Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Μοναχικέ τύπε ο νόμος του Picker φτιάχτηκε ΓΙΑ ΣΕΝΑ. Αν είσαι καυλιάρης, περήφανος, εγωιστής, ειλικρινής, ακοινώνητος και φαλλοκράτης δεν υπάρχει για σένα άλλη επιλογή παρά μόνο ο νόμος του Picker. Άσε τα σιχαμένα λαμόγια να μοχθούν σαν ΕΙΛΩΤΕΣ και να ψεύδονται σαν ΚΟΤΕΣ μια ζωή για το μουνί. Εσύ έχεις τον δικό σου τρόπο να ζήσεις περήφανα και αντρίκια.  :sunglasses:
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Σιχαμένα λαμόγια σας γλεντάμε κανονικά. Μια ζωή σκοτώνεστε για το μουνί ενώ εμείς το γαμάμε όποτε γουστάρουμε με 10 ευρώ και μετά πάμε για καφέ και μπάλα. Είστε μουνόδουλοι, είλωτες αλλά και ΚΛΑΝΕΤΕ ΜΕΝΤΕΣ μη σας πετύχουμε στην πιάτσα. Το νου σας!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πίκερ θες και άλλον τίτλο ;
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πίκερ , εγώ σε συμπάθώ. Με μερικές τροποιήσεις θα γίνει large. Δες πως σου προτείνω να το κάνεις.

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. OTAN ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το περί ρουφιανέματος, είναι άλλη μια μαλακία του συμπαθέστατου πίκη.
Αλλά περισσότερο φιλολογική ...
δεν θα μπορούσε να υλοποιηθεί ποτέ ....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Το περί ρουφιανέματος, είναι άλλη μια μαλακία του συμπαθέστατου πίκη.
Αλλά περισσότερο φιλολογική ...
δεν θα μπορούσε να υλοποιηθεί ποτέ ....

Έχει την πρόθεση όμως να το κάνει. Και εφόσον έχει την πρόθεση, είναι εκ πεποιθήσεως ρουφιάνος.-
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
picker λαμόγιο τόσα κωλοδάχτυλα έφαγες, τόσο ξεβράκωμα και ακόμα να βάλεις μυαλό...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σιχαμένα λαμόγια σας γλεντάμε κανονικά. Μια ζωή σκοτώνεστε για το μουνί ενώ εμείς το γαμάμε όποτε γουστάρουμε με 10 ευρώ και μετά πάμε για καφέ και μπάλα. Είστε μουνόδουλοι, είλωτες αλλά και ΚΛΑΝΕΤΕ ΜΕΝΤΕΣ μη σας πετύχουμε στην πιάτσα. Το νου σας!
δεν κλανουμε μεντες, εχω περασει πολλες φορες από πιατσα με την γκομενα, ενώ με εχει παρει τηλεφωνο επισης γκομενα πολλες φορες την ωρα τσαρκας και μαντεψε ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΡΥΨΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.

αλλα πρωτα την επιασα γκομενα να της το σφυριξω πολλες φορες όχι σαν εσενα τον μαλακα-πουστη που πας και της το λες από τη αρχη και υστερα δεν σου κάθονται μαλακα και πουστη. (το μαλακας παει στο ότι μαλακιζεσαι στο μπανιο και το πουστης στο ότι χωνεις και δακτυλακι στον κωλο σου-ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΙΣΙΕΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ)

κατά τα αλλα αμα γουστάρεις να γαμας τις μισες φορες από ότι εγω αυτό απλα σε κανει λιγοτερο αντρα.

αλλα το ότι γουστάρεις ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΝΤΡΑ, ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ , ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ.

καταλαβες πουστρακο??????

και εγω ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ.
όταν λες πουστη έναν κωλογαμημενο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το σεξ, φίλοι μου, είναι υπερτιμημένο. Δεν είναι κάτι το φοβερό. Γι' αυτό και είναι γελοίοι όσοι προσπαθούν να μας πικάρουν λέγοντας ότι - και καλά - αυτοί γαμάνε περισσότερο από εμάς. ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ πόσο γαμάτε. Εμάς το μόνο που μας νοιάζει είναι να μην τελειώνουμε ποτέ χωρίς πρώτα να το έχουμε χώσει σε γυναικεία τρύπα. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΜΑΣ. Η συχνότητα που ο νόμος προτείνει είναι επομένως ενδεικτική. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΜΜΕΝΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ. Αυτό είναι για εμάς μαγκιά και ανδρισμός!
όταν κωλοδακτυλιαζεσαι στην τουαλετα το εχεις χωσει πρωτα σε γυναικεια τρυπα ή θεωρεις γυναικεια τρυπα τον κωλο σου πουσταρα?
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
αλλα το ότι γουστάρεις ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΝΤΡΑ, ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ , ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ.

καταλαβες πουστρακο??????

και εγω ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ.
όταν λες πουστη έναν κωλογαμημενο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ

Όσο πούστης είμαι εγώ άλλο τόσο ΠΟΥΤΑΝΑ είναι η μάνα σου η ΞΕΚΩΛΙΑΡΑ. Δεν σε βρίζω, διαπίστωση είναι!  :fuck1:
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
όταν κωλοδακτυλιαζεσαι στην τουαλετα το εχεις χωσει πρωτα σε γυναικεια τρυπα ή θεωρεις γυναικεια τρυπα τον κωλο σου πουσταρα?

Πες μας για τη μανούλα σου την ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΑ που εκδιδόταν στη Γιαννιτσών με τον πατέρα σου τον Φιόνα.  :fuck2:
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Όσο πούστης είμαι εγώ άλλο τόσο ΠΟΥΤΑΝΑ είναι η μάνα σου η ΞΕΚΩΛΙΑΡΑ. Δεν σε βρίζω, διαπίστωση είναι!  :fuck1:
Πες μας για τη μανούλα σου την ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΑ που εκδιδόταν στη Γιαννιτσών με τον πατέρα σου τον Φιόνα.  :fuck2:

Τα κάνω παράθεση για να μείνουν, και να δουν όλοι πόσο πούστης είσαι στην ψυχή.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
πικερ μην του λες οτι ειναι πουτανα η μανα του θα φας μπαν  :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όσο πούστης είμαι εγώ άλλο τόσο ΠΟΥΤΑΝΑ είναι η μάνα σου η ΞΕΚΩΛΙΑΡΑ. Δεν σε βρίζω, διαπίστωση είναι!  :fuck1:
όχι δεν ειναι διαπιστωση είναι εξυβριση.

αντίθετα εσυ μονος σου παραδέχτηκες τι κωλογαμημενη πουσταρα εισαι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
επιστροφή στην κανονικοτητα, οποιος δεν ξερει να μιλησει και δεν μπορει να σεβαστει 5 απλους κανονες καλλων τροπων είναι για δεσιμο.

ο τρελος του χωριου εχει δικαίωμα να βγαινει στην πλατεια και να φωναζει ότι γαμαει τον κωλο του.

να λεει ως τρελος ότι δεν είναι πουστης επισης εχει το δικαίωμα οσο και αν τον διορθώνουμε μαθαίνοντας του ελληνικα.

να βριζει και ειδικα οικογενειες που δεν του εφταιξαν, δεν εχει δικαίωμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom