Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.906
Πόντοι
25.467
Βαν Νταμούληηηηη :)

Έλα βρε κουτό... :)

Μην κρύβεσαι... :)

Έλα να παίξουμε και δεν θα σε κάνω ντα... :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Και για να τελειώνουμε με το θέμα του Νόμου. Οι γκόμενες έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ, επειδή ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ Αιδιοζητιάνοι τις τροφοδοτούν ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΛΕΙΠΤΩΣ ΜΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ. Όταν μια μέση κοπέλα βγάλει μια φωτογραφία με μπικίνι και πάρει 3.000 λάικς μέσα σε τρεις μέρες, θα νομίσει ότι έγινε Θεά. Δεν φταίει αυτή, οι μουνόδουλοι φταίνε. Αν λοιπόν κόβαμε τη συνήθεια να τους ανεβάζουμε το εγώ, θα βλέπαμε καλύτερες μέρες. Αν το 50% του αντρικού πληθυσμού σταμάταγε να τους δίνει σημασία και πήδαγε σεξεργάτριες, όπως γράφει ο Νόμος, θα αναγκαζόντουσαν να αλλάξουν βιολί, αυτή τέλος πάντων είναι η άποψή μου
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Ναι, δεν διαφωνώ. Από ένα σημείο και πέρα σφύριξε. Πρέπει να κατέχει ρεκόρ Γκίνες πάντως. Δεν ακούγεται εύκολα πόρνη να διώχνει πελάτη ο οποίος δεν έχει κάποια σοβαρή αντένδειξη, ας πούμε ΣΜΝ ή να είναι τρομερά βρώμικος. Την αρχική μορφή του Νόμου έκρινα, στην αρχή δεν έγραφε ούτε για κωλοδαχτυλιάσματα, ούτε για γλύψιμο πατουσών, ούτε πως θα έβγαζε τον Κώλο του σε δημοπρασία, θα έπαιρνε πίπες κλπ αηδίες που έγραψε αφού τον έδιωξε η Κορίνα
οι πουτάνες δεν θέλουν τους εμονικούς. Εδώ στα έσκορτ κάνουν ghosting πελάτες που αφήνουν ένα σωρό λεφτά αλλά είναι :uglystupid:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Και για να τελειώνουμε με το θέμα του Νόμου. Οι γκόμενες έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ, επειδή ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ Αιδιοζητιάνοι τις τροφοδοτούν ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΛΕΙΠΤΩΣ ΜΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ. Όταν μια μέση κοπέλα βγάλει μια φωτογραφία με μπικίνι και πάρει 3.000 λάικς μέσα σε τρεις μέρες, θα νομίσει ότι έγινε Θεά. Δεν φταίει αυτή, οι μουνόδουλοι φταίνε. Αν λοιπόν κόβαμε τη συνήθεια να τους ανεβάζουμε το εγώ, θα βλέπαμε καλύτερες μέρες. Αν το 50% του αντρικού πληθυσμού σταμάταγε να τους δίνει σημασία και πήδαγε σεξεργάτριες, όπως γράφει ο Νόμος, θα αναγκαζόντουσαν να αλλάξουν βιολί, αυτή τέλος πάντων είναι η άποψή μου
οχι δεν ισχυειι και τοσο αυτο

οι γυναικες διαλεγουν

ειτε εχουν 3000λαικ ειτε δεν εχουν καν λογαρισμο παλι θα γαμηθουν οπες αυτες θελουν
οπωτε ακυρη η διατυπωση σ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.906
Πόντοι
25.467
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
οχι δεν ισχυειι και τοσο αυτο

οι γυναικες διαλεγουν

ειτε εχουν 3000λαικ ειτε δεν εχουν καν λογαρισμο παλι θα γαμηθουν οπες αυτες θελουν
οπωτε ακυρη η διατυπωση σ
όταν δεν υπήρχαν Social Media, και πριν την εποχή του Κωστόπουλου, ΟΧΙ, δεν ήταν έτσι, δεν ζήταγαν τον ουρανό με τ' άστρα. Εξήντα χρονών είμαι, κι έχω παρακολουθήσει την εκτόξευση των απαιτήσεών τους διαχρονικά, από το 1980 και έπειτα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
νομίζω πιο ψηλός από τον ρίζο...
αλλά σίγουρα πιο κοντός από γκιωνάκη :dunno:
δεν απάντησες πάντως στην ερώτηση που σου έθεσα αν θεωρείς πως μοιάζουν οι τρόποι γραφής μας και οι τοποθετήσεις μας με τον Ζαν
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
δεν απάντησες πάντως στην ερώτηση που σου έθεσα αν θεωρείς πως μοιάζουν οι τρόποι γραφής μας και οι τοποθετήσεις μας με τον Ζαν
Ειναι εντελως χαζος ο προμοτορας φιλε μποκολε.
Θα ξεφτιλιστει παλι με τις ασυναρτησιες που λεει.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Και για να τελειώνουμε με το θέμα του Νόμου. Οι γκόμενες έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ, επειδή ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ Αιδιοζητιάνοι τις τροφοδοτούν ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΛΕΙΠΤΩΣ ΜΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ. Όταν μια μέση κοπέλα βγάλει μια φωτογραφία με μπικίνι και πάρει 3.000 λάικς μέσα σε τρεις μέρες, θα νομίσει ότι έγινε Θεά. Δεν φταίει αυτή, οι μουνόδουλοι φταίνε. Αν λοιπόν κόβαμε τη συνήθεια να τους ανεβάζουμε το εγώ, θα βλέπαμε καλύτερες μέρες. Αν το 50% του αντρικού πληθυσμού σταμάταγε να τους δίνει σημασία και πήδαγε σεξεργάτριες, όπως γράφει ο Νόμος, θα αναγκαζόντουσαν να αλλάξουν βιολί, αυτή τέλος πάντων είναι η άποψή μου
Σωστος και γ αυτο το λογο επειδη εχουμε την ιδια αποψη ο κοντος νομιζει οτι ειμαστε ενας πισω απο τα προφιλ μας.
Δεν ξερω αν εχεις παρακολουθησει που εχω πει πληρης απαξιωση στις εξω γκομενες και μονο αγοραιος ερωτας,εγω αυτη τη μεθοδο εφαρμοζω 2 χρονια τωρα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οτι ειναι κοντος ο προμοτορας το λεει μονος του
20210321_133258.jpg
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Σωστος και γ αυτο το λογο επειδη εχουμε την ιδια αποψη ο κοντος νομιζει οτι ειμαστε ενας πισω απο τα προφιλ μας.
Δεν ξερω αν εχεις παρακολουθησει που εχω πει πληρης απαξιωση στις εξω γκομενες και μονο αγοραιος ερωτας,εγω αυτη τη μεθοδο εφαρμοζω 2 χρονια τωρα
Είναι αρκετά πιθανό δύο άνθρωποι να έχουν ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΘΕΜΑ την ίδια άποψη, και να διαφωνούν σε άλλα. Αυτό λέγεται λογική, και περιμένω τα πράγματα ΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Αφού βλέπουν ότι με το όπλο της καταγγελίας μπορούν να εκβιάσουν σχεδόν οποιοδήποτε άντρα για να κερδίσουν διάφορα, είναι επόμενο να το χρησιμοποιήσουν. Στην Αυστραλία έπεσε πρόταση για ΑΠΠ στην οποία να φαίνεται η συναίνεση πριν το σεξ, και οι φεμινίστρες αντιδρούν, εννοείται αυτό. Όποιος πλησιάζει γυναίκα κινδυνεύει. Σύντομα και στην Ελλάδα https://www.bbc.com/news/world-australia-56438560
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εδω λεει μονος του οτι εχει μικρο πουλι

Οπως επισης τι εννοει πρωτοπηδησει?τι εννοει?αυτος πηδαει τωρα μηπως τον πηδανε και οι κοπελες?
20210103_203054.jpg
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Χαιρετίσματα από τον Picker πάντα μέσα από τη σελίδα του Νόμου:

"https://www.bourdela.com/.../o-nomos-toy-picker.../page-2732

Χαιρετισμούς στον μεγάλο πικεριστή Jean-Claud. Ιωάννη Μπόκολε είσαι πολύ κοντά στον πικερισμό αλλά θα είσαι ολοκληρωμένος πικεριστής όταν βρεις το σθένος να δηλώσεις περήφανα τον πικερισμό στον περίγυρό σου. ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΝΑΤΕ!"

:rockon: :rockon: :rockon:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
για τραμουντανα το θυμασαι?
νομιζω εγραψε και τα τεκταινομενα της συναντησης στις ανεξαρτητες cg κατι
χμμ:hmm:
να σ πω αν δεν το ελεγες δε θα το θυμομουν ισως τη συναντησε πιο μετα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom