Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Κρίμα, είδα κίνηση και είπα μπας και μπήκε ο κωλοδακτυλιασμένος πικερ.... που τέτοια τύχη.....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.903
Πόντοι
25.467
Κρίμα, είδα κίνηση και είπα μπας και μπήκε ο κωλοδακτυλιασμένος πικερ.... που τέτοια τύχη.....

Μέχρι στιγμής μόνο οι κωλοδαχτυλιάρηδες, γλειφοποδαροπατουσάκηδες, δημοπρατοκωλαράκηδες, οποαδοί του.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ο πικερ μας διαβαζει προσεξτε μην τον εξαγριωσετε και φωναξει το φιλο τ τον σακη
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.903
Πόντοι
25.467

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
θες να εχουμε ντραβαλα με το ξαδερφακι του τον ασφαλιτη παλι/?
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Δειλός κωλοδακτυλιασμένος πούστης είναι ο πικερ.... κατι θα εκανε και με τον ασφαλίτη ξαδερφό του.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.903
Πόντοι
25.467
θες να εχουμε ντραβαλα με το ξαδερφακι του τον ασφαλιτη παλι/?


Καλή πουστάρα κι αυτός.

Τον τσιμπουκώνανε οι σνώτεροι του, κι αυτός ξεσπούσε πηδώντας τον Πίκη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τον έδινε τον κώλο του για 5.000 ευρώ.... μετά έκανε έκπτωση 99% για να μη μείνει αγάμητος.
:2funny:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μαζί με τις επιμέρους παραγράφους, για γλειφοποδαροπατούσα, εφαρμογή κωλοδάκτυλου ως βοηθητικού στύσης, και δημοπρασίας του κώλου του, ή άνευ; :)
Λοιπον και παλι συμφωνω αγιε,εγω ειμαι υπερ ολων των προτιμησεων που εχει ο καθενας.
Το να γλειφει ποδια σιγα και ο θειτσος το κανει ειναι ποδολαγνοι.
Τωρα το δαχτυλο για να εχει στυση το κανουν αυτοι που εχουν προβλημα στυτικης δυσλειτουργιας και βοηθανε μ αυτον τον τροπο να εχουν καβλα και σε γιατρο για προστατη να πας θα φας δαχτυλίδα.
Στο μονο που διαφωνω ειναι η δημοπρασια κωλου.
Αυτα ομως δεν εχουν σχεση με τον νομο.
Ο νομος λεει απαξιωση ολων των εξω γυναικων και μονο μπουρδελα ανα δευτερη μερα και σαυτο ειδικα συμφωνω απολυτα.
Αγιε σε καλυψα η θα με βαζεις να τρεχω να ψαχνω απο το 2010?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Με το 100 νομίζω καλούμε την πυροσβεστική, μπορεί και ασθενοφόρο...αλλά έχω μια υπόνοια ότι καλούμε κοντά call-girls μπας και δώσουμε κάνα πεταχτο φιλάκι..
Ειναι η ανωτερη τιμη της πορνοωρας του προμοτορα.
Πανω απο 100 δεν εχει
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.903
Πόντοι
25.467
Λοιπον και παλι συμφωνω αγιε,εγω ειμαι υπερ ολων των προτιμησεων που εχει ο καθενας.
Το να γλειφει ποδια σιγα και ο θειτσος το κανει ειναι ποδολαγνοι.
Τωρα το δαχτυλο για να εχει στυση το κανουν αυτοι που εχουν προβλημα στυτικης δυσλειτουργιας και βοηθανε μ αυτον τον τροπο να εχουν καβλα και σε γιατρο για προστατη να πας θα φας δαχτυλίδα.
Στο μονο που διαφωνω ειναι η δημοπρασια κωλου.
Αυτα ομως δεν εχουν σχεση με τον νομο.
Ο νομος λεει απαξιωση ολων των εξω γυναικων και μονο μπουρδελα ανα δευτερη μερα και σαυτο ειδικα συμφωνω απολυτα.
Αγιε σε καλυψα η θα με βαζεις να τρεχω να ψαχνω απο το 2010?

Μην προσπαθείτε να εξομοιώσετε την ιατρική εξέταση προστάτη, και ενδεχομένως την θεραπεία, που θα γίνει μια στο τόσο και για μικρό χρονικό διάστημα, με μια πάγια πρακτική αναζήτησης ηδονής.

Κατά τα άλλα, λυπάμαι βέβαια που ενστερνίζεστε τα παθητικά ποδαροπατουσογλειψήματα και κωλοδάχτυλα που δηλώνουν υποταγή, σας αναγνωρίζω όμως πως είχατε το θάρρος να απαντήσετε, και ότι σε πλήρη αντίθεση με τον νομοθέτη, παραδεχτήκατε αντρίκια πως είστε οπισθοπροωθούμενος.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μην προσπαθείτε να εξομοιώσετε την ιατρική εξέταση προστάτη, και ενδεχομένως την θεραπεία, που θα γίνει μια στο τόσο και για μικρό χρονικό διάστημα, με μια πάγια πρακτική αναζήτησης ηδονής.

Κατά τα άλλα, λυπάμαι βέβαια που ενστερνίζεστε τα παθητικά ποδαροπατουσογλειψήματα και κωλοδάχτυλα που δηλώνουν υποταγή, σας αναγνωρίζω όμως πως είχατε το θάρρος να απαντήσετε, και ότι σε πλήρη αντίθεση με τον νομοθέτη, παραδεχτήκατε αντρίκια πως είστε οπισθοπροωθούμενος.
Ειπα εγω οτι ειμαι οπισθοπροωθουμενος?
Εγω ειπα διαφωνω στο πουλημα της κωλοτρυπιδας.
Σονυ και καλα να θελετε να με κανετε πισωγλεντη εσεις τα τσιρακια η μαλλον οποιος θα παει κοντρα.
Εγω πηδαω μουνακια στα τσαρδια και δεν με νοιαζει τι λετε εδω μεσα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.903
Πόντοι
25.467
Ειπα εγω οτι ειμαι οπισθοπροωθουμενος?
Εγω ειπα διαφωνω στο πουλημα της κωλοτρυπιδας.
Σονυ και καλα να θελετε να με κανετε πισωγλεντη εσεις τα τσιρακια η μαλλον οποιος θα παει κοντρα.
Εγω πηδαω μουνακια στα τσαρδια και δεν με νοιαζει τι λετε εδω μεσα.

Η άρνηση ξεπουλήματος του κώλου σας, ανγνωρίζω πως σας τιμά.

Εκεί όμως που τα μπουρδουκλώσατε, ήταν στο θέμα του κωλοδάχτυλου, όπου εξομοιώσατε μια αναγκαστική ιατρική θεραπεία, με την καθόλου αναγκαστική και παθητικο-υποτακτική πρακτική κωλοδαχτυλιάσματος για ηδονιστικούς σκοπούς, με αποτέσμα να αφήνεται πολλά "πισωγλέντικα" μπόσικα με την ερμηνεία σας .

Δςν γνωρίζω βέβαια, αν το ανωτέρο το κάνατε εκ παραδρομής, ή επί τούτου. Συνεπώς μέχρι να το αποσαφηνήσετε ενδεχομένως να δεχτείτε επιθέσεις και από άλλους.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Η άρνηση ξεπουλήματος του κώλου σας, ανγνωρίζω πως σας τιμά.

Εκεί όμως που τα μπουρδουκλώσατε, ήταν στο θέμα του κωλοδάχτυλου, όπου εξομοιώσατε μια αναγκαστική ιατρική θεραπεία, με την καθόλου αναγκαστική και παθητικο-υποτακτική πρακτική κωλοδαχτυλιάσματος για ηδονιστικούς σκοπούς, με αποτέσμα να αφήνεται πολλά "πισωγλέντικα" μπόσικα με την ερμηνεία σας .

Δςν γνωρίζω βέβαια, αν το ανωτέρο το κάνατε εκ παραδρομής, ή επί τούτου. Συνεπώς μέχρι να το αποσαφηνήσετε ενδεχομένως να δεχτείτε επιθέσεις και από άλλους.
Εγω προσωπικα ουτε τη μεθοδο του δαχτυλου δεν εχω υποστεί αν αυτο θες να μαθεις αλλα δεν το κατακρινω για οποιον το εφαρμοζει οπως δεν κατακρινω και τα στραπον οπως και αυτους που τους αρεσει το κρεας.
Εσεις αγιε είσαστε κατα αυτων των ανθρωπων? Τους θεωρειται ανωμαλους η παραφυσιν?θα ηθελα την αποψη σας?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.903
Πόντοι
25.467
Εγω προσωπικα ουτε τη μεθοδο του δαχτυλου δεν εχω υποστεί αν αυτο θες να μαθεις αλλα δεν το κατακρινω για οποιον το εφαρμοζει οπως δεν κατακρινω και τα στραπον οπως και αυτους που τους αρεσει το κρεας.
Εσεις αγιε είσαστε κατα αυτων των ανθρωπων? Τους θεωρειται ανωμαλους η παραφυσιν?θα ηθελα την αποψη σας?


Δεν τους κατακρίνω.

Απλά τους λυπάμαι που έχουν το δυσχερές πρόβλημα να θέλουν να είναι κάτι άλλο, από αυτό που γεννήθηκαν.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Έχω πάλι μια πνευματική αφύπνιση. Πιστεύω ότι ένα τόσο ηθικό άτομο σαν εμένα δεν μπορεί να αγνοεί το Θεό. Έχω υπάρξει άθεος για πολλά χρόνια αλλά όλο και περισσότερο τα τελευταία χρόνια τείνω να πιστέψω στο Θεό. Χωρίς αυτό βέβαια να με κάνει θρήσκο.

Σε ποιο μοναστήρι κρύβεται ο τρύπιος πικέρ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
O Picker δεν κρύβεται πουθενά... Εκφράζει την άποψη του στη σελίδα του στο facebook:

"3 φορές την εβδομάδα είναι αρκετό, 4 φορές την εβδομάδα όμως είναι πλήρες. Με 4 φορές την εβδομάδα βλέπεις τις γκόμενες γύρω σου και τις γράφεις στα αρχίδια σου πραγματικά!"

:rockon: :rockon: :rockon:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δεν τους κατακρίνω.

Απλά τους λυπάμαι που έχουν το δυσχερές πρόβλημα να θέλουν να είναι κάτι άλλο, από αυτό που γεννήθηκαν.
Αν ο αντρας φαει δαχτυλο ειναι κατι αλλο απο αυτο που γεννηθηκε?
Στο γιατρο που παει να του εξετασει τον προστατη γινεται πουστης?
Δεν ισχυουν αυτα.
Πουστης ειναι αυτος που του αρεσουν οι αντρες και πηγαινει ερωτικα μονο μ αυτους.
Εδω αν καποιος παει με αντρα αλλα και γυναικα μιξ δεν τον λες πουστη αλλα μπαι.
Για να ειναι καποιος γκει θελει συγκεκριμενα κριτηρια,να πηγαινει και να του αρεσουν μονο αντρες.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μεγαλος ιδεολογος ο πικερ.
Μακαρι να εφαρμοζαν καποιοι τον νομο του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom