Νέα

Οι άνδρες χωρίς σύντροφο αυξάνονται, διότι οι γυναίκες γίνονται υπέρ-εκλεκτικές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 882
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Κανονίζω με γυναικα να βγουμε και της λέω "πού θα ήθελες να πάμε;" ήταν πρώτη φορά που θα βγαίναμε και σε περιοχή με λίγες επιλογές.
Μου αρχίζει σε ενα κατεβατό "είδες, εισαι γεμάτος ανασφάλειες, δε διάλεξες εσύ που θες να πάμε γιατί δεν παίρνεις πρωτοβουλίες, εδώ είναι Ελλάδα, να πας στην Αμερική να ζήσεις κτλ". Η ίδια γυναίκα βέβαια (δεν είναι Ελληνίδα αλλά ζει χρόνια στην Ελλάδα) με έχει πάρει τηλέφωνο μεταμεσονύχτιες ώρες και μου λέει να πάω να τη μαζέψω από εκέι που έχει πάει με άλλες παρέες επειδή δεν ήθελε να πληρώσει ταξί.

Δε βγάζεις άκρη, απλά δε βγάζεις άκρη
Γιατί δεν βγάζεις άκρη τύπε; αφού ξέρει ότι οι περισσότεροι θα της κάνουν τον ταξιτζή με την ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ότι μπορεί και να γαμήσουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Κανονίζω με γυναικα να βγουμε και της λέω "πού θα ήθελες να πάμε;" ήταν πρώτη φορά που θα βγαίναμε και σε περιοχή με λίγες επιλογές.
Μου αρχίζει σε ενα κατεβατό "είδες, εισαι γεμάτος ανασφάλειες, δε διάλεξες εσύ που θες να πάμε γιατί δεν παίρνεις πρωτοβουλίες, εδώ είναι Ελλάδα, να πας στην Αμερική να ζήσεις κτλ".
Εδω που τα λεμε, ειναι εντελως ξενερωτικο να λες στην γυναικα "παμε όπου θελεις" ή "πού θα ηθελες να παμε". Εσυ δεν μπορεις να παρεις μια πρωτοβουλια? Ξεκινας με γκολ απο τα αποδυτηρια.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Με τις γυναίκες που συναναστρέφομαι συνήθως αυτή η τακτική με βοηθά να βάλω γκολ.

Αυτή η νοοτροπία είναι απαρχαιωμένη, όταν δεν ξέρω τίποτα για τη γυναίκα τη ρωτάω για να δω τι της αρέσει. Στο επόμενο ραντεβού θα ήξερα που να την πάω. Αλλά ρε παίκτη πίστεψες ότι αυτό ήταν το πρόβλημά της; Δεν καταλαβαίνεις ότι μια γυναίκα μπορει να χρησιμοποιήσει οτιδήποτε εναντίον σου;
Αν την πας εσύ εκεί που θέλεις, θα σου πει "τι μαλακία είναι αυτή ,δεν πέρασα καλά"
Αν της πεις πρότεινε εσύ θα σου πει "καλά τι άντρας είσαι εσύ, μια πρωτοβουλία δε μπορείς να πάρεις;"
Αν της πεις έλα σπίτι μου ή να έρθω στο δικο σου "μόνο το σεξ σε ενδιαφέρει, τόσο λιγούρι είσαι;"

Αν η γυναίκα θέλει να ξεσπάσει, θα βρει σίγουρα δικαιολογία.
 
OP
OP
Jim85

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Με τις γυναίκες που συναναστρέφομαι συνήθως αυτή η τακτική με βοηθά να βάλω γκολ.

Αυτή η νοοτροπία είναι απαρχαιωμένη, όταν δεν ξέρω τίποτα για τη γυναίκα τη ρωτάω για να δω τι της αρέσει. Στο επόμενο ραντεβού θα ήξερα που να την πάω. Αλλά ρε παίκτη πίστεψες ότι αυτό ήταν το πρόβλημά της; Δεν καταλαβαίνεις ότι μια γυναίκα μπορει να χρησιμοποιήσει οτιδήποτε εναντίον σου;
Αν την πας εσύ εκεί που θέλεις, θα σου πει "τι μαλακία είναι αυτή ,δεν πέρασα καλά"
Αν της πεις πρότεινε εσύ θα σου πει "καλά τι άντρας είσαι εσύ, μια πρωτοβουλία δε μπορείς να πάρεις;"
Αν της πεις έλα σπίτι μου ή να έρθω στο δικο σου "μόνο το σεξ σε ενδιαφέρει, τόσο λιγούρι είσαι;"

Αν η γυναίκα θέλει να ξεσπάσει, θα βρει σίγουρα δικαιολογία.
Η γυναίκα γουστάρει που είναι μαζί ΣΟΥ. Δεν την ενδιαφέρει αν θα τη πας στο φεγγάρι ή σε κανα βόθρο κάτω από καμια γέφυρα. Αν γουστάρει δεν την ενδιαφέρει.
Αν ο,τιδήποτε της πεις το γυρίσει, τότε πολύ απλά δεν γουστάρει που είναι μαζί σου και ψάχνεται να κάνει άλλα πράγματα.
Αυτά θεωρητικά πάντα, γιατί με τις ελληνιδες τα δεδομένα αλλάζουν, αυτές είναι ειδική περίπτωση.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.364
Πόντοι
1.336
Δεν τις βρίσκεις πουθενά φίλε νουμπιτς και δεν εκτιμάνε οι περισσότερες .Να είσαι καλά .
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Κανονίζω με γυναικα να βγουμε και της λέω "πού θα ήθελες να πάμε;" ήταν πρώτη φορά που θα βγαίναμε και σε περιοχή με λίγες επιλογές.
Μου αρχίζει σε ενα κατεβατό "είδες, εισαι γεμάτος ανασφάλειες, δε διάλεξες εσύ που θες να πάμε γιατί δεν παίρνεις πρωτοβουλίες, εδώ είναι Ελλάδα, να πας στην Αμερική να ζήσεις κτλ". Η ίδια γυναίκα βέβαια (δεν είναι Ελληνίδα αλλά ζει χρόνια στην Ελλάδα) με έχει πάρει τηλέφωνο μεταμεσονύχτιες ώρες και μου λέει να πάω να τη μαζέψω από εκέι που έχει πάει με άλλες παρέες επειδή δεν ήθελε να πληρώσει ταξί.

Δε βγάζεις άκρη, απλά δε βγάζεις άκρη
ΦΑΟΥΛ ΠΡΩΤΟ.
Γιατι πας και την μαζευεις απο οπουδηποτε; Μην καταντας γκομενοκουβαλητης και καληνυχτακιας. Δεν εχει νοημα.
ΦΑΟΥΛ ΔΕΥΤΕΡΟ.
Δεν προτεινεις αλλα παιρνεις πρωτοβουλια. Αν ρωτας, δειχνει χαμηλη αυτοπεποιθηση, δηλαδη αυτοπεποιχεση.
Με το συμπαθειο παντα.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Οι γυναίκες σε κόβουν συνήθως και καταλαβαίνουν αν είσαι μαλακός και καλό παιδί ή σκληρός γαμιάς. Πολλοί που είναι καλά παιδιά προσπαθούν να το παίξουν γαμιαδες και δεν τους βγαίνει γι αυτό και κάποια τσουλάκια κοιτάνε πως θα τους εκμεταλλευθούν ενώ παράλληλα έχουν και το γαμια να τις ξεφτιλίζει...

Εννοείται ότι πρέπει να είσαι ο εαυτός σου και να μην επηρεάζεσαι, ας πούμε της είπε ο τύπος που θέλεις να πάμε και ξεκίνησε η άλλη τις παπαριες...Κανονικά έπρεπε να την κατεβάσεις από το αμάξι την ίδια στιγμή και να της πεις ότι με υστερικες δεν γουστάρεις να έχεις παρτίδες...απλά πράγματα.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Γενικώς θέλει θράσος αλλά να μην ξεπερνάς τα όρια. Σου λέει η άλλη μαλακίες ? Της το κόβεις άμεσα και της δείχνεις να καταλάβει ότι δεν παίζεις. Με ευγένεια πάντα αλλά όχι και να σε περνάνε για μαλάκα.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Οι ελλεινιδες μια ζωη μαλακιες θα λενε,ειναι ετσι προγραμτισμενες απο μαμαοικογενεια,το θεμα ειναι τι κανουμε εμεις σαν αντρες
 

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
389
Κριτικές
37
Like
5.148
Πόντοι
5.391
στατιστικά ο κόσμος την τελευταία δεκαετία έχει αρχίσει να αποτινάζει την κοινωνική ανάγκη πραγματικής συναισθηματικής επαφής .

συνολικά αν το δει κανείς ο χρόνος που περνάει καθημερινα ο μέσος άνθρωπος μιλώντας με κάποιον άλλο σε πραγματικο χρονο , απ ότι μόνος του κάνοντας μια άχρηστη δραστηριότητα, να μαλακιζετε πχ στο μπουρδελα, δεν απέχει πολύ, πάνω κάτω είναι στα ίδια επίπεδα.

κάτι που δείχνει ξεκάθαρα τάση απομόνωσης, δεδομένο επίσης ότι πλέον η κοινωνική επαφή δεν περιορίζεται στον πραγματικό σε εισαγωγικά κόσμο, αλλά μέσω των σοσιαλ η ανάγκη κοινωνικής επαφής καλύπτεται και έτσι σε κάποιο βαθμό.

ξέρω πολλές κοπέλες που εφαρμογές όπως το τιντερ τους έχουν κάνει κακό ψυχολογικά και καλό. Η ευκολία του να απορρίπτεις κόσμο σου λύνει τα χέρια αλλά σε περιορίζει κιόλας. παυεις να προσπαθείς και πας παρακάτω, καλό απ την μια που δεν πέφτεις σε λούπες σκαλωματων που τρως (να γουστάρεις δηλαδή το ίδιο πατερν ανθρώπου που εν τέλη δεν σε καλύπτει) αλλά δεν μαθαίνεις εν τέλη πραγματικά κανέναν, άρα ούτε τα πραγματικα σου θέλω.

εγώ πάντως είμαι μια 5ετια μόνος μου όχι επειδή έχουν γίνει εκλεκτικές οι γκόμενές αλλά εγώ δυστυχώς με τον χρονο μου, μπορεί και ευτυχώς, ποιος ξέρει, το να είσαι μισανθρωπος ίσως είναι και μια λύση για να μην τρελαθείς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Οι σημερινοί άντρες καταβάλουν 5πλάσια προσπάθεια από τους παππούδες τους,
για να βρουν μια γυναίκα 20 φορές χειρότερη από τη γιαγιάδες τους.
Όλοι ξεκινάμε αισιόδοξα αλλά αρκετοί συμβιβάζονται με μπάζα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
στατιστικά ο κόσμος την τελευταία δεκαετία έχει αρχίσει να αποτινάζει την κοινωνική ανάγκη πραγματικής συναισθηματικής επαφής .

συνολικά αν το δει κανείς ο χρόνος που περνάει καθημερινα ο μέσος άνθρωπος μιλώντας με κάποιον άλλο σε πραγματικο χρονο , απ ότι μόνος του κάνοντας μια άχρηστη δραστηριότητα, να μαλακιζετε πχ στο μπουρδελα, δεν απέχει πολύ, πάνω κάτω είναι στα ίδια επίπεδα.

κάτι που δείχνει ξεκάθαρα τάση απομόνωσης, δεδομένο επίσης ότι πλέον η κοινωνική επαφή δεν περιορίζεται στον πραγματικό σε εισαγωγικά κόσμο, αλλά μέσω των σοσιαλ η ανάγκη κοινωνικής επαφής καλύπτεται και έτσι σε κάποιο βαθμό.

ξέρω πολλές κοπέλες που εφαρμογές όπως το τιντερ τους έχουν κάνει κακό ψυχολογικά και καλό. Η ευκολία του να απορρίπτεις κόσμο σου λύνει τα χέρια αλλά σε περιορίζει κιόλας. παυεις να προσπαθείς και πας παρακάτω, καλό απ την μια που δεν πέφτεις σε λούπες σκαλωματων που τρως (να γουστάρεις δηλαδή το ίδιο πατερν ανθρώπου που εν τέλη δεν σε καλύπτει) αλλά δεν μαθαίνεις εν τέλη πραγματικά κανέναν, άρα ούτε τα πραγματικα σου θέλω.

εγώ πάντως είμαι μια 5ετια μόνος μου όχι επειδή έχουν γίνει εκλεκτικές οι γκόμενές αλλά εγώ δυστυχώς με τον χρονο μου, μπορεί και ευτυχώς, ποιος ξέρει, το να είσαι μισανθρωπος ίσως είναι και μια λύση για να μην τρελαθείς.

Αν κάποιος δεν έχει γκόμενα ή κολλητούς,προφανώς θα απομονωθεί.Εγώ δε νομίζω ότι όλοι οι απομονωμένοι έχουν επιλέξει την απομόνωση ή το να μιλάνε με κόσμο μόνο μέσω ίντερνετ.Αλλά μάλλον δεν έχουν άλλη επιλογή.

Είναι αυτό που λέω ότι αν μείνεις κάποια στιγμή χωρίς παρέες,μια σχέση μπορεί να σου σώσει την κοινωνική ζωή.Ενώ μόνος είσαι στο απόλυτο μηδέν κοινωνικά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
2
Like
3.564
Πόντοι
456
επειδη το αρθρο λεει για ελλειψη επικοινωνιας θα ηθελα να τονισω το εξης.......ο τροπος επικοινωνιας ποιος ειναι? το φβ?το ινστα?το τικ τοκ?η δυτικη κοινωνια στη προσπαθεια της να τελειωσει το θεσμο της οικογενειας εχει ριξει στο πεδιο τους διαφορους τροπους επικοινωνιας αφηνοντας σε τελευται μοιρα τον πιο βασικο,τον προφορικο λογο.....οι διαφορετικοτητες λοατκι,μεφινιστριες κτλ προσπαθουν οχι μονο να ευνουχισουν τους αντρες αλλα ακομη και να τους εξαφανισουν αν ειναι δυνατον ριχνοντας παντα το φταιξιμο στους αντρες....οι φεμινιστριες καταφεραν και ποινικοποιησαν το φλερτ,πλεον το να την πεσεις σε μια γκομενα ειναι αδικημα...πολλοι νεοι φοβονται να μιλησουν σε καποια κοπελα γιατι φοβουνατι μηπως κατηγορηθουν για σεξουαλικη παρενοχληση.....οι γυναικες απο την αλλη θελοντας να ανεβασουν το νουμερο των φολοουερς πιο πολυ δινουν το ινστα παρα το κινητο,κι αν το δωσουν ειναι για να απαντανε στα μηνυματα παρα για να επικοινωνουν.....
οι οικονομικες αντιληψεις του θεματος ειναι ακομη μια αιτια.....πλεον οι γυναικες καλυπτουν τις οποιες αναγκες τους πολυ πιο ευκολα απο τους αντρες.σιγουρα ειναι πιο ευκολο για μια γυναικα να ζει μια πιο ευχαριστη ζωη απο οτι ενας αντρας......
στο θολωμενο τους μυαλο απαιτουν απο τον αντρα να τους καλυπτει ολες τους τις αναγκες και σε αυτο το κοματι ξεχνουν ακομη και τη λεξη ισοτητα.....δυστυχως το προβλημα της γυναικας που ουτε που ηξερε τι ακριβως θελει απο εναν αντρα,γιγαντωθηκε....τωρα θελουν τα παντα απο ολους και τα θελουν και γρηγορα διατηρωντας παντα την ελευθερια τους και τις γενικοτερες αποψεις οτι εχουν δικιο σε ολα.....και φυσικα για ολα φταινε οι αντρες που δεν μπορουν να επικοινωνησουν....
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.193
Κριτικές
26
Like
11.143
Πόντοι
4.746
Αν κάποιος δεν έχει γκόμενα ή κολλητούς,προφανώς θα απομονωθεί.Εγώ δε νομίζω ότι όλοι οι απομονωμένοι έχουν επιλέξει την απομόνωση ή το να μιλάνε με κόσμο μόνο μέσω ίντερνετ.Αλλά μάλλον δεν έχουν άλλη επιλογή.

Είναι αυτό που λέω ότι αν μείνεις κάποια στιγμή χωρίς παρέες,μια σχέση μπορεί να σου σώσει την κοινωνική ζωή.Ενώ μόνος είσαι στο απόλυτο μηδέν κοινωνικά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες.
Καλυτερα στο απολυτο μηδεν παρα να μπλεξεις με παπαρες .Ειναι θεμα τυχης αν εχεις καλους φιλους κλπ.Απο την αλλη ο ανθρωπος ειναι ον κοινωνικο αρα δεν μπορει να ζει συνεχως μονος γιατι εισαι η θηριο η θεος Αριστοτελης .Επισης η καλη φιλια δοκιμαζεται στον χρονο .
 
Τελευταία τροποποίηση:

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
389
Κριτικές
37
Like
5.148
Πόντοι
5.391
Αν κάποιος δεν έχει γκόμενα ή κολλητούς,προφανώς θα απομονωθεί.Εγώ δε νομίζω ότι όλοι οι απομονωμένοι έχουν επιλέξει την απομόνωση ή το να μιλάνε με κόσμο μόνο μέσω ίντερνετ.Αλλά μάλλον δεν έχουν άλλη επιλογή.

Είναι αυτό που λέω ότι αν μείνεις κάποια στιγμή χωρίς παρέες,μια σχέση μπορεί να σου σώσει την κοινωνική ζωή.Ενώ μόνος είσαι στο απόλυτο μηδέν κοινωνικά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες.
κοίτα τι σημαίνει το απόλυτο μηδέν κοινωνικά? Να καλύπτεις την ανάγκη που σου έχει δημιουργηθεί να παίρνεις επιβεβαίωση απ τους άλλους η να μοιράζεσαι ειλικρινά?

πόσες φιλίες πραγματικά ανοικουν στην δεύτερη κατηγορία και όχι στην πρώτη? με πόσους ανθρώπους νιώθει καποιος ασφαλείς να μιλήσει ανοιχτά για τα πάντα που σκέφτεται? να περνάς τον χρόνο σου με φιλους/ες κάνοντας παρέα σε καλό επίπεδο αλλά χωρίς βάθος τι πρακτική διαφορά έχει από την απομόνωση? συναισθηματικά στην ρίζα το ίδιο είναι.

δεν λέω ότι είναι ακατόρθωτο μα μιλάς ανοιχτά με τους φίλους σου για τα πάντα αλλά δύσκολο, άρα αν ο κόσμος δεν είναι ειλικρινής με τον εαυτό του , στην συνέχεια με φίλους ,πως θα είναι με ένα ταίρι?
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.769
Κριτικές
23
Like
3.070
Πόντοι
3.820
ΦΑΟΥΛ ΠΡΩΤΟ.
Γιατι πας και την μαζευεις απο οπουδηποτε; Μην καταντας γκομενοκουβαλητης και καληνυχτακιας. Δεν εχει νοημα.
ΦΑΟΥΛ ΔΕΥΤΕΡΟ.
Δεν προτεινεις αλλα παιρνεις πρωτοβουλια. Αν ρωτας, δειχνει χαμηλη αυτοπεποιθηση, δηλαδη αυτοπεποιχεση.
Με το συμπαθειο παντα.
το 2ο φαουλ ειναι συνεπεια του 1ου..οταν σε θεωρει υποχειριο,δεδομενο, επειδη σε εχει ταξιτζη,θα αντιδρα με αυτο τον επικριτικο τροπο..το να ρωτησεις αν εχεις καμμια προτιμηση εχοντας παντα εσυ κατι στο μυαλο σου δεν ειναι δα κακο οταν εχεις να κανεις με νορμαλ γυναικα.καμμια φορα αυτα τα "λαθη" ειναι τοσο χρησιμα,γιατι εδω καταλαβαινεις οτι προκειται για γυναικα με θρασος, αλαζονικο χαρακτηρα και κακομαθημενη..αν εχεις λιγο μυαλο την κανεις με ελαφρα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Αν κάποιος δεν έχει γκόμενα ή κολλητούς,προφανώς θα απομονωθεί.Εγώ δε νομίζω ότι όλοι οι απομονωμένοι έχουν επιλέξει την απομόνωση ή το να μιλάνε με κόσμο μόνο μέσω ίντερνετ.Αλλά μάλλον δεν έχουν άλλη επιλογή.

Είναι αυτό που λέω ότι αν μείνεις κάποια στιγμή χωρίς παρέες,μια σχέση μπορεί να σου σώσει την κοινωνική ζωή.Ενώ μόνος είσαι στο απόλυτο μηδέν κοινωνικά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες.
Η καλυτερη παρεα για τον ανδρα ειναι η δουλεια του.
Αμα εχεις μια δουλεια που αγαπας, δεν προκειται ποτε να νιωσεις μονος, ακομα και αν οδηγας μια νταλικα στο δρομολογιο Σεβιλλη - Βλαδιβοστοκ
Ασε που οι μισες δουλειες εχουν να κανουν με πελατες, συνεργατες και συναδελφους δηλαδη δουλεια = παρεα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Αν κάποιος δεν έχει γκόμενα ή κολλητούς,προφανώς θα απομονωθεί.Εγώ δε νομίζω ότι όλοι οι απομονωμένοι έχουν επιλέξει την απομόνωση ή το να μιλάνε με κόσμο μόνο μέσω ίντερνετ.Αλλά μάλλον δεν έχουν άλλη επιλογή.

Είναι αυτό που λέω ότι αν μείνεις κάποια στιγμή χωρίς παρέες,μια σχέση μπορεί να σου σώσει την κοινωνική ζωή.Ενώ μόνος είσαι στο απόλυτο μηδέν κοινωνικά,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες.
Απλώς σε μικρές κοινωνίες όταν δεν γνωρίζεται κάποιος με τα μέλη της παιδιόθεν, είναι σχεδόν αδύνατον να προκύψει σχέση.
Εξαίρεση είναι οι εργασίες σε εστίαση ,ξενοδοχεία και οι εκπαιδευτικοί.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Οι άνδρες χωρίς σύντροφο αυξάνονται, διότι μας έχει φάει το πορνό, το λάιφ στάιλ, η εύκολη πρόσβαση στον αγοραίο έρωτα και, πάνω από όλα, ο υπερβολικός θαυμασμός που έτρεφε για εμάς η μαμά μας:
"ΣΤΟΝ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom