι για να κουβαλαω τα υλικα για τα μπογιατισματα.

Αρχηγέ...από τα καλύτερα off-road οχήματα.

Όποιος ασχολείται, θα συμφωνήσει.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Συμπερασμα για μενα:αν η γυναικα σε παει και την ικανοποιεις ερωτικα,νομιζω οτι βαζει τα αμαξια και τα λεφτα σε δευτερη μοιρα.Αυτο προυποθετει ομως γυναικα σωστη και λιγο μυαλωμενη και οχι τσουλα και χαζοβιολα.... 

Αυτό ακριβώς τελεία κ παύλα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
κ οι άντρες όμως έχουν ξεφύγει. :uglystupid: Τουλάχιστον ο πρώτος φίλος σου, είχε στο μυαλό του ένα πράγμα: να πηδήξει τη γκόμενα. Αν ήταν ωραίος μαζί της, να το ξεκαθάριζε από την αρχή. Οι γυναίκες δεν είναι ζώα ούτε είδος προς εκμετάλλευση. Αύριο μεθαύριο θα βρίσκεται η κόρη σου σε αυτή τη θέση. Θές να τη παραμυθιάζει ο καθένας? Αυτό το έχουν αντιληφθεί οι γυναίκες και σου λένε "αφού θα με πηδήξουν που θα με πηδήξουν ας βγάλω κάτιτις". Σκέφτονται σαν πουτάνες γιατί δεν μπορεί κάποιος άντρας να τις καλύψει συναισθηματικά, κακά τα ψέματα. Όλοι(κ εγώ μέσα) το εύκολο σέξ έχουμε στο μυαλό μας.

Όπως σε εμάς κακοφαίνεται μια γυναίκα να μας θέλει για τα λεφτά, έτσι κ αυτές δε θέλουν να τις έχουμε μόνο για σέξ. Ο πρώτος φίλος σου, δεν ήταν έτοιμος για σχέσεις κ τα σχετικά. Καλύτερα να έπαιρνε ένα cg, ή να μην ήταν τόσο μαλάκας.

Όσο για το δεύτερο με το τζίπ πιστεύω πως του είπε ωραία ατάκα η γκόμενα. Σου λέει "φίλε μου, θέλεις να κυκλοφορείς ωραίο μουνί? Αν, ναι θα πληρώσεις, διαφορετικά το μπούλο. Θα βρώ άλλον". Έτσι είναι. Δε γίνεται να φιλοκαλούμεν μετ? ευτελείας. Έξυπνος ο δικός σου! Δυστυχώς οι ωραίες γκόμενες(όπως κ οι ωραίοι γκόμενοι) ξέρουν ότι έχουν κάτι που "πουλάει" κ το "πλασάρουν" αναλόγως.

Για μένα κ τα δύο περιστατικά είναι άκυρα ως προς το θέμα

συμφωνω απο την αρχη μεχρι το τελος.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom