Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Χαιρετώ ξανά το κοινό μου: τους γνήσιους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες που θέλουν να γαμάνε περισσότερο από τους δεσμευμένους. Είμαστε μειοψηφία στο site αλλά και πάλι είμαστε αρκετοί.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μετά από μεγάλη σκέψη πέρυσι αποφάσισα να αυξήσω τη συχνότητα στο νόμο του Picker και να την ορίσω πλέον στις 4 φορές την εβδομάδα. Αυτή η συχνότητα είναι σχεδόν ανίκητη αν εφαρμόζεται σταθερά.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σε όλες τις έρευνες που έχουν γίνει κατά καιρούς η μέση συχνότητα σεξ στον κόσμο είναι γύρω στις 2 φορές την εβδομάδα, ενώ οι Έλληνες έρχονται πρώτοι με μέση συχνότητα γύρω στις 3 φορές την εβδομάδα. Εφαρμόζοντας τον ανανεωμένο νόμο του Picker είσαι πάνω από όλους αυτούς, είσαι ένας περήφανος μοναχικός γαμιάς.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Πικερ ειχες καιρο να γραψεις. Μηπως τις ημερες που δεν μπαινεις στο σαιτ βγαινεις με καμια κρυφη γκομενα που εχεις σχεση 2 χρονια και το πατε σοβαρα?  :effemine:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Πικερ ειχες καιρο να γραψεις. Μηπως τις ημερες που δεν μπαινεις στο σαιτ βγαινεις με καμια κρυφη γκομενα που εχεις σχεση 2 χρονια και το πατε σοβαρα?  :effemine:


Ας είναι καλά το παιδί, και όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία τύπε...
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
4 φορές την εβδομάδα, 17-18 φορές το μήνα, 208-209 φορές το χρόνο: ποιο δεσμευμένο λαμόγιο μπορεί να το νικήσει αυτό; Ακόμα και αν το κάνει μία χρονιά, την επόμενη θα είναι από κάτω. Εσύ μοναχικέ μπουρδελιάρη θα έχεις διάρκεια, σε βάθος χρόνου θα είσαι σίγουρα νικητής. Στο τέλος της ζωής σου θα έχεις γαμήσει τόσα πολλά νεαρά μουνιά που δεν θα το πιστεύεις και εσύ ο ίδιος. Ζεις στην πόλη όπου το σεξ κοστίζει 10 ευρώ. Μάθε να ζεις.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο λόγος που δεν έμπαινα για λίγες εβδομάδες είναι ότι πράγματι απογοητεύτηκα από το επίπεδο των μελών του site που έβγαλε για Μίστερ Μαλάκα τον μεγαλύτερο μπουρδελιάρη του site, δηλαδή εμένα. Όμως μετά κάθισα και το ξανασκέφτηκα και τελικά αποφάσισα να μην τους κάνω τη χάρη. Θα συνεχίσω να γράφω για αυτούς τους λίγους πραγματικούς μπουρδελιάρηδες που υπάρχουν εδώ και δεν θα κάνω τη χάρη στα λαμόγια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.213
Like
22.881
Πόντοι
5.506
Ο λόγος που δεν έμπαινα για λίγες εβδομάδες είναι ότι πράγματι απογοητεύτηκα από το επίπεδο των μελών του site που έβγαλε για Μίστερ Μαλάκα τον μεγαλύτερο μπουρδελιάρη του site, δηλαδή εμένα. Όμως μετά κάθισα και το ξανασκέφτηκα και τελικά αποφάσισα να μην τους κάνω τη χάρη. Θα συνεχίσω να γράφω για αυτούς τους λίγους πραγματικούς μπουρδελιάρηδες που υπάρχουν εδώ και δεν θα κάνω τη χάρη στα λαμόγια.


Eίσαι ιδέα ρε τύπε, δεν είσαι τυχαίος.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όλο αυτό τον καιρό φυσικά δεν έχω σταματήσει να γαμάω ακατάπαυστα. Το νέο μου στανταράκι είναι στα Κολωνού 11 και 15 αλλά δεν θα σας πω ακόμα ποια είναι. Αυτό το κορίτσι με έχει τρελάνει με την ταπεινότητα που το διακρίνει. Είναι αυτό που πάντα ονειρευόμουν, ένα ταπεινό και στεναχωρημένο πουτανάκι.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Για όσους ανεβάζουν εμετικά βίντεο για μένα να ξέρουν ότι πάντα θα τρώνε τις αναφορές που πρέπει και θα κατεβαίνουν από το YouTube. Είναι τόσο ελεεινά άτομα που τώρα ανεβάζουν τα ίδια βίντεο στο Rutube επειδή δεν ξέρω ρωσικά και έτσι δεν μπορώ να τους κάνω εκεί αναφορά. Στα αρχίδια μου τους γράφω, να το ξέρουν.
 

Επισκέπτης
Για όσους ανεβάζουν εμετικά βίντεο για μένα να ξέρουν ότι πάντα θα τρώνε τις αναφορές που πρέπει και θα κατεβαίνουν από το YouTube. Είναι τόσο ελεεινά άτομα που τώρα ανεβάζουν τα ίδια βίντεο στο Rutube επειδή δεν ξέρω ρωσικά και έτσι δεν μπορώ να τους κάνω εκεί αναφορά. Στα αρχίδια μου τους γράφω, να το ξέρουν.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Mοναχικέ μπουρδελιάρη είμαι η φωνή σου. Είσαι το γνήσιο παλιό αρσενικό που θέλει μόνο να γαμάει λέγοντας πάντα την αλήθεια και να μη μαλακίζεται ποτέ. Αν είσαι γνήσιος και ντόμπρος άντρας, είμαι η φωνή σου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Για όσους ανεβάζουν εμετικά βίντεο για μένα να ξέρουν ότι πάντα θα τρώνε τις αναφορές που πρέπει και θα κατεβαίνουν από το YouTube. Είναι τόσο ελεεινά άτομα που τώρα ανεβάζουν τα ίδια βίντεο στο Rutube επειδή δεν ξέρω ρωσικά και έτσι δεν μπορώ να τους κάνω εκεί αναφορά. Στα αρχίδια μου τους γράφω, να το ξέρουν.
Mπορεί να σου έχω σουρει τόσα και τόσα αλλά σε αυτό εχεις δίκιο.ΜΑζι σου.


Τόσες Ρωσσίδες πουτάνες υπάρχουν ,μία δεν μπορεί να σου μεταφράσει;λολολολ
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ο πικερ δεν τρωει. απλα τρεφεται για να επιβιωσει μεχρι την επομενη μπουρδελοτσαρκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom