Νέα

Όχι άλλη μπαζοφιλία στο site!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fffanatic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 448
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με αυτο το θεμα?

  • Ναι,απολυτα.

    Ψήφοι: 3 100,0%
  • Οχι ειμαι μπαζοφιλος.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αυτες ειναι γυναικαρες!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Oχι αλλη μπαζοφιλια στο site!

Δυστυχως ολοι αυτοι οι νοητικα αναπηροι ηλιθιοι που δεν ξερουν τι παει να πει ομορφια και που εχουν κατακλυσει την Ελληνικη κοινωνια και οχι μονο εχουν εισβαλει για τα καλα στο site!

Πλεον αντι να μιλαμε για τις ομορφες ξενες γυναικες των στουντιο-μπουρδελων-στριπ και Citytours,η' αντι να μιλαμε για τις ξενες γυναικαρες πορνοσταρ,για γυναικες πολυ ομορφες που αξιζουν πραγματικα,αυτοι οι μπαζοφιλοι καταντησαν το site σαν τις μεσημεριανες εκπομπες!

Παραδειγματα:

Μπαστα,Μενεγακη,Αλεξανδρατου,μπεζεντακου και ολα τα μπαζα που προμοταρουν οι γκεουλιστικες εκπομπες και ΜΜΕ σε αυτη τη χωρα!


Αυτοι οι μπαζοφιλοι εχουν φτασει να ανοιξουν και θεμα μεχρι και για τη θωδη!

Το αστειο ειναι οτι το θρεντ της θωδη η Μενεγακη εχει μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα απο της Pamela Anderson-Jenna jameson κλπ.

Οι μπαζοφιλοι που ειναι η μεγαλη μεριδα της Ελληνικης κοινωνιας ειναι τοσο νοητικα καθυστερημενοι που ενω εχουν μπροστα τους ολο το ιντερνετ και μπορουν να θαυμασουν πανεμορφες γυναικες καθονται και ασχολουνται με
Μπαστα,Μενεγακη,Αλεξανδρατου,μπεζεντακου και το καθε μπαζο που πηγε σε μια εκπομπη κλπ........

Προς μπαζοφιλους:

Εδω ειναι  bourdela.tv και μιλαμε για ξενες γυναικαρες που αξιζουν πραγματικα,εδω δεν ειναι πουστικη μεσημεριανη εκπομπη!
Καλυτερα να πατε στο κοσμοπολιταν στη Στεφανιδου η την Λαμπιρη,τετοια φλωρια που ειστε!
Μαθετε πρωτα τι ειναι η γυναικεια ομορφια και μετα να μπειτε σε αυτο το site!

Θα τι καταλαβαινα και θα το δεχομουν να μην ξερατε τιποτα απο πυρηνικη φυσικη η' αστρονομια αλλα αντρες και να μην ξερετε απο γυναικες και τι ειναι η γυναικεια ομορφια ειναι απολυτα τραγικο.

Ολα αυτα ντροπιαζουν και το site,προσβαλουν την αισθητικη μας.

Oχι αλλη μπαζοφιλια στο site!

[size=13pt]Punk ass bitches[/size]!

:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πες τα χρυσοστομε !
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Δεν περιμενω πανω απο 5-6 υποστηρικτες το 98%+ ειναι μπαζοφιλοι.

Ποια Sophie moone......
Ποια Sandy.......
Ποια Megan fox........


 


Μπροστα στις γυναικαρες που εχουμε στην Ελλαδα αυτες δεν πιανουν μια!   

Μπροστα στην Ντουβλη-Μενεγακη-Αλεξαδρατου-Μεζεντακου ειναι μαυρα χαλια!
 

Συνημμένα

  • Mpazo1.jpg
    Mpazo1.jpg
    69,2 KB · Εμφανίσεις: 23
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειστε για γελια ρε μαλακες............

Απορω τι θελετε στα ρδελα.

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ψυχραιμια . καταλαβενω μερικοι απο σας εχουν υψηλα στανταρ και τις παραπανω''ελλεινιδες''δεν θα τις αγκιζανε γιατι ξαναλεω τα γουστα τους και η ιστορια τους στο κρεβατι δε τους αφηνουν.
ε ρε αγαμια που εχει πεσει :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Ρε φιλε ffanatic κανε τους μπαν ρε φιλε που δεν τους αρεσουν τους γαμοκαριοληδες αυτα που σου αρεσουν εσενα!Που ξανακουστηκε ρε φιλε να τολμουν δλδς(ffs!) να μπαινουν στο μπουρδελα και να γουσταρουν οτι θελουν! Κανε τους BAN ΤΩΡΑ!

Ελπιζω βεβαια να εισαι κανας μοντ αλλιως θα τους κλασεις αρχιδια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ βλέπω φωτο μόνο από την χοντροκολα κλανοπορδαλου γυναίκα μου !!! Δεν ειμαι ανωμαλιάρης σαν και εσας!!!!
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ναι μωρε ας μην συζηταει κανεις για τις δικες μας. οπως επισεις δε θελω να ακουσω κουβεντα και για κατι παλιο μερσεντες και πορσε αφου υπαρχουν τα φερραρι

αα μη ξεχασω.συγνωμη που μου αρεσουν πολλες μπαζολες που αναφερθηκαν παραπανω
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Αν και στο σάιτ είμαι μόνο ενάμιση χρόνο, προσκυνάω το θρεντάκι.  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
ναι μωρε ας μην συζηταει κανεις για τις δικες μας. οπως επισεις δε θελω να ακουσω κουβεντα και για κατι παλιο μερσεντες και πορσε αφου υπαρχουν τα φερραρι

αα μη ξεχασω.συγνωμη που μου αρεσουν πολλες μπαζολες που αναφερθηκαν παραπανω

Σαφώς και θα συζητηθούν και αυτές, αλλά κάπου ρε φίλε έχει γ..θει το θέμα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Σαφώς και θα συζητηθούν και αυτές, αλλά κάπου ρε φίλε έχει γ..θει το θέμα.
οχι φιλε δεν εχει γαμηθει καθολου.βεβαια και ειναι καλυτερες καποιες απο τις παραπανω που ποσταρε αυτος.αλλα ειναι διαφορετικο να λες οτι ειναι ομορφοτερο απο το να με λες μπαζοφιλο επειδη πχ μου αρσει η μενεγακη.
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Εχετε ολο το ιντερνετ μπροστα σας και εντι να ασχοληθειτε με γυναικαρες ασχολειστε και μας πρηζετε τ'αρχιδια με καραμπαζα του κερατα.

Το γιουγκο δηλαδη ειναι πιο ομορφο απο τη lambo?

Θα μας τρελανετε τελειως...........

Ειστε μεγαλα θυματα της Ελληνικης μπαζο-tv και μεγαλοι μπαζοφιλοι,γιατι το κανετε συνεχεια και ξανα και ξανα.

Τυφλοι ειστε?

Τι να πω ρε............
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
οχι φιλε δεν εχει γαμηθει καθολου.βεβαια και ειναι καλυτερες καποιες απο τις παραπανω που ποσταρε αυτος.αλλα ειναι διαφορετικο να λες οτι ειναι ομορφοτερο απο το να με λες μπαζοφιλο επειδη πχ μου αρσει η μενεγακη.

Εντάξει γούστα είναι αυτά. Αφού κάποιο τι βρίσκουν με τη Θώδη  :hmm: τι να κάνουμε εμείς  :dunno:
Αλλα να μου πεις, πριν κανένα χρόνο στο θρεντάκι για τις "ερασιτέχνιδες" γινόταν ολόκληρος ντόρος για τη χοντρή τη Μάγια, η Θώδη θα μας πειράξει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom