Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.908
Πόντοι
25.467
Τις προσαρτησεις δεν τις εχω δει.
Παντως τον νομο τον αποδεχομαι.

Τις δηλώσεις του, περί πουλήματος κώλου, βοηθητικού κωλοδάχτυλου και γλειφοποδαράδας που ανάρτησα παράπάνω δεν τις είδατε;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
μπόκολε - ζαν
απαντήστε βρε, βγήκε άκρη?
Υπέθεσα ότι ήταν σαφής η τοποθέτησή μου. Ο Ζαν είπε πως ο Νόμος ήταν σωστός, κι εσύ τον έκραξες. Έγραψα την άποψή μου, την οποία είχα γράψει κι όταν έγραφε κι ο ίδιος ο Πίκερ, πως ο Νόμος είναι σωστός, ότι τον ακολουθώ πριν τον διαβάσω εδώ, εκτός από την Αηδία που λέει πως πρέπει μα διατυμπανίζουμε πως πηδάμε σεξεργάτριες. Γιατί μπερδεύτηκες; Δεν είναι αρκετά καθαρό αυτό που γράφω για τη ισχύ του Νόμου; άσχετα με το τι έγραψε στη συνέχεια ο Πίκερ πως θα πούλαγε τον κώλο του για να πάρει λεφτά και να γαμάει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
μαλακάκο
α. είσαι τελικά πισωγλέντης όπως τα λεγόμενα σου δείχνουν?
β. είσαι κλώνος του μπόκολου?
αν ήσουν συνδεδεμένος τώρα, θα έβλεπες πως είμαστε συνδεδεμένοι και οι δύο. Τέλος πάντων, μπορεί και να τρολάρεις, οκ. Πραγματικά σου φαίνονται ίδιοι οι τρόποι γραφής μας με τον Ζαν;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.908
Πόντοι
25.467
:2funny: :2funny: :2funny:


Εξαφανίστηκε πάλι ο κ. Βαν Ντάμα Κούπα για να μην απαντήσει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Τις δηλώσεις του, περί πουλήματος κώλου, βοηθητικού κωλοδάχτυλου και γλειφοποδαράδας που ανάρτησα παράπάνω δεν τις είδατε;
Τις γνωρίζουμε Άγιε, τις όποιες ξεφτίλες έγραψε μετά το σκουπίδιασμα που του έκανε το μαιμουδάκι, από εκεί και πέρα σφύριξε. Αν δεν κα΄νω λάθος είχαμε εναρμονιστεί σε μια ανάλυση σχετικά με τα άτομα που κρύβονταν πίσω από την περσόνα της Δώρας, ή του Δώρου του Μουστακαλή. Θυμάμαι λάθος;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.218
Κριτικές
42
Like
29.930
Πόντοι
28.246
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
μπούρδες
σιγά το δύσκολο να έχεις κλώνο και να είστε ταυτόχρονα συνδεδεμένοι.
από άλλη συσκευή και άλλο δίκτυο
έδωσες κατά ήμισυ την απάντηση. Είμαι όμως επίμονος άνθρωπος και επανέρχομαι. Σοβαρά σου φαίνονται ίδιοι οι τρόποι γραφής / έκφρασης εμού και του Ζαν;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Υπέθεσα ότι ήταν σαφής η τοποθέτησή μου. Ο Ζαν είπε πως ο Νόμος ήταν σωστός, κι εσύ τον έκραξες. Έγραψα την άποψή μου, την οποία είχα γράψει κι όταν έγραφε κι ο ίδιος ο Πίκερ, πως ο Νόμος είναι σωστός, ότι τον ακολουθώ πριν τον διαβάσω εδώ, εκτός από την Αηδία που λέει πως πρέπει μα διατυμπανίζουμε πως πηδάμε σεξεργάτριες. Γιατί μπερδεύτηκες; Δεν είναι αρκετά καθαρό αυτό που γράφω για τη ισχύ του Νόμου; άσχετα με το τι έγραψε στη συνέχεια ο Πίκερ πως θα πούλαγε τον κώλο του για να πάρει λεφτά και να γαμάει
φίλε έχει γράψει πολλά περισσότερα από το να διατυμπανίζει τα μπουρδέλα :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.908
Πόντοι
25.467
Τις γνωρίζουμε Άγιε, τις όποιες ξεφτίλες έγραψε μετά το σκουπίδιασμα που του έκανε το μαιμουδάκι, από εκεί και πέρα σφύριξε. Αν δεν κα΄νω λάθος είχαμε εναρμονιστεί σε μια ανάλυση σχετικά με τα άτομα που κρύβονταν πίσω από την περσόνα της Δώρας, ή του Δώρου του Μουστακαλή. Θυμάμαι λάθος;


Δεν κάνετε λάθος.

Και, όντως εμείς οι δυο έχουμε συμφωνήσει.

Την γνώμη, όμως, του κ. Βαν Ντάμα Κούπα θα ήθελα, την οποία δεν την βλέπω.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
φίλε έχει γράψει πολλά περισσότερα από το να διατυμπανίζει τα μπουρδέλα :confused:
Ναι, δεν διαφωνώ. Από ένα σημείο και πέρα σφύριξε. Πρέπει να κατέχει ρεκόρ Γκίνες πάντως. Δεν ακούγεται εύκολα πόρνη να διώχνει πελάτη ο οποίος δεν έχει κάποια σοβαρή αντένδειξη, ας πούμε ΣΜΝ ή να είναι τρομερά βρώμικος. Την αρχική μορφή του Νόμου έκρινα, στην αρχή δεν έγραφε ούτε για κωλοδαχτυλιάσματα, ούτε για γλύψιμο πατουσών, ούτε πως θα έβγαζε τον Κώλο του σε δημοπρασία, θα έπαιρνε πίπες κλπ αηδίες που έγραψε αφού τον έδιωξε η Κορίνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom