Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.587
Πόντοι
10.686
Εμπειρικά και τους Ασιάτες τους βλέπω αρκετές στροφές πνευματικά πιο πίσω! Με τις υπόλοιπες φυλές όλα καλά μην με πείτε και ρατσιστή ...
Άχρηστοι Γιαπωνέζοι που μας έχουν γεμίσει τους δρόμους με τα κωλοχόντα τους και το διάστημα με τα κωλοκαβασάκια τους,Κορεάτες τις θάλασσες με τα κωλοχιουντάι τους,Κινέζοι με τα κωλοκινητά τους...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Άχρηστοι Γιαπωνέζοι που μας έχουν γεμίσει τους δρόμους με τα κωλοχόντα τους και το διάστημα με τα κωλοκαβασάκια τους,Κορεάτες τις θάλασσες με τα κωλοχιουντάι τους,Κινέζοι με τα κωλοκινητά τους...
Είναι σαν να μου λες πως οι Γερμανοί είναι οι πιο ευφυείς Ευρωπαίοι διότι έχουν Μερσεντες, BMW και VW...  


Ετοιμος είσαι να πεις και την αριστερή μαλακία σου πως οι Έλληνες είμαστε οι χειρότεροι και πρέπει να ανακατευτούμε με μαυρους για να γίνουμε καλύτεροι!

Πες το "αγόρινα μου" .. μην το κρατάς ... αφου δεν μπορεις...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.587
Πόντοι
10.686
Είναι σαν να μου λες πως οι Γερμανοί είναι οι πιο ευφυείς Ευρωπαίοι διότι έχουν Μερσεντες, BMW και VW...  


Ετοιμος είσαι να πεις και την αριστερή μαλακία σου πως οι Έλληνες είμαστε οι χειρότεροι και πρέπει να ανακατευτούμε με μαυρους για να γίνουμε καλύτεροι!

Πες το "αγόρινα μου" .. μην το κρατάς ... αφου δεν μπορεις...

Ναι τύπε ! Βγαίνουν και έξυπνοι γι αυτό διακρίνονται και σε σπορ τύπου ...σκάκι, φόρμουλα και ότι άλλο χρειάζεται λίγο μυαλό...

Με  τρέξιμο, αλμα και δύναμη  θα πάει μπροστά η τεχνολογία και η κοινωνία ...
Σου απαντάω με βάση τη δική σου τοποθέτηση για τεχνολογία που χρειάζεται μελέτη και ευφυία.Για την ασιατική φιλοσοφία και λογοτεχνία δεν έχω άποψη,μπορεί κάποιος άλλος να απαντήσει.
 

Teksoz

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
59
Like
12
Πόντοι
0
Είναι σαν να μου λες πως οι Γερμανοί είναι οι πιο ευφυείς Ευρωπαίοι διότι έχουν Μερσεντες, BMW και VW...  


Ετοιμος είσαι να πεις και την αριστερή μαλακία σου πως οι Έλληνες είμαστε οι χειρότεροι και πρέπει να ανακατευτούμε με μαυρους για να γίνουμε καλύτεροι!

Πες το "αγόρινα μου" .. μην το κρατάς ... αφου δεν μπορεις...
Σωστός.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σου απαντάω με βάση τη δική σου τοποθέτηση για τεχνολογία που χρειάζεται μελέτη και ευφυία.Για την ασιατική φιλοσοφία και λογοτεχνία δεν έχω άποψη,μπορεί κάποιος άλλος να απαντήσει.
Τότε λοιπόν θα πρέπει να ψάξεις μέσα στα εργαστήρια του κάθε κολοσσού και εκεί που δημιουργείται η τεχνολογία των επόμενων γενεών και πιστεύω πως θα βρείς κατά 99% λευκούς και όχι παρδαλούς! Χωρίς να είμαι μέσα εχω τις ιστορικές ενδείξεις πως τα τελευταία 3000 χρόνια οι Λευκοί Καυκάσιοι ήταν πάντα πολύ πιο μπροστά τεχνολογικά!
Παραδέχομαι και τους Ίνκας ασχέτως αν δεν μπόρεσαν να αποκρούσουν τους Ευρωπαίους!    

Ένα παιδάκι με μια Χιλιανή, ή αν μια Ελληνίδα βρει Χιλιανό, πιστευω πως θα ήταν ένα έξυπνο και ωραίο Παιδάκι!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Βρωμάει σκατίλα και καλτίλα τούτο το νήμα.
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Τότε λοιπόν θα πρέπει να ψάξεις μέσα στα εργαστήρια του κάθε κολοσσού και εκεί που δημιουργείται η τεχνολογία των επόμενων γενεών και πιστεύω πως θα βρείς κατά 99% λευκούς και όχι παρδαλούς! Χωρίς να είμαι μέσα εχω τις ιστορικές ενδείξεις πως τα τελευταία 3000 χρόνια οι Λευκοί Καυκάσιοι ήταν πάντα πολύ πιο μπροστά τεχνολογικά!
Παραδέχομαι και τους Ίνκας ασχέτως αν δεν μπόρεσαν να αποκρούσουν τους Ευρωπαίους!   

Ένα παιδάκι με μια Χιλιανή, ή αν μια Ελληνίδα βρει Χιλιανό, πιστευω πως θα ήταν ένα έξυπνο και ωραίο Παιδάκι!

Τύπε, με αφορμή την κόρη του Φασούλα. Εάν αύριο μεθαύριο υποθετικά, σου παρουσίαζε η κόρη σου για αμόρε έναν μαύρο πως θα αντιδρούσες ;

:S :S :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.587
Πόντοι
10.686
Είναι σαν να μου λες πως οι Γερμανοί είναι οι πιο ευφυείς Ευρωπαίοι διότι έχουν Μερσεντες, BMW και VW...  


Ετοιμος είσαι να πεις και την αριστερή μαλακία σου πως οι Έλληνες είμαστε οι χειρότεροι και πρέπει να ανακατευτούμε με μαυρους για να γίνουμε καλύτεροι!

Πες το "αγόρινα μου" .. μην το κρατάς ... αφου δεν μπορεις...

Τότε λοιπόν θα πρέπει να ψάξεις μέσα στα εργαστήρια του κάθε κολοσσού και εκεί που δημιουργείται η τεχνολογία των επόμενων γενεών και πιστεύω πως θα βρείς κατά 99% λευκούς και όχι παρδαλούς! Χωρίς να είμαι μέσα εχω τις ιστορικές ενδείξεις πως τα τελευταία 3000 χρόνια οι Λευκοί Καυκάσιοι ήταν πάντα πολύ πιο μπροστά τεχνολογικά!
Παραδέχομαι και τους Ίνκας ασχέτως αν δεν μπόρεσαν να αποκρούσουν τους Ευρωπαίους!    

Ένα παιδάκι με μια Χιλιανή πιστευω πως θα ήταν ένα έξυπνο και ωραίο Παιδάκι!

Αφού λοιπόν καταλήξαμε ότι αποκλείονται ασιάτες και μαύροι από την ευφυία που είναι απαραίτητη για την τεχνολογική πρόοδο,κι αφού οι γερμαναράδες με τα BMW τους,τα MERCEDES τους και όλη τη φιλοσοφία τους και την ποίησή τους με Καντ,Γκαίτε κλπ δεν είναι ο πιο ευφυής λαός της Ευρώπης,με ποιούς κατά τη γνώμη σου επιτρέπεται να έρθουμε σε φυλετική και πνευματική αλληλεπίδραση ο περιούσιος λαός των Ελλήνων;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.587
Πόντοι
10.686
Μήπως διατελείς εν συγχύσει κι έχεις τρικυμία εν κρανίω;Είναι λογική απάντηση αυτή με βάση όλα τα προηγούμενα;
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Απορία ψάλτου βηξ...
Έχεις νοητικό πρόβλημα? Σου έδωσα το παράδειγμα της Ελληνίδας με Χιλιανό που δεν θα με ένοιαζε!

Μήπως είσαι Μαυρούκος και επιμένεις?

Πες το μην ανησυχείς .. Φιλόζωοι είμαστε! 
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Όχι μόνον πάνε, αλλά το απολαμβάνουν κι όλας ... προσωπική μου άποψη: πολύ καλά κάνουν, αφού έτσι γουστάρουν.

Τι ακριβώς έχει να αντιπαραθέσει ο έλληνας πχ 25χρονος σε επίπεδο αρρενωπότητας, ανδρικού στερεότυπου και ψυχικής συγκρότησης σε σχέση με έναν νιγηριανό, αφγανό κτλ?

Από τη μια ο μπούλης μαμάκιας χαραμοφάης ελληναράς που στην πλειονότητα των περιπτώσεων δεν έχει κολλήσει ένα ένσημο και ασκείται στην εκ του ασφαλούς παπαρολογία του φραπέ με τα λεφτά του μπαμπά, και από την άλλη το κομμάντο που ξενιτεύτηκε υπό συνθήκες εξπρές του μεσονυκτίου διανύοντας την μισή υδρόγειο και καταφέρνοντας να επιβιώσει υπό συνθήκες ψυχολογικού στρές, κινδύνων και σωματικής καταπόνησης που θα οδηγούσαν το 99% των συνομηλίκων του ελλήνων στο ψυχιατρείο ...

Θα μου πεις, άλλο το να παίζεις στα 5 σου με μπλοκαρισμένα κλείστρα από AK74 και θραύσματα οβίδων αντί για βόλους στα στενοσόκακα της καμπούλ και άλλο να σκούζεις στην αγκαλιά της μαμάκας σου γιατί το δώρο που σου πήρε η νονά από τον "μουστάκα" δεν ήταν του γούστου σου ...

Τι να κάνουμε μάγκες, ευτυχώς που υπάρχουν και οι μπουκαδόροι λαθρομετανάστες για να μας θυμίζουν ότι A-male δεν σημαίνει 10 πήχες γένια, χαμηλοκάβαλο παντελόνι, σώβρακο Calvin Klein και τρέντυ κινητό αγορασμένο με τα λεφτά του μπαμπά ...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μήπως διατελείς εν συγχύσει κι έχεις τρικυμία εν κρανίω;Είναι λογική απάντηση αυτή με βάση όλα τα προηγούμενα;
Παιξε μπαλίτσα στο γήπεδο αγορίνα μου...Εδώ είμαστε ίσοι  ..Κόκκινη δεν έχεις πάρει ακόμα !
 

Συνημμένα

  • IMG_8930.PNG
    IMG_8930.PNG
    104,9 KB · Εμφανίσεις: 52

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.587
Πόντοι
10.686
Τα'χεις παίξει εντελώς τύπε,φιλικά σου προτείνω να σε δει κανάς ψυχίατρος να σου δώσει την κατάλληλη αγωγή,μην πάιρνεις μόνος σου ψυχοφάρμακα χωρίς ψυχιατρική παρακολούθηση!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Όχι μόνον πάνε, αλλά το απολαμβάνουν κι όλας ... προσωπική μου άποψη: πολύ καλά κάνουν, αφού έτσι γουστάρουν.

Τι ακριβώς έχει να αντιπαραθέσει ο έλληνας πχ 25χρονος σε επίπεδο αρρενωπότητας, ανδρικού στερεότυπου και ψυχικής συγκρότησης σε σχέση με έναν νιγηριανό, αφγανό κτλ?

Από τη μια ο μπούλης μαμάκιας χαραμοφάης ελληναράς που στην πλειονότητα των περιπτώσεων δεν έχει κολλήσει ένα ένσημο και ασκείται στην εκ του ασφαλούς παπαρολογία του φραπέ με τα λεφτά του μπαμπά, και από την άλλη το κομμάντο που ξενιτεύτηκε υπό συνθήκες εξπρές του μεσονυκτίου διανύοντας την μισή υδρόγειο και καταφέρνοντας να επιβιώσει υπό συνθήκες ψυχολογικού στρές, κινδύνων και σωματικής καταπόνησης που θα οδηγούσαν το 99% των συνομηλίκων του ελλήνων στο ψυχιατρείο ...

Θα μου πεις, άλλο το να παίζεις στα 5 σου με μπλοκαρισμένα κλείστρα από AK74 και θραύσματα οβίδων αντί για βόλους στα στενοσόκακα της καμπούλ και άλλο να σκούζεις στην αγκαλιά της μαμάκας σου γιατί το δώρο που σου πήρε η νονά από τον "μουστάκα" δεν ήταν του γούστου σου ...

Τι να κάνουμε μάγκες, ευτυχώς που υπάρχουν και οι μπουκαδόροι λαθρομετανάστες για να μας θυμίζουν ότι A-male δεν σημαίνει 10 πήχες γένια, χαμηλοκάβαλο παντελόνι, σώβρακο Calvin Klein και τρέντυ κινητό αγορασμένο με τα λεφτά του μπαμπά ...
Εσύ τύπε μου που πήγες Ουκρανία που οι γκόμενες γουστάρουν A male ..τις έβγαλες βλάχες και πουτάνες την ίδια ώρα που μας έλεγες πως για να γαμήσεις πρέπει να μπορείς να συνεννοηθείς μαζί με τη γκόμενα σε επίπεδο μητρικής γλώσσας!
Το ίδιο και οι Ελλεινίδες σου που τις γαμάνε τα Α-Male Πακια ... με την πνευματικότητά τους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom