Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εχω ξαναπει οτι οι γνησιοι μπουρδελιαρηδες δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε με τους μεταναστες η με τις αδερφες. Εχθροι μας ειναι αυτα τα γλοιωδη λαμογια που εχουν χτισει τις ζωες τους πανω στο ψεμα και την υποκρισια. Θα τους τσακισουμε.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Εχω ξαναπει οτι οι γνησιοι μπουρδελιαρηδες δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε με τους μεταναστες η με τις αδερφες. Εχθροι μας ειναι αυτα τα γλοιωδη λαμογια που εχουν χτισει τις ζωες τους πανω στο ψεμα και την υποκρισια. Θα τους τσακισουμε.

πικηποκο οι παντρεμενοι κρατανε τα μπουρδελα στην ελλαδα
αν χαθει αυτος ο τζιρος σιγα μην ζησουν οι πουτανες απο τα δεκαρικα που αφηνεις εσυ και οι πακηδες
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
παντρεμενα  λαμογια  το αποψινο μου ραντεβου με φιλιππινεζα  θεομουνο ειναι αφιερωμενο στα μουνακια σας ...

της εχω ηδη πει τον νομο του πικερ και  το  δεχτηκε ...

κλαψτε λαμογια..
εχετε τα αρχιδια να το κανετε  ρε;
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο φόβος του πικεριστή είναι η απορριψη από τις πουτάνες!!!

Ποσο ελαττωματικός πρεπει να είναι κάποιος για να φάει πόρτα σε μπουρδέλο του Μεταξουργείου;


Ο λόγος που μου στοίχισε η απόρριψη από την Κορίνα δεν ήταν φυσικά ότι την αγαπούσα αλλά ότι αυτό σήμαινε για μένα -1 επιλογή στην πρωινή βάρδια. Όσο κι αν υπήρχαν άλλες 50 πουτάνες να γαμήσω, άρχισε να με κυριεύει η εμμονή ότι θα ακολουθήσουν κι άλλες απορρίψεις μέχρι που θα στενέψουν περισσότερο οι επιλογές μου. Έπρεπε κάτι να κάνω. Έτσι άρχισα να πηγαίνω συνέχεια και να εμφανίζομαι μπροστά της ξαφνικά, μέχρι που τσαντίστηκε τόσο πολύ που αναγκάστηκε να αλλάξει βάρδια για να μη με βλέπει.

Αν δεν σε δέχονται οι πουτάνες είναι σαν να κλείνει η κυβέρνηση τα μπουρδέλα. Δεν ανέχομαι να υπάρχουν στην πρωινή τουλάχιστον βάρδια πουτάνες που δεν με δέχονται. Ήταν 4 και τις έχω διώξει με τον τρόπο μου όλες: Κορίνα, Μαρία Πολωνέζα, Μιρέλα, Φλορίνα.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
να και το βαρυ πυροβολικο της μεγιστης  :jerking:

:happy: :happy: :happy:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Χαζουλη, τα ωραία μουνιά ποτέ δεν θα σου κάτσουν, το γνωρίζεις και γι' αυτό γαμάς αποκλειστικά στο μετάξι με 10 ευρώ μεσα στη μποχα, τα πάκια και τα κωλοδάκτυλα.

Τα ωραία μουνιά ανήκουν σε αυτούς που μπορούν να έχουν γυναίκα/γκόμενες και να ξενοπηδάνε και πουτάνες όποτε γουστάρουν.

O Picker ερωτεύεται τις γυναίκες που του δίνονται χωρίς να προσπαθήσει πολύ. Γι' αυτό λατρεύει τις πουτάνες. Θεωρεί τελείως μάταιο όλον αυτό τον ανταγωνισμό των αντρών για το ποιος θα κερδίσει ένα μουνί. Τα ωραία μουνιά θα έπρεπε να ανήκουν σε όλους.

 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Τρελό γέλιο ο χαζούλης!!!

Είχα δει μια φορά στο μετρό με τα παιδιά της μετά από καιρό τη Ρουσλάνα από το Ιάσωνος 1 και είχα συγκινηθεί. Με συγκινεί όταν βλέπω μια πρώην πόρνη με τα παιδιά της στο δρόμο ή στο facebook. Αναγνωρίζω και θυμάμαι την προσφορά και την αυτοθυσία αυτής της γυναίκας. Με συγκινεί αυτό που έκανε για όλους τους άντρες που την είχαν ανάγκη. Αντίθετα, όταν βλέπω καμιά καριόλα από το σχολείο στο δρόμο με τα παιδιά της με πιάνει θυμός. Τι έκανες εσύ μωρή χαμούρα για τους άντρες; Τι προσέφερες στο κοινωνικό σύνολο; Τι θυσία έκανες για να σε σεβαστώ; Τιμή και δόξα σε όσες γυναίκες εκπορνεύτηκαν, σε όσες προσέφεραν το κορμί τους για λίγα ευρώ σε αυτούς που το είχαν ανάγκη. Πούτσα και ξύλο στις κυρίες, σε όσες αυταρχικά αποφάσισαν να δώσουν το μουνί τους μόνο σε μερικούς!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
LoneLinedFurseal-small.gif
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
παντρεμενα  λαμογια  το αποψινο μου ραντεβου με φιλιππινεζα  θεομουνο ειναι αφιερωμενο στα μουνακια σας ...

της εχω ηδη πει τον νομο του πικερ και  το  δεχτηκε ...

κλαψτε λαμογια..
εχετε τα αρχιδια να το κανετε  ρε;

1,50 με 15ποντο τακουνι.... εντάξει καταλάβαμε.....
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
1,50 με 15ποντο τακουνι.... εντάξει καταλάβαμε.....

εσυ ουτε με κυαλι  δεν γαμας ξενα  μουνακια ...
ειναι  η τριτη γκομενα αλλοδαπη που γαμαω λεγοντας και  τον νομο του πικερ στεγνα ..
συν αλλες 2 ελλεηνιδες...

εσυ παντρεμενο λαμογιο τολμας;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
εσυ ουτε με κυαλι  δεν γαμας ξενα  μουνακια ...
ειναι  η τριτη γκομενα αλλοδαπη που γαμαω λεγοντας και  τον νομο του πικερ στεγνα ..
συν αλλες 2 ελλεηνιδες...

εσυ παντρεμενο λαμογιο τολμας;;;



CluelessWarpedEasternglasslizard-size_restricted.gif
 

filantra380

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2016
Μηνύματα
89
Like
14
Πόντοι
0
;
Mετα τις απαραιτητες διευκρινισεις που υπηρξαν απο τον ΙΩAΝΝΗ ΜΠΟΚΟΛΟ και τον urlauber, ο νομος του Picker προχωρει σε συμμαχια με το κινημα των MGTOW. Oι πικεριστες αυτοπροσδιοριζονται ως MGTOW level 2.  :hi:
οι MGTOW είναι και αυτοι στρειτ πουστηδες??? κωλοδαχτιλιαζονται?? τι παιζει?? εχω αποριες :grin: :grin: εγινε ενωση των αδερφατων??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom