Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μπαινω 4 φορες τη μερα στο ibank μου για να δω αν ο Picker κατεθεσε τα 10 ευρω που μου χρωστα.


Αν δεν εχει λεφτα ισως τα βρειτε αλλιως
Εβγαζε τον κωλο του σε δημοπρασια καποτε οποτε τον μετραει σε χρημα
Κανε του μια προταση
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Κατάθεση ψυχής από τον Picker στη σελίδα του Νόμου στο facebook:  :rockon: :rockon: :rockon:

"Μοναχικέ μπουρδελιάρη είσαι μια όαση ανδρισμού και ήθους σε ένα κόσμο γεμάτο ψέμα και πουστιά. Και όταν λέμε "πουστιά" δεν εννοούμε τους γκέι αλλά όσους γαμάνε με το ψέμα. Γιατί το ψέμα είναι για τις γυναίκες, δεν αρμόζει στους γνήσιους άνδρες. Μοναχικέ μπουρδελιάρη είσαι μόνος γιατί είσαι ειλικρινής, γιατί δεν δέχτηκες ποτέ να ενταχθείς στη σαπίλα που χαρακτηρίζει τις σύγχρονες σχέσεις. Βλέπεις τον κόσμο γύρω σου και κάνεις εμετό. Ηλίθιες γκόμενες με ψεύτες "άνδρες" που τις δουλεύουν ψιλό γαζί. Σιχαμένα λαμόγια που πουλάνε αγάπη και από πίσω πάνε στα μπουρδέλα και αυτοί. Αυτή η ντροπή του ανδρικού φύλου είναι η επικρατούσα μορφή σύγχρονου "άνδρα". Έχουμε απομείνει λίγοι, λίγοι αλλά καλοί. Μοναχικέ μπουρδελιάρη όλα συμβαίνουν για κάποιο λόγο. Συνέχισε να γαμάς με το σταυρό στο χέρι και έχε πίστη στο Θεό. Ο Θεός στο τέλος θα τσακίσει τα σιχαμένα λαμόγια. Ο δύσκολος δρόμος της εντιμότητας είναι και ο σωστός!!"

:hi: :hi: :hi:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.224
Πόντοι
6.056
πικερ σε γκομενες που τσιμπαω απο δω και απο κει η μονη αληθεια που λεω ειναι το ονομα και το τηλ μου
ολα τα αλλα ειναι τετοια φιδια που δαγκωνω τα μαγουλα μου απο μεσα να μην σκασω στο γελειο  :-
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.796
Πόντοι
12.756
πικερ σε γκομενες που τσιμπαω απο δω και απο κει η μονη αληθεια που λεω ειναι το ονομα και το τηλ μου
ολα τα αλλα ειναι τετοια φιδια που δαγκωνω τα μαγουλα μου απο μεσα να μην σκασω στο γελειο  :-
:2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.807
Like
24.664
Πόντοι
6.256
πικερ σε γκομενες που τσιμπαω απο δω και απο κει η μονη αληθεια που λεω ειναι το ονομα και το τηλ μου
ολα τα αλλα ειναι τετοια φιδια που δαγκωνω τα μαγουλα μου απο μεσα να μην σκασω στο γελειο  :-

Ειδηση που θα σοκαρει...ο Πικερ ειναι μαλακοκαυλης και μικροτσουτσουνος και δεν γαμαει ΟΥΤΕ στα μπουρδελα.

Παει στη τσατσα,δινει ενα δεκαευρω περιμενει 5 λεπτα με τη πουτανα στο δωματιο κοιταζοντας το μαραμενο τυρογαριδακι του με απογοητευση και μετα γυρναει στο παιδικο του δωματιο και γραφει νομους στο facebook. :S :S :S
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.796
Πόντοι
12.756
Ειδηση που θα σοκαρει...ο Πικερ ειναι μαλακοκαυλης και μικροτσουτσουνος και δεν γαμαει ΟΥΤΕ στα μπουρδελα.

Παει στη τσατσα,δινει ενα δεκαευρω περιμενει 5 λεπτα με τη πουτανα στο δωματιο κοιταζοντας το μαραμενο τυρογαριδακι του με απογοητευση και μετα γυρναει στο παιδικο του δωματιο και γραφει νομους στο facebook. :S :S :S
αδυνατω να το πιστεψω αυτο :S
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.807
Like
24.664
Πόντοι
6.256
αδυνατω να το πιστεψω αυτο :S

Ουτε εγω μπορουσα να το πιστεψω για εναν τετοιο σκληρο γαμια και χυστη που ολες οι παντρεμενες τρεχουν απο πισω του αλλα δυστυχως ειναι η αληθεια... :S :S :S
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.796
Πόντοι
12.756
Ουτε εγω μπορουσα να το πιστεψω για εναν τετοιο σκληρο γαμια και χυστη που ολες οι παντρεμενες τρεχουν απο πισω του αλλα δυστυχως ειναι η αληθεια... :S :S :S
μου γκρεμισες τον κοσμο μου ρε μαν,, :S :S :S
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Η άποψη του Picker για τις "καθώς πρέπει κυρίες" που έχουν κατακλύσει τη σύγχρονη πραγματικότητα, όπως εκφράζεται μέσα από τη σελίδα του Νόμου στο facebook:

"Αγαπάμε τις πουτάνες γιατί είναι ξεφτιλισμένες. Τις κυρίες τις φτύνουμε στη μάπα. Να δουλέψουν σε μπουρδελάκι για να καταλάβουν την αξία τους και να στρώσουν χαρακτήρα!!"

:rockon: :rockon: :rockon:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Ωμή και ξεκάθαρη απάντηση στο ερώτημα: "Τί είναι πικερισμός";

"Επειδή πολλοί ρωτούν, ο πικερισμός είναι βασικά ιδεολογία συντηρητική. Αφορά αρσενικά παλαιού τύπου που η μόνη κουβέντα που μπορούν να κάνουν με γυναίκα είναι: "Είμαι άντρας, είσαι γυναίκα. Θέλω να σε γαμήσω." Παρεούλες και αστειάκια με γκόμενες είναι αδιανόητες καταστάσεις για εμάς!"

:rockon: :rockon: :rockon:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ωμή και ξεκάθαρη απάντηση στο ερώτημα: "Τί είναι πικερισμός";

"Επειδή πολλοί ρωτούν, ο πικερισμός είναι βασικά ιδεολογία συντηρητική. Αφορά αρσενικά παλαιού τύπου που η μόνη κουβέντα που μπορούν να κάνουν με γυναίκα είναι: "Είμαι άντρας, είσαι γυναίκα. Θέλω να σε γαμήσω." Παρεούλες και αστειάκια με γκόμενες είναι αδιανόητες καταστάσεις για εμάς!"

:rockon: :rockon: :rockon:
"Το 10€ έχω ,φτάνουν ; " που λεει ξέχασε ο πικεράκος.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ο πικερ τι λεει για το νεο σαιτ??


με ενδιαφερει πολλη η γνωμη του


υπαρχει περιπτωση επιστροφης η λογω σχεσης το αποφευγει???



:confused:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Ευσεβείς πόθοι του Picker μέσα από τη σελίδα του Νόμου στο facebook:

"Τι ωραίος που θα ήταν ο κόσμος αν όλες οι γυναίκες ήταν πουτάνες! Ξεκάθαρα πράγματα χωρίς ταμπού και υποκρισία! Στον άντρα τους θα δίνονταν τζάμπα και στους υπόλοιπους με κάποια ανταμοιβή! Ας αγωνιστούμε για έναν καλύτερο κόσμο όπου όλες οι γυναίκες θα έχουν προκαθορισμένη τιμή!"

:rockon::rockon::rockon:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.224
Πόντοι
6.056
πλαστοπροσωπια μυριζει εδω
πικερ αν εισαι οντως εσυ γραψε στο fb οτι επεστρεψες στο μπουρδελα.κομ για να σε πιστεψουμε :2on1:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.224
Πόντοι
6.056
πώς μπορεί κανείς να πλαστοπροσωπήσει τον πικέρ ?
τα αποθέματα μαλακίας του είναι απλησίαστα
ναι αλλα για να μεγαλουργησει θελει να τον κοντραρουν και να απανταει

ετσι μονος του να πεταει απλα το νομο του καθε τοσο σαν ρολοι κουκος κοπιαρεται ευκολα
ασε που ελεγε οτι το μπουρδελα.κομ τελειωσε γιαυτον και θα το παει σολο πικερ vs ανεμομυλοι
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.224
Πόντοι
6.056
λες να έχουμε "γενόσημο" πικέρ?
ετσι μου φαινεται το πραγμα απο ενστικτο πιο πολυ το λεω...
θα περιμενουμε να κανει το πρωτο του nervous breakdown να βεβαιωθουμε
παντως αν ειναι αυτος λογικα επεστρεψε τωρα γιατι ξεκιναει και ο διαγωνισμος του στεκα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.796
Πόντοι
12.756
νομιζω εχετε δικιο δεν ειναι ο γνησιος πικερ..κριμα:undecided:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
λες να έχουμε "γενόσημο" πικέρ?
ετσι μου φαινεται το πραγμα απο ενστικτο πιο πολυ το λεω...
θα περιμενουμε να κανει το πρωτο του nervous breakdown να βεβαιωθουμε
παντως αν ειναι αυτος λογικα επεστρεψε τωρα γιατι ξεκιναει και ο διαγωνισμος του στεκα

Ο τρύπιος πικεριστής πικερ δεν μπορεί να τα βάλει με τον βανάκια......



 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εχω χασει επεισόδια ρε πουστη!
Επέστρεψε Πικερ και ο Πουστεκας72 βγηκε απο το λαγουμι του.
Μάλλον μαζι με τον ερχομό του Φθινοπώρου, θέλει να αρχίσουν παλι τα ξεβρακωματα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom