Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Μπράβο, είσαι αντικομφορμίστρια, μπράβο.
Εγώ ως συμβιμβασμένος αστός τιμώ τις επετείους, την ημέρα της γυναίκας ας πούμε, πάω ΠΑΝΤΑ στις πουτάνες!
Παρεμπιπτόντως μύστες, καταπληκτική η Έμιλυ (Κων/λεως 92), τι να γραφω τώρα , τα ξέρετε.
Δώρα συγνώΜΜη.
Η Έμιλυ δουλεύει Κων/λεως 94 και Βριλ. 55, sorry

Και εγω την ημερα του αντρα ,επισκεπτομαι παντα το αττικο ζωολογικο παρκο ,ξερετε ,για το καλο.

Μάλλον δε με συγχώρεσε η Δώρα.
Δώρα συγνώΜΜη.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σας. Ποιος ειναι ο προεδρος να του κανω τα γλυκα ματια ,για να ειμαι υποψηφια;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Γεια σας. Ποιος ειναι ο προεδρος να του κανω τα γλυκα ματια ,για να ειμαι υποψηφια;

υπαρχει ενας εκπτωτος ο στουκας

αλλα ειναι λιγα τα ψωμια του


ειναι απερχομενος οπωτε θα χαθεις και εσυ αμα στηριξεις το παλιο :S
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Γεια σας. Ποιος ειναι ο προεδρος να του κανω τα γλυκα ματια ,για να ειμαι υποψηφια;


ο αληθινος διαγωνισμος θα ξεκινησει αλλα δε γινεται να σε βαλω υποψιφια

εισαι τοσο γλυκια  :grin:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Κυριε μποκολε ,ρωτησα καποιους συντροφους μου ,γιατι προτιμουν εμενα και οχι καποια συνευρεση με 20 ευρω ,για να μπορεσω να σας απαντησω ειλικρινα. Λοιπον ο πρωτος μου απαντησε οτι αρνειται να το βαλει εκει που το βαλανε πακιστανοι ,ιρακινοι και κουρδοι.
Ο δευτερος μου απαντησε οτι δε μπορει να περιμενει σε ενα σαλονι αναμεσα σε πεντε πακιστανους και οτι προτιμα πιο ποιοτικες καταστασεις.
Ο τριτος μου απαντησε οτι δε του αρεσει το ολο σκηνικο ,τον αγχωνει και αναζητα πιο ηρεμες καταστάσεις.

Οπως καταλαβαινετε,εχουμε εντονο ρατσιστικο θεμα στην ελλαδα. Ανησυχω για τα ποσοστα των χρυσαυγιτων πλεον ,με τοσο ρατσισμο. We love pakistans
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Κυριε μποκολε ,ρωτησα καποιους συντροφους μου ,γιατι προτιμουν εμενα και οχι καποια συνευρεση με 20 ευρω ,για να μπορεσω να σας απαντησω ειλικρινα. Λοιπον ο πρωτος μου απαντησε οτι αρνειται να το βαλει εκει που το βαλανε πακιστανοι ,ιρακινοι και κουρδοι.
Ο δευτερος μου απαντησε οτι δε μπορει να περιμενει σε ενα σαλονι αναμεσα σε πεντε πακιστανους και οτι προτιμα πιο ποιοτικες καταστασεις.
Ο τριτος μου απαντησε οτι δε του αρεσει το ολο σκηνικο ,τον αγχωνει και αναζητα πιο ηρεμες καταστάσεις.

Οπως καταλαβαινετε,εχουμε εντονο ρατσιστικο θεμα στην ελλαδα. Ανησυχω για τα ποσοστα των χρυσαυγιτων πλεον ,με τοσο ρατσισμο. We love pakistans
Ώπα, η Δώρα έθεσε ένα πολύ σημαντικό θέμα, το θέμα του ρατσισμού.
Ο ρατσισμός (ελληνιστί φυλετική θεωρία) αποτελεί μια θεωρία (ενίοτε και πολιτική) που ξεχωρίζει τους ανθρώπους σε ανώτερες και κατώτερες φυλές εκ γεννετής, το τελευταίο το υπογραμμίζω γιατί σύμφωνα με τις απόψεις των ρατσιστών, άνθρωπος που ανήκει σε κατώτερη φυλή Ο,ΤΙ κι αν κάνει στη ζωή του (μόρφωση, παιδεία κτλ) ΠΑΝΤΑ θα παραμένει κατώτερος.
Μπράβο Δώρα.
Μπανάνα.
Δώρα συγνώΜΜη.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ώπα, η Δώρα έθεσε ένα πολύ σημαντικό θέμα, το θέμα του ρατσισμού.
Ο ρατσισμός (ελληνιστί φυλετική θεωρία) αποτελεί μια θεωρία (ενίοτε και πολιτική) που ξεχωρίζει τους ανθρώπους σε ανώτερες και κατώτερες φυλές εκ γεννετής, το τελευταίο το υπογραμμίζω γιατί σύμφωνα με τις απόψεις των ρατσιστών, άνθρωπος που ανήκει σε κατώτερη φυλή Ο,ΤΙ κι αν κάνει στη ζωή του (μόρφωση, παιδεία κτλ) ΠΑΝΤΑ θα παραμένει κατώτερος.
Μπράβο Δώρα.
Μπανάνα.
Δώρα συγνώΜΜη.

2 μπανανες και τη δεχομαι
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616

Συνημμένα

  • bananas-304202_960_720.png
    bananas-304202_960_720.png
    63 KB · Εμφανίσεις: 15

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Δεκτη ,αλλα μη το ξανακανεις !! Κι ας μη θυμαμαι τι εκανες  :S
Ω μεγαλόψυχη και μελισταλαχτη ύπαρξη,
ευχαρστώ.
(σου είχα πει ότι μου αρεσουν τα μάτια σου, sorry, δε θα το ξανάκανω)
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Και εγω την ημερα του αντρα ,επισκεπτομαι παντα το αττικο ζωολογικο παρκο ,ξερετε ,για το καλο.

Ο περισσότερος κόσμος επισκέπτεται τους συγγενείς του τα Χριστούγεννα και το Πάσχα. Εσύ διάλεξες άλλη μέρα. Συγχαρητήρια, είσαι πράγματι αντικομφορμίστρια. :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ω μεγαλόψυχη και μελισταλαχτη ύπαρξη,
ευχαρστώ.
(σου είχα πει ότι μου αρεσουν τα μάτια σου, sorry, δε θα το ξανάκανω)
Σας ευχαριστώ ,αλλα οπως αντικειμενικα περιεγραψα στην κριτικη μου τα ματια μου ειναι ετσι...
 

Συνημμένα

  • kyriakos-mhtsotakhs-512x298.jpg
    kyriakos-mhtsotakhs-512x298.jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 28

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ο περισσότερος κόσμος επισκέπτεται τους συγγενείς του τα Χριστούγεννα και το Πάσχα. Εσύ διάλεξες άλλη μέρα. Συγχαρητήρια, είσαι πράγματι αντικομφορμίστρια. :)

Ω μπλιτς αυτο ηταν χτυπημα κατω απο τη μεση για ενα ορφανο που περνουσε παντα μονο τις γιορτες :( εισθε πολυ ακαρδος :(
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σιχαίνονται να γαμάνε τα ίδια μουνιά με τους Πάκηδες και γαμάνε ελλεεινίδες (ή ελλεεινιδοποιημένες Κύπριες) :think: :S :S :S
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ο μπλιτς με πληγωσε ,ας με παρηγορησει καποιος  :babycry:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ω μπλιτς αυτο ηταν χτυπημα κατω απο τη μεση για ενα ορφανο που περνουσε παντα μονο τις γιορτες :( εισθε πολυ ακαρδος :(

Μεγάλωσες στη ζούγκλα υιοθετημένη από μια αγέλη ζώων σαν τον Μόγλη :think: Αυτό εξηγεί πολλά :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom