Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Για να υπάρχεις σήμερα εδώ και να χαριεντιζομαστε ,εκατοντάδες γυναίκες πρόγονοι σου έπρεπε να επιλέξουν άντρες ικανούς και δυνατούς να προστατεύσουν τα παιδιά τους. Ενστικτωδώς ,ο Έλληνας θα απορριφθεί ,όσο κι αν προσπαθήσει να κερδίσει αυτή τη μαχη. Για την επιβίωση του είδους ,μη το παίρνετε προσωπικά
δεν τσιμπαω ..
αυτα τα εκανα στο μαιευτιριο στα διπλανα νεογεννητα.. :2funny:

18fz3lfox6qz6jpg.jpg

 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ποστ γόνατο στη μούρη των πικεριστριών

Χμ ,οχι. Έχω δει αρκετές μουναρες απλά να τα τρώνε από τους ευκατάστατους και να τα ακουμπάνε στους άγριους . Απλά για χορηγοί κάνουν . Το πάθος το αναζητούν σε πιο διεκδικητικους άντρες.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Χμ ,οχι. Έχω δει αρκετές μουναρες απλά να τα τρώνε από τους ευκατάστατους και να τα ακουμπάνε στους άγριους . Απλά για χορηγοί κάνουν . Το πάθος το αναζητούν σε πιο διεκδικητικους άντρες.
αυτα τα εγραφε ο  σαββιδης  . ντορα σε επαναφερω στον πικερισμο ! :tickedoff:
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Χμ ,οχι. Έχω δει αρκετές μουναρες απλά να τα τρώνε από τους ευκατάστατους και να τα ακουμπάνε στους άγριους . Απλά για χορηγοί κάνουν . Το πάθος το αναζητούν σε πιο διεκδικητικους άντρες.
ποστ με λένε ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί νομίζετε συνεχώς ότι σας ζηλεύουν;

Έχετε κάποιο σύνδρομο;

Πολλά. Δεν είμαι ολιγαρκής ούτε καν σε αυτό.
Αλλά γιατί να ασχοληθείτε με αυτό ,στον ελάχιστο χρόνο που σας απομένει; Ευχαριστηθειτε ότι δε σας έχει κόψει ο γιατρός σας ...ακόμα. αύριο μπορεί να είναι αργά.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Άμα περιμένουμε να μας προστατέψετε εσείς έτσι που έχετε γίνει μαλθακοι πλέον οι άντρες... Σόδομα και Γόμορρα αγαπητέ κύριε μπροκολε :( έχουν έρθει όλα ανάποδα. Ακούστε και το δικό μας δράμα ,εσείς που ξεχειλίζετε από κατανόηση ως ανώτερος άνθρωπος. Ευτυχώς οι κυβερνώντες μας ,σοφά αποφάσισαν να μεταφέρουν άλλους πληθυσμούς ,πιο απολίτιστους και να αντικατασταθειτε . Η Ελληνίδα του μέλλοντος θα προστατεύεται από κάποιον άγριο ιρακινοαφγανο που έχει διατηρήσει όλα τα ένστικτα του στο ακέραιο. Δυστυχώς δε μπορείτε να ανταγωνιστείτε :(

Ναι. Λίγοι έχουμε συνειδητοποιήσει ότι εδώ και δεκαετίες εφαρμόζεται το σχέδιο αντικατάστασης του Λευκού άντρα. Δεν ξέρω αν στη διάρκεια της ζωής μου αφυπνιστούμε και αντιδράσουμε. Αν όμως γίνει η έκρηξη, όποτε έχει πολεμήσει ο Λευκός άντρας έχει θάψει τους απέναντι, κι ας ήταν μιλιούνια. Οι Αθηναίοι με τους Πλαταιείς απέναντι στον ανθό των Περσών στο Μαραθώνα. Οι μισοί Έλληνες ενάντια σε ολόκληρη την Περσική Αυτοκρατορία δέκα χρόνια αργότερα. Ο Αλέξανδρος που ξεκίνησε με 30.000 κι έφτασε μέχρι την Ινδία. Και τα έπη των Ευρωπαίων στις Μάχες του Πουατιέ, στην πολιορκία της Βιέννης, οι Εκατοντάδες των Ισπανών να διαλύουν τις Αυτοκρατορίες των Μάγιας και των Ίνκας, οι Άγγλοι και οι Ολλανδοί να υποδουλώνουν όλη την Ασία. Τι να πρωτοθυμηθώ. Αν ικανός αριθμός από μας   ξεσηκωθεί, ενάντια στη δηλητηρίαση που μας κάνουν με τα οιστρογόνα, τα προιόντα της Σόγιας, και την αποχαύνωση των ΜΜΕ, τα πάντα θα ισοπεδωθούν. Η πρόσφατη ιστορία το έχει αποδείξει. Αν όμως δεν το καταφέρουμε, οκ. Θα φοράτε μπούρκα, θα σας κόψουν τις κλειτορίδες, κι αν κάποια από τις τέσσερις γυναίκες τους ή τις σκλάβες τολμήσει και αντιδράσει, θα τρώει ένα γερό χέρι ξύλο, κατά πως ορίζει το Κοράνι. Και θα αναρωτιέστε, η ανάμνηση αυτών που σας έδωσαν δικαιώματα και σας επέτρεψαν να μορφωθείτε και να βγείτε έξω από το σπίτι είναι αληθινή, ή πλάσμα της φαντασίας σας;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.024
Like
22.769
Πόντοι
5.506
Πιθανό.  Εγώ δε τον έχω δει :) ίσως συχναζαμε στο μαγαζί που πίναμε καφέ με τον πικερ. Ίσως και να έχουμε μιλήσει. Δε μπορώ να ξέρω ,ποιος είναι πίσω από κάθε ψευδώνυμο


Άρα δεν είναι ο φωτογράφος, τον απαξίωσες τον πρώτο.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Εύχομαι να τον συναντήσω ξανά σύντομα ,θα το επιδιώξω μες στο μήνα :)
Ίσως και να έχει αναθεωρήσει ,να έχει κάνει κάποια σχέση,δε ξέρω . Ελπίζω να μην απογοητεύσει τους οπαδούς του.
Είναι εξαιρετική η παρέα σας ,αλλά με καλεί το καθήκον. Χαιρετώ ξανά.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.024
Like
22.769
Πόντοι
5.506
Μια πρόσφατη επιστημονική έρευνα ,κατέληξε ότι όσοι παίζουν την αστυνομία ορθογραφίας στο ίντερνετ ,είναι άκρως συμπλεγμστικοι. Θέλετε να σας την στείλω ,μήπως εντοπίσετε τον εαυτό σας σε αυτήν;


Και αυτοί που είναι ανορθόγραφοι τι είναι;
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Εύχομαι να τον συναντήσω ξανά σύντομα ,θα το επιδιώξω μες στο μήνα :)
Ίσως και να έχει αναθεωρήσει ,να έχει κάνει κάποια σχέση,δε ξέρω . Ελπίζω να μην απογοητεύσει τους οπαδούς του.
Είναι εξαιρετική η παρέα σας ,αλλά με καλεί το καθήκον. Χαιρετώ ξανά.
το πιθαρι  του μεταξουργειου  εχει  τις ψυχες ολων  των πικεριστων !κανεις δεν απογοητευει κανεναν ! θα πορευτουμε  ισαξια μεσα στον χωροχρονο των μπουρδελων !
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ναι. Λίγοι έχουμε συνειδητοποιήσει ότι εδώ και δεκαετίες εφαρμόζεται το σχέδιο αντικατάστασης του Λευκού άντρα. Δεν ξέρω αν στη διάρκεια της ζωής μου αφυπνιστούμε και αντιδράσουμε. Αν όμως γίνει η έκρηξη, όποτε έχει πολεμήσει ο Λευκός άντρας έχει θάψει τους απέναντι, κι ας ήταν μιλιούνια. Οι Αθηναίοι με τους Πλαταιείς απέναντι στον ανθό των Περσών στο Μαραθώνα. Οι μισοί Έλληνες ενάντια σε ολόκληρη την Περσική Αυτοκρατορία δέκα χρόνια αργότερα. Ο Αλέξανδρος που ξεκίνησε με 30.000 κι έφτασε μέχρι την Ινδία. Και τα έπη των Ευρωπαίων στις Μάχες του Πουατιέ, στην πολιορκία της Βιέννης, οι Εκατοντάδες των Ισπανών να διαλύουν τις Αυτοκρατορίες των Μάγιας και των Ίνκας, οι Άγγλοι και οι Ολλανδοί να υποδουλώνουν όλη την Ασία. Τι να πρωτοθυμηθώ. Αν ικανός αριθμός από μας   ξεσηκωθεί, ενάντια στη δηλητηρίαση που μας κάνουν με τα οιστρογόνα, τα προιόντα της Σόγιας, και την αποχαύνωση των ΜΜΕ, τα πάντα θα ισοπεδωθούν. Η πρόσφατη ιστορία το έχει αποδείξει. Αν όμως δεν το καταφέρουμε, οκ. Θα φοράτε μπούρκα, θα σας κόψουν τις κλειτορίδες, κι αν κάποια από τις τέσσερις γυναίκες τους ή τις σκλάβες τολμήσει και αντιδράσει, θα τρώει ένα γερό χέρι ξύλο, κατά πως ορίζει το Κοράνι. Και θα αναρωτιέστε, η ανάμνηση αυτών που σας έδωσαν δικαιώματα και σας επέτρεψαν να μορφωθείτε και να βγείτε έξω από το σπίτι είναι αληθινή, ή πλάσμα της φαντασίας σας;

Κύριε μπροκολε ,προσγειωθείτε στην πραγματικότητα. Ποιος θα αντιδράσει; Ας είστε λίγο ειλικρινης με τον εαυτό σας και τους άλλους. Αποχαυνωμενοι είναι οι περισσότεροι ,σε βαθμό που σου έρχεται να τους σπάσεις τα μούτρα μπας και ταρακουνήθουν . Σκλάβοι που παραχώρησαν οι ίδιοι το μέλλον τους στις αποφάσεις άλλων ,με αντάλλαγμα καλοπέραση ,βολεμα και ευκολία. Ποιος θα αφυπνιστεί; Αφού κοιμαστε με τη θέληση σας . Αντί να σηκωθείτε όρθιοι και να επιδείξετε έστω λίγο σθένος κι ας χάσετε τη μαχη , ξεπουλιεστε για ασφάλεια . Κάναμε χρόνια να σταθούμε στα 2 πόδια για να μας ξαναγυρίσετε να περπατάμε στα τέσσερα. Ραγιάδες. Ο λευκός άντρας θα αφανισθει γιατί ο ίδιος το επέτρεψε . Μη ψάχνετε ευθύνες αλλού
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Κύριε μπροκολε ,προσγειωθείτε στην πραγματικότητα. Ποιος θα αντιδράσει; Ας είστε λίγο ειλικρινης με τον εαυτό σας και τους άλλους. Αποχαυνωμενοι είναι οι περισσότεροι ,σε βαθμό που σου έρχεται να τους σπάσεις τα μούτρα μπας και ταρακουνήθουν . Σκλάβοι που παραχώρησαν οι ίδιοι το μέλλον τους στις αποφάσεις άλλων ,με αντάλλαγμα καλοπέραση ,βολεμα και ευκολία. Ποιος θα αφυπνιστεί; Αφού κοιμαστε με τη θέληση σας . Αντί να σηκωθείτε όρθιοι και να επιδείξετε έστω λίγο σθένος κι ας χάσετε τη μαχη , ξεπουλιεστε για ασφάλεια . Κάναμε χρόνια να σταθούμε στα 2 πόδια για να μας ξαναγυρίσετε να περπατάμε στα τέσσερα. Ραγιάδες. Ο λευκός άντρας θα αφανισθει γιατί ο ίδιος το επέτρεψε . Μη ψάχνετε ευθύνες αλλού


14 words .........

















14 words ...  τελικα ηταν ο μεγαλυτερος προφητης !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Κύριε μπροκολε ,προσγειωθείτε στην πραγματικότητα. Ποιος θα αντιδράσει; Ας είστε λίγο ειλικρινης με τον εαυτό σας και τους άλλους. Αποχαυνωμενοι είναι οι περισσότεροι ,σε βαθμό που σου έρχεται να τους σπάσεις τα μούτρα μπας και ταρακουνήθουν . Σκλάβοι που παραχώρησαν οι ίδιοι το μέλλον τους στις αποφάσεις άλλων ,με αντάλλαγμα καλοπέραση ,βολεμα και ευκολία. Ποιος θα αφυπνιστεί; Αφού κοιμαστε με τη θέληση σας . Αντί να σηκωθείτε όρθιοι και να επιδείξετε έστω λίγο σθένος κι ας χάσετε τη μαχη , ξεπουλιεστε για ασφάλεια . Κάναμε χρόνια να σταθούμε στα 2 πόδια για να μας ξαναγυρίσετε να περπατάμε στα τέσσερα. Ραγιάδες. Ο λευκός άντρας θα αφανισθει γιατί ο ίδιος το επέτρεψε . Μη ψάχνετε ευθύνες αλλού
ποιος θα αντιδρασει?????????????

μεμονομενα κανενας σαλεμενος οπως στην νεα ζηλανδια.

οργανωμενα και μαζικοτερα ο εκαστοτε πλανηταρχης που βομβαρδιζει οποτε γουσταρει αφγανισταν, ιρακ, λιβυη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom