Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
εχει ωραια κωλοτρυπα

Πάντως μου δημιουργήθηκε μια απορία. Αφού βεβαιώνεις ότι η κωλότρυπά της είναι ωραία, τη χρησιμοποίησες, για να δεις να είναι λειτουργική; αν όχι για ποιο λόγο την κοίταζες απλά; υπήρχε κάποια σοβαρή αντένδειξη, ας πούμε σπυριά, δείγμα κονδυλωμάτων, ανυπόφορη μπόχα, σύγκαμα από απλυσιά; αν ναι πως ανταποκρίθηκε στη διείσδυση; ήταν αρκετά σφιχτή; ήταν τελείως ξεχειλωμένη; είχε κάνει κλύσμα, ή σε φιλοδώρησε με μερέντα;  πολλές απορίες δημιούργησε στο σάιτ, διευκρίνισε
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπιόμαστε ,μην κρίνεις επιφανειακά. Απλά ο μπρόκολος και ο άγιος τρώνε πολύ παντόφλα στο σπίτι και στην εργασία και εθελοντικά κάνω το σάκο του μποξ για να ξεσπάνε κάπου κι αυτοί :) . Δυστυχώς κι εγώ πρέπει να φύγω ,θα σας ξαναδώ αργότερα :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Να ασχοληθείτε με κάποια άλλη τότε αγαπητέ ,γιατί στη συγκεκριμένη περίπτωση ,ΕΓΩ επιλέγω και δε θα επέλεγα ποτέ άντρα χαμηλής κυριαρχίας ,όπως εσείς. Μέχρι μέσης ,πηγαίνω κι αυτό όταν δε βρίσκω το πολυπόθητο 5% υψηλής ,ίσα για να ξεδιψάσω :)

η φαντασίωσή σου πάντως, ότι μια γυναίκα με το σώμα της φωτογραφίας μπορεί να επιλέγει το κρεμ ντε λα κρεμ των Alpha Males, είναι δείγμα Ναρκισσισμού σε στάδιο που πλησιάζει την ψυχική διαταραχή. Βέβαια, όπως έχει γράψει ο Έριχ Φρομ, τα οικονομικά και πολιτιστικά στερημένα άτομα έχουν μόνο το  παραφουσκωμένο είδωλο του εαυτού τους. Όλα τα περιέγραψε ο δάσκαλος
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Προφανώς μόνο αυτό μπορείτε να προσφέρετε :) . Αναπολείτε τις μέρες που ήσασταν λειτουργικός αλήθεια; Η προσπαθείτε να τις απωθησετε για να την παλεύετε με την τωρινή σας ανικανότητα;

Δεν έχω απωθημένα, καλή μου. :)

Πέρασα υπέροχα στα νιάτα μου τόσο με κομψές και χαριτόβρυτες ερωμένες, όσο με ευειδείς, καλλίγραμες, αληθινές, και όχι κατά φαντασίαν (όπως εσείς) πόρνες, Θηλυκά που δεν είχαν το απωθημένο να "εκδοθούν" μπας και δεήσει να τις πηδήξει κανείς (και πάλιν όπως εσείς). :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Αγαπιόμαστε ,μην κρίνεις επιφανειακά. Απλά ο μπρόκολος και ο άγιος τρώνε πολύ παντόφλα στο σπίτι και στην εργασία και εθελοντικά κάνω το σάκο του μποξ για να ξεσπάνε κάπου κι αυτοί :) . Δυστυχώς κι εγώ πρέπει να φύγω ,θα σας ξαναδώ αργότερα :)

Άλλη μια ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ γυναικεία τακτική. Εκπομπή αρετής συνδυασμένη με κάρτα του θύματος στο τραπέζι. Δεν εντυπωσιαζόμαστε. Υπενθυμίζω ότι είμαι διαβασμένος MGTOW κι η γυναικεία φύση είναι ανοιχτό βιβλίο. Τα γυναικεία κόλπα πιάνουν μόνο σε όσους δεν έχουν καταπιεί το μπλε χάπι. Κι έχω γλυτώσει από τις Ελλεηνίδες, αφού δεν συζώ εδώ και πολλά χρόνια με κάποια. Όχι γκρίνια, όχι κλάματα, όχι μούτρα, όχι μετατροπή των όρχεων σε αερόστατα. Κι όσο για την εργασία, προιστάμενος είμαι και κρίνομαι ανάλογα με τα αποτελέσματα των υποθέσεων που φέρνω σε πέρας. Για να συνεχίζω να έχω την ίδια θέση, μάλλον τα καταφέρνω
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
η φαντασίωσή σου πάντως, ότι μια γυναίκα με το σώμα της φωτογραφίας μπορεί να επιλέγει το κρεμ ντε λα κρεμ των Alpha Males, είναι δείγμα Ναρκισσισμού σε στάδιο που πλησιάζει την ψυχική διαταραχή. Βέβαια, όπως έχει γράψει ο Έριχ Φρομ, τα οικονομικά και πολιτιστικά στερημένα άτομα έχουν μόνο το  παραφουσκωμένο είδωλο του εαυτού τους. Όλα τα περιέγραψε ο δάσκαλος

Όλοι έχουμε ναρκισσιστικά στοιχεία ,είναι απαραίτητα για την επιβίωση μας. Μην συγχέετε τον ναρκισσισμό με τον κακοήθη ναρκισσισμό. Τουλάχιστον αν θέλετε να επιδεικνύετε τις λίγες γνώσεις σας ,ενημερωθείτε λίγο καλύτερα για να μην εκτιθεστε. Επιπλέον η ψυχική διαταραχή ,θα βγει από το DSM από ότι ενημερώθηκα πρόσφατα. Μπορείτε να είστε λίγο πιο ενημερωμένος , η επιστήμη προχωρά ,για να μη νιώθω ότι μιλάω με βροντοσαυρο ;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Άλλη μια ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ γυναικεία τακτική. Εκπομπή αρετής συνδυασμένη με κάρτα του θύματος στο τραπέζι. Δεν εντυπωσιαζόμαστε. Υπενθυμίζω ότι είμαι διαβασμένος MGTOW κι η γυναικεία φύση είναι ανοιχτό βιβλίο. Τα γυναικεία κόλπα πιάνουν μόνο σε όσους δεν έχουν καταπιεί το μπλε χάπι. Κι έχω γλυτώσει από τις Ελλεηνίδες, αφού δεν συζώ εδώ και πολλά χρόνια με κάποια. Όχι γκρίνια, όχι κλάματα, όχι μούτρα, όχι μετατροπή των όρχεων σε αερόστατα. Κι όσο για την εργασία, προιστάμενος είμαι και κρίνομαι ανάλογα με τα αποτελέσματα των υποθέσεων που φέρνω σε πέρας. Για να συνεχίζω να έχω την ίδια θέση, μάλλον τα καταφέρνω

Ο Φρόυντ είχε πει ότι το μόνο που δε κατάφερε ποτέ να καταλάβει είναι τι θέλει μια γυναίκα . Το κατορθώσατε εσείς;  Συγχαρητήρια :)
Κάνετε λάθος πάντως. Οι άντρες είστε βαρετοί και προβλέψιμοι . Η γυναίκα , βασίζεται κυρίως στα συναισθήματα άρα είναι απρόβλεπτη και ασταθής. Αν νομίζετε ,ότι γνωρίσατε πραγματικά μια γυναίκα ποτέ , λυπάμαι που σας το ανακοινώνω εγώ ,αλλά μάλλον σας ξεγέλασε. Χαιρετώ :) δε έχω άλλο χρόνο τωρα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Όλοι έχουμε ναρκισσιστικά στοιχεία ,είναι απαραίτητα για την επιβίωση μας. Μην συγχέετε τον ναρκισσισμό με τον κακοήθη ναρκισσισμό. Τουλάχιστον αν θέλετε να επιδεικνύετε τις λίγες γνώσεις σας ,ενημερωθείτε λίγο καλύτερα για να μην εκτιθεστε. Επιπλέον η ψυχική διαταραχή ,θα βγει από το DSM από ότι ενημερώθηκα πρόσφατα. Μπορείτε να είστε λίγο πιο ενημερωμένος , η επιστήμη προχωρά ,για να μη νιώθω ότι μιλάω με βροντοσαυρο ;

Η ψυχική διαταραχή; Μα υπάρχουν πάμπολλες. Ακόμα κι αν κάποια από αυτές βγει (δεν είμαι δα και ειδικός) είναι τόσες πολλές, που είναι πρακτικά αδύνατο να βγουν όλες. Και γιατί δεν απαντάς πάνω σε όσα σε ρώτησα όταν επανεμφανίστηκες, αλλά το γυρίζεις στο πόσο λειτουργική είναι η θεωρία των παιγνίων και το αν είμαι ενημερωμένος για τις ψυχικές διαταραχές; η αραχνοαίσθησή μου δεν είναι σίγουρη. Μου κάνεις Shit Test η είναι Mating Call; ξεκαθάρισε αν είναι κατι από αυτά ή άλλο
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Αγαπιόμαστε ,μην κρίνεις επιφανειακά. Απλά ο μπρόκολος και ο άγιος τρώνε πολύ παντόφλα στο σπίτι και στην εργασία και εθελοντικά κάνω το σάκο του μποξ για να ξεσπάνε κάπου κι αυτοί :) . Δυστυχώς κι εγώ πρέπει να φύγω ,θα σας ξαναδώ αργότερα :)

Στο καλό να πάτε! :)

Κι όταν νιώσετε ξανά την βαθιά ανάγκη να αισθανθείτε κλωτσοσκούφι, μην διστάσετε στιγμή.

Εμείς εδώ θα είμαστε, για να σας εξυπηρετήσουμε. :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Ο Φρόυντ είχε πει ότι το μόνο που δε κατάφερε ποτέ να καταλάβει είναι τι θέλει μια γυναίκα . Το κατορθώσατε εσείς;  Συγχαρητήρια :)
Κάνετε λάθος πάντως. Οι άντρες είστε βαρετοί και προβλέψιμοι . Η γυναίκα , βασίζεται κυρίως στα συναισθήματα άρα είναι απρόβλεπτη και ασταθής. Αν νομίζετε ,ότι γνωρίσατε πραγματικά μια γυναίκα ποτέ , λυπάμαι που σας το ανακοινώνω εγώ ,αλλά μάλλον σας ξεγέλασε. Χαιρετώ :) δε έχω άλλο χρόνο τωρα

άιντε πάλι. Φυσικά και γνωρίζουμε τι θέλει μια γυναίκα. Προστασία και πόρους, γιατί η ίδια είναι ανίκανη να το πετύχει, αυτή είναι η γυναικεία φύση. Το ότι εδώ και λίγες δεκαετίες το σύστημα έκανε τόσο εύκολη τη ζωή σας ώστε να μην κινδυνεύετε από θηρία και να μπορείτε να βγάζετε τεράστια ποσά, απλά ανακατεύοντας χαρτιά, δεν εξαφάνισε αυτά τα πανάρχαια ένστικτα. Ας πούμε η Τζάκσον με πολλά εκατομμύρια δισεκατομμυριούχο παντρεύτηκε. Δεν της έφταναν τα δικά της. Οι άντρες αγαπούν, οι γυναίκες ζουν. Κερδίζουν την προστασία του άντρα προσποιούμενες ότι τον αγαπούν και προσπαθούν με υπόγεια μέσα να του αποσπάσουν όσο περισσότερα μπορούν. Αυτά τα μέσα τα γνωρίζουμε πια και δεν την πατάμε. Γι αυτό και επιλέγουμε σεξεργάτριες, γιατί η τιμή τους και οι υπηρεσίες τους είναι δεδομένες
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
άιντε πάλι. Φυσικά και γνωρίζουμε τι θέλει μια γυναίκα. Προστασία και πόρους, γιατί η ίδια είναι ανίκανη να το πετύχει, αυτή είναι η γυναικεία φύση. Το ότι εδώ και λίγες δεκαετίες το σύστημα έκανε τόσο εύκολη τη ζωή σας ώστε να μην κινδυνεύετε από θηρία και να μπορείτε να βγάζετε τεράστια ποσά, απλά ανακατεύοντας χαρτιά, δεν εξαφάνισε αυτά τα πανάρχαια ένστικτα. Ας πούμε η Τζάκσον με πολλά εκατομμύρια δισεκατομμυριούχο παντρεύτηκε. Δεν της έφταναν τα δικά της. Οι άντρες αγαπούν, οι γυναίκες ζουν. Κερδίζουν την προστασία του άντρα προσποιούμενες ότι τον αγαπούν και προσπαθούν με υπόγεια μέσα να του αποσπάσουν όσο περισσότερα μπορούν. Αυτά τα μέσα τα γνωρίζουμε πια και δεν την πατάμε. Γι αυτό και επιλέγουμε σεξεργάτριες, γιατί η τιμή τους και οι υπηρεσίες τους είναι δεδομένες

Άμα περιμένουμε να μας προστατέψετε εσείς έτσι που έχετε γίνει μαλθακοι πλέον οι άντρες... Σόδομα και Γόμορρα αγαπητέ κύριε μπροκολε :( έχουν έρθει όλα ανάποδα. Ακούστε και το δικό μας δράμα ,εσείς που ξεχειλίζετε από κατανόηση ως ανώτερος άνθρωπος. Ευτυχώς οι κυβερνώντες μας ,σοφά αποφάσισαν να μεταφέρουν άλλους πληθυσμούς ,πιο απολίτιστους και να αντικατασταθειτε . Η Ελληνίδα του μέλλοντος θα προστατεύεται από κάποιον άγριο ιρακινοαφγανο που έχει διατηρήσει όλα τα ένστικτα του στο ακέραιο. Δυστυχώς δε μπορείτε να ανταγωνιστείτε :(
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Άμα περιμένουμε να μας προστατέψετε εσείς έτσι που έχετε γίνει μαλθακοι πλέον οι άντρες... Σόδομα και Γόμορρα αγαπητέ κύριε μπροκολε :( έχουν έρθει όλα ανάποδα. Ακούστε και το δικό μας δράμα ,εσείς που ξεχειλίζετε από κατανόηση ως ανώτερος άνθρωπος. Ευτυχώς οι κυβερνώντες μας ,σοφά αποφάσισαν να μεταφέρουν άλλους πληθυσμούς ,πιο απολίτιστους και να αντικατασταθειτε . Η Ελληνίδα του μέλλοντος θα προστατεύεται από κάποιον άγριο ιρακινοαφγανο που έχει διατηρήσει όλα τα ένστικτα του στο ακέραιο. Δυστυχώς δε μπορείτε να ανταγωνιστείτε :(
ποστ γροθιά στο στομάχι των bourdela men
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Άμα περιμένουμε να μας προστατέψετε εσείς έτσι που έχετε γίνει μαλθακοι πλέον οι άντρες... Σόδομα και Γόμορρα αγαπητέ κύριε μπροκολε :( έχουν έρθει όλα ανάποδα. Ακούστε και το δικό μας δράμα ,εσείς που ξεχειλίζετε από κατανόηση ως ανώτερος άνθρωπος. Ευτυχώς οι κυβερνώντες μας ,σοφά αποφάσισαν να μεταφέρουν άλλους πληθυσμούς ,πιο απολίτιστους και να αντικατασταθειτε . Η Ελληνίδα του μέλλοντος θα προστατεύεται από κάποιον άγριο ιρακινοαφγανο που έχει διατηρήσει όλα τα ένστικτα του στο ακέραιο. Δυστυχώς δε μπορείτε να ανταγωνιστείτε :(
το λες για να δικαιολογησεις την πελατεια σου.. :birdman:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Άμα περιμένουμε να μας προστατέψετε εσείς έτσι που έχετε γίνει μαλθακοι πλέον οι άντρες... Σόδομα και Γόμορρα αγαπητέ κύριε μπροκολε :( έχουν έρθει όλα ανάποδα. Ακούστε και το δικό μας δράμα ,εσείς που ξεχειλίζετε από κατανόηση ως ανώτερος άνθρωπος. Ευτυχώς οι κυβερνώντες μας ,σοφά αποφάσισαν να μεταφέρουν άλλους πληθυσμούς ,πιο απολίτιστους και να αντικατασταθειτε . Η Ελληνίδα του μέλλοντος θα προστατεύεται από κάποιον άγριο ιρακινοαφγανο που έχει διατηρήσει όλα τα ένστικτα του στο ακέραιο. Δυστυχώς δε μπορείτε να ανταγωνιστείτε :(
δεν  πιστευω να εισαι η μποφιλιου;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Άμα περιμένουμε να μας προστατέψετε εσείς έτσι που έχετε γίνει μαλθακοι πλέον οι άντρες... Σόδομα και Γόμορρα αγαπητέ κύριε μπροκολε :( έχουν έρθει όλα ανάποδα. Ακούστε και το δικό μας δράμα ,εσείς που ξεχειλίζετε από κατανόηση ως ανώτερος άνθρωπος. Ευτυχώς οι κυβερνώντες μας ,σοφά αποφάσισαν να μεταφέρουν άλλους πληθυσμούς ,πιο απολίτιστους και να αντικατασταθειτε . Η Ελληνίδα του μέλλοντος θα προστατεύεται από κάποιον άγριο ιρακινοαφγανο που έχει διατηρήσει όλα τα ένστικτα του στο ακέραιο. Δυστυχώς δε μπορείτε να ανταγωνιστείτε :(
ειναι γνωστο οτι οι γυναικες αναμεσα στα λεφτα, τη σπιταρονα, την αμαξαρα, το καλο επαγγελμα, τη διασημοτητα απο τη μια και τα αγρια ενστικτα απο την αλλη προτιμουν τα αγρια ενστικτα

γι αυτο και ολες οι μουναρες τριγυριζουν στις πλατειες κουμουνδουρου και βαθης μπας και τυλιξουν κανεναν αφγανοπακιστανο με αγρια ενστικτα ενω οι χοντρες και οι ασχημες τη βγαζουν με επιχειρηματιες - εφοπλιστες - μεγαλοδικηγορους και μεγαλογιατρους
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
ειναι γνωστο οτι οι γυναικες αναμεσα στα λεφτα, τη σπιταρονα, την αμαξαρα, το καλο επαγγελμα, τη διασημοτητα απο τη μια και τα αγρια ενστικτα απο την αλλη προτιμουν τα αγρια ενστικτα

γι αυτο και ολες οι μουναρες τριγυριζουν στις πλατειες κουμουνδουρου και βαθης μπας και τυλιξουν κανεναν αφγανοπακιστανο με αγρια ενστικτα ενω οι χοντρες και οι ασχημες τη βγαζουν με επιχειρηματιες - εφοπλιστες - μεγαλοδικηγορους και μεγαλογιατρους

:kneel:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
το λες για να δικαιολογησεις την πελατεια σου.. :birdman:

Για να υπάρχεις σήμερα εδώ και να χαριεντιζομαστε ,εκατοντάδες γυναίκες πρόγονοι σου έπρεπε να επιλέξουν άντρες ικανούς και δυνατούς να προστατεύσουν τα παιδιά τους. Ενστικτωδώς ,ο Έλληνας θα απορριφθεί ,όσο κι αν προσπαθήσει να κερδίσει αυτή τη μαχη. Για την επιβίωση του είδους ,μη το παίρνετε προσωπικά
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ειναι γνωστο οτι οι γυναικες αναμεσα στα λεφτα, τη σπιταρονα, την αμαξαρα, το καλο επαγγελμα, τη διασημοτητα απο τη μια και τα αγρια ενστικτα απο την αλλη προτιμουν τα αγρια ενστικτα

γι αυτο και ολες οι μουναρες τριγυριζουν στις πλατειες κουμουνδουρου και βαθης μπας και τυλιξουν κανεναν αφγανοπακιστανο με αγρια ενστικτα ενω οι χοντρες και οι ασχημες τη βγαζουν με επιχειρηματιες - εφοπλιστες - μεγαλοδικηγορους και μεγαλογιατρους

Μιλάτε σε συνθηκες ευμάρειας . Σε συνθήκες πολέμου ; Τι χρησιμεύουν όλα αυτά;
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
ειναι γνωστο οτι οι γυναικες αναμεσα στα λεφτα, τη σπιταρονα, την αμαξαρα, το καλο επαγγελμα, τη διασημοτητα απο τη μια και τα αγρια ενστικτα απο την αλλη προτιμουν τα αγρια ενστικτα

γι αυτο και ολες οι μουναρες τριγυριζουν στις πλατειες κουμουνδουρου και βαθης μπας και τυλιξουν κανεναν αφγανοπακιστανο με αγρια ενστικτα ενω οι χοντρες και οι ασχημες τη βγαζουν με επιχειρηματιες - εφοπλιστες - μεγαλοδικηγορους και μεγαλογιατρους
ποστ γόνατο στη μούρη των πικεριστριών
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom