Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Πικερ οσο ελειπες καποιοι παραβιασαν τον νομο σου.και καποιοι αρχισαν να τον εφαρμοζουν :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Picker μιας και επέστρεψες σου επαναλμβάνω το ερώτημα μου αυτούσιο, όπως πριν λίγο καιρό
Ρε μεγαλε, ειλικρινα τωρα πιστευεις αυτες τις πιπες??
Εχεις γαμησει ποτε καμια γκονενα εκτος μπουρδελου να δεις την καβλα?στον εχει παπαρωσει ποτ γκομενα απο το πολυ γλυψιμο και να της τα δωσεις ολα στο στομα?εχεις αισθανθει την χαρα να ξυπνας μες την καβλα και να την εχεις διπλα την αλλη και να την ξυπνας και την ξαναγαμας?να γαμας διχως αυριο, να τελειωνεις και μετα απο λιγο να την ξαναξεσκιζεις?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κάποιοι εδώ μέσα νομίζουν ότι είναι άντρες. Γαμάνε πουτάνες μόνο στα κρυφά, κρύβονται από τις γυναίκες τους μη φάνε παντόφλα. Τι είναι ο άντρας αν δεν μπορεί να λέει στις γυναίκες πάντα την αλήθεια; Ένα τίποτα είναι.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχω γαμήσει 6 γκόμενες στη ζωή μου χωρίς να τις πληρώσω. Το γαμήσι που έκανα μαζί τους ήταν σίγουρα κατώτερο από το γαμήσι που έχω κάνει με συγκεκριμένες πουτάνες. Τις περισσότερες από αυτές τις παράτησα εγώ ο ίδιος για να ξαναγυρίσω στις πουτάνες. Φυσικά θα το θεωρούσα αδιανόητο για τα παντελόνια που φοράω να κρατούσα τη σχέση μαζί τους και παράλληλα να συνέχιζα να γαμάω πουτάνες στα κρυφά. Όσοι το κάνουν αυτό δεν είναι πραγματικοί άντρες.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker στηρίζεται σε 2 βασικούς άξονες: την αποφυγή του αυνανισμού και την ειλικρίνεια με κάθε κόστος. Ειδικά το δεύτερο είναι πολύ σημαντικό. Μόνο όταν ένας άντρας είναι απόλυτα ειλικρινής είναι πραγματικός άντρας.
 

Επισκέπτης
URL]]
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Έχω γαμήσει 6 γκόμενες στη ζωή μου χωρίς να τις πληρώσω. Το γαμήσι που έκανα μαζί τους ήταν σίγουρα κατώτερο από το γαμήσι που έχω κάνει με συγκεκριμένες πουτάνες. Τις περισσότερες από αυτές τις παράτησα εγώ ο ίδιος για να ξαναγυρίσω στις πουτάνες. Φυσικά θα το θεωρούσα αδιανόητο για τα παντελόνια που φοράω να κρατούσα τη σχέση μαζί τους και παράλληλα να συνέχιζα να γαμάω πουτάνες στα κρυφά. Όσοι το κάνουν αυτό δεν είναι πραγματικοί άντρες.
Εγώ φίλε δεν σε ξέρω προσωπικά, άλλα τελείως φιλικά και ανθρώπινα θα σου πώ κοίτα να βρείς καμιά γκόμενα έξω που να έχεις χημεία να απολαύσεις καλό γαμήσι, συναίσθημα κλπ και στις πουτάνες πας όποτε γουστάρεις.Δεν στις παίρνει κανείς.Αυτές πάντα εκεί διαθέσιμες είναι. Εγώ έτσι το βλέπω και δεν πρόκειται να σου ξαναπώ τίποτα.  Το θεωρώ κάψιμο να στηρίζεσαι μόνο στις πουτάνες και θεωρώ ότι χάνεις πολύ όμορφα πράγματα. Σίγουρα οι γυναίκες το έχουν χάσει και πολλές δεν αξίζουν ούτε να της φτύσεις, αλλά μην πάμε στο άλλο άκρο. Δεν είναι όλες έτσι και σε πολλές περιπτώσεις κι εμείς είμαστε για το πούτσο.Αυτά που σου δίνει η κοπέλα/ γυναίκα σου , δεν μπορεί να στα δώσει μια πουτάνα. Μην τρελαθούμε ρε παιδιά!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πρέπει πρώτα να υποσχεθείς στον εαυτό σου ότι δεν θα ξαναμαλακιστείς και ότι δεν θα ξαναπείς ποτέ ψέματα σε γυναίκα και ύστερα, πάνω σε αυτή τη βάση, θα εφαρμόσεις τη συχνότητα σεξ που σου προτείνω. Μόνο ο δύσκολος δρόμος της εγκράτειας και της αρετής θα σε κάνει ευτυχισμένο. Ο εύκολος δρόμος θα σου αφήνει πάντα στο τέλος ένα κενό.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Πρέπει πρώτα να υποσχεθείς στον εαυτό σου ότι δεν θα ξαναμαλακιστείς και ότι δεν θα ξαναπείς ποτέ ψέματα σε γυναίκα και ύστερα, πάνω σε αυτή τη βάση, θα εφαρμόσεις τη συχνότητα σεξ που σου προτείνω. Μόνο ο δύσκολος δρόμος της εγκράτειας και της αρετής θα σε κάνει ευτυχισμένο. Ο εύκολος δρόμος θα σου αφήνει πάντα στο τέλος ένα κενό.
Να δείς ένα κενό που είχα χθές  το βράδυ οταν έχυνα στο στόμα μια πρώην μου που μόλις χώρισε απο έναν μαλάκα και μου έστειλε και βγήκαμε.Άσε φίλε.... μεγάλο κενό......Τέτοιο κενό που δεν χρειάστηκε καν καθαρίσω τον πούτσο μου....γυάλιζε ολόκληρος.....
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Να δείς ένα κενό που είχα χθές  το βράδυ οταν έχυνα στο στόμα μια πρώην μου που μόλις χώρισε απο έναν μαλάκα και μου έστειλε και βγήκαμε.Άσε φίλε.... μεγάλο κενό......Τέτοιο κενό που δεν χρειάστηκε καν καθαρίσω τον πούτσο μου....γυάλιζε ολόκληρος.....


τι κανεις φιλε?

με θυμασαι?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν υπάρχει καμία επιτυχία όταν δεν έχει κατακτηθεί με την αλήθεια και την ηθική. Δεν υπάρχει καμία κατάκτηση όταν στηρίζεται πάνω στο ψέμα. Οι μικρές σου επιτυχίες είναι τεράστιες όταν βασίζονται στην τιμιότητα και την αρετή.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Δεν υπάρχει καμία επιτυχία όταν δεν έχει κατακτηθεί με την αλήθεια και την ηθική. Δεν υπάρχει καμία κατάκτηση όταν στηρίζεται πάνω στο ψέμα. Οι μικρές σου επιτυχίες είναι τεράστιες όταν βασίζονται στην τιμιότητα και την αρετή.
Κανένα ψέμα φίλε μου. Ελευθεροι άνθρωποι , που δεν τράβαγε η σχέση μας στο παρελθόν για χ λόγους, βρεθήκαμε μετά απο καιρό να είμαστε και οι δυο χωρίς σχέση, βγήκαμε τα ήπιαμε και πηδηχτήκαμε (και με συναίσθημα μπορώ να σου πω). Δεν κεράτωσε κανείς κανεναν. Δεν είπε ψέμματα κανείς σε κανέναν.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Άσε τους άλλους να είναι ψεύτες και υποκριτές. Δεν έχεις να απολογηθείς σε αυτούς αλλά στο Θεό. Στο τέλος της ημέρας εσύ θα νιώθεις ήρεμος ενώ αυτοί θα βράζουν στην ψυχή. Ακολούθησε το καλό πνεύμα και θα είσαι νικητής.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Τλσπ .Picker σκέψου ότι σου έγραψα.  πάω να ξεκουραστώ λίγο γιατι θα βγώ απόψε.καλή συνέχεια φίλε.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom