Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Κι εσείς παλαιολιθική :) αφού πρόσφατα η θεωρία καταρρίφθηκε :)

Άντε πάλι το Red Herring. Δεν ενδιαφέρει το σάιτ η ανάλυση οικονομικών θεωριών. Ενδιαφέρει η απάντηση σε όσα έγραψα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Ε ,όχι και πίσω από το πλήκτρολογιο ,με αδικείτε , αγαπητέ. Το ότι δε με έχετε συναντήσει εσείς ,δε σημαίνει ότι δε το έχουν κάνει άλλοι . Εκτός αν θεωρείτε ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω σας ,οπότε τι να ευχηθώ; Να περνετε τα χάπια σας ,στην ώρα τους :)

Δείξε μας λοιπόν τις κριτικές τους, αφού δηλώνεις σεξεργάτρια, και μάλιστα μορφωμένο κορίτσι με σκοτεινή πλευρά
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
από πότε οι φαντασιώσεις θεωρούνται δείγμα θάρρους και μπέσας; το θάρρος και η μπέσα φαίνονται σε reality test. Όχι πίσω από πληκτρολόγιο. Και ΚΥΡΙΩΣ αν απαντάς σε όσα σου καταμαρτυρούν. Όταν σφυρίζεις αδιάφορα, δειλία δείχνουν
ο peter την εχει  δει και  τον πιστευω.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
έστω ότι έχει ωραία κωλότρυπα. Το θέμα είναι πόσο λειτουργική είναι. Ξέρει πως να την αφήνει χαλαρή, όταν κάποιος μπαίνει από πίσω ώστε να μην πονέσει και να του τη σπάσει; Ξέρει πως να τη σφίγγει, συντονιζόμενη με τις κινήσεις του επιβήτορα; χλωμό το βλέπω

Αναρωτιέμαι πόσο αργοσχολος πρέπει να είναι κάποιος για να ασχολείται με τις τρύπες των άλλων :( . Από περιέργεια... Έχει πιο πάτο ακόμα; :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
ο peter την εχει  δει και  τον πιστευω.

μα δεν ισχυρίζομαι ότι η γυναίκα των φωτογραφιών είναι ανύπαρκτη. Υπαρκτή είναι, αλλά δεν είναι σεξεργάτρια, όπως δήλωνε. Αυτό ισχυρίστηκα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Ε ,όχι και πίσω από το πλήκτρολογιο ,με αδικείτε , αγαπητέ. Το ότι δε με έχετε συναντήσει εσείς ,δε σημαίνει ότι δε το έχουν κάνει άλλοι . Εκτός αν θεωρείτε ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω σας ,οπότε τι να ευχηθώ; Να περνετε τα χάπια σας ,στην ώρα τους :)

Το παίρνω, με την έννοια του: Λαμβάνω, γράφεται με αι, μικρέ μου φωστήρα. :)

 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ο peter την εχει  δει και  τον πιστευω.

Πιθανό.  Εγώ δε τον έχω δει :) ίσως συχναζαμε στο μαγαζί που πίναμε καφέ με τον πικερ. Ίσως και να έχουμε μιλήσει. Δε μπορώ να ξέρω ,ποιος είναι πίσω από κάθε ψευδώνυμο
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
σαββατο πλησιαζει  και ολοι οι πικεριστες θα δωσουμε το παρων  στην πλατεια Αυδη  για τη καθιερωμενη βολτα μας!
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Πιθανό.  Εγώ δε τον έχω δει :) ίσως συχναζαμε στο μαγαζί που πίναμε καφέ με τον πικερ. Ίσως και να έχουμε μιλήσει. Δε μπορώ να ξέρω ,ποιος είναι πίσω από κάθε ψευδώνυμο

συνπικεριστης ειναι ο peter , μπορει να σας ειδε και απο  διακριτικοτητα  να μην μιλησε εκεινη την στιγμη .
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Το παίρνω, με την έννοια του: Λαμβάνω, γράφεται με αι, μικρέ μου φωστήρα. :)

Μια πρόσφατη επιστημονική έρευνα ,κατέληξε ότι όσοι παίζουν την αστυνομία ορθογραφίας στο ίντερνετ ,είναι άκρως συμπλεγμστικοι. Θέλετε να σας την στείλω ,μήπως εντοπίσετε τον εαυτό σας σε αυτήν;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Αναρωτιέμαι πόσο αργοσχολος πρέπει να είναι κάποιος για να ασχολείται με τις τρύπες των άλλων :( . Από περιέργεια... Έχει πιο πάτο ακόμα; :)

Ο Φαν Πόρδεν, είναι άπατος. :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Αναρωτιέμαι πόσο αργοσχολος πρέπει να είναι κάποιος για να ασχολείται με τις τρύπες των άλλων :( . Από περιέργεια... Έχει πιο πάτο ακόμα; :)

Και βέβαια το Red Herring συνεχίζεται. ΦΥΣΙΚΑ ασχολούμαι με το αν κάποια σεξεργάτρια γνωρίζει να χειρίζεται την κωλοτρυπίδα της, αφού θα την χρησιμοποιήσω. Πως θα δώσω το ανάλογο αντίτιμο; Συνεχίζω λοιπόν να ζητάω κριτικές όσων σου φόρμαραν την κωλοτρυπίδα, αφού ισχυρίζεσαι ότι κατέχεις το άθλημα
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Μια πρόσφατη επιστημονική έρευνα ,κατέληξε ότι όσοι παίζουν την αστυνομία ορθογραφίας στο ίντερνετ ,είναι άκρως συμπλεγμστικοι. Θέλετε να σας την στείλω ,μήπως εντοπίσετε τον εαυτό σας σε αυτήν;

Την θεωρία των Λειτουργικά Αναλφάβητων, που γράφουν θεωρίες στο διαδίκτυο, την έχετε καθόλου
υπ΄όψιν σας; :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Και βέβαια το Red Herring συνεχίζεται. ΦΥΣΙΚΑ ασχολούμαι με το αν κάποια σεξεργάτρια γνωρίζει να χειρίζεται την κωλοτρυπίδα της, αφού θα την χρησιμοποιήσω. Πως θα δώσω το ανάλογο αντίτιμο; Συνεχίζω λοιπόν να ζητάω κριτικές όσων σου φόρμαραν την κωλοτρυπίδα, αφού ισχυρίζεσαι ότι κατέχεις το άθλημα

Να ασχοληθείτε με κάποια άλλη τότε αγαπητέ ,γιατί στη συγκεκριμένη περίπτωση ,ΕΓΩ επιλέγω και δε θα επέλεγα ποτέ άντρα χαμηλής κυριαρχίας ,όπως εσείς. Μέχρι μέσης ,πηγαίνω κι αυτό όταν δε βρίσκω το πολυπόθητο 5% υψηλής ,ίσα για να ξεδιψάσω :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Την θεωρία των Λειτουργικά Αναλφάβητων, που γράφουν θεωρίες στο διαδίκτυο, την έχετε καθόλου
υπ΄όψιν σας; :)

Όχι ,θα μου την αναλύσετε από κοντά ,μου χρωστάτε ένα μπουκάλι κρασί άλλωστε :) . Τον pussy , περιμενω ,δε το έχω ξεχάσει
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Να ασχοληθείτε με κάποια άλλη τότε αγαπητέ ,γιατί στη συγκεκριμένη περίπτωση ,ΕΓΩ επιλέγω και δε θα επέλεγα ποτέ άντρα χαμηλής κυριαρχίας ,όπως εσείς. Μέχρι μέσης ,πηγαίνω κι αυτό όταν δε βρίσκω το πολυπόθητο 5% υψηλής ,ίσα για να ξεδιψάσω :)

:piss: Τσάκω για την δίψα... :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
:piss: Τσάκω για την δίψα... :)

Προφανώς μόνο αυτό μπορείτε να προσφέρετε :) . Αναπολείτε τις μέρες που ήσασταν λειτουργικός αλήθεια; Η προσπαθείτε να τις απωθησετε για να την παλεύετε με την τωρινή σας ανικανότητα;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
παιδια μαλωστε λιγο πιο γρηγορα πρεπει να φυγω σε μιση ωρα...
:springsmile:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom