Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.224
Πόντοι
6.056
στα 85 με 5 εγκεφαλικα τις μισες αρτηριες βουλωμενες και προχωρημενο αλτσχαιμερ το πολυ να μπορεις να μην κατουρας τα παντελονια σου ρε μαν σορρυ που στο χαλαω :undecided:

βρες γκομενα μαλακα πικερ 40φευγα χρονων μαντραχαλας εγινες πρεπει να ξελαμπικαρεις
οι πουτανες ειναι για γαμησι και δρομο τιποτα παραπανω
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ο φίλτατος Picker εύχεται μέσα από τη σελίδα του νόμου στο fb:
"Αν κάποιος αρχίσει να εφαρμόζει το νόμο του Picker στα 18 του, γαμώντας μέρα παρά μέρα, στα 85 του θα έχει γαμήσει πάνω από 12.000 φορές. Τι να την κάνεις τη γκόμενα; Πες μου! Χρόνια πολλά σε όλους τους μεγάλους πικεριστές!!"

:rockon::rockon::rockon:
Ρε αρχηγέ τι να μού κάνουν εμένα οι 12.000 φορές?? Εγώ πάω μετάξι και χαλάω 60 ευρώ τη μέρα για να γαμάω. Άρα : Νόμος του Barton : O άντρας πρέπει να γαμάει κάθε μέρα στα μπουρδέλα μέχρι να μη μπορεί να περπατήσει. Αν δεν έχει τα λεφτά να το κάνει αυτό τότε συλλυπητήρια
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
O Νόμος του Picker κάνει μόνο για τον ίδιο τον Picker αφού γράφτηκε με βάση τις δικές του αντοχές στο κρεβάτι και στην τσέπη. Εμένα ο pIcker μού φαίνεται ένα τρελό νηπιαγωγείο. Άκου εκεί σεξ μέρα παρά μέρα... Ρε τρελέ σού λέω όταν κατεβαίνω μετάξι πάω με 6 γυναίκες και χύνω 2 φορές. ΑΝ πάω μέρα παρά μέρα θα θα έχω έξτρα έξοδα για σφαίρες για να τις αδειάσω στον ουρανίσκο μου! Δεν αντέχω να περιμένω 24 ώρες ούτε να πάω μόνο με μια γυναίκα τη φορά. Και δεν είναι καν Νόμος. Απλώς ένας 42χρονος μοιράζεται μαζί μας το γιατί πηγαίνει στα μπουρδέλα και πόσες φορές, σιγά τ'αυγά..
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Picker.
Μύστης και Μέγας Διδάσκαλος!!!
Ο Σοφός Picker με μια μόνο πρόταση που μένει στην ιστορία σαν γνωμικό που αντηχεί απ' την αρχαιότητα, στέλνει για τσάι red pillers, mgtow, simps, chads, alpha & beta males και λοιπούς κακομοίριδες.
Πέρνουμε δυνάμεις και με το που τελειώσει το λοκντάουν βγαίνουμε για εφαρμογή του αιώνιου αυτού απαραβίαστου νόμου, των απανταχού μπουρδελιάριδων!!!!
:rockon:
Τελειώνει η καραντίνα και ξεκινάμε φρέσκα και δυνατά! :uzi:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.224
Πόντοι
6.056
πικερ στο φουμπου...

"Το ψυχικό τραύμα της απόρριψης από μία γυναίκα που ποθείς είναι το ίδιο σοβαρό με το ψυχικό τραύμα ενός βιασμού. Η γνώμη μας είναι ότι εκτός από τους βιαστές θα έπρεπε να καταδικάζονται και οι γυναίκες που απορρίπτουν κάποιον που τις θέλει πολύ."

:undecided:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.436
Κριτικές
514
Like
70.108
Πόντοι
41.129
πικερ στο φουμπου...

"Το ψυχικό τραύμα της απόρριψης από μία γυναίκα που ποθείς είναι το ίδιο σοβαρό με το ψυχικό τραύμα ενός βιασμού. Η γνώμη μας είναι ότι εκτός από τους βιαστές θα έπρεπε να καταδικάζονται και οι γυναίκες που απορρίπτουν κάποιον που τις θέλει πολύ."

:undecided:

καλα τα λεει ο δασκαλος πικερ, μια απορριψη μπορει να εχει ολεθριες συνεπειες στον ψυχικο κοσμο ενος αντρα, αντιστοιχο του βιασμου μιας γυναικας.
η χυλοπιτα θα επρεπε να ειναι ποινικο αδικημα !
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Ο πικερ τελείωσε με τον covid19 .... δεν μπορεί να εφαρμόσει τον νόμο του, οπότε θα είναι στο τρελάδικο ή θα αυτοκτόνησε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ο πικερ τελείωσε με τον covid19 .... δεν μπορεί να εφαρμόσει τον νόμο του, οπότε θα είναι στο τρελάδικο ή θα αυτοκτόνησε.
οχι μονο ο πικερ ολοι εμεις οι βετερανοι.
Ενταξει βολευομαστε οι ψαγμενοι αλλα οπως και να το κανεις δεν ειναι το ιδιο,δεν αντέχεται αλλο αυτη η κατασταση αν συνεχιστει μέχρι το καλοκαιρι εφυγα απο τη χωρα και θα παω να βρω αλλου αγοραιο ερωτα.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
πικερ στο φουμπου...

"Το ψυχικό τραύμα της απόρριψης από μία γυναίκα που ποθείς είναι το ίδιο σοβαρό με το ψυχικό τραύμα ενός βιασμού. Η γνώμη μας είναι ότι εκτός από τους βιαστές θα έπρεπε να καταδικάζονται και οι γυναίκες που απορρίπτουν κάποιον που τις θέλει πολύ."

:undecided:


Αν ποθουσε τον Picker καποιος σοδομιστης θα επρεπε να του κατσει? :confused:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ο πικερ τελείωσε με τον covid19 .... δεν μπορεί να εφαρμόσει τον νόμο του, οπότε θα είναι στο τρελάδικο ή θα αυτοκτόνησε.
οχι μονο ο πικερ ολοι εμεις οι βετερανοι.
Ενταξει βολευομαστε οι ψαγμενοι αλλα οπως και να το κανεις δεν ειναι το ιδιο,δεν αντέχεται αλλο αυτη η κατασταση αν συνεχιστει μέχρι το καλοκαιρι εφυγα απο τη χωρα και θα παω να βρω αλλου αγοραιο ερωτα.

ζαν ξεπέρνα τις φοβίες σου και τις απορρίψεις και ψάξε να βρεις καμιά κοπελίτσα...
προμοτορα ούτε κατα διανοια,ζω για τα μπουρδελα.
Δεν με καλύπτει ρε η γκομενα,θα τη πηδηξω μια δυο και μετα τελος θα τη βλεπω σαν φιλη.
Αν δεν κανω τη τσαρκα μου τη νυχτα κανα 2ωρο να μπουκαρω στα τσαρδακια του μεταξιου της φιλης και της πατρας οταν ειμαι στο χωριο.
Αν δεν δω τουλαχιστον καμια 10αρια τεμαχια να επιλεξω,αν δεν παζαρεψω με τσατσα,αν δεν περασω να πω ενα γεια στα στανταρακια η ρηξω κανενα.

Οι σαμπανιες τα χοτελια η τα σπιτικα δωματια με ξενερωνουν.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ο πικερ τελείωσε με τον covid19 .... δεν μπορεί να εφαρμόσει τον νόμο του, οπότε θα είναι στο τρελάδικο ή θα αυτοκτόνησε.
οχι μονο ο πικερ ολοι εμεις οι βετερανοι.
Ενταξει βολευομαστε οι ψαγμενοι αλλα οπως και να το κανεις δεν ειναι το ιδιο,δεν αντέχεται αλλο αυτη η κατασταση αν συνεχιστει μέχρι το καλοκαιρι εφυγα απο τη χωρα και θα παω να βρω αλλου αγοραιο ερωτα.

ζαν ξεπέρνα τις φοβίες σου και τις απορρίψεις και ψάξε να βρεις καμιά κοπελίτσα...
δεν ειναι φοβιες προμοτορα καμια σχεση ειναι επιλογη.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Προμοτορα ασε τις αλεπουδες γιατι θα σου βαλω μεγαλα καβλια και παλι θα πεσεις σε καταθλιψη και θα εχεις το αισθημα της κατωτεροτητας.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Ο πικερ τελείωσε με τον covid19 .... δεν μπορεί να εφαρμόσει τον νόμο του, οπότε θα είναι στο τρελάδικο ή θα αυτοκτόνησε.
οχι μονο ο πικερ ολοι εμεις οι βετερανοι.
Ενταξει βολευομαστε οι ψαγμενοι αλλα οπως και να το κανεις δεν ειναι το ιδιο,δεν αντέχεται αλλο αυτη η κατασταση αν συνεχιστει μέχρι το καλοκαιρι εφυγα απο τη χωρα και θα παω να βρω αλλου αγοραιο ερωτα.

Πρέπει να μάθεις να συνδυάζεις γκόμενες και πουτάνες. Ο καθένας επιλέγει τις αναλογίες που τον εκφράζουν.

Αλλά όταν η αναλογία σου είναι 99% πουτάνες και 1% γκόμενες λογικό είναι να παίζεις το :jerking::jerking::jerking:

Ο άθλιος πικερ γύρισε στην μαλακία, ίσως να μην ξαναδεί μουνί ποτέ. Τουλάχιστον ζει με τις γλύκες αναμνήσεις, τότε που έτρωγε κωλοδακτυλο από την Αννα το μαιμουδάκι.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έχω μια απορία ιστορικού και κοινωνικου ενδιαφέροντος που μόνο οι πολύ παλαιοί μύστες μπορούν να απαντήσουν . Εκείνος ο Πικερ και ο νόμος του τί απέγιναν; Παντρεύτηκε ; Κρεμάστηκε; Γιατί απ' τις αναρτήσεις του ίδιου και των άλλων για αυτόν έδειχνε πολύ διαταραγμένο άτομο.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Έχω μια απορία ιστορικού και κοινωνικου ενδιαφέροντος που μόνο οι πολύ παλαιοί μύστες μπορούν να απαντήσουν . Εκείνος ο Πικερ και ο νόμος του τί απέγιναν; Παντρεύτηκε ; Κρεμάστηκε; Γιατί απ' τις αναρτήσεις του ίδιου και των άλλων για αυτόν έδειχνε πολύ διαταραγμένο άτομο.
ακούστηκε ότι κόλλησε κόβιντ από κωλοδάχτυλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom