Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Εγώ φίλε δεν σε ξέρω προσωπικά, άλλα τελείως φιλικά και ανθρώπινα θα σου πώ κοίτα να βρείς καμιά γκόμενα έξω που να έχεις χημεία να απολαύσεις καλό γαμήσι, συναίσθημα κλπ και στις πουτάνες πας όποτε γουστάρεις.Δεν στις παίρνει κανείς.Αυτές πάντα εκεί διαθέσιμες είναι. Εγώ έτσι το βλέπω και δεν πρόκειται να σου ξαναπώ τίποτα.  Το θεωρώ κάψιμο να στηρίζεσαι μόνο στις πουτάνες και θεωρώ ότι χάνεις πολύ όμορφα πράγματα. Σίγουρα οι γυναίκες το έχουν χάσει και πολλές δεν αξίζουν ούτε να της φτύσεις, αλλά μην πάμε στο άλλο άκρο. Δεν είναι όλες έτσι και σε πολλές περιπτώσεις κι εμείς είμαστε για το πούτσο.Αυτά που σου δίνει η κοπέλα/ γυναίκα σου , δεν μπορεί να στα δώσει μια πουτάνα. Μην τρελαθούμε ρε παιδιά!
τυπε λες να καταφερεις οτι δεν μπορεσε κανεις σε 1333 σελιδες :think:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.828
Πόντοι
1.686
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:

Ο Πικεράκος προφανώς πήρε ΑΥΞΗΣΗ στη δουλειά του !  :rockon: :rockon:

Από μέρα παρά μέρα, το Μετάξι το ανέβασε σε 4 φορές την εβδομάδα
δηλαδή το 1/2 το ανέβασε σε 4/7 !

1/2= 50%
4/7 = 57%
Επομένως το αύξησε κατά 14 %  :new_shocked:

Πικεράκο, τι έκανες στον προϊστάμενό σου

και πήρες αύξηση ;  :rolleyes:
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Εγώ φίλε δεν σε ξέρω προσωπικά, άλλα τελείως φιλικά και ανθρώπινα θα σου πώ κοίτα να βρείς καμιά γκόμενα έξω που να έχεις χημεία να απολαύσεις καλό γαμήσι, συναίσθημα κλπ και στις πουτάνες πας όποτε γουστάρεις.Δεν στις παίρνει κανείς.Αυτές πάντα εκεί διαθέσιμες είναι. Εγώ έτσι το βλέπω και δεν πρόκειται να σου ξαναπώ τίποτα.  Το θεωρώ κάψιμο να στηρίζεσαι μόνο στις πουτάνες και θεωρώ ότι χάνεις πολύ όμορφα πράγματα. Σίγουρα οι γυναίκες το έχουν χάσει και πολλές δεν αξίζουν ούτε να της φτύσεις, αλλά μην πάμε στο άλλο άκρο. Δεν είναι όλες έτσι και σε πολλές περιπτώσεις κι εμείς είμαστε για το πούτσο.Αυτά που σου δίνει η κοπέλα/ γυναίκα σου , δεν μπορεί να στα δώσει μια πουτάνα. Μην τρελαθούμε ρε παιδιά!
Φίλε,καλή η προσπάθεία σου αλλά στου κουφού τη πόρτα,πάρε τον τηλέφωνο.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Άσε τους άλλους να είναι ψεύτες και υποκριτές. Δεν έχεις να απολογηθείς σε αυτούς αλλά στο Θεό. Στο τέλος της ημέρας εσύ θα νιώθεις ήρεμος ενώ αυτοί θα βράζουν στην ψυχή. Ακολούθησε το καλό πνεύμα και θα είσαι νικητής.

Έτσι.

Ο Θεός ευλόγησε τα Σόδομα και τα Γόμορρα στον πρώτο τόμο από το παραμυθάκι....

Όπως πάντα, έχεις δίκιο.

Θεόπνευστο το έργο σου πορνόβιε!

Μετά το Μετάξι κουμπώνεις και τη μεταλαβιά,

και στανιάρεις.



Υποσημείωση:

Πολύ παπαριά το "γρήγορη απάντηση"...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Ο Πικεράκος προφανώς πήρε ΑΥΞΗΣΗ στη δουλειά του !  :rockon: :rockon:

Από μέρα παρά μέρα, το Μετάξι το ανέβασε σε 4 φορές την εβδομάδα
δηλαδή το 1/2 το ανέβασε σε 4/7 !

1/2= 50%
4/7 = 57%
Επομένως το αύξησε κατά 14 %  :new_shocked:

Πικεράκο, τι έκανες στον προϊστάμενό σου

και πήρες αύξηση ;  :rolleyes:
τυπε τι πιστευεις για την αλλαγη αυτη στο νομο,επισημως πλεον :S :S :S
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.828
Πόντοι
1.686
πας στις ρυθμισεις και το βγαζεις

συγκεκριμένα
στις ρυθμίσεις εμφάνισης

στο ΠΡΟΦΙΛ σου


Δλδ στην αρχική σελίδα επιλέγεις Προφίλ ,
μετά Αλλαγή προφίλ και
μετά ρυθμίσεις εμφάνισης και
επιλέγεις απενεργοποίηση της γρήγορης απάντησης
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.828
Πόντοι
1.686
τυπε τι πιστευεις για την αλλαγη αυτη στο νομο,επισημως πλεον :S :S :S

Σίγουρα κάποια φράγκα περισσότερα
βρήκε ο Πίκερ,
αφού είναι τσιγγουνάκος, ως γνωστόν !  :2funny: :2funny:

latest


:2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
όταν είμαστε εθισμένοι στην ηλιθια ρουτίνα μας για να μην πεθάνουμε απο κατάθλιψη την επαίρουμε
και βλογάμε τα γένια μας και λέμε ότι δήθεν είναι επιλογή μας να είμαστε έτσι επειδή απορρίψαμε
κάποιον άλλο δρόμο ...αλλά στην ουσία δεν υπήρξε ποτέ η επιλογή για μας ,η μικρορουτίνα μας είναι
έτσι εξ'ανάγκης , λογω έλλειψης άλλης επιλογής και έτσι χρυσώνουμε το χάπι μας ...βέβαια η άλλη επιλογή
δεν θα έρθει ποτέ γιατί είμαστε βολεμένοι στην μαλακία μας δεν θέλουμε να εξελιχθουμε θέλουμε να μεινουμε
εκεί για πάντα γιατί φοβόμαστε το κόστος ...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.598
Πόντοι
10.686
...κι όταν ακόμα κι οι πουτάνες καταντούνε ρουτίνα... :(
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν έχει νόημα να απαντήσω στον rigormortis. Τα ίδια και τα ίδια. Αυτή τη στιγμή βασικά προσπαθώ να συνέλθω από τον απίστευτο έρωτα που έκανα με το νέο μου στανταράκι. Τέτοιο έρωτα δεν έχω κάνει με καμία γκόμενα ποτέ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Άτομα σαν τον rigormortis δεν θα νιώσουν ποτέ αυτό που νιώθω εγώ στα μπουρδέλα, γιατί πολύ απλά δεν αγαπάνε τις πουτάνες όπως εγώ. Η αγάπη γίνεται αντιληπτή από την άλλη πλευρά και πολλές φορές επιστρέφεται πίσω.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δεν έχει νόημα να απαντήσω στον rigormortis. Τα ίδια και τα ίδια. Αυτή τη στιγμή βασικά προσπαθώ να συνέλθω από τον απίστευτο έρωτα που έκανα με το νέο μου στανταράκι.

η ταπεινή διάνοια μου δεν θα μπορέσει να συλλάβει το βάθος των συλλογισμών σου ε ? οποτε απαξιείς να απαντήσεις και να προβείς σε μάταιες δαπάνες χρονοενέργειας με ταπεινους τω πνευματι ανθρώπους ...

α ρε πικερακο  

Άτομα σαν τον rigormortis δεν θα νιώσουν ποτέ αυτό που νιώθω εγώ στα μπουρδέλα, γιατί πολύ απλά δεν αγαπάνε τις πουτάνες όπως εγώ. Η αγάπη γίνεται αντιληπτή από την άλλη πλευρά και πολλές φορές επιστρέφεται πίσω.

ψαχνεις αγάπη στα μπουρδέλα κακομοιράκο μου ε ? ζητάς ελεημοσύνη απο τον υπονομο ...

αχ ρε πικεράκο ...βάλε μυαλό ζήτα βοηθεια απο κάποιον ψυχιατρο να φτιαξει λίγο το μυαλουδάκι σου και θα βρεις αγάπη απο εκεί που πρέπει
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Δεν έχει νόημα να απαντήσω στον rigormortis. Τα ίδια και τα ίδια. Αυτή τη στιγμή βασικά προσπαθώ να συνέλθω από τον απίστευτο έρωτα που έκανα με το νέο μου στανταράκι. Τέτοιο έρωτα δεν έχω κάνει με καμία γκόμενα ποτέ.
ποτε θα αποκαλυψεις το στανταρακι πικερ :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom