Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Κυρία Δώρα, μάλλον δεν έχει απάντηση και σαν καλό θηλυκό μπλοκάρατε την παράθεσή μου. Δείγμα του πως θα κυβερνούσαν οι γυναίκες. Με συνεχές θέατρο και ανικανότητα λογικών απαντήσεων
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Κυρία Δώρα, μάλλον δεν έχει απάντηση και σαν καλό θηλυκό μπλοκάρατε την παράθεσή μου. Δείγμα του πως θα κυβερνούσαν οι γυναίκες. Με συνεχές θέατρο και ανικανότητα λογικών απαντήσεων

LOL και εγώ προσπαθώ να παραθέσω και δεν μπορώ :S :S :S Γίνεται να μπλοκάρεις παράθεση :think:
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Κυρία Δώρα, μάλλον δεν έχει απάντηση και σαν καλό θηλυκό μπλοκάρατε την παράθεσή μου. Δείγμα του πως θα κυβερνούσαν οι γυναίκες. Με συνεχές θέατρο και ανικανότητα λογικών απαντήσεων
Τελικά Γιαννάκη έχεις δίκιο, θα γίνω και εγώ MGTOW.
Picker, where are you?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
Τελικά Γιαννάκη έχεις δίκιο, θα γίνω και εγώ MGTOW.
Picker, where are you?
δεν εχει σχεση ο νομος του πικερ με τους MGTOW
o piker ειναι χυστης και δεν μαλακιζεται ποτε

οι MGTOW τρομπαρουν ανηλεως η γαμανε φουσκοτες κουκλες
:-
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
δεν εχει σχεση ο νομος του πικερ με τους MGTOW
o piker ειναι χυστης και δεν μαλακιζεται ποτε

οι MGTOW τρομπαρουν ανηλεως η γαμανε φουσκοτες κουκλες
:-
Δεν έχω εντρυφήσει στις αρχές και τον τρόπο ζωής των MGTOW, αλλά όλο αυτό ψιλομαλακία μου ακούγεται.
Οκ, δε θα γίνω MGTOW.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Κυρία Δώρα, μάλλον δεν έχει απάντηση και σαν καλό θηλυκό μπλοκάρατε την παράθεσή μου. Δείγμα του πως θα κυβερνούσαν οι γυναίκες. Με συνεχές θέατρο και ανικανότητα λογικών απαντήσεων

Σορρυ ,καταλαθος πατησα αναφορα. Τα κινητα αφης βλεπετε. Σορρυ συντονιστη ,λαθος
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Ω, διδα Δώρα, μόλις πρόσεξα κάτι που με χαροποιήσε σφόδρα!
Βλέπω πως σε μια φωτογραφία από αυτές που έχετε αναρτήσει -καλλιτεχνικότατες αν μου επιτρεπεται το σχόλιο- φοράτε μπλουζάκι "HELLAS"!
Εσείς μια αυτοπροσδιοριζόμενη αναρχική και επαναστάτρια, φοράτε ένα αστικό εθνικό σύμβολο;
Μα αυτό σημαίνει πως οι κοινωνικοανατρεπτικές και άθεες θεωρίες του ερεβώδους αναρχισμού δε σας έχουν διαβρώσει ακόμα!
Ω ΤΙ ΧΑΡΑ!
Μείνετε μαζί μας, αγαπητή, θα σας διδάξουμε τις αρχές της αστικής δημοκρατίας,
ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟΣ, ΖΗΤΩ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
το οτι μοστραρει την κωλοσουφρα στη φωτο
ισως ειναι καποιο υπονοουμενο
:think:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ω, διδα Δώρα, μόλις πρόσεξα κάτι που με χαροποιήσε σφόδρα!
Βλέπω πως σε μια φωτογραφία από αυτές που έχετε αναρτήσει -καλλιτεχνικότατες αν μου επιτρεπεται το σχόλιο- φοράτε μπλουζάκι "HELLAS"!
Εσείς μια αυτοπροσδιοριζόμενη αναρχική και επαναστάτρια, φοράτε ένα αστικό εθνικό σύμβολο;
Μα αυτό σημαίνει πως οι κοινωνικοανατρεπτικές και άθεες θεωρίες του ερεβώδους αναρχισμού δε σας έχουν διαβρώσει ακόμα!
Ω ΤΙ ΧΑΡΑ!
Μείνετε μαζί μας, αγαπητή, θα σας διδάξουμε τις αρχές της αστικής δημοκρατίας,
ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟΣ, ΖΗΤΩ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ

Τύπε δεν υπάρχουν αναρχικές γυναίκες. Είναι ενάντια στη φύση τους. Ο όρος "αναρχοκομμουνισμός" είναι αδόκιμος.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ω, διδα Δώρα, μόλις πρόσεξα κάτι που με χαροποιήσε σφόδρα!
Βλέπω πως σε μια φωτογραφία από αυτές που έχετε αναρτήσει -καλλιτεχνικότατες αν μου επιτρεπεται το σχόλιο- φοράτε μπλουζάκι "HELLAS"!
Εσείς μια αυτοπροσδιοριζόμενη αναρχική και επαναστάτρια, φοράτε ένα αστικό εθνικό σύμβολο;
Μα αυτό σημαίνει πως οι κοινωνικοανατρεπτικές και άθεες θεωρίες του ερεβώδους αναρχισμού δε σας έχουν διαβρώσει ακόμα!
Ω ΤΙ ΧΑΡΑ!
Μείνετε μαζί μας, αγαπητή, θα σας διδάξουμε τις αρχές της αστικής δημοκρατίας,
ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟΣ, ΖΗΤΩ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ

Περιμενετε. Μη με μπερδευετε με τα χαζα που προβαλλονται ως αναρχικοι ενω εχουν καταπιει ολη την συστημικη παπατζα αμασητη.  Φυσικα αγαπω τη χωρα μου και σε καμια περιπτωση δεν θεωρω ως "αναρχια " την υιοθετηση καθε αμερικανιας . Πιστευω στην ελευθερία του ανθρωπου και στην ικανοτητα του να αποφασιζει το σωστο για τον εαυτο του και τους υπολοιπους ,χωρις εξωτερικους καταναγκασμους
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Περιμενετε. Μη με μπερδευετε με τα χαζα που προβαλλονται ως αναρχικοι ενω εχουν καταπιει ολη την συστημικη παπατζα αμασητη.  Φυσικα αγαπω τη χωρα μου και σε καμια περιπτωση δεν θεωρω ως "αναρχια " την υιοθετηση καθε αμερικανιας . Πιστευω στην ελευθερία του ανθρωπου και στην ικανοτητα του να αποφασιζει το σωστο για τον εαυτο του και τους υπολοιπους ,χωρις εξωτερικους καταναγκασμους
Ουάου.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Περιμενετε. Μη με μπερδευετε με τα χαζα που προβαλλονται ως αναρχικοι ενω εχουν καταπιει ολη την συστημικη παπατζα αμασητη.  Φυσικα αγαπω τη χωρα μου και σε καμια περιπτωση δεν θεωρω ως "αναρχια " την υιοθετηση καθε αμερικανιας . Πιστευω στην ελευθερία του ανθρωπου και στην ικανοτητα του να αποφασιζει το σωστο για τον εαυτο του και τους υπολοιπους ,χωρις εξωτερικους καταναγκασμους
Δηλαδή να υποθέσω βάζετε σημαία στο μπαλκόνι σε κάθε εθνική επέτειο;
Πήγατε,μήπως, στο συλλαλητήριο για την ελληνικότητα της Μακεδονίας μας;
Την 25η Μαρτίου (Ευαγγελισμός της Θεοτόκου ΚΑΙ εορτασμός της Παλλιγεννεσίας) τρώτε μπακαλιάρο σκορδαλιά;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Δηλαδή να υποθέσω βάζετε σημαία στο μπαλκόνι σε κάθε εθνική επέτειο;
Πήγατε,μήπως, στο συλλαλητήριο για την ελληνικότητα της Μακεδονίας μας;
Την 25η Μαρτίου (Ευαγγελισμός της Θεοτόκου ΚΑΙ εορτασμός της Παλλιγεννεσίας) τρώτε μπακαλιάρο σκορδαλιά;


εγω μονο το τελευταιο κανω

σε οτι αφορα το φαι στηριζω τα εθιμα  :S
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή να υποθέσω βάζετε σημαία στο μπαλκόνι σε κάθε εθνική επέτειο;
Πήγατε,μήπως, στο συλλαλητήριο για την ελληνικότητα της Μακεδονίας μας;
Την 25η Μαρτίου (Ευαγγελισμός της Θεοτόκου ΚΑΙ εορτασμός της Παλλιγεννεσίας) τρώτε μπακαλιάρο σκορδαλιά;

Τυπικουρες χωρις καμια αξια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom