Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μεγάλωσες στη ζούγκλα υιοθετημένη από μια αγέλη ζώων σαν τον Μόγλη :think: Αυτό εξηγεί πολλά :S :S :S

Γες σερ. Η ζουγκλα με εμαθε ολα τα μυστικα της επιβιωσης οποτε σε ενδεχομενο πολεμο θα με χρειαστειτε. Οχι τιποτα αλλο ,αλλα γεμισαμε κακομαθημενους μπουληδες και θα δυσκολευτειτε να βρειτε στρατιωτες
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σιχαίνονται να γαμάνε τα ίδια μουνιά με τους Πάκηδες και γαμάνε ελλεεινίδες (ή ελλεεινιδοποιημένες Κύπριες) :think: :S :S :S

Νομιζω καπου θιχτηκατε. Σαν να ακουσα κι εγω τριγμους ,αραγε;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Δηλαδή εσύ σε ποια ομάδα-συλλογικότητα των αναρχικών-αντιεξουσιαστών ανήκεις;
Αν και τώρα είμαι ενας συμβιβασμένος μικροαστός, στα νιάτα μου (φοιτητης δεκαετία '90) ήμουν σε αναρχική συλλογικότητα.
Πήγαινα στην Αναρχική Βιβλιοθήκη, στο Αναρχείο του Γαρμπή (βιβλιοπωλείο) κτλ
Προβαλλόμενους αναρχικούς, δεν έχω ξανακούσει τέτοιο πράμα.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Γεια σας. Ποιος ειναι ο προεδρος να του κανω τα γλυκα ματια ,για να ειμαι υποψηφια;

Ιδρυτής και πρόεδρος της BOUEFA είμαι εγω Ντορα, ο βανακιας απλα ξερογλύφεται για την θεση αλλά θα μείνει με το πουλι στο χέρι... οπως πάντα....  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ιδρυτής και πρόεδρος της BOUEFA είμαι εγω Ντορα, ο βανακιας απλα ξερογλύφεται για την θεση αλλά θα μείνει με το πουλι στο χέρι... οπως πάντα....  :jerking: :jerking: :jerking:


Γεια σου ομορφε παιδαρε!! Εχω ακουσει τα  καλυτερα για σενα.


Θα με βαλεις υποψηφια ; :cheesy:

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Νταξει ,οπως τη βρισκει ο καθενας. Αν τη βρισκετε με αντρικα οπισθια ,μπορω να φερω παρεα :( . Ηρθε ο βαγκον ή αδικα περιμενω την εκβαση της μαχης;

Ανδρικά οπίσθια λοιπόν... :)

Αααα ρε Πίκη!!! :)

Θέλει ο ξεκωλιάρης να κρυφτεί, κι η χαρά δεν τον αφήνει... :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ωπ κατσε ,ξεχαστηκα, πρεπει να πουμε στον μπλιτς οτι τον αγαπαμε . Θα αρχισει τη γκρινια παλι.

Μπλιτς σ αγαπαμε ,γουτσου ,γουτσου ,απεταξαμην την αρνητικοτητα και μαυριλα ,βλεπω...βλεπωωωω ενα ροζ συννεφο αγαπης να σε τυλιγει . Σμουτς
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ανδρικά οπίσθια λοιπόν... :)

Αααα ρε Πίκη!!! :)

Θέλει ο ξεκωλιάρης να κρυφτεί, κι η χαρά δεν τον αφήνει... :)


Το αυτο :) ασχολειστε τοσο με τον αγαπητο νηματοθετη που θα μας μπουν υποψιες για τα πραγματικα σας αισθηματα προς αυτον ,σε λιγο...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Το αυτο :) ασχολειστε τοσο με τον αγαπητο νηματοθετη που θα μας μπουν υποψιες για τα πραγματικα σας αισθηματα προς αυτον ,σε λιγο...

Μη μου πείτε πως δεν γνωρίζετε πως ήμουν εγώ ο πλειοδότης, όταν έβγαλε την κωλάρα του στο σφυρί. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom