Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
πίκερ παλικαράκι μου γλυκό πάμε άλλη μια φορά μπας και τα εμπεδώσεις. Οι γυναίκες δεν είναι κτήμα σου να τις κάνεις όλες κοινές. ΑΝ επιμένεις πάντως καλό θα ήταν να αρχίσεις με τα μέλη της οικογένειάς σου πρώτα. Αν τις ψήσεις μπορεί να ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμά σου, με σκέτα λόγια και θεωρία όμως...δεν. Υπάρχουν εκεί έξω πραγματικοί άντρες που τρώνε χυλόπιτα αλλά δε βγάζουν νόμους της πούτσας για να δικαιολογηθούν. Επιμένουν κ κάποτε πετυχαίνουν. Ξέρεις ρε βλάκα πως είναι να γαμάς ακάποτο;;; Πού να ξέρεις; Κράζε όσο θέλεις τις Ελληνίδες. Εκεί έξω ο κόσμος είναι γεμάτος μουνάκια που κάνουν κρα για να γαμηθούν ακόμα και με πατσαβούρηδες σαν τα μούτρα σου. Εσύ πήγαινε σαν ηλίθιος να δίνεις 10ευρα κ να τσιμπάς παράσημα παρέα με τους πακιστανούς στα κατουρημένα στρώμματα του Μεταξουργείου. Θυμίζεις άστεγο που παγώνει κάτω απο γέφυρα και κοροιδεύει αυτόν που μένει σε σπίτι, επειδή πληρώνει φόρο. Η περίπτωσή σου είναι παθολογική και χρίζεις άμεσης ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης... οπως σου λένε όλοι μη ξεχνάς να παίρνεις τα φάρμακά σου. 
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.255
Κριτικές
2
Like
2.051
Πόντοι
216
πίκερ παλικαράκι μου γλυκό πάμε άλλη μια φορά μπας και τα εμπεδώσεις. Οι γυναίκες δεν είναι κτήμα σου να τις κάνεις όλες κοινές. ΑΝ επιμένεις πάντως καλό θα ήταν να αρχίσεις με τα μέλη της οικογένειάς σου πρώτα. Αν τις ψήσεις μπορεί να ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμά σου, με σκέτα λόγια και θεωρία όμως...δεν. Υπάρχουν εκεί έξω πραγματικοί άντρες που τρώνε χυλόπιτα αλλά δε βγάζουν νόμους της πούτσας για να δικαιολογηθούν. Επιμένουν κ κάποτε πετυχαίνουν. Ξέρεις ρε βλάκα πως είναι να γαμάς ακάποτο;;; Πού να ξέρεις; Κράζε όσο θέλεις τις Ελληνίδες. Εκεί έξω ο κόσμος είναι γεμάτος μουνάκια που κάνουν κρα για να γαμηθούν ακόμα και με πατσαβούρηδες σαν τα μούτρα σου. Εσύ πήγαινε σαν ηλίθιος να δίνεις 10ευρα κ να τσιμπάς παράσημα παρέα με τους πακιστανούς στα κατουρημένα στρώμματα του Μεταξουργείου. Θυμίζεις άστεγο που παγώνει κάτω απο γέφυρα και κοροιδεύει αυτόν που μένει σε σπίτι, επειδή πληρώνει φόρο. Η περίπτωσή σου είναι παθολογική και χρίζεις άμεσης ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης... οπως σου λένε όλοι μη ξεχνάς να παίρνεις τα φάρμακά σου.  
Εγώ του τά'πα, εσύ του τα λές, όλοι του τα είπανε...
Τι μαλάκα τον είπαμε, τι ψυχασθενή, τι πούστη, και τι δεν του σούραμε. Άλλος, στη θέση του, θα είχε σταματήσει, απο αξιοπρέπεια και μόνο, αλλά αυτός εκεί.
Οπότε, μη χαλάς άλλη φαιά ουσία.
Πιάσε τα ποπκόρν, πιάσε και μια μπύρα, και άραξε να απολαύσεις το show
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
ο τζονυ  δε γαμιεται σε πορνοσινεμα σαν εσενα :uglystupid:


O τζόνυ και ο μπαροκ είναι κανονικά αρσενικά, έστω κι αν είναι ο τζόνυ λίγο μαλακάκος πρασινοφρουρός, γαμάνε γυναίκες όσο και να σκούζεις, μανία με τα κωλοδάχτυλα και σε δημοπρασία τον κώλο τους δεν έβγαλαν ΠΟΤΕ.


[size=18pt]Κωλοδαχτυλιασμένε ρουφιανοπουστρίγκο.[/size]
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
πίκερ παλικαράκι μου γλυκό πάμε άλλη μια φορά μπας και τα εμπεδώσεις. Οι γυναίκες δεν είναι κτήμα σου να τις κάνεις όλες κοινές. ΑΝ επιμένεις πάντως καλό θα ήταν να αρχίσεις με τα μέλη της οικογένειάς σου πρώτα. Αν τις ψήσεις μπορεί να ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμά σου, με σκέτα λόγια και θεωρία όμως...δεν. Υπάρχουν εκεί έξω πραγματικοί άντρες που τρώνε χυλόπιτα αλλά δε βγάζουν νόμους της πούτσας για να δικαιολογηθούν. Επιμένουν κ κάποτε πετυχαίνουν. Ξέρεις ρε βλάκα πως είναι να γαμάς ακάποτο;;; Πού να ξέρεις; Κράζε όσο θέλεις τις Ελληνίδες. Εκεί έξω ο κόσμος είναι γεμάτος μουνάκια που κάνουν κρα για να γαμηθούν ακόμα και με πατσαβούρηδες σαν τα μούτρα σου. Εσύ πήγαινε σαν ηλίθιος να δίνεις 10ευρα κ να τσιμπάς παράσημα παρέα με τους πακιστανούς στα κατουρημένα στρώμματα του Μεταξουργείου. Θυμίζεις άστεγο που παγώνει κάτω απο γέφυρα και κοροιδεύει αυτόν που μένει σε σπίτι, επειδή πληρώνει φόρο. Η περίπτωσή σου είναι παθολογική και χρίζεις άμεσης ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης... οπως σου λένε όλοι μη ξεχνάς να παίρνεις τα φάρμακά σου. 


Εδώ υπερβάλλεις λίγο, το τελευταίο μπάζο δύσκολα να κάτσει στον Πίκερ εκτός αν ψοφάει να βάζει κωλοδάχτυλα σε άντρα, αν έχει τέτοια βίτσια.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Ο πικεριστής είναι θύμα μιας κοινωνίας .... πολύ κλάμα λέμε ....


Αν ήμουν κανένας σχεσάκιας-λαμόγιο που γαμάει πουτάνες από χόμπι μπορεί και να κατήγγειλα μια περίπτωση trafficking. Σαν μοναχικός μπουρδελιάρης όμως αισθάνομαι και ο ίδιος θύμα μιας κοινωνίας που με ανάγκασε να κάνω δεύτερο σπίτι μου το Μετάξι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
O τζόνυ και ο μπαροκ είναι κανονικά αρσενικά, έστω κι αν είναι ο τζόνυ λίγο μαλακάκος πρασινοφρουρός, γαμάνε γυναίκες όσο και να σκούζεις, μανία με τα κωλοδάχτυλα και σε δημοπρασία τον κώλο τους δεν έβγαλαν ΠΟΤΕ.


[size=18pt]Κωλοδαχτυλιασμένε ρουφιανοπουστρίγκο.[/size]
 

ο  τζονυ  ναι ...
εσυ ομως γαμιεσαι με μεσηλικους μουστακαλιδες στα τσοντοσινεμα για ενα μπουκαλι γαλα ..
να τα λεμε κι αυτα ετσι ;
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Όποιος θέλει να γίνει συναγωνιστής με τον Πικερ, θα πρέπει να του δώσει τη γκόμενά του να τη γαμήσει.

Υποθέτω πως οι προσφορές θα είναι εκατοντάδες....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Pipinoskistis δεν θεωρώ καν συναγωνιστή μου κάποιον που έχει γκόμενα και γαμάει πουτάνες. Ξεκινάμε από διαφορετική βάση και έχουμε διαφορετικά βιώματα. Θα τον θεωρήσω συναγωνιστή μου όταν μου δώσει τη γκόμενά του να τη γαμήσω, έστω και με λεφτά.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
 

ο  τζονυ  ναι ...
εσυ ομως γαμιεσαι με μεσηλικους μουστακαλιδες στα τσοντοσινεμα για ενα μπουκαλι γαλα ..
να τα λεμε κι αυτα ετσι ;


Είπαμε, οτι πεις ναι και πάντα με χαμόγελο, έτσι είπε ο ψυχίατρός σου, έτσι κάνουμε.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Όποιος θέλει να γίνει συναγωνιστής με τον Πικερ, θα πρέπει να του δώσει τη γκόμενά του να τη γαμήσει.

Υποθέτω πως οι προσφορές θα είναι εκατοντάδες....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οι συναγωνιστες του πικη ειναι το πουλι και ο βαν κωλεν
που να βρουν τις γκομενες
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
ο πίκερ είναι τέρμα αγαπούλης και αγκαλίτσας και πατάει τον ίδιο του τον νόμο. Καψουρεύεται πόρνες και τις παρακολουθεί. Το παλικαράκι έχει πιάσει πάτο...η άτιμη κενωνία τον ανάγκασε να κάνει δεύτερο σπίτι του το Μετάξι...δεν μερίμνησε να τον στείλει σε σχολή ειδική να μάθει να κάνει καμάκι όπως πήγαμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι...ΕΛΑ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ!!!! Πίκερ κατέβα στον πολιτικό στίβο ο τόπος σε έχει τεράστια ανάγκη....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παντρεμενα  λαμογια  το αποψινο μου ραντεβου με φιλιππινεζα  θεομουνο ειναι αφιερωμενο στα μουνακια σας ...

της εχω ηδη πει τον νομο του πικερ και  το  δεχτηκε ...

κλαψτε λαμογια..
εχετε τα αρχιδια να το κανετε  ρε;
οι περισσοτερες γκομενες μου το ξερουν οτι ειμαι μπουρδελακιας ,

βασικα ολες οσες ειχαμε σχεση για πανω απο ενα μηνα,

ε και? μεγαλο κατορθωμα.

το μεγαλο κατορθωμα ειναι ΟΤΙ ΚΩΛΟΓΑΜΙΕΣΤΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ εκει ναι δεν μπορουμε να σας φτασουμε, ΠΟΥΣΤΙΔΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εσυ ουτε με κυαλι  δεν γαμας ξενα  μουνακια ...
ειναι  η τριτη γκομενα αλλοδαπη που γαμαω λεγοντας και  τον νομο του πικερ στεγνα ..
συν αλλες 2 ελλεηνιδες...

εσυ παντρεμενο λαμογιο τολμας;;;
ναρκωτικα παιρνεις?
σε ολους ειναι γνωστο οτι οι ξενες ειναι πιο ευκολες,
οποτε τζαμπα καμαρωνεις παλι.
ξερω περιπτωσεις πολλες,
ο ενας δεν μπορουσε να βρει γκομενα μεχρι τα 30 αλλος μεχρι τα 27 , πηγαν εξωτερικο και σε μερικους μηνες ειχαν γκομενα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ο νομος του Picker ειναι η επανασταση της λογικης και της αληθειας. Γι' αυτο και θαυμαζει προσωπικοτητες οπως αυτη του Γρηγορη Βαλλιανατου, ενα ατομο που ειχε παντα τα αρχιδια να λεει ξεκαθαρα αυτο που κανει και αυτο που ειναι.

ναι ειδικα απο τοτε που εκοψες τα ψυχιατρικα φαρμακα

εσυ την αληθεια οτι εισαι πουστης αφου κωλογαμηθηκες πότε θα την πεις?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Νώντα τώρα τελευταία όλο μαλακίες λες. Με τα υγρά μαντηλάκια τα πόδια των κοριτσιών καθαρίζουν πολύ καλά. Επίσης μετά ξεπλένω πάντα το στόμα μου με το υγροσάπουνο που έχει στο νιπτήρα.

Και γι' αυτό που με ρώτησες χθες, ναι, θεωρώ τον εαυτό μου πλέον γαμιά. Κόψε τη μαλακία να σωθείς. Εγώ την έκοψα μαχαίρι στα 33 μου και βρήκα την υγειά μου. Και είμαι εδώ για να βοηθήσω κι εσάς να κάνετε το ίδιο.

ε το οτι πουστεψες και αρχισες να γαμας το κωλαρακι σου δεν το λες και υγειες, ΠΟΥΣΤΙΚΟ το λες.

επισης το οτι γαμας δεν αναιρει οτι εισαι ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ.

1 φορα να γαμηθηκες πουστης εισαι, οσες φορες και να γαμησες δεν ακυρωνεται η πουστια σου, οπως οταν καποιος κλεβει εχουμε καθε δικαιωμα να τον λεμε κλεφτη σε ολη του την ζωη ανεξαρτητα αν εκανε 1 εκατομυριο τιμιες πραξεις πριν και μετα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Θα ξαναμιλησουμε για μενα μονο οταν παραδεχτεις οτι η μανουλα σου η μπουρδελιαρα εκανε πεζοδρομιο μαζι με τον Φιονα.  :-*

η πουστια σου ορια δεν εχει,

θρασυδειλε βριζεις απο το πληκτρολογιο ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ ΠΟΤΕ.

κωλογαμημενε επιβεβαιωνεις οτι εσεις οι πουστιδες ειστε ψευτες-σκατοψυχοι-και υπουλοι

κατοι τετοιοι κυκλοφορουν και υστερα αναρωτιουνται και οι υπολοιποι ομοφυλοφιλοι σαν εσενα γεροντονεγρολαγνε γιατι τους χαρακτηριζουμε ρατσιστικα υποτιμητικα ετσι.

το οτι ζουμε σε αλλη πολη δεν θα σε προστατευει παντα, υπαρχουν και δικαστηρια και εναλλακτικα η αθήνα δεν ειναι μακρια ξερω που να σε πετυχω πουσταρα
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
πίκερ παλικαράκι μου γλυκό πάμε άλλη μια φορά μπας και τα εμπεδώσεις. Οι γυναίκες δεν είναι κτήμα σου να τις κάνεις όλες κοινές. ΑΝ επιμένεις πάντως καλό θα ήταν να αρχίσεις με τα μέλη της οικογένειάς σου πρώτα. Αν τις ψήσεις μπορεί να ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμά σου, με σκέτα λόγια και θεωρία όμως...δεν. Υπάρχουν εκεί έξω πραγματικοί άντρες που τρώνε χυλόπιτα αλλά δε βγάζουν νόμους της πούτσας για να δικαιολογηθούν. Επιμένουν κ κάποτε πετυχαίνουν. Ξέρεις ρε βλάκα πως είναι να γαμάς ακάποτο;;; Πού να ξέρεις; Κράζε όσο θέλεις τις Ελληνίδες. Εκεί έξω ο κόσμος είναι γεμάτος μουνάκια που κάνουν κρα για να γαμηθούν ακόμα και με πατσαβούρηδες σαν τα μούτρα σου. Εσύ πήγαινε σαν ηλίθιος να δίνεις 10ευρα κ να τσιμπάς παράσημα παρέα με τους πακιστανούς στα κατουρημένα στρώμματα του Μεταξουργείου. Θυμίζεις άστεγο που παγώνει κάτω απο γέφυρα και κοροιδεύει αυτόν που μένει σε σπίτι, επειδή πληρώνει φόρο. Η περίπτωσή σου είναι παθολογική και χρίζεις άμεσης ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης... οπως σου λένε όλοι μη ξεχνάς να παίρνεις τα φάρμακά σου.  

Το καμακι και οι χυλοπιτες ειναι για οσους ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να γαμανε και να χυνουν ανετα 4 φορες την εβδομαδα με 10 ευρω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το καμακι και οι χυλοπιτες ειναι για οσους ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να γαμανε και να χυνουν ανετα 4 φορες την εβδομαδα με 10 ευρω.
δηλαδη μας λες οποιος γαμει 8 φορες δεν ειναι ικανος να γαμαει 4?
ποσο παλαβρας εισαι εκτος απο πουστης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom