Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τελειως μπαζο που να την βλεπατε και απο μπροστα :2funny: χαρη μας κανουν οι μαυροι δικιο εχετε
 

Επισκέπτης
Ειμαι σε παρκο το βραδακι. Καθομαι στο παγκακι. Μπροστα μου καταφθανει ζευγαρακι. Ελληνιδα στα εικοσικατι ψηλη λεπτη ωραιοτατη με αραπη ψηλο λεπτο ψηλο αφανα, πιασμενοι χερακι. Ο ματακιας γνωριζει αμεσως γιατι ηρθανε.

Εκατσα λοιπον και ειδα την ελληνιδα πρωτα να του παιρνει τσιμπουκι και μετα να τον καβαλαει μεχρι να χυσει. Οσο καθομουν εκει ηρθε δυο φορες η αστυνομια να με τσεκαρει. Ευτυχως δεν εχουμε φτασει ακομα στο σημειο να σε διωχνουν για να γαμησει ωραια ο αραπης, και ετσι με αφησαν ησυχο.

Οταν εχυσε ο μαυρος στο μουνι της ελληνιδας μουγκρισε σαν πιθηκος. Η κραυγη του ειχε αυτο το μπασο που εχουν οι νεγρικες φωνες και εκανε κατι σαν τριλια. Φανταστειτε το Γουκι απο τον πολεμο των αστρων μαζι με νεγρικο υποηχο.

Αυτα θελουν στο μουνι τους. Ενω κανονικα θα επρεπε να ξενερωνουν με την πιθηκισια κραυγη.

Φιλοι πρεπει να καταλαβετε οτι ζουμε σε εποχη μητριαρχικη.

Σε τι διαφερει απο την πατριαρχια; Μονο στο οτι οι κυβερνουν οι γυναικες;

Οχι.

Οταν κυβερνανε οι αντρες φτιαχνουν κανονες.

Οι γυναικες δεν φτιαχνουν κανονες. Στην Ελληνιδα αν πεις για τους αραπηδες, οτι δεν υπαρχει ουτε ενας που να ζευγαρωνει με μαυρη, θα σε φλομωσει στα προοδευτικα, οτι ειναι σωμα της, επιλογη της, καλα κανει, ελευθερια, αντιρατσισμος κλπ.

Αν παει ο Ελληνας να καμακωσει, αμεσως πεφτουν επανω του να τον φανε. Ανωμαλε, ανηθικε, σατιρε, μπηχτη, διαφθορεα και οτι μαλακια θυμηθουν απ τη δεκαετια του 50.

Και ξερετε ποια ειναι η πρωτη γυναικα που θα πεσει να σας φαει αν καμακωσετε;

Σας αφηνω να το σκεφτειτε λιγο.


Η ελληνιδα μανα. Η μανα της ελληνιδας!

Γιατι; Γιατι θελει η ιδια την αραπικη ψωλη. Δε μπορει να την εχει και καθοδηγει την κορη να την τρωει.

Ετσι αντι να γαμαμε εγω, ο Πικερ ή ο σαντμαν τις γκομενιτσες, τις γαμανε οι αραπηδες!

Δεν εχω δει ακομα αραπη να γαμαει μαυρη. Οι δε μαυρες δεν πανε με λευκους, αλλα και να πηγαιναν, οι περισσοτερες ειναι μπαζα, και αυτες που δεν ειναι μπαζα εχουν ζωωδη συμπεριφορα και σε ξενερωνουν.

Ουτε ρατσισμος ειναι αυτο που λεω, ουτε αδικο. Να μας φερει ο ξενος γυναικα αξιολογη να γαμησουμε, να παρει μια ελληνιδα. Οχι να ερχονται να μας κλεβουν.

Αυτα δημιουργησαν οι πολιτικοι που ψηφησατε.
 

Επισκέπτης
Μετα πηγε να την παρει σε πιο σκοτεινη καβατζα για πισωκολλητα και τετοια αλλα με καταλαβανε. Εκανε ενα ρουθουνισμα ο αραπης σαν αλογο :2funny: ενοχλημενο και φυγανε.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Και εγω  :knockinb:  :fuck2: πριν μια εβδομαδα σπιτι μου μια εγχρωμη 25 χρονη με στυλακι αλα τζ.τζακσον απο το Ναιρομπι, αλλα δεν το εκανα θεμα.  Με  καπό...  βεβαια  :sunglasses:
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
215
Like
433
Πόντοι
21
Μου έτυχε παρόμοιο περιστατικό πριν λίγο... Τι να πω; Απογοήτευση. Μου χάλασε η διάθεση. Δε ξέρω πως να το χαρακτηρίσω. Σκεφτόμουν για τσάρκα απόψε και με αυτό που είδα, ξενέρωσα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Μου έτυχε παρόμοιο περιστατικό πριν λίγο... Τι να πω; Απογοήτευση. Μου χάλασε η διάθεση. Δε ξέρω πως να το χαρακτηρίσω. Σκεφτόμουν για τσάρκα απόψε και με αυτό που είδα, ξενέρωσα.
Πηγαινε να καλιμπραρεις μια εγχρωμη και εσυ για να ισοφαρισεις..  :sunglasses:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
θα μας πηδανε τα κοριτσοπουλα και θα βατευουμε τους οφορικουε; Να πηδηξουμε και καμια προβατινα τοτε.
Και τι θες να κανεις, τον μουνοφυλακα της καθε καμμενης ελλεεινιδας που δεν  εμαθε απο την μανα της - να μην βαζει ξενα αρχιδια στο μουνι της; (Μονο με τους ελληνες ηταν το προβλημα, να μην το δινει ευκολα, για να μην την πουν  πουτ*να.)
Ασε να κολλησουν και οι αφρικανοι κονδυλωματα απο τους ακα κρεμπιεδες με τις ελλ..., και να τρεχουν.. καλο θα τους κανει  :cheesy:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Μαυρους με Ελληνιδες χοντρες και κακασχημες θα δεις μερικες. Να εχουν γεννησει και τα μαυρακια. Ελληνιδες ωραιες με μαυρους που μιλανε τελεια ελληνικα αφου πηγαν στο ιδιο σχολειο, μπορει να υπαρξει με το καιρο. Στο λιμανι της Ερμουπολης Συρου βολτα πριν λιγα χρονια ενα καλοκαιρι, και εμφανιζεται λευκη μουναρα, Ελληνιδα ισως, με το καροτσακι με το μωρο. Μαυρακι. Απομακρυνεται, μονο λιγα μετρα, και 3 Ελληνιδες τη κοροιδευανε και σχολιαζανε αρνητικα για το θεαμα που μολις ειδανε. 50αρα γνωστη μου παντρεμενη με παιδια μεγαλα, μου εχει πει συζητωντας οτι δεν εγκρινει να βλεπει ζευγαρια που δεν ειναι ιδια φυλη. Μαυρος με λευκη. Λευκος με μαυρη. Αρα υπαρχουν αυτα, να τα λεμε. Μη γενικευουμε. Φετος εχω δει 3 περιπτωσεις λευκων με μαυρες, οχι επαγγελματιες εννοειται. Στο Συνταγμα, λευκος Γαλλος με μαυρη, και τις δυο σοκολατι μαυρουλες κορες τους, γυρω στα 20. Εχω δει 40αρη Ελληνα στη Πατησιων μερα  μεσημερι να φορτωνει στο μηχανακι τη μαυρη γκομενα. Και λεω γκομενα γιατι μιλαγανε, δεν ηταν οτι τη φορτωσε μεσα στο βραδυ απο παρκο της Πατησιων. Και εχω δει σχεδον 60αρη Ελληνα με μαυρη μικροτερη του γκομενα να ψωνιζουν μαζι σε σουπερ μαρκετ.
 

Επισκέπτης
Ρε Κουκη σαλτα και γαμησου να πουμε. Εγω λεω αυτα που ειδα και εσυ μας λες θεωριε απο τον καφενε.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Και ειπα εγω δε τα ειδες Δουκα; Λεω κι εγω τι βλεπω. Η γουσταρεις να βλεπεις μονο μαυρους με λευκες και στη χαλασα; Και λευκους με μαυρες, κι αυτο υπαρχει.
 

Επισκέπτης
Και ειπα εγω δε τα ειδες Δουκα; Λεω κι εγω τι βλεπω. Η γουσταρεις να βλεπεις μονο μαυρους με λευκες και στη χαλασα; Και λευκους με μαυρες, κι αυτο υπαρχει.
μου λες για μαυρους με ελληνιδες "χοντρες και ασχημες" το 2019; Αντε γεια!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
ψιλομπαζο συριζαια φαινεται τυπε.
Μονο κατι χοντρες πανε με μαυρους μην ακουτε τον βαν νορντεν δεν ξερει τι λεει

Aπορία.... Για να δες φωτο στο unsee πρέπει να έχεις λογαριασμό;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Ειμαι σε παρκο το βραδακι. Καθομαι στο παγκακι. Μπροστα μου καταφθανει ζευγαρακι. Ελληνιδα στα εικοσικατι ψηλη λεπτη ωραιοτατη με αραπη ψηλο λεπτο ψηλο αφανα, πιασμενοι χερακι. Ο ματακιας γνωριζει αμεσως γιατι ηρθανε.

Εκατσα λοιπον και ειδα την ελληνιδα πρωτα να του παιρνει τσιμπουκι και μετα να τον καβαλαει μεχρι να χυσει. Οσο καθομουν εκει ηρθε δυο φορες η αστυνομια να με τσεκαρει. Ευτυχως δεν εχουμε φτασει ακομα στο σημειο να σε διωχνουν για να γαμησει ωραια ο αραπης, και ετσι με αφησαν ησυχο.

Οταν εχυσε ο μαυρος στο μουνι της ελληνιδας μουγκρισε σαν πιθηκος. Η κραυγη του ειχε αυτο το μπασο που εχουν οι νεγρικες φωνες και εκανε κατι σαν τριλια. Φανταστειτε το Γουκι απο τον πολεμο των αστρων μαζι με νεγρικο υποηχο.

Αυτα θελουν στο μουνι τους. Ενω κανονικα θα επρεπε να ξενερωνουν με την πιθηκισια κραυγη.

Να την χαίρεται ο μπαμπάκας της.Του εύχομαι να αποκτήσει γρήγορα και κανα μιξ εγγονάκι να το κυκλοφορεί στο χωριό του με καμάρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom