Νέα

Οι άνδρες χωρίς σύντροφο αυξάνονται, διότι οι γυναίκες γίνονται υπέρ-εκλεκτικές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 882
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Το μεγαλύτερο πρόβλημα δεν είναι οι φεμινίστριες αλλά οι 'άντρες' υποστηρικτές τους.Που αν πεις οτιδήποτε για τις γυναίκες,πέφτουν να σε φάνε.
Το έχω γράψει στο προφίλ μου τύπε. Συμμαχία Μουνοζητιάνων, Λευκών Ιπποτών και τάχα Δικαιωματιστών

2. Η αμετάβλητη φύση των ανδρών είναι να σε πληγώσουν για χάρη κάποιας γυναίκας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Πολλά συμπεράσματα από το εν λόγω κείμενο

1. Αν νομίζεις ότι προσφέροντας δώρα, χρήματα ή αντικείμενα σε γκόμενα (όχι επαγγελματία, ή τύπισσα που θα προσπαθήσει να στα φάει) θα την πλησιάσεις, πλανάσαι πλάνην οικτράν
2. Οι Γυναίκες δεν έχουν την παραμικρή σχέση με την ευγένεια. Αντί απλά να αρνηθεί, προσπάθησε να τον ξεφτιλίσει. Πάρτε τα μέτρα σας
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Πολλά συμπεράσματα από το εν λόγω κείμενο

1. Αν νομίζεις ότι προσφέροντας δώρα, χρήματα ή αντικείμενα σε γκόμενα (όχι επαγγελματία, ή τύπισσα που θα προσπαθήσει να στα φάει) θα την πλησιάσεις, πλανάσαι πλάνην οικτράν
2. Οι Γυναίκες δεν έχουν την παραμικρή σχέση με την ευγένεια. Αντί απλά να αρνηθεί, προσπάθησε να τον ξεφτιλίσει. Πάρτε τα μέτρα σας

Αν της τα έστελνε όμως ο μπαρμαν,το βράδυ θα ξεσκιζόταν μαζί του η...σνομπαρία
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Αν της τα έστελνε όμως ο μπαρμαν,το βράδυ θα ξεσκιζόταν μαζί του η...σνομπαρία
προσυπογράφω. Θα κολακευόταν, και ίσως και να το δημοσίευε στο Ίνσταγκραμ, σαν επιτυχία μεγάλη
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Ρε κοροιδα , γινετε ραπερ , να γαματε αβερτα :grin::grin:
ΥΓ Ενας φιλος μου που δουλευει στη Σαουδικη Αραβια , ειχε παει διακοπες Λιθουανια , και βγηκε βολτα φορωντας κελεμπια. Περιττο να σας πω οτι εγινε χαμος απο μουνακια. Συμπερασμα , οι γυναικες θελουν παραμυθι
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Ρε κοροιδα , γινετε ραπερ , να γαματε αβερτα :grin::grin:
ΥΓ Ενας φιλος μου που δουλευει στη Σαουδικη Αραβια , ειχε παει διακοπες Λιθουανια , και βγηκε βολτα φορωντας κελεμπια. Περιττο να σας πω οτι εγινε χαμος απο μουνακια. Συμπερασμα , οι γυναικες θελουν παραμυθι
Αυτό παίζει να το είχα δει και σε ταινία με το Βουτσά.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ρε κοροιδα , γινετε ραπερ , να γαματε αβερτα :grin::grin:
ΥΓ Ενας φιλος μου που δουλευει στη Σαουδικη Αραβια , ειχε παει διακοπες Λιθουανια , και βγηκε βολτα φορωντας κελεμπια. Περιττο να σας πω οτι εγινε χαμος απο μουνακια. Συμπερασμα , οι γυναικες θελουν παραμυθι
με παντόφλες εκείνες τις καφε ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε αριστιπε ο ξυπόλυτος πρίγκηπας με τον Βουτσά Ταινιαρα που για κερδισει την κοπέλα του και να βρει χρήματα να παντρευτεί προσποιείται τον πρίγκηπα .(ποσό αληθινές αυτές οι ταινίες .Τρομερός και ο Παπαγιαννοπούλσ ).Οι παντόφλες οι καφέ πρέπει να λες φίλε τερμιν αυτές που φοράγαμε στο στρατό .Να είσαι καλά .
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.041
Πόντοι
3.836
Κανονίζω με γυναικα να βγουμε και της λέω "πού θα ήθελες να πάμε;" ήταν πρώτη φορά που θα βγαίναμε και σε περιοχή με λίγες επιλογές.
Μου αρχίζει σε ενα κατεβατό "είδες, εισαι γεμάτος ανασφάλειες, δε διάλεξες εσύ που θες να πάμε γιατί δεν παίρνεις πρωτοβουλίες, εδώ είναι Ελλάδα, να πας στην Αμερική να ζήσεις κτλ". Η ίδια γυναίκα βέβαια (δεν είναι Ελληνίδα αλλά ζει χρόνια στην Ελλάδα) με έχει πάρει τηλέφωνο μεταμεσονύχτιες ώρες και μου λέει να πάω να τη μαζέψω από εκέι που έχει πάει με άλλες παρέες επειδή δεν ήθελε να πληρώσει ταξί.

Δε βγάζεις άκρη, απλά δε βγάζεις άκρη
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.147
Κριτικές
8
Like
32.317
Πόντοι
6.536
Κανονίζω με γυναικα να βγουμε και της λέω "πού θα ήθελες να πάμε;" ήταν πρώτη φορά που θα βγαίναμε και σε περιοχή με λίγες επιλογές.
Μου αρχίζει σε ενα κατεβατό "είδες, εισαι γεμάτος ανασφάλειες, δε διάλεξες εσύ που θες να πάμε γιατί δεν παίρνεις πρωτοβουλίες, εδώ είναι Ελλάδα, να πας στην Αμερική να ζήσεις κτλ". Η ίδια γυναίκα βέβαια (δεν είναι Ελληνίδα αλλά ζει χρόνια στην Ελλάδα) με έχει πάρει τηλέφωνο μεταμεσονύχτιες ώρες και μου λέει να πάω να τη μαζέψω από εκέι που έχει πάει με άλλες παρέες επειδή δεν ήθελε να πληρώσει ταξί.

Δε βγάζεις άκρη, απλά δε βγάζεις άκρη
Έχεις πάει μεταμεσονύχτια να την μαζέψεις χυμένη από τις άλλες παρέες...
Μάλιστα....
Εσύ τσίμπησες τίποτα ή είσαι καληνυχτάκιας?

:confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.687
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Υψηλές οι απαιτήσεις των σημερινών γυναικών λέει, υπάρχει τεράστιο χάσμα στην επικοινωνία ανδρών και γυναικών, αλλά λέει ότι οι άντρες φταίνε επειδή δεν έχουν μάθει να επικοινωνούν με τις γυναίκες
μάλιστα...
Ειναι αυτο που ελεγαν καποιοι παλαιοι. 《 Γιατι θα πρεπει να αγορασεις ολοκληρη την αγελαδα οταν σε καθε γωνια μπορεις να βρεις φθηνο γαλα.》 Απλα οι αντρες εχουν καταλαβει τις παγιδες που κρυβουν οι μακροχρονιες σχεσεις και την εκαναν με ελαφρια. Γιατι ειναι πολλα τα λεφτα Αρη για να χτιζεις παλατια στην αμμο. Οι εταιρες και τα μπου. βγαινουν φθηνοτερα. Εκτος αν εχει η αλλη προικα και παραγει γκαφρα και οχι κοπρια και μεγαλα λογια. :sunglasses:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Κανονίζω με γυναικα να βγουμε και της λέω "πού θα ήθελες να πάμε;" ήταν πρώτη φορά που θα βγαίναμε και σε περιοχή με λίγες επιλογές.
Μου αρχίζει σε ενα κατεβατό "είδες, εισαι γεμάτος ανασφάλειες, δε διάλεξες εσύ που θες να πάμε γιατί δεν παίρνεις πρωτοβουλίες, εδώ είναι Ελλάδα, να πας στην Αμερική να ζήσεις κτλ". Η ίδια γυναίκα βέβαια (δεν είναι Ελληνίδα αλλά ζει χρόνια στην Ελλάδα) με έχει πάρει τηλέφωνο μεταμεσονύχτιες ώρες και μου λέει να πάω να τη μαζέψω από εκέι που έχει πάει με άλλες παρέες επειδή δεν ήθελε να πληρώσει ταξί.

Δε βγάζεις άκρη, απλά δε βγάζεις άκρη

Και τί έκανες,πήγες;
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Κανονίζω με γυναικα να βγουμε και της λέω "πού θα ήθελες να πάμε;" ήταν πρώτη φορά που θα βγαίναμε και σε περιοχή με λίγες επιλογές.
Μου αρχίζει σε ενα κατεβατό "είδες, εισαι γεμάτος ανασφάλειες, δε διάλεξες εσύ που θες να πάμε γιατί δεν παίρνεις πρωτοβουλίες, εδώ είναι Ελλάδα, να πας στην Αμερική να ζήσεις κτλ". Η ίδια γυναίκα βέβαια (δεν είναι Ελληνίδα αλλά ζει χρόνια στην Ελλάδα) με έχει πάρει τηλέφωνο μεταμεσονύχτιες ώρες και μου λέει να πάω να τη μαζέψω από εκέι που έχει πάει με άλλες παρέες επειδή δεν ήθελε να πληρώσει ταξί.

Δε βγάζεις άκρη, απλά δε βγάζεις άκρη
Ηθελε δικαιολογια να γκρινιαξει "και που με εφερες και ειναι χαλια εδω μπλα μπλα μπλα μπλα" της την εφερες που την αφησες να διαλεξει αυτή αλλα βρηκε ευκαιρια και σε γκρινιαξε με αλλο θέμα .

Το εντυπωσιακο ειναι οτι μετα την γκρινια θα ειχε και την απαιτηση να κανεις κίνηση για μπαλαμουτι γιατι "αν γουσταρες δεν θα σε πειραζε η γκρίνια μου" . Το ακομα πιο εντυπωσιακό ειναι οτι καπου θα ειχε δικιο . Αν πραγματικα γουσταρεις τυφλώνεσαι και ανεχεσαι και την γκρίνια .
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
581
Κριτικές
19
Like
5.832
Πόντοι
2.036

Εδώ η άλλη βγάζει λεφτά απο φώτο με μαγιό, όσο καλή και να είναι ...
Δεν υπάρχει ελπίδα ...
 
OP
OP
Jim85

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Κανονίζω με γυναικα να βγουμε και της λέω "πού θα ήθελες να πάμε;" ήταν πρώτη φορά που θα βγαίναμε και σε περιοχή με λίγες επιλογές.
Μου αρχίζει σε ενα κατεβατό "είδες, εισαι γεμάτος ανασφάλειες, δε διάλεξες εσύ που θες να πάμε γιατί δεν παίρνεις πρωτοβουλίες, εδώ είναι Ελλάδα, να πας στην Αμερική να ζήσεις κτλ". Η ίδια γυναίκα βέβαια (δεν είναι Ελληνίδα αλλά ζει χρόνια στην Ελλάδα) με έχει πάρει τηλέφωνο μεταμεσονύχτιες ώρες και μου λέει να πάω να τη μαζέψω από εκέι που έχει πάει με άλλες παρέες επειδή δεν ήθελε να πληρώσει ταξί.

Δε βγάζεις άκρη, απλά δε βγάζεις άκρη
Ποτέ δε ρωτάς μια γυναίκα τί θέλει! Νόμος! Και δη ξένη, αμερικανίδα που είναι αλλιώς συνηθισμένη με τους άνδρες.
(Άντε καλά, οι ελληνίδες είναι μαθημένες στην γκρίνια συνέχεια, οπότε ρωτάς πάντα......)
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456

Εδώ η άλλη βγάζει λεφτά απο φώτο με μαγιό, όσο καλή και να είναι ...
Δεν υπάρχει ελπίδα ...
Σιγά σιγά μεγαλώνει, κρεμάει, τα έσοδα μειώνονται και μετά στα 30 φευγα θα ψάχνει να βρει δουλειά που να της κολλάει ένσημα. Ή κάποιον αγαπούλη.

Μόνο η τουνάρα είχε μυαλό στην Ελλάδα και έκανε περιουσία από την έκθεση στα social αλλά πόσες από αυτές που στείνουν κώλο στο onlyfans έχουν το μυαλό της τουνάρας; Οι πιο πολλές σαν τη Τζούλια και τη Ντούβλη θα καταλειξουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom